Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Nicolai PW
9 sierpnia 2016, 15:38
Pewnie masz rację... Szykuje się nowa oferta/promocja/coś i nie mogą powiedzieć. Znajomemu brakowało jednej książki z Trylogii Bane'a i napisał do polskiego wydawcy czy planują reedycję tudzież mają może jakiś tom skitrany w magazynie. Odpisali mu przecząco, więc odkupił używkę za gruby hajs, a po dwóch tygodniach... ogłosili reedycje wszystkich Legend xD Także tutaj możliwe, że jest tak samo. No nic, pozostaje nam czekać :P

Edit: Gram nie ma Prób w planach :P

Yogoort PW
10 sierpnia 2016, 14:13
Taki śmieszek: muve dodał do swojej oferty Próby Ognia ...

Adolf_Egzekutor PW
10 sierpnia 2016, 14:21
Jak będzie wyglądała zwartość mojej gry, jeżeli nabędę tylko i wyłącznie krasnoludów bez podstawki? Będzie wszystko to samo co w edycji complete, tylko bez podstawowej kampanii, czy zniknie mi np. połowa map z singla, itp? :P

Ursus PW
10 sierpnia 2016, 14:26
@Adolf_Egzekutor W ramach dodatku znajdują się:
*6 map zwykłych
*2 mapy scenariusze
*2 kampanie
*wszystkie frakcje, artefakty, neutrale i inne usprawnienia rozgrywki
Nie będziesz posiadał kampanii z podstawki, wszystkich map zwykłych i scenariuszy.

Nicolai PW
10 sierpnia 2016, 14:30
Muve... you were the chosen one! It was said that you would destroy the crap prices, not join them! You were to bring balance to the e-selling, not leave it in darkness.

dvoytek PW
10 sierpnia 2016, 17:51
Na GamesPlanet dodatek jest dostępny w języku polskim?
Jak nie, to dla mnie najlepszą ofertą zostaje ta od Ubi ze zniżką 20% za punkty. Liczyłem na to, że jednak muve coś zmieni :<

Belegor PW
11 sierpnia 2016, 00:46
I tak taniej niż na Steamie. Mimo to jestem w stanie zapłacić 119 złotych za sam dodatek. Zwłaszcza, że w polskiej wersji językowej.

Nicolai PW
11 sierpnia 2016, 00:51
Teoretycznie powinno być w języku polskim, bo to w końcu Uplay, ale jak mówię... to jest tylko teoretyczne. Lepiej się upewnić, a jak nie będzie na 100% wiadome to kupujecie na własne ryzyko :D

Yogoort PW
11 sierpnia 2016, 08:33
Kolejny polski sklep dodał do swojej oferty Próby ognia, tym razem dla odmiany cena... 119,90zł...

EDIT: Dziękuję Ci Alamarze za oświecenie, dzięki informacji o wielokropku moje życie nabrało sensu!

AlamarAlamarWielokropek ma 3 kropki, a nie 4 bądź 2.

EDIT: Zawsze do usług. Miło wiedzieć, że nadałem komuś sens w życiu.

Bosper PW
11 sierpnia 2016, 08:59
Dodatek ns Uplay jest w 100% po polsku, gdyż wczoraj kupiłem i sam się aktywował w grze (po polsku). Wystarczy kupić, ściągnąć patcha, wejść do gry i odpalić kampanie, gdzie jest nowa zakładka "dodatek" i mamy kampanię Krasków. Nic nawet nie wpisywałem.

Ursus PW
11 sierpnia 2016, 20:03
Jak powinna przebiegać instalacja - najpierw patch, a potem dodatek czy na odwrót?

Belegor PW
11 sierpnia 2016, 20:52
Ja najpierw zainstalowałem patcha, a potem wpisałem kod na dodatek. Wszystko działa bez problemu.

Acid Dragon PW
12 sierpnia 2016, 00:32
W zasadzie nie ma różnicy, aczkolwiek patch jest niezbędny. Można sobie przed patchem kupić i ściągnąć dodatek, ale przed włączeniem gry i tak będzie trzeba pobrać patcha. W patchu znajdują się m.in. nowe jednostki, więc bez nich dodatek nie miałby sensu.

Ursus PW
13 sierpnia 2016, 08:08
Czy wam też nie pojawia się budynek kapitolu na ekranie fortecy?

Alamar PW
13 sierpnia 2016, 08:15
Nie, ponieważ dodatku nie mam. :P

Ale owszem, ten błąd pojawia się u graczy i już dawno został zgłoszony na forum Steamu.

Ursus PW
17 sierpnia 2016, 16:49
Czy po zakończeniu konwentu można się spodziewać opisu magii run w dziale h7?

Nitj'sefni PW
3 września 2016, 19:25
https://mmh7.ubi.com/pl/factions/fortress

Andruids PW
3 września 2016, 19:30
O, przypomnieli sobie. Ciekawe czy kiedyś zmieni się aktualizacja na uplayu. Od dawna denerwuje mnie mina Dogwoggla.

I bardzo podoba mi się nazwa Baribal. Szkoda że nie ma jej w grze.

Nitj'sefni PW
3 września 2016, 19:36
Andruids:
I bardzo podoba mi się nazwa Baribal. Szkoda że nie ma jej w grze.
Nazwa ładna, ale baribale, są mniejsze i bardziej pospolite od niedźwiedzi brunatnych, więc nie wiem, czy nadają się na ulepszenie dla zwykłego miśka.

Nicolai PW
3 września 2016, 20:14
Widać, że się informatyk śpieszył, bo stare nazwy są i jakby nie do końca wszystko działało :P Swoją drogą ciekawe na którym etapie stwierdzili, że jednak nie będzie Baribala i Watażki?
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel