Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Coś o sobie w realu
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Alistair PW
9 sierpnia 2006, 21:49
Ja jestem Tomek i pochodzę z Mołdawii. ;) Żartowałem. Tak naprawdę od 26 lat czyli od zawsze jestem mieszkańcem pięknego nadwiślańskiego Grudziądza w dawnym województwie toruńskim.
Interesuję się jak najbardziej grami komputerowymi, muzyką, książkami z gatunku kryminał i fantasy (polecam książki Richarda A. Knaaka - cykl Smocze królestwo czy Elaine Cunningham cykl Pieśni i miecze, nie wiem czy reklama jest dopuszczalna w Grocie, ale nie ciągnę z tego korzyści majątkowych ;), uwielbiam westerny, moją skromną pasją było niegdyś modelarstwo (model Pinty ciągle czeka na dokończenie, może kiedyś). Z gier pogrywam w Homm. Zacząłem od 1 i 2 za 10 złociszy w Realu, potem przyszedł czas na 4, obecnie kampanie Winds of War- 4 is the best. 3 też jest wypasiona. Poza tym Disciples 2 - częściowo podobna do Heroesów, częściowo nie oraz Warlords Battlecry III.
Muzyka - głównie Rock, choć jestem wielbicielem niedościgłej Sheryl Crow. Takie grupy jak Genesis nr 1, Marillion, Queen, Pink FLoyd, Metallica, Scorpions, Dire Straits, poczęści The Rolling Stones (poczęści czyli nie wszystko), Cranberries, Evanescence, Linkin Park, Shakira, Tori Amos i jeszcze parę innych. Warto zwrócić uwagę na niektóre utwory Eminema, np. w duecie z Dido (ją też lubię). Z polskiej sceny muzycznej stara dobra Budka Suflera do płyty Akustycznie z 1998 roku włącznie oraz Closterkeller.

Seener PW
9 października 2006, 20:47
Z ciekawości: ile w ogóle jest zarejestrowanych aktualnie mieszkańców w grocie? Chyba, że utajnione
(Chciałem jakiś czas temu to napisać w tym temacie ale się nie dało)

Trang Oul PW
9 października 2006, 21:11
Na razie 627.

Qui PW
9 października 2006, 23:00
Niezupełnie. Faktycznie nieco mniej. Co prawda nigdy nie usuwaliśmy nieaktywnych kont, ale zdarzyło się parę do usunięcia z okazji zbytniej aktywności :P.

Acid Dragon PW
9 października 2006, 23:11
a wogle to wiecie jak to jest ze statystykami.....

co z tego, że ktoś się zarejestruje, skoro w życiu niczego nie napisał?

Szacowałbym liczbę faktycznych Mieszkańców, nawet wliczając tych tymczasowych, na mniej niż 100.

Gandalfica PW
10 października 2006, 22:18
Mam na imię Jasiek Sławomir (Sławomir nie nazwisko). Mam 12 lat. Przygoda ma z Herosami zaczęła się gdzieś tak 2000 (młody byłem ^^), kiedy to sąsiad mi pożyczył Heroes Chronicles i się zaczęło. Po kilku latach miałem już H3, H4. Dziś mam H3, H4, H5, M&M 6-9. Interesuję się grafiką komputerową, fantasy, wszystko co jest związane z M&M i... Arcanum ^^. Lubię słuchać Dead Can Dance i Goran Bregović. Moim ulubionym typem muzyki jest folklor. Uwielbiam tworzyć avatary i sigi. To by było na tyle...

tymolord PW
15 stycznia 2007, 10:18
Nazywam się Tymon, mam 14 lat, interesuję się trochę sportem, historią, grami komputerowymi (i nie tylko), oraz wojnami i uzbrojeniem.

Micki PW
15 stycznia 2007, 21:21
Moje imię to Michał, mam 12 lat w heroesa gram od wydania trójki (to moja pierwsza część) i mieszkam w Gdyni.
Interesuję się motoryzacją, sportem i jeszcze wieloma innymi rzeczami. Lubię ksiąszki fantasy (zwłaszcza Tolkiena).

Kreator PW
20 stycznia 2007, 07:21
@Quba, miałem się nie wtrącać w Twoją (skazaną z resztą na porażkę), "polemikę" z Qui ale co napisałeś, to już zakrawa na hańbę albo świętokradztwo, jak mogłeś napisać:
"Srar Wars"?! Popraw to szybko zanim, niektórzy grotowicze rzucą Cię na pożarcie Banthom :P.

Qui PW
20 stycznia 2007, 13:37
Quba: Nie mogłeś się pomylić? To by znaczyło, że ja się mylę, a chyba nikt nie uwierzy w taką możliwość? ;P Zresztą, wikipedia prawdę ci powie.
click here

lechulord PW
20 stycznia 2007, 20:23
interesuje sie grami komputerowymi i piłką nożną. Uwielbiam Herosa III a szczególnie dodatek WOG. Jestem z woj. opolskiego. Pozdro for all !!!!

Mario PW
24 stycznia 2007, 19:31
Pod wpływem Kreatora który mnie tutaj "przyprowadził" (i chwała mu za to) postanowiłem napisać coś o sobie. Mam na imię Mariusz, data produkcji: 2 czerwca 1987. Mieszkam sobie w Koszalinie i jestem studentem I roku informatyki (w tym miejscu pragnę pozdrowić dr A. Jacko od algebry.. jakby pan to czytał to mój numer indeksu to 66775 :D)
Interesuję mnie przede wszystkim tematyka Star Wars. Filmy to jedynie wierzchołek góry lodowej, są komiksy, książki, albumy nawet gry.. Dlatego ośmielę się powiedzieć ze nie znacie prawdopodobnie większego speca od Gwiezdnych Wojen:) moją drugą pasją są Heroesy. Nie będe oryginalny jeśli powiem że SoD to najlepszy dodatek jak dla mnie a w ogóle z cała serią jestem związany od 1997 roku (czyli od kupna pierwszego komputerka... ale to była maszyna :D)
Muzyka której slucham to głównie rock amerykański bądź też grunge, czasami metal i nard core. Do grona ulibionych zespołow zaliczam: Creed, Alter Bridge, Puddle of Mudd, System of a Down, Iron Maiden..
Na koniec sie jeszcze pochwale ze własnie zostałem szczęśliwym posiadaczem laptopa :D dlugo zbierałem kase ale w końcu udało sie..

Pozdrawiam wszystkie smoki i innych fanów Heroes zaczynając od Kreatora bo sie zakumplowaliśmy ostatnio dość mocno :)

Colombo PW
11 lutego 2007, 17:58
A ja nazywan się Darek i mam 13 lat. Wiele osób uważa mnie za dziwaka, więc nie zdziwcie się jak palnę coś durnego :) A Hirołsami interesuje się jakoś od 2001 roku. Bardzo mi się podobają gry z serii Might and Magic (grałem we wszystkie części).

ponury PW
4 kwietnia 2007, 19:24
Ja mam na imię Michał, mam 13 lat, a w Heroesów i MM gram od 6 roku życia(wtedy to, dostałem swoje 2 pierwsze gry: MM8 i MM7, pare lat później Heroes3. Teraz jestem maniakiem MM i Heroes. Gram po 6 godzin dziennie. Mieszkam w Lesznie, małej miejscowości pod Warszawą(KOCHAM LEGIĘ (L) ) Moje hobby, to: Legia Wraszawa, granie w Heroes i MM, tworzenie bezanimacyjnych projektów jednostek, politologia i polonistyka(wszak, piszę już 5 książkę przygodową (i ogólnie) i muszę przyznać, że mam talent). Słucham muzyki techno, trance, dance, klasycznej i rapu. Uwielbiam grać w koszykówkę i piłkę nożną.Zwą mnie Zalew(od nazwiska Zalewski) i Ponury Żniwiarz. W szkole idzie mi bardzo dobrze mam średnią 5, 0, mimo że się nie uczę





Tak więc, wszystko przepadnie, a zostanie tylko LEGIA WARSZAWA (L) !!!

vinius PW
4 kwietnia 2007, 20:05
Miałem odruch, żeby to skomentowac, ale mam dobre serce (6 godzin? człowieku, a książki, kobiety, zycie, koledzy, gra w piłę, nauka :D ?)...

ponury PW
4 kwietnia 2007, 20:12
Na wszystko czas jest, ale trochę przesadziłem. Jakieś 2, 5 do 3 nie więcej, a pomyłka rzecz ludzka, nie??
A to mój rozkład dnia(dla Viniusa)
- wstaje, myję się, jem i idę do szkoły
- szkoła(w szkole podrywanie dziewczyn i bluzganie na nauczycielkę przyrody)
- po szkole mecze między klasowe lub gra rekreacyjna z kumplami(zależy od dnia i planu lekcji)
- powrót do domu, jedzenie, odpoczynek, w psiamać praca domowa, siedzenie na forum, kolacja, gra w WoGa i MM8, siedzenie na forum znów, sen

Kathrin PW
5 kwietnia 2007, 14:27
Vinius napisałeś "6 godzin? człowieku, a książki, kobiety, życie, koledzy, gra w piłę, nauka :D ?..." - no co Ty? Ja gram obecnie minimum 3 godziny (kiedyś było tego dużo więcej) i uważam, że Heroesi zawierają w sobie wszystkie te elementy: nauka, książki, mężczyźni, życie, koledzy, no może gry w piłkę nie:) ale ja grałam nędznie (zawsze mnie chłopaki na bramce stawiali, a potem dostawałam wpi..... za wpuszczone bramki) tak więc za nią nie tęsknię.
Witam nowych userów.

Phoenix PW
17 kwietnia 2007, 08:51
Witam wszystkich, nazywam się Benek, mam 13 lat i pochodzę z Mikołowa, koło Katowic. Interesuję się grafiką komputerową, programowaniem w C++ i oczywiście Heroesami ;D Od sześciu lat chodzę na angielski. Poza tym trenuję od trzech lat karate, gram na gitarze. Lubię Jamesa Bonda ;D, moja ulubiona książka to "Władca Pierścieni". Słucham Green Daya, Metallicy i trochę Merlina Mansona ;D To by było na tyle...

Cichy PW
17 kwietnia 2007, 14:34
Witam! Jakoś w mym mieście/miasteczku nie było możliwości nauki angielskiego od 7 lat, ale i tak nieźle sobie radzę. Również lubię Tolkiena (szczególnie Władcę Pierścieni), chociaż trzeba przyznać, że od ponad 35 lat jest umarlakiem :P .

Smok Bananowy- Adam PW
18 kwietnia 2007, 21:31
Witam wszystkich !

Mam 14 lat. Nazywam się Adam. Mieszkam w opolskiem, lubię kompy i muzykę (szczególnie rock i metal), a także grę w kosza,
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Coś o sobie w realu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel