Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/Forteca] Zapite brody ogrodowe
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Ursus PW
11 kwietnia 2016, 21:14
@Alamar W jakim sensie zaskakujący ;)? Bo np. w rozszerzonej edycji Hobbit: Bitwa pięciu armii pojawiła kusza maszynowa w krasnoludzkim arsenale.

Nicolai PW
11 kwietnia 2016, 21:19
@Ursus98: Funfact: Śródziemie i Ashan to dwa różne uniwersa ;)

Markham98 PW
11 kwietnia 2016, 21:39
Po co komu trzeci kusznik?

Ursus PW
12 kwietnia 2016, 05:34
@Markham98 Akurat kusza bardzo pasuje do brodatej frakcji, bo nawet krasnoludzcy bohaterowie w MMX korzystali z tej broni, a trzecia jednostka kusznicza nie zrobiłaby wielkiej różnicy, bo dla przykładu z miecza/noża korzysta w H7 osiem jednostek.

Yogoort PW
12 kwietnia 2016, 10:01
Wyręczę cię, sam sobie usunę posta. Strasznie mnie irytuje ten nazi puryzm językowy tutaj. To jest strona traktująca o poprawnej polszczyźnie czy serii gier komputerowych? Staram się pisać poprawnie, jednakże nie mam zamiaru pisząc zastanawiać się czy czasem ten, czy inny mod, mi nie pojedzie posta. Razi cię głupi napis 7mka, zamiast siódemka? Moderuj sobie po cichu, a nie krzycz i strasz. Szanuję poprawne używanie języka, ale na Boga idziecie czasem po bandzie.

alamar:
Dalsze posty czy komentarze przy niusach z błędnym zapisem będą usuwane.

Spokojna głowa, już nie mam zamiaru się tutaj odzywać i kalać waszych nazi purystycznych językowo oczu brakiem kilku przecinków, czy też źle zapisanym liczebnikiem.

AlamarAlamarNaucz się wreszcie pisać poprawnie liczebniki.
Dalsze posty czy komentarze przy niusach z błędnym zapisem będą usuwane.

Ursus PW
12 kwietnia 2016, 10:16
@Yogoort Załoga balisty raczej wystąpi jako machina wojenna niż zwykła jednostka. W skład załogi mogłyby wejść na przemian Krasnale i Cabiry, które wszak już są w Akademii, ale są z wymiaru ognia i są blisko powiązane z Arkathem :).

Acid Dragon PW
12 kwietnia 2016, 15:11
W związku z postem Yogoorta/Alamara publicznie informuję, że nie zgadzam się na jakiekolwiek usuwanie postów w Grocie z błędnie zapisanym liczebnikiem i jakakolwiek tego typu akcja będzie traktowana jak nadużycie uprawnień moderatorskich i skutkowała zawieszeniem tychże uprawnień. Dopuszczalne (acz niewymagane) jest poprawianie posta przez Strażnika.

Dopóki post jest jednak napisany "zrozumiałą i poprawną składniowo polszczyzną" nie narusza Konstytucji Groty, nawet jeśli zawiera pojedyncze błędy.

Przepraszam za to wtrącenie w dyskusji, lecz jednocześnie proszę o nieprzenoszenie go.

Nicolai PW
12 kwietnia 2016, 15:44
Ursus98:
@Markham98 Akurat kusza bardzo pasuje do brodatej frakcji, bo nawet krasnoludzcy bohaterowie w MMX korzystali z tej broni, a trzecia jednostka kusznicza nie zrobiłaby wielkiej różnicy, bo dla przykładu z miecza/noża korzysta w H7 osiem jednostek.
Niby kryje się w tym jakaś logika i nie zdziwiłbym się jakby twórcy się nią pokierowali, ale kurczę... mamy już dwóch kuszników, nie lepiej dać Włócznika jak w H5? Nikt w Siódemce nie rzuca oszczepem, więc pasowałoby jak ulał.
tonieja:
Oprócz omówionych wcześniej smoków, niedźwiedzi oraz walkirii mogłyby się pojawić np. Fenriry (...)
Fenriry to de facto duże wilki, a te już mamy w Przystani, więc nie wiem czy zdecydowaliby się na powtórkę z nich.
Yogoort:
Spokojna głowa, już nie mam zamiaru się tutaj odzywać, i kalać waszych nazi purystycznych językowo oczu brakiem kilku przecinków, czy też źle zapisanym liczebnikiem.
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. To, że Alamar uczynił zawracanie innym głowy nawracanie ludzi na puryzm językowy, nie oznacza, że cała strona tak jest. No i czy to aż tak przeszkadza, że trzeba rezygnować z dalszej dyskusji? Weź nie fochaj, zostań z nami... mamy kawę i ciastka :P
Ursus98:
W skład załogi mogłyby wejść na przemian Krasnale i Cabiry, które wszak już są w Akademii, ale są z wymiaru ognia i są blisko powiązane z Arkathem :).
Cabiry? Powiem tak... to jest tak charakterystyczna i unikalna jednostka, że raczej nie wróci w innym wydaniu.

Andruids PW
12 kwietnia 2016, 15:47
Nicolai:
Fenriry to de facto duże wilki, a te już mamy w Przystani, więc nie wiem czy zdecydowaliby się na powtórkę z nich.
Tam gdzie ty widzisz wątpliwy zabieg, Ubisoft widzi zysk ; )
Nicolai:
Cabiry? Powiem tak... to jest tak charakterystyczna i unikalna jednostka, że raczej nie wróci w innym wydaniu.
No OK, to by już było przegięcie.

Nicolai PW
12 kwietnia 2016, 16:18
Dio:
No OK, to by już było przegięcie.
Tam gdzie ty widzisz wątpliwy zabieg, Ubisoft widzi zysk ; ) [x2]

Ursus PW
12 kwietnia 2016, 17:07
@Nicolai Tam gdzie zaczyna się zysk, tam ma również początek wnerwienie fanów XD (sytuacja z pierwotnym liszem i wampirem). Forteca będzie miała unikalne modele, bo H7 dotychczas musiało przynieść chociaż minimalny zysk.

Nicolai PW
12 kwietnia 2016, 19:04
tonieja:
Wilki już są to prawda, ale można byłoby zrobić podobny myk, co z wiwernami z Ygg-Chal oraz tymi z Saharu.
Czyli Fenrir jako jednostka oblężnicza? Jak miałoby to działać?
tonieja:
Bo przecież między zwykłym wilkiem a Fenrirem jest spora różnica
Ale masz świadomość, że Fenrir ze Smite bardziej wygląda jak Wilkołak niż Fenrir?

Sobieski PW
12 kwietnia 2016, 19:25
A może dostaniemy Feniksa w Fortecy?

Do dzisiaj nie mogę przeboleć, że nie ma go w Lesie/Sylvanie/Sylwanie, bo ludzie zamiast mieć i Smoka, i Feniksa, i Enta (w elicie) w wariancie zrównoważonym musieli wybrać wariant ofensywny, bo tam wielkie drzewo było czempionem a nie elitą.

Wolę wersję ognistą, ale księżycowa/słoneczna też może być. No i skoro wersję księżycową/słoneczną chcieli wsadzić do Lasu/Sylvanu/Sylwanu, to wersję ognistą mogą chcieć wsadzić do Fortecy.

Ursus PW
12 kwietnia 2016, 19:41
Feniks jest dobrą jednostką, ale w obecnym stanie może się co najwyżej jako stwór neutralny pojawić, bo do Fortecy po prostu nie pasuje, a po za tym to duża część fanów zarzuciłaby, że orzeł jest przecież w Akademii.

Sobieski PW
12 kwietnia 2016, 19:46
A smok jest w Lesie/Sylvanie/Sylwanie oraz Lochu i jakoś trzeci w Fortecy nikomu nie przeszkadza. Drugi ptak w grze nie powinien tym bardziej.

Feniks nie pasuje w Fortecy? Mi Bambi nie pasuje w Lesie/Sylvanie/Sylwanie ale jakoś to przełknąłem (czyt. musiałem przełknąć). No i Feniks=ogień=krasnale. Poza tym latający Feniks byłby dobrą alternatywą dla kroczącego Ognistego Smoka.



PS
Tak właściwie, to po zastanowieniu Bambi w Lesie/Sylvanie/Sylwanie nie przeszkadza mi w ogóle biorąc pod uwagę fakt, że w Lochu jest konstrukt. Akurat w Lochu odwrotnie niż w Lesie/Sylvanie/Sylwanie wolałem bardziej wariant ofensywny od zrównoważonego. Skoro nie mogłem mieć leśnego jednorożca u leśnych elfów, to miałbym przynajmniej mrocznego jednorożca u mrocznych elfów.

Markham98 PW
12 kwietnia 2016, 20:10
Przyznam, że nie myślałem w ten sposób z feniksem, ale to jest dobra myśl (tylko wtedy wersja ognista, nie księżycowa.

flapdzak PW
12 kwietnia 2016, 21:05
A więc tak...
Feniks to SUPER pomysł! Na line-up Sylvanu też chciałem feniksy, bądź jednorożce. Ale niestety. :(

Walkirie, Feniksy (oby), Smoki, Ferniry (oby), niedźwiedzie (tylko bez krasnala) i mógłby być całkiem fajny zamek.

Fenrir to przerośnięty wilk. Ze Smite wilkołaka nie przypomina ;).
(Podobne przykłady:
http://vignette1.wikia.nocookie.net/huntik/images/2/2a/Fenris.jpg/revision/latest?cb=20150827232543
KammerKammerJak mieć duże obrazki z wiki?
1. Wchodzicie w link;
2. Klikacie na pasek adresu;
3. Kasujecie końcówkę aż do slasha (włącznie) zaraz po rozszerzeniu pliku (.jpg);
4. Ctrl+R;
5. Gotowe!

http://img11.deviantart.net/2f3e/i/2013/301/d/7/fenrir_by_chaos_draco-d51oagk.jpg)
Tak to wygląda. :P Fajny pomysł.

Ursus PW
14 kwietnia 2016, 16:53
Wiadomo coś nowego o kochanych brodaczach?

Alamar PW
14 kwietnia 2016, 17:00
Poszły się utopić... w wulkanie. :P

Belegor PW
14 kwietnia 2016, 18:10
Chyba raczej ubi postanowiło przełożyć pokaz dodatku na czas aż rozwiążą problem z przeciekiem. Jeszcze wszystkie grafiki się ujawnią w ciągu jednego dnia - jak to było z sanktuarium.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: [H7/Forteca] Zapite brody ogrodowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel