Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 18 - 19 - 20

vinius PW
12 października 2010, 21:48
No, fajnie było, Panowie i Panie, ale już koniec offtopu, nieprawdaż?

Field PW
13 października 2010, 12:38
Cytat:
A to chyba całkiem możliwe. Wystarczy, że w jury znajdzie się Rabican.

Odpada. Łasic jest za stary.

Cytat:
Albo ktoś z niezłym poczuciem humoru (czyt. którykolwiek z "Dwunastu Apostołów" :P).

Oj tam, oj tam :P

AmiDaDeer PW
27 października 2010, 20:37
W tematach związanych z mą sesją rypygy mam opcję "usuń" przy postach graczy, ale po naciśnięciu tegoż przycisku w celu uzyskania tego, do czego ten przycisk służy, wyskakuje mi "Error: I really don't think so...". Błąd zdarza się tylko przy cudzych postach - moje mogę usuwać bez problemu.

Altair PW
1 listopada 2010, 20:42
W temacie http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1231 występuje krytyczny błąd wewnętrzny serwera.

Acid Dragon PW
9 listopada 2010, 02:50
Z tym tematem jest już OK.
Aż ciekawe, że to się wydarzyło dopiero teraz.
wystarczyło złe zamknięcie tagu.

Być może to oznaka, że do Forum podepnę za kiś czas część tagów, które opracowałem dla działu H6, efektywnie wymieniając system tagów.

Drwal PW
28 listopada 2010, 22:37
Mam problem z tematem "Poradniki do Woga" w komnacie "Niebiańska Kuźnia (WoG, Equilibris)". Temat ten nie chce mi się włączać, lub czasami włącza się ale po bardzo długim czasie oczekiwania. Taki efekt jest jedynie przy tym temacie, inne działają prawidłowo i oczywiście szybko się uruchamiają.

Irhak PW
28 listopada 2010, 22:58
Chyba wszystkie (nie sprawdzałem dokładnie) strony w dziale o H6 mają w stopce błędny link... adres kończy się (...).net"/

Acid Dragon PW
29 listopada 2010, 23:58
@drwal-siekiery - niestety tak będzie - to efekt skryptu sprawdzającego grafiki - jest ich tam sporo i to w dodatku na nie najszybszym serwerze zewnętrznym. Podziękuj Gindenowi, który swoimi zabawami w małego hackera niejako wymusił dopisanie do kodu skryptu sprawdzającego, czy coś zawartego w tagu img jest faktycznie grafiką.

@Kreator Irhak - naprawione, dzięki.

Ginden PW
30 listopada 2010, 17:15
Acid Dragon:
Podziękuj Gindenowi, który swoimi zabawami w małego hackera niejako wymusił dopisanie do kodu skryptu sprawdzającego, czy coś zawartego w tagu img jest faktycznie grafiką.
Po prawdzie wystarczy sprawdzać, czy nie odwołuje się to co w tagu img do zasobów wewnętrznych Groty.
A i tak to jest prowizorka, bo ataki CSRF można przeprowadzać na dziesiątki sposobów, więc najlepszymi metodami są np. dodawanie do każdego formularza hasła zaszyfrowanego RSA użytkownika i wymaganie istnienia tego w danych wysyłanych do serwera. RSA jest praktycznie nie do złamania.

AmiDaDeer PW
21 grudnia 2010, 19:14
Komnata Heroes VI, najnowszy wywiad:
Jeśli przyjrzycie się Starcraftowi 2, ma on tylko w surowce.
Co to znaczy? :P

Szybki EDIT: W sumie cały wywiad w wersji polskiej jest niedorobiony... Ma to być poprawione w (bliskiej) przyszłości?

Alamar PW
21 grudnia 2010, 19:34
Smok miał zrobić wczoraj korektę. :P
I tak, będzie.

vinius PW
21 grudnia 2010, 21:36
W poniższym newsie w tytule Budapeszt, w tekście Bukareszt. Celowe :P?
http://www.acidcave.net/?newsnb=583

Alamar PW
21 grudnia 2010, 22:02
fixed

Acid Dragon PW
22 grudnia 2010, 00:04
oj, chwila moment no... "zaraz" sprawdzę :P

Ginden PW
23 grudnia 2010, 14:04
W dziale Equilibris jest nadal link do starego forum, które połączyło się z forum WoGa.
Poza tym - jest trochę błędnych linków w dziale portale.
PS. Acid - sprawdź e-mail.

Raven PW
28 grudnia 2010, 22:54
Tym razem błąd z czata. Nie wiem, czym jest spowodowany, może tym, że dostałem bana? Lecz tą opcję odrzucam z racji, że od kilku dni tam nic nie pisałem, a zalogowany jestem. Błąd

Edit: Tak, mi też już działa.

Acid Dragon PW
28 grudnia 2010, 23:33
um.... nie wiem co to, skąd to i dlaczego to. Daj znać jeśli się powtórzy.

vinius PW
29 grudnia 2010, 00:06
Nie wyświetla mi znaczków "nowy" przy tematach z nowymi postami, jednakże na stronie głównej forum wskazuje, w których komnatach są nowe wiadomości. Natomiast błąd Ravena wyświetla mi pod stopką forum ("phpQui itd").

Kirin PW
29 grudnia 2010, 00:12
U mnie pojawia się to samo co u Ravena. Dodatkowo przy logowaniu pojawiają mi się te dwie linijki z napisem Warning:Unknown[...]. Nie pomaga czyszczenie danych z przeglądarki (cookies, cache, itd.).

EDIT: Dobra, już działa... Ale jako bonus dodam, że ostatnimi czasy dość często mam różne problemy z działaniem Groty.

Irhak PW
29 grudnia 2010, 10:31
@Raven "Nie jesteś zalogowany/a" pojawia mi się po tym jak się zaloguję i uśpię/włączę hibernację mój laptop i ponownie włączę tryb aktywności... sądzę, że to było zawsze spowodowane moimi ustawieniami przeglądarki (nie 'trzymaj' historii)...

@Kirin to coś wczoraj wieczorem mi też wyskoczyło... dodatkowo od jakiegoś czasu raz na X dni pojawia się komunikat o wewnętrznym błędzie serwera (i nie, Acid, to NIE jest moja wina - po prostu np. zostawię na jakiś czas w spokoju chat włączony i pojawi mi się ten komunikat)...

@vinius jest jedna komnata, która może mieć nowe posty w jednym temacie, ale nie zobaczysz go, bo nie jesteś w odpowiednim momencie na forum... ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel