Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Bacus PW
26 kwietnia 2016, 20:25
Spodziewałem się, że Ubi tnąc koszty chluśnie stworzy coś jeszcze bardziej monotonnego niż w H5, ale... Te chomiki mnie kupiły. Nie obchodzi mnie reszta jednostek! Te chomiki przebijają Cabiry, które już są doskonałe.

Pozytywnie zostałem zaskoczony. Nie tylko przez piwo Kumpel! Najbardziej przyjazne piwo pod słońcem! Ale też przez Ubisoft i te krasnale. Słodko.

Markham98 PW
26 kwietnia 2016, 20:26
Wiadomo coś pozbyciu się kukieł z przerywników kampanijnych?

dvoytek PW
26 kwietnia 2016, 20:32
@Andruids
Z takimi uszami to ulepszony.

Dobrze, że jest progres w stosunku do piątki. Spodziewałem się że nie powtórzą błędu z 6 krasnoludami w jednej frakcji, ale wygląda to nawet lepiej niż oczekiwałem.

@Markham98
Przydałaby się informacja, bo teraz nie wiem czy już przejść kampanie, czy poczekać aż wymienią te kukły na coś lepszego.

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 20:41
@Sobieski: Faktycznie, to Bohater... wybacz mi ;)

Sobieski:
Jeśli dobrze widzę to armia Fortecy składa się z:
- Obrońcy i Strażnika,
- Jeźdźca Niedźwiedzi bez jeźdźca i Niedźwiedziego Rycerza bez rycerza,
- Kapłana Run i Patriarchy Run,
- Ognistego Smoka i Magmowego Smoka,
- Chomików i Bojowych Chomiczych Berserkerów,
- Ognistego? Dzika? Bojowego? i Magmowego? Dzika? Bojowego?,
- Walkirii,
- cosia.

Przecież to jest nosorożec, a cośkiem zgaduję, że będzie Olbrzym. Co do samej Fortecy to mam mieszane uczucia. Modele jakby w trochę innym stylu, ale nie czepiam się, bo mają jeszcze dwa miesiące na szlify. Co do samych jednostek to Strażnik i Patriarcha nawet fajni, ale ostro przedobrzyli rozmiar ich... oręża ;) Misiek niczego sobie, Walkiria chyba też, acz rozdzielczość trochę za niska bym mógł to powiedzieć z całą pewnością. Smok też się zapowiada bardzo fajnie i to pomimo tego, że jest Wiwerną ;) I zostają się te dwie nieszczęsne maskotki Krasnoludów... Kawia Bojowa i Ogniorożec. Kto u licha wymyślił świstaka z kuszą? Sześcioletnia córka szefa? Może i uznałbym szczurka za uroczego, ale damn... ciało krępego krasnoluda nie pasuje do jego pyszczka. A Ogniorożec? On wygląda jak z innej bajki, do Inferno pasowałby dużo bardziej.

Co do neutrali to Reptilo-Gobliny pierwsza klasa, a Czarni Rycerze rodem z DM nad wyraz solidnie wykonani. Acz też mają jakieś bufoniaste toporzyska.

Godzilla B PW
26 kwietnia 2016, 20:42
Chyba te nosorożce to będą neutrale, a nie jednostka z Fortecy, ale mogę się mylić.

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 20:44
@Godzilla: Pierwsze materiały promocyjne dotyczące nowej gry... umieśćmy na jednym screenie neutrala obok Krasnali tak, by ktoś uznał, że są z jednej frakcji, a co ;) Tym sarkazmem chyba wytłumaczyłem Ci czemu raczej się mylisz :P

Alamar PW
26 kwietnia 2016, 20:45
Cytat:
Przecież to jest nosorożec
Dzik, Odyniec, tudzież Dziki Zębacz a nie nosorożec.
Grałeś kiedyś może w Age of Mythology?

Cytat:
Kawia Bojowa
To raczej Świstak a nie miniaturowa bojowa świnka morsko-chomicza. :P

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 20:49
Alamar:
Dzik, Odyniec, tudzież Dziki Zębacz a nie nosorożec.
A widziałeś kiedyś dzika? Co on ma? Kły i fajki. Wyrastające z pyska. A widziałeś kiedyś nosorożca? Co on ma? Róg. Wyrastający z nosa... jak sama nazwa wskazuje. Także stwierdzam ogniorożca.

Alamar PW
26 kwietnia 2016, 20:52
Dzika widuję dość często (zazwyczaj lochę z warchlakami). :P
Nosorożca widziałem parę razy i wyglądał jednak trochę inaczej.

Zapomniałeś jednak, że to Ashan: krasnale z mitologii skandynawskiej (+trochę szkockiej), czyli dzik, oraz ogień, bo Arkath. :P

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 21:02
Skoro nosorożec jest alegorią dzika to kto jest odpowiednikiem Chomiczówki u Skandynawów, co?

Alamar PW
26 kwietnia 2016, 21:06
U Szkotów. :P

Ursus PW
26 kwietnia 2016, 21:06
Stwierdzam kategorycznie, że to jest osioł magmowy nosorożec :p.
To Krasnale będą w końcu płatne czy będą częścią aktualizacji?

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 21:09
Ktokolwiek kiedykolwiek mówił, że Krasnale będą darmowe? Za frajer miały być dwa pierwsze dodatki i były... Lost Tales #1 i Lost Tales #2 xD
@Alamar: No to co z tą szynszylą? Poznam jej szkockie korzenie?

AlamarAlamarGoogle.com :P

Godzilla B PW
26 kwietnia 2016, 21:14
Krasnale są platne, ale uspwawniena w rozgrywce będą w aktualizacji.

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 21:23
Google? Hmm... Chyba nie umiem. No dalej Al, przyznaj się, że Ubi jest pionierem w kategorii "humanoidalne chomiki". No chyba, że chodzi o to pochodzenie samej in-game'owej nazwy tego myszoskoczka, ale ono chyba nie ma szkockiego rodowodu ;)

witchking PW
26 kwietnia 2016, 21:38
Smoka już gdzieś widziałem:

Setillos PW
26 kwietnia 2016, 21:44
OMG!!
Nie wierze, że to piszę, ale jestem podekscytowany na samą myśl o tym dodatku. Jest to najprawdopodobniej zasługa właśnie tego smoka. <3

Belegor PW
26 kwietnia 2016, 22:06
Ciekawe te jednostki...sam ognisty nosorożec mi nie pasuje do frakcji - może też jednostka neutralna, typu duch ognia. Jak dla mnie bardziej pod inferno, te jego nóżki są śmieszne.

Walkiria przypomina mi aniołka...za bardzo uzbrojona i nóg nie widać. Podobnie reptilioni mi się nie podobają - gdzie ich ogon? Rozumiem, że z nich powstał gremliny, ale....nie tak ich wyobrażałem - w Heroes III lepiej wyglądały.

Latający smok...spoko, gdyby nie to, że Arkath nie miał zdolności do lotu, podobnie jak jego awatary w H5. Znowu przerabiają lore/

Alamar...wygrałeś, strzelec mnie zaskoczył. Owszem kusznik...ale gryzoń? Sweetaśny Skaven, czy jak? Zobaczymy za parę tygodni, co podrzucą jeszcze.

Mam nadzieję, że ci ludzie nie będą u krasnoludów, ale ich zbroja...śmierdzi mi że będą u krasnoludów jak ludzie z Dali w Bitwie o Śródziemie II.

Dark Dragon PW
26 kwietnia 2016, 22:17
Cytat:
Latający smok...spoko, gdyby nie to, że Arkath nie miał zdolności do lotu, podobnie jak jego awatary w H5. Znowu przerabiają lore/

Arkath ma zdolność do lotu i skrzydła. W H5 nie było kasy na detaliczny model do cut-scenki, więc tamten Arkath jest bardziej umowny.

Andruids PW
26 kwietnia 2016, 22:42
@witchking Ja też!



KammerKammerI ja!
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel