Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [zgadywanka] Kolejne możliwe frakcje w Ashanie
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

orodreth PW
3 kwietnia 2015, 11:39
Magowie uważają za wzór Sar-Elama mówiący, iż sami mogą stać bogiem tak jak smoki.

Aniel PW
3 kwietnia 2015, 12:31
Również obstawiam CYTADELĘ na mokradłach.

Trzon:
* ważka (latająca)
* Jaszczurolud z dzidą
* Skaven (szczurolud) z kuszą
Elita:
* Karakadon (odpowiednik starej Gorgony z H3 - tank)
* Bagienny troll (chudy, zwinny, regeneracja, ulepszenie ma dwie głowy:P)
* Jaszczuro-znachor (jakiś support) albo bagienna wiedźma.
Champion:
* Bagienne Monstrum (coś a'la behemot z wodorostów)
* Nie mam pomysłu... basilisk? Tylko, że jest już wąż u Elfów.

Górski PW
3 kwietnia 2015, 12:56
A co mi tam, też chcĘ podać swoją wizję Bagiennej Cytadeli :p.

KammerKammerA ja chcę, byś wreszcie nauczył się pisać to słowo poprawnie. Masz tu kolorkiem: chcę & chcem. Rozumiesz?


Podstawa:

Jaszczuroludzie - (jak napisał Aniel również widzę je z dzidą).

Mięsożerna roślina - (wyobrażam ją sobie jak gralla Cytadeli, oczywiście by strzelała)

Weżoludzie - (szybka jednostka służąca do zadawania obrażeń, wężoludziom dałbym tasak)

Elita:

Pterodaktyl(?) - a przynajmniej coś na jego kształt, oczywiście jednostka latająca

Osetnica - kolejny strzelający roślinowaty, podobny do tej co w heroes 4

Jaszczuroczłek szaman - jednostka służąca raczej do wspierania lub rzucania uroki na przeciwnika

Champion:

Gargantuan - powolny tank z dużą wytzymałością

Quetzalcoatl - Latający


Baloq PW
3 kwietnia 2015, 13:57
Ja obstawiam powrót Sanktuarium.
Z drugiej zaś strony Meduza wylądowała z powrotem w Lochu, więc inną alternatywną frakcją może być Pustka, jednak jest to zbyt podobne do Nekropolii, Inferno i Lochu zarazem.
Jako, że Ubi nie przedstawiło jeszcze jednostek neutralnych, jest możliwość powstania Wrót Żywiołów, kierując się tendencją trójkową.


Wolfheart PW
3 kwietnia 2015, 14:03
Ja się chyba też pobawie się w wymyślanie jednostek Cytadeli :

Podstawowe:
1. Szczurolud/Szczurolud Zabójca (jednostka sabotująca)
2. Jaszczurolud/Raptilion (jednostka strzelająca)
3. Troll/Dziki Troll (jednostka bardzo nastawiona na atak)
Elitarne:
4. Znachor/Zaklinacz (jednostka strzelająca i potrafiąca rzucać czary)
5. Drapieżna roślina/Krwawy kwiat (jednostka walcząca w zwarciu, podtruwająca wrogów)
6. Pierzasty Wąż/ Quetzalcoatl (jednostka latająca, walcząca w zwarciu)
Czempioni:
7. Trzygłowy smok/Goryncz (latająca jednostka atakująca trzy cele jednocześnie)
8. Gargantuan/Upiorny Gargantuan (bardzo silna jednostka ze zdolnością miażdżenia wrogów)

I jak wam się podoba?

AlamarAlamarTen temat ma na celu opisanie przypuszczeń graczy co do ewentualnych przyszłych frakcji, a nie do oceniania czyichś pomysłów.

Górski PW
3 kwietnia 2015, 18:27
Cóż podałem Cytadelę to może czas na Zakon Pustki ;p.

Podstawa:

Cień - przykład

Wcielenie Koszmaru - przykład

Pożeracz Dusz - przykład

Elita:

Upiór Pustki - przykład

Strażnik Pustki - przykład

Demon Nicości - przykład

Czempioni:

Upadli Bezimienni - przykład

Wcielęta Pustki(?) - przykład

Matheo PW
3 kwietnia 2015, 20:42
Cytat:
Magowie uważają za wzór Sar-Elama mówiący, iż sami mogą stać bogiem tak jak smoki.
No właśnie!

Łudzicie się, że będzie dodatek? W sumie nawet Heroes VI miało dodatek, a już wiadomo że siódemka sprzeda się lepiej. Przecież podczas głosowań na frakcje, Ubisoft zaznaczył, że przegrani definitywnie wypadają z obiegu i już nie wrócą. Zostaje więc tylko Sanktuarium, może będzie trochę bardziej cytadelowate.

Nicolai PW
3 kwietnia 2015, 20:54
@Up: A oni czasem nie powiedzieli, że przegrani nie pojawią się w DLC? O dodatkach nie było mowy :P

Sobieski PW
3 kwietnia 2015, 21:01
Z każdym kolejnym postem składającym się z 8 losowo wybranych słów (a już naliczyłem takich 5 w tym temacie) mam nadzieję, że Ubisoft pozostanie jednak na 9 frakcjach.

Narxes PW
3 kwietnia 2015, 21:25
Jeśli miałaby powstać jakaś całkiem nowa frakcja w Ashan to wydaje mi się, że choć Cytadela byłaby ciekawym dodatkiem w świecie Ashan to nie jestem przekonany, czy mogłaby wpasować się jakoś w towarzystwo takiej Twierdzy...

Za to zamysł powstania z Wolnych Miast jakiejś frakcji wydaje mi się dobry.
Jednak nie ze wszystkich Wolnych Miastach a z kilku/ kilkunastu, położonych na wschodzie, tworząc frakcję ludów powietrza, otwartych na świat, przyjmując każdego w swe progi, zjednoczonych pod patronatem Ylatha, oddanych pasji handlowania, poznawania, odkrywania itd.

Andruids PW
3 kwietnia 2015, 22:48
Osobiście, mój typ to bardziej lodowa Świątynia. Mógłby tam być Kirin, zdegradowany do elity, żeby było ciekawiej, Kappa, Śnieżna duszka i Nag. Championami mógłby być w końcu Księżycowy Feniks (bo czemu nie) i grający na bębnach demon wiatru nawiązujący do https://www.pinterest.com/pin/303359724874553071/
A oprócz tego można by wrzucić Trolla (albo Huldrę, jeśli za mało nam żeńskich jednostek) na bardziej nordycką modłę, żeby frakcja nie była całkiem zorientalizowana.

AmiDaDeer PW
4 kwietnia 2015, 10:19
Jako nowa frakcja w Ashanie najprędzej się chyba jednak pojawi coś bagienno-morskiego. Bohaterowie mogliby nawiązywać do H3, ewentualnie bohaterowie mocy byliby bardziej piraccy. Przykładowy line up zaś, również nawiązujący do HoMM3 (i częściowo HoMM4), mógłby wyglądać tak:

Podstawa: Reptilion, Ważka, Ogr
Elita: Troll, Osetnica, Gorgona
Czempion: Modliszka, Potwór morski.

To bardzo prawdopodobne, że będą zyskiwać poparcie fanňw poprzez nawiązania do starszych części.

mr_R PW
4 kwietnia 2015, 12:07
Ogr i modliszka nie pasują mi do tej koncepcji. Raczej widziałbym tam elfkę zaprezentowaną przez ubi, oraz lewiatana/bazyliszka (w formie węża).

Matheo PW
4 kwietnia 2015, 12:16
Cytat:
Jako nowa frakcja w Ashanie najprędzej się chyba jednak pojawi coś bagienno-morskiego.
Kto byłby Rasą Przewodnią tej frakcji? W HoMM 5-7 podział na rasy jest aż za bardzo wyraźny.

mr_R PW
4 kwietnia 2015, 12:19
Piraci, elfy morskie i stworzenia, które ujarzmili/przyłączyły się do nich.

CzaroMaro PW
4 kwietnia 2015, 13:24
Od kiedy piraci są jakąś rasą? Lol, ja widzę tylko możliwość dla Cytadeli zrobionej na trzonie Jaszczuroludzi.

Górski PW
4 kwietnia 2015, 14:05
No to opisz swoją rasę jaszczuroludzi. Tym swoim lolem pokazałeś tylko swój poziom intelektualny.

Haarald PW
4 kwietnia 2015, 14:33
I sanktuarium i cytadelę miło by było zobaczyć.

W cytadeli troll powinien być czempionem - wielkim paskudnym dzikim monstrum.

orodreth PW
4 kwietnia 2015, 15:39
Ja mam pomysł żeby była Cytadela pod nazwą Osada (Village).
Wierzchowiec: Kazuar (Nielotny Ptak)
Bohaterowie:
Mocy Myśliwy/Traper/Herszt (Cheftain)
Magii Mistyk/Rytualista/Wtajemniczony (Privyer)
Jednostki Podstawowe
- Kuroliszek (Scoffin)
- Wij (Centipede)
- Płazoczłek (Aphilian)z laską pod napięciem (prąd)
Jednostki Elitarne
- Reptilion (z łukiem)
- Bagienny Troll
- Duch bagien (Jungle Spirit - patrz na Grendel's Mother)
Jednostki Bohaterskie
Czarodziejski Smok (Fabulous Dragon)
Grendel ("Olbrzym" Bagienny)
Odziały Wojenne:
Namiot medyka/Montaż pułapek/Upiorne Drzewo

CzaroMaro PW
4 kwietnia 2015, 15:40
Proszę bardzo, moja wizja Cytadeli na bazie Jaszczurów.

Core
Ważki (jednostka latająca)
Jaszczury (pozycja wyprostowana, wyposażony we włócznie, którymi rzuca)
Trująca ropucha (coś podobnego do tego, co mieliśmy w sanktuarium, tylko truje i może trochę bardziej odrażający wygląd)

Elite
Jaszczur (dobrze opancerzony, wyposażony w jakiś topór albo halabardę)
Znachorka (rzuca spelle spowalniające, jakaś trutka albo heal) oczywiście rasa Jaszczuroludzie
Wąż (coś podobnego jak mieliśmy np w Gothicu)

Czempioni

Wielki Krokodyl (może być sam jako jednostka albo z Jeźdźcem jakimś)
Bagienny Stwór (sporych rozmiarów bestia na 4 łapach z dużą paszcz i pokryta jakimś błotem, szlamem itd) trochę jak triceratops

Inne: Jaszczurzy łucznik, bagienny nietoperz.

Pomysłów jest wiele, dużo jednostek zostało już zaprezentowanych przez samych fanów, więc nie problemu, żeby coś z tego sklecić.

Ale wymyślanie jakichś wodnych elfów, albo piratów jako rasę xd (raczej już frakcje, jeśli coś) to jak dla mnie głupota.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [zgadywanka] Kolejne możliwe frakcje w Ashanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel