Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Figurki Clash of Heroes
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Nicolai PW
29 listopada 2014, 18:35
Policzyłem kończyny i stwierdzam, że to jest Wiwerna, a nie Smok ;) Swoją drogą... co sprzedawcy powiedzieli wykupiliście połowę nakładu?

Alamar PW
29 listopada 2014, 18:39
Wiwerny mają: dłuuugą szyję, parę skrzydeł, ogon i parę odnóży. Są jadowite i nie zioną ogniem/szronem/kwasem.
Tutaj masz: ogon, parę kończyn przednich i parę kończyn tylnych. Przednia para robi wprawdzie też za skrzydła, ale nadal jest "rękoma".
Poza tym "wyvern" to pierwotnie inne określenie smoka - to dzisiejsze gry próbują stworzyć różnice między wiwernami, drake'ami, wyrmami czy smokami właśnie.

@Acid
I love you too.
I czy nie jest się tym, czego się nienawidzi moja roshoowiutka traszko? :)

Kodzo19 PW
29 listopada 2014, 19:13
Dziś w sklepie znalazłem kaczora donalda z figurką chciałem go kupić lecz mama mówiła. Masz 15 lat a nie 7 jesteś na to za stary ale w końcu się przełamała i mi kupiła. A zdobyta figurka to Nadia. Szczerze myślałem że te figurki są większe a to takie małe.

Darkem PW
29 listopada 2014, 19:33
Upłynęło już trochę czasu odkąd miałem 15 lat, ale i tak kupię Kaczora. Niestety, znam swoje szczęście i trafi się mi jedna z figurek, której nie chcę, więc staram się sobie wmówić, że nie chcę smoków, feniksa i "rakszy" ;).

Alamar PW
29 listopada 2014, 19:41
Dostaniesz jelonka. :P

Obserwator PW
29 listopada 2014, 21:47
Chciałem wylosować duszka, a dostałem rycerza w 3 częściach: konia, samego rycerze bez broni oraz kopie. Do samodzielnego złożenia. Rycerz ładny, ale koń jakiś taki brzydki to zostawiłem na biurku samego rycerza(z kopią oczywiście).

Darkem PW
29 listopada 2014, 22:03
Jelonek nie byłby taki zły ;). Wolałbym go od większości jednostek inferno i bohaterów... Chwila, muszę zapeszyć: Och! Jak chciałbym bohaterów i jednostki inferno ;).

Dark Dragon PW
29 listopada 2014, 23:01
Rycerz w trzech częściach nie tak dawno chodził na e-bayu po ok. 15$ :P Swoją drogą to jest najbardziej złożona z wszystkich figurek :P.
Ja natomiast odczuwam silny brak jednostek Inferno w kolekcji...

Matikun PW
29 listopada 2014, 23:55
A ja jestem ciekaw miny sprzedawcy, kiedy dorosły chłop wykupuje masowo pisma dla 10-latków. Uważajcie, bo stróże prawa mogą zacząć was obserwować ;). Osobiście nie kupię. Może skusiłbym się, gdyby były lepszej jakości i wykonane z lepszego materiału. A tak, to nawet brzydko na półce wygląda. Może poza paroma wyjątkami, ale nie mam zamiaru liczyć na moje szczęście :P.

Dark Dragon PW
30 listopada 2014, 00:37
Sprzedawcy mają gdzieś co i w jakiej ilości kupujesz. Mają minę człowieka znudzonego pracą.

Pełna kolekcja - mnie osobiście bardzo się podoba i to świetna kolekcjonerska sprawa dla fanów/fanatyków M&M ;).

Hubertus PW
1 grudnia 2014, 21:08
Dziś przemierzyłem 10 kiosków w moich okolicach w Warszawie i ukończyłem questa zdobywając 3 egzemplarze figurek nie wzbudzając podejrzeń xP (chyba ;p) Mam gryfa, paladyna i strażnika śmierci :) Jeszcze jutro mam nadzieję na coś trafić w Grodzisku Mazowieckim ;p

Whatever Alamarze, jak zwał, tak zwał ;p
AlamarAlamarA nie przypadkiem Fechmistrza i Rycerza Śmierci?

Morgan Grin PW
1 grudnia 2014, 22:45
Widzę, że nie tylko ja dałem się ponieść temu szaleństwu :P Sam zakupiłem trzy numery, a gdyby nie brak funduszy i zdrowy rozsądek to nabyłbym jeszcze z dwa razy tyle. Ale i tak mam początek kolekcji w postaci Rakshasy, Nadi oraz Maga (zabawne...sama akademia. Przypadek?)
Jestem ciekaw czy wydawca spodziewał się, aż takiego wzrostu sprzedaży :D

Nicolai PW
1 grudnia 2014, 22:52
Jutro idę na polowanie do pobliskich kiosków. Jak zdobędę Szmaragdowego Smoka to z dobrego serca wyślę temu kto zrobi najbardziej maślane oczka :3

Qui PW
2 grudnia 2014, 00:01
Jestem oficjalnie zaskoczony i/lub przerażony.

Alamar PW
2 grudnia 2014, 14:30
A nieoficjalnie? :P

Acid:
Alamar:
Tu też masz smoki (zielonego i kościanego przynajmniej)
Powodzenia w upolowaniu ich ;)
Dzięki!


A poza tym:
Alamar:
Tu też masz smoki (zielonego i kościanego przynajmniej) oraz feniksa (niebieskiego).


PS
Na Nerevara chyba trzeba jakąś klątwę rzucić, za to co tu rozpętał swoim postem. ;P

Kammer PW
2 grudnia 2014, 14:43
Czy ktoś byłby zainteresowany wymianą trzech fabryczne zafoliowanych KD nr 24 na kod z CD-A na 7500 pieczęci? :P

Nerevar PW
2 grudnia 2014, 14:57
Heh, żeby było śmieszniej, sam nie kupiłem ani jednego KD :P

Hubertus PW
2 grudnia 2014, 17:43
W Grodzisku zdobyłem jeszcze Rakszasę :P tak więc mam 4 figurki :)

Jeszcze taka ciekawostka, do figurek dołączona jest kulka z symbolem frakcji, do Rakszasy i Rycerza Śmierci dostałem kulki zgodne z frakcją, natomiast do jednostek Przystani były kulki inferno.

AmiDaDeer PW
2 grudnia 2014, 20:11
Ja z figurką Upiora dostałem kulkę Przystani. :P

Matikun PW
2 grudnia 2014, 22:12
Słyszałem, że da się tym grać ;O. Pewnie zasady są bardzo dziecinne, ale i tak zżera mnie ciekawość. W internecie widuję też karty, które są dołączone do figurek. Jest na nich coś ciekawego?
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Figurki Clash of Heroes

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel