Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13

magius123123 PW
5 czerwca 2015, 13:47
Fotki już się uploadują :D Przy nekromacji nawet są dokładne nazwy wszystkich umiejek + ikonki, inne rasy mają "placeholder", nawet twierdza. do 10 minut powinno być :D OMG zespoilowałem praktycznie całą grę xD Wieczorem wrzucę na HC i inne tego typu stronki, ciekawe co tam zrobią :D A i jeszcze coś, w plikach gry jest loading screen edytora i praktycznie połowa assetów, niestety do samego edytora nie zdołałem wejść :D

http://www.mediafire.com/download/ozoazevt717ozfz/Screenshots2.rar

Oto link to screenów z Nekropolis i Stronghold oraz ich umiejek i jednej z klas bohaterów. Ze stworków neutralnych w plikach gry są elementale - Water, Fire, Earth i Air, nie ma Light ani Dark, ani żadnych innych neutrali.

flapdzak PW
5 czerwca 2015, 14:31
Neutralne w becie są też gryfy.
Imperial griffin czy coś takiego.

magius123123 PW
5 czerwca 2015, 14:40
A jak wam się widzi theme dungeonu?

Yogoort PW
5 czerwca 2015, 14:41
Z Idai pogadaliśmy trochę na privie, ale w sumie opisze swoje doświadczenia z magią na szerszym forum:

Teraz rozwijam sobie bohatera Akademii Theodorusa, który ma arcymistrzostwo w magii powietrza. Jeszcze nie mam Arcymistrza co prawda, ale jak na razie magia powietrza moim zdaniem jest bardzo fajna (jakby jeszcze działał Gust of Wind - na razie nie przesuwa przeciwnika, jedynie zadaje obrażenia po wybraniu Mistrz pow2). MP z opisu wyglądała słabo, ale w użyciu jest znakomita, nie miałem jeszcze czaru Cyklon oraz Błyskawica - reszta jest super, a Błyskawiczny Refleks z Mistrzem pow3 to jest niezły OP. Grając Akademią ustawiam sobie obok siebie cabiry, magów na dywanach oraz jeszcze najęte Żywiołaki ognia (strzelają) i rzucam na nich wszystkich Burza Strzał (z Mistrzem pow 1 ten czar staje się obszarowy) i tak to trio wszystko sprząta, że reszta oddziałów przeważnie nie ma co robić :). Postaram się nagrać filmik, ale najpierw chciałbym dobić Magię Powietrza na Arcymistrza oraz Machiny Wojenne na arcymistrza.

Co nieco o metamagii mogę powiedzieć - ma naprawdę fajny potencjał, ale na długie walki. Czary przeważnie działają 2-3 tury, więc jak się zarzuca dowolnego buffa/debufa w pierwszej turze, to on będzie działał w następnej, tak więc w drugiej turze rzucasz drugiego buffa, co powoduje przedłużenie działania pierwszego, w trzeciej turze rzucasz trzeciego buffa i to powoduje wydłużenie działania buffa nr 1 oraz buffa nr 2 - i tak się można bawić, co przy długich bitwach da mega dopakowany oddział bądź kilka w przypadku rzucania obszarówek (to samo dotyczy debuffa, można tak całą walkę osłabiać). Bawiłem się tak przedłużając podpalenie z Fire Bolta na jednej jednostce - w pierwszej turze podpaliłem i do końca walki (ok 5-6 tur, nie pamiętam dokładnie) na tym stacku utrzymałem podpalenie wydłużając synergią - fajna sprawa.

Testowałem też magię światła, ale na tej małej mapie i nie miałem jej rozwiniętej tez na poziom Arcymistrza - niemniej jednak jest ok, podobają mi się bardzo ofensywne czary (promień światła oraz rozbłysk), są bardzo mocne jeszcze z 50% szansa na oślepienie - trochę to OP moim zdaniem.

Co do gryfów to są cienkie jak sik pająka... to już nie te dumne ptaszury, które mocno potrafiły napsuć krwi - teraz padają jak kurczaki w KFC

Wieczorem jak wrócę z pracy i położę dzieci spać to powrzucam nieco zdjęć rozmaitych.

magius123123 dzięki za wrzutę :)

AlamarAlamarInterpunkcja

magius123123 PW
5 czerwca 2015, 15:11
W Auli Bohaterów mogę rekrutować herosów niedostępnych frakcji, więc w tym poście będę uzupełniał specjalizacje, które odkryję:

Nekropolis:

Spider Lord: cotygodniowy wzrost pająków +100%
Ghost Caller: cotygodniowy wzrost duchów +100%
Dark Priest: Gildia Magów w Nekropolis może zdobywać czary światłości, dodatkowo czary światłości nie wpływają negatywnie na nieumarłych w armii, a bohater startuje z magią światłości na poziomie podstawowym

Sylvan:
Deer Herder: cotygodniowy wzrost sarenek i jeleni +100% :D

Stronghold:
Yog ma specjalizację Cyclop Master, która zwiększa cotygodniowy wzrost cyklopów o 100%, trochę op moim zdaniem

flapdzak PW
5 czerwca 2015, 17:34
A jaką specjalizację ma Dirael i ten Barloxorm?

Alchemik PW
5 czerwca 2015, 17:54
A jak Heroes VII sprawdza się w kwestii wymagań sprzętowych? Czy pójdzie na nieco słabszym sprzęcie niż minimalne, jak to było w przypadku Might and Magic X?

Acid Dragon PW
5 czerwca 2015, 18:24
Tak, realne wymagania są faktycznie nieco niższe od tych oficjalnie podanych. Gra ma szansę również się uruchomić na systemach 32-bitowych. Wg planów twórców ostateczne wymagania pełnej wersji gry mają zostać oficjalnie obniżone... ale żadnych obietnic.

AmiDaDeer PW
5 czerwca 2015, 19:09
Chętnie spróbowałbym uruchomić grę u siebie, więc jeżeli ktoś ma do oddania klucz do bety dla znajomego - chętnie go przyjmę na skrzynkę mailową.

flapdzak PW
5 czerwca 2015, 19:35
Dopiero odsłuchałem theme Lochu. Dlaczego muzyka umarłych jest żywsza? Muzyka elfów jest dosyć "umarła".

Górski PW
5 czerwca 2015, 20:18
Również z chęcią przyjąłbym klucz do bety, jeśli ktoś miałby na zbyciu. :)

Wellplay PW
5 czerwca 2015, 22:08
Architektura Sylvanu dzięki Properkheldarowi z HC:

http://oo-fil-oo.deviantart.com/art/MM-HEROES-VII-SYLVAN-TOWN-537603422

http://oo-fil-oo.deviantart.com/art/MM-HEROES-VII-SYLVAN-DWELLING-537601702

Minastir PW
5 czerwca 2015, 22:08
W plikach gry można jeszcze znaleźć takie neutralne stworzenia jak: Juggernaut, Lilim czy Shantiri Titan, no i oczywiście złoty smok, do którego można kupić zwój przyzwania w mieście akademii w becie, ale oczywiście nie działa. ;)

Giltos PW
5 czerwca 2015, 22:41
Might and Magic Heroes VII Beta\MMH7Game\Localization\Content\INT
Znalazłem w plikach gry shantiri golema, wampira lorda, syrenę, succuba.

---zmrożone---

Co oznacza Silver Back?

Minastir PW
5 czerwca 2015, 23:41
Silver back to ulepszony wilk, Srebrnogrzbiet

Górski PW
6 czerwca 2015, 09:34
Jak się cieszę z powrotu złotych smoków!!! :) Pewnie będą wyglądały jak Sar Khayn z Heroes Online, ale i tak wieść o ich powrocie mnie raduje. :) Co do reszty... jeśli Tytan Shantiri to co innego niż Tytan, to zgaduję, że ten pierwszy będzie wyglądał mniej więcej tak, Juggernaut - nie mam pojęcia :p, zaś lilim pewnie ten z Heroes VI.

flapdzak PW
6 czerwca 2015, 09:46
Złoty smok to będzie bodajże Elrath.

Alamar PW
6 czerwca 2015, 10:39
Juggernaut również występował w Heroes 6 - jako Niszczyciel.

Górski PW
6 czerwca 2015, 11:02
Czyli więcej demonów? Hura! Tylko żeby pojawiły się jako rasa w dodatkach. xP

flapdzak PW
6 czerwca 2015, 12:40
A jest tam gdzieś Walkiria? Chciałbym ją zobaczyć w Herosach (oby nie w Fortecy. Niestety nie lubię tego zamku).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13
temat: [beta] Wrażenia, rewelacje, nowinki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel