Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 22 - 23 - 24

Bacus PW
16 września 2015, 21:51
Czy Logmar jest miastem sodomitów i samotnych kobiet? Wybacz, że to piszę, ale to się nadaje tylko, aby wsadzić to Sobie tam gdzie wsadzą się przedmiot, który przypomina ten budynek.
Panie kolego... takie coś być nie może. Ani to ładne, ani sensowne, ani... no Panie kolego, a już coraz lepiej Ci szło.

Warmonger PW
16 września 2015, 21:59
Jeśli miasto ma być kosmiczno-surrealistyczne, to może się udać. Jeśli nie, to raczej nic z tego nie będzie.

Kammer PW
16 września 2015, 22:04
Doprawdy, macie bardzo dziwne skojarzenia.
Mi od razu przyszedł na myśl ekran Abyss od Axolotla.

Nicolai PW
16 września 2015, 22:06
Sugerowałbym przemianowanie budynku na Dildię Magów, wtedy byłoby bardziej adekwatnie do wyglądu ;)

Baronus PW
16 września 2015, 22:50
Pomysł aby nie robić ciągle gildii w górę tylko dodawać w koło kolejne poziomy jest świetny i musi zostać. To ma być miasto mrozu to może iglice/sople. Brawa za oryginalność. Trzeba teraz kolorystykę opracować.

krasnolud99 PW
17 września 2015, 07:38
Czyli że co Baronusie? Zostawić i zmienić tylko kolor czy całą konstrukcję od nowa zrobić? Bo ostatnio dorobiłem mosty łączące te poziomy:

Drwal PW
17 września 2015, 10:52
Zrób od nowa i koniecznie użyj jakiś normalnych tekstur. Ja osobiście widzę to miasto jako dość prymitywne architektonicznie, więc nie muszą być to nie wiadomo jakie budynki. Pomysł z ilością wież, zamiast kolejnych poziomów jest w miarę oryginalny i dobry. Niech jednak 1 wieża to będzie 1 poziom, a 3 to 3 poziomy (czemu u Ciebie 4 wieże to 3 poziom?). No i niech to nie wygląda jak wspomniane wcześniej dilda, a jakieś normalne wieżyczki. Oczywiście kolory mniej jaskrawe, bardziej naturalne. Mosty nie są konieczne, ale możesz ich użyć.

A i najważniejsze, w Twoim mieście każdy budynek jest w innym stulu graficznym, kolorystycznym. Jak to w końcu połączysz, to wyjdzie kraina teletubisiów. Kontrast jest ważny, ale lepiej się ograniczyć.

Baronus PW
17 września 2015, 13:53
Wież jest za dużo. Najpierw mała np. po prawej to pierwszy poziom, poźniej druga po lewej średnia drugi poziom. Na końcu w środku najwyższa trzeci poziom. Mosty poprawiają wygląd, czyli dobrze. Może jakieś drzwiczki aby mosty nie prowadziły od sciany do ściany.
Wygląd może sopli, jak tu tylko odwrotnie:
http://www.straz.boleslawiec.pl/images/sople.jpg
Najpierw zrób całość miasta a potem się poprawi. Nie ważne, że nie wyjdzie idealnie. Nikomu nie wyjdzie. Chodzi o to żeby zobaczyć co poprawić. Nie da się miasta zrobić po jednym budynku. Trzeba ogarnąć całość. Jak coś zrobisz wklejaj w ekran miasta. I jak będzie wszystko to wtedy się poprawi całość.

krasnolud99 PW
17 września 2015, 16:11
O takie coś chodziło?

Baronus PW
17 września 2015, 17:04
Teraz super! Zmień igilce dodaj mostki i rób następne. Szkoda stracić miesiąc na jedno siedlisko.

avatar PW
17 września 2015, 17:08
A po co mosty w Gidii Magów? To już czarodzieje nie znają wydajniejszego środka do przemieszczania się, niż na własnych nogach?

witchking PW
17 września 2015, 17:08
Najpierw pomysł. Czyli co właściwie chcesz zrobić? Jaką masz idee?

Potem model. Czyli ogólny zarys budynku.

Następnie szczegóły. Budynek musi mieć drzwi i okna, może schody na zewnątrz albo jakikolwiek szczegół. Bez tego będzie wyglądał zawsze jak plastikowa zabawka.

Chcesz nauczyć się modelować? Wymodeluj to:


Skup się na flankowaniu i kolumnach które podtrzymują most. Zachowaj skale i szczegóły. Zrobisz to dobrze to będziesz umiał. Robienie z głowy za wiele Ci nie da jeśli nie masz wystarczająco ukształtowanej wyobraźni. A trzeba wyobraźni która dba o każdy szczegół.

mr_R PW
17 września 2015, 21:42
Pierwotny pomysł nie był taki zły, ale pierwszą rzeczą jaką trzeba było zrobić to obrócić o 180 stopni w osi pionowej i ucharakteryzować na sople zwisające z góry. Najlepiej bez żadnych dodatkowych kolcy. Wyglądałoby to co najmniej ciekawie tym bardziej, że nie ma chyba gildii w herosie rosnącej w dół.

krasnolud99 PW
7 października 2015, 20:26
Jako, że załamałem się trochę ocenami gildii magów, wrzucam nową karczme, bo długo mnie nie było

bRyland PW
7 października 2015, 21:02
Krasnoludzie nie łam się niepochlebnymi opiniami. Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :P

Popieram całym sercem sugestię m_mr - odwrócenia dotychczasowej dildii magów o 180 stopni. Obróć i zobacz sam czy bez kolców się nada :)

A karczma ok :)

Drwal PW
7 października 2015, 21:03
Tekstury jak już wspomniałem na czacie do poprawy. Strzecha jest w porządku, natomiast ściany wyglądają jakby były meblami z Ikei. Sam model nic specjalnego, aczkolwiek Tawerna to raczej prosty budynek. W przeciwieństwie do penisów, jest tu jakiś potencjał.

Kammer PW
7 października 2015, 21:14
Drwal (bez siekiery):
W przeciwieństwie do penisów, jest tu jakiś potencjał.
Uśmiałem się serdecznie, gratuluję tekstu.

Osobiście radziłbym jakoś ozdobić ściany zewnętrzne, strasznie puste są teraz.

Kastore PW
7 października 2015, 21:55
Kammer:
Osobiście radziłbym jakoś ozdobić ściany zewnętrzne, strasznie puste są teraz.
Przynajmniej wnętrze jest ładne...
ale w sumie po co? :P

Kammer PW
7 października 2015, 21:59
Kastore:
ale w sumie po co? :P
Bo liczy się wnętrze, nie wygląd!
Sądzę, że k99 chce nakręcić w niej ten filmik, co to podobno się pojawia w Tawernie (podobno, bo nigdy na to nie zwróciłem uwagi). :P

krasnolud99 PW
8 października 2015, 07:45
Kammer:
Sądzę, że k99 chce nakręcić w niej ten filmik, co to podobno się pojawia w Tawernie
Jaki filmik?
dla tych co pisali by odwrócić, próbowałem dorobić okna ale nic z tego nie wyszło
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel