Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 26 - 27 - 28

Dark Dragon PW
18 czerwca 2010, 14:58
Nie widzę osobnego tematu, więc tutaj... pochwalę nowy skarbiec, bo wygląda naprawdę cudownie ;) Cóż dobra robota i oby tak dalej (Smocze Zbiory) ;)

vinius PW
18 czerwca 2010, 21:31
A ja zganię za brak opisów przy plikach. Niektóre są oczywiste, ale niektóre chyba wymagają informacji co do zawartości, formatu pliku, dodatkowych plików koniecznych do odtworzenia (np. DoSBoxa) itd.

Acid Dragon PW
18 czerwca 2010, 22:40
Niech zgadnę.... "wlazłem, zobaczyłem, pójdę ponarzekać"?
Bo, że nie kliknąłeś na żaden link, to widzę ;P.

Tarnoob PW
19 czerwca 2010, 09:47
A ja się przyczepię do błędów ortograficznych w skarbcu. Co mają oznaczać jakieś wybryki pokroju „Acid’a” czy „WoGa”? Takie literówki drastycznie obniżają prestiż strony.

Mitabrin PW
19 czerwca 2010, 10:24
Jeśli nie wiesz czemu jest "WoGa" to nie wiem czy WoGóle się nadajesz do tutejszego grona grotowiczów. ;)

Poza tym po zobaczeniu nowego skarbca strona główna wydaje się taka jakaś... brzydka...

AmiDaDeer PW
19 czerwca 2010, 13:48
Mi się podoba. Szczególnie gra. :P

Tarnoob PW
19 czerwca 2010, 13:56
„WoGóle” jestem w stanie zrozumieć, bo to świadoma gra słów. Bądźmy jednak wierni normie językowej i nie pró­buj­my przeprowadzać na własną rękę „ewolucji języka” w dziedzinie fleksji. Raz na zawsze przyjmijmy pewien kanon:
M. WoG
D. WoG-u (WoG-a?)
C. WoG-owi
B. WoG-a (WoG?)
N. WoG-iem
Ms. WoG-u
W. WoG-u

A co do odmiany pseudonimu Acida z apostrofem to to już jest bezdyskusyjnie kardynalny błąd, o.

Mimo to odświeżony skarbiec prezentuje się znakomicie, poklaski się należą. Szczególnie elegancko wygląda no­we tło. Może warto by je dodać również na forum?

Field PW
19 czerwca 2010, 14:04
Tarnoob, kanon już został dawno temu przyjęty.

Ja go ustaliłem i ja, wraz z Rabim, objaśniłem.

I nie było tam ani apostrofów ani myślników.

AmiDaDeer PW
19 czerwca 2010, 14:17
Cytat:
W. WoG-u
Woże. :P

Ja osobiście nie widzę problemu - IMO zarówno zapis "WoGa" jak i "WoG-a" jest poprawny (zwłaszcza, że nie mogłem znaleźć odpowiedniej reguły :P), a że ta pierwsza forma się przyjęła, to raczej jej bym używał. Ewentualnie bym w ogóle nie odmieniał.

Tarnoob PW
19 czerwca 2010, 15:02
A gdzie tam, we wszystkich słownikach ortograficznych, jakie dotąd widziałem, jest wyraźnie napisane, że koń­ców­kę fleksyjną do skrótowców dodaje się za pomocą łącznika. Z faktami się nie dyskutuje.

Pożdrawiam

Alamar PW
19 czerwca 2010, 16:17
Krótko - pisanie skrótowców (WoG, MM, HoMM, itp.) - zawsze z myślnikiem. Taka jest reguła w języku polskim. To tyle odnośnie poprawności poli... gramatycznej. :P

W Grocie jak ktoś napisze skrótowca bez myślnika, to nic się nie stanie. Gorzej, jak z apostrofem. :P

I na koniec:

Acid:
...opisy kopiowałem - błędy były i będą...
...i życia mi szkoda na poprawianie błędów...
:P

dambibi PW
19 czerwca 2010, 17:58
Ja tez kiedyś byłem ganiony za "Trylogię Tolkien'owską " ;p . Dyskusja się wtedy rozpętała ...
A skarbiec fajny .

Tarnoob PW
19 czerwca 2010, 18:25
Cytat:
W Grocie jak ktoś napisze skrótowca bez myślnika, to nic się nie stanie. Gorzej, jak z apostrofem. :P
Owszem, stanie się. Gramatyka nie przewiduje hierarchii błędów. Zero tolerancji!

Alamar PW
19 czerwca 2010, 18:43
Dobra Tarnoob, od teraz będziesz miał zero tolerancji z mojej strony. :P
Naprawdę tego chcesz czy jednak wolisz trochę swobody?

Qui PW
19 czerwca 2010, 19:11
A może będziemy odmieniać Tarnoob~a z bezmyślnikiem? ;P

Sawyer PW
19 czerwca 2010, 19:12
Tarnoob, nie rób z siebie drugiego Alamara(bez urazy).
Co do skarbca, jest świetny!

Alamar PW
19 czerwca 2010, 19:14
Tytus de Zoo:
Pozew

Ja, Tytus de Zoo pozywam Rzygającegotęcząjednosrożca Qui w sprawie wykorzystania bez mojej zgody znaku zwanego dalej "bezmyślnikiem", a zastrzeżonego przez Tytusa de Zoo.

Domagam się odszkodowania w wysokości...
;P

Field PW
19 czerwca 2010, 19:36
Kamixo:
Tarnoob, nie rób z siebie drugiego Alamara(bez urazy).

Jedyne, co mogłeś urazić, to spację niezamieszczając jej przed nawiasem :P Alamar przecież szczyci się swoją upierdliwością ;)

Alamar PW
19 czerwca 2010, 19:38
A kropka to gdzie się zapodziała? ;P

Field PW
19 czerwca 2010, 19:39
Tu:
.

Poszła razem z siostrą ( . ) na kawę :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel