Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12

Ursus PW
25 czerwca 2015, 13:04
Jeżeli drzewiec miałby strzelać to chyba rzucałby jakimiś kulami z zarodnikami jak np. purchlak z the last of us.

SzybciorPL PW
25 czerwca 2015, 13:12
Albo tak jak w "Opowieści z Narnii: Książe Kaspian"

Nerevar PW
25 czerwca 2015, 13:13
Cytat:
Nie... ale czy pisałem, że to podoba mi się?
Nie - ale skoro może być aureola, mogą i zielone rogacze ;P

Cytat:
A czy Arcymag z H5 też bardziej pasował do Nekromantów?
Arcymag świeci bardziej na niebiesko, tu mamy nekropolisową zieleń.

Yogoort PW
25 czerwca 2015, 13:25
@Nicolai odnośnie strzelających drzewców była rozmowa już podczas bety. Dla przypomnienia ulepszony drzewiec. Poniżej tego linka była rozmowa na temat "strzelania" drzewców, a dokładniej tego, iż drzewce będą przebijały z dystansu swe ofiary korzeniami "wysyłanymi" pod ziemią. Minastir przypomniał, że taki rodzaj ataku wykonywały drzewce w Clash of Heroes. Co do balansu to chciałbym zauważyć, że Smok ma być jedynym tankiem z prawdziwego zdarzenia w Sylvanie, więc wybór nie musi być tak oczywisty jak napisałeś. Poza tym nie wiem jakie będzie miał zdolności smok, więc tak z góry bym go nie skreślał i nie stawiał w hierarchii jakości za strzelającymi patyczakami.

Matikun PW
25 czerwca 2015, 13:37
Mogłyby też rzucać kamieniami :P.

Ursus PW
25 czerwca 2015, 14:14
Może smok będzie atakował kilka jednostek naraz zionięciem jak w H5.

SzybciorPL PW
25 czerwca 2015, 14:48
Tak będzie. Była o tym mowa, kiedy pokazywali jednostki.

Haarald PW
25 czerwca 2015, 23:08
W grze Kings Bounty, poza oplataniem przeciwników podczas walki w zwarciu drzewce atakowały na odległość rojem pszczół, które posyłały w kierunku przeciwnika. Więc wszystko co żywe było podatne na atak os.

Coś podobnego mogliby dać do siódemki.

Ursus PW
26 czerwca 2015, 06:21
@Haarald - Skoro w H5 rusałki mogły atakować rojem pszczół to w H7 może też będą.

Sobieski PW
26 czerwca 2015, 16:17
Treant
Treant v2
Ancient Treant
Ancient Treant v2
Green Dragon
Green Dragon v2
Emerald Dragon
Emerald Dragon v2

Andruids PW
26 czerwca 2015, 16:19
Smok wygląda jak Kirin.

Ursus PW
26 czerwca 2015, 16:25
@up - Mi się wydaje, że pysk jest od czarnego smoka z H6

Wellplay PW
26 czerwca 2015, 16:34
Ignorujecie to jak fajnie zrobili smoka by czepiać się szczegółów...no ja ********.

Nerevar PW
26 czerwca 2015, 16:37
Nie zapomnijcie o "cudownych" opisach ;)
http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/armies-of-the-silva-part-3

Sobieski PW
26 czerwca 2015, 16:38
Smok wygląda trochę jak:
- kościany smok z H5,
- zielony smok z H5,
- smok cienia z H5,
- ognisty smok z H5,
- kirin z H6,
- smok cienia z H6,
- widmowy smok z H6.

Oraz mi się wydaje, że ma coś od:
- kościanego smoka z H5,
- zielonego smoka z H5,
- smoka cienia z H5,
- ognistego smoka z H5,
- kirina z H6,
- smoka cienia z H6,
- widmowego smoka z H6.

Darkem PW
26 czerwca 2015, 16:42
Smok wygląda dobrze. Nie szukajmy wszędzie niedoróbek i "pożyczania" z innych części sagi.

Powiem więcej, jestem niemal zachwycony czempionami. Szkoda, że trzon i elita wypadły tak słabo. Na szczęście mamy tendencję zwyżkową. Słaba elita -> bardzo przeciętny trzon -> Świetni czempioni. Teraz będę miał wielki problem, którego z czempionów wybrać.

Gdyby tylko Ubi potrafiło utrzymać ten poziom...

Nicolai PW
26 czerwca 2015, 16:42
Linki działają już od szesnastej. Teraz tylko czekać aż pewien miłośnik mew zrobi newsa, bo artykuł już jest ;) W każdym razie Smoki wyglądałyby dużo lepiej jakby wywalić te badyle bujające się na wietrze. Psują wrażenia estetyczne, a w grze wyglądają fatalnie. Drzewce wyglądają dobrze, tylko po co im trzecia noga? No chyba, że to nie noga... Ulepszenie z dodaniem niebieskiej poświaty na siłę.

Nerevar PW
26 czerwca 2015, 16:47
Cytat:
Ulepszenie z dodaniem niebieskiej poświaty na siłę.
Nie mówiąc już o tym, że "wytatuowali" drzewcowi niebieski symbol Sylvanu...

Yogoort PW
26 czerwca 2015, 16:59
Wreszcie jednostki Sylvanu, o których mogę powiedzieć, że podobają mi się od początku do końca wszystkie :) Co prawda ulepszony smok mógłby wyglądać na nieco bardziej ulepszonego - ale jest i tak bardzo dobrze, i tak własnie sobie wyobrażałem, że będzie wyglądała leśna wersja smoka. Jedno jest wręcz uderzające - jakość drzewców i reszty sylvanu różni się dramatycznie, widać, że drzewca tworzyła zupełnie inna osoba, i mam tutaj na myśli głównie umiejętności i poziom artystów.

Tak na marginesie to czepiacie się "opisów" jednostek. Przecież to nie są opisy właściwe tylko to jest komentarz Kaspara do tychże stworzeń. W moim odczuciu one mają być właśnie takie jakie są - na wpół głupawe, na wpół żartobliwe, na wpół poważne.

Tallos PW
26 czerwca 2015, 17:28
Czekajcie, gdzie ja już zielonego smoka widziałem...
O, tu jest!


A co do tego, jak tancerz ostrzy będzie sobie radził z rakszasami czy tam innymi ogrami, to dokłądnie tak, jak wiedźmin z oszluzgami, gigaskorpionami i gryfami.

Ogólnie, poza rusałkami i częściowo smokami i drzewcami sylwan mi się podoba, z naciskiem na całą trójkę elfów.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12
temat: [Sylvan] Wszystkie kolory ściółki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel