Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 26 - 27 - 28

Acid Dragon PW
17 stycznia 2008, 23:10
informatykiem nawet za 5 lat to ja nie będę, ale chyba działa....
w sumie może sobie być to podświetlanie.

vinius PW
18 stycznia 2008, 11:15
Jak miło! Tylko nie ładniej by wystarczyło, by dana strona nie miała zmienionego koloru, ale była wytłuszczona (bold)?

Tarnoob PW
18 stycznia 2008, 11:25
Hehe, zaiste zacnie :-)

Wiem, że moja niewdzięczność i pedanteria nie znają granic, ale muszę przyznać rację Viniusowi – kiedy są dwie strony (jak na przykład w tym temacie), to nie wiadomo, który kolor jest „pierwsiejszy”. W przypadku Bolda sprawa miałaby się jaśniej. A najlepiej byłoby, gdyby połączyć kolor i pogrubienie (czerwony zbytnio się odznacza od ogól­nej kolorystyki, jaskrawszy odcień zielonego (limegreen chciażby) chyba by był dostatecznie zauważalny).

Acid Dragon PW
19 stycznia 2008, 01:07
-_-
happy now? :P

Tarnoob PW
19 stycznia 2008, 12:31
A jak myślisz? :-P

Keep smiling, Acid. Początek mamy już za sobą x-D

Niech Wam będzie, narazie się wstrzymam z kolejnymi uwagami i poczekam, aż atmosfera ostygnie. Poza tym planuję dorzucić do galerii portrety bohaterów z Heroes IV (mam już rycerzy w wymiarze 56x56).

Jeszcze raz dziękuję.

dambibi PW
19 stycznia 2008, 15:29
Tarnum:to szybko bo się doczekać nie mogę.

Dzięki za zaznaczenie na której jesteśmy stronie w temacie.Zawsze to jakaś pomoc jest.

Altair PW
19 stycznia 2008, 18:07
A ja prosiłbym o zmodyfikowanie kodu używanego podczas edycji tytułów tematów, aby nie znikały cudzysłowy "" razem ze znajdującym się w nich tekstem.

QuiQuidone.

vinius PW
14 lutego 2008, 14:42
Może się jak zwykle czepiam i przynudzam, ale nie dałoby się zmienić automatycznego avatara z łasicą na jakiś ładniejszy? Ten jest mało czytelny a tu czy tu są niebrzydsze, a czytelniejsze.

PS. Aha, no, i jeszcze ten skrypt automatycznie wstawiający spację po przecinkach... no cóż... psuje czasem linki (zwłaszcza onetowe).

EDIT: ano. Ale czy nie ma możliwości, by zmodyfikować skrypt tak, by nie modyfikował przecinków w tagach, pomiędzy nimi lub w ciągach znaków zaczynających się od http:// lub ftp:// ?

No, poza tym wiem doskonale, że to nie Łasica :)

Field PW
14 lutego 2008, 16:40
To drugie to nie łasica. Chyba podpadłeś ;)

Alamar PW
14 lutego 2008, 16:56
Cytat:
Aha, no, i jeszcze ten skrypt automatycznie wstawiający spację po przecinkach... no cóż... psuje czasem linki (zwłaszcza onetowe).
Wniosek, nie dawaj linków do tamtejszych stron. I tak nie ma tam nic godnego uwagi. :P

Altair PW
18 lutego 2008, 15:48
Może i się czepiam, ale pole wyszukiwania dałbym na środku pod obrazkiem "FORUM KWASOWEJ GROTY" nad panelem "jesteś zalogowany jako".

vinius PW
18 lutego 2008, 19:43
Może się czepiam, ale czy nie dałoby rady wyszukiwarki dać jako osobną podstronę, otwieraną z tego samego panelu, co "Edytuj profil" czy "Zaloguj/Wyloguj się", by nie... ekhm... no dobra, szpeciła strony głównej? No i trochę, nie da się ukryć, upycha wszystko w dół.
...ale pomysł przedni :)

EDIT: owszem, tak mi widać :) (używam fajerfoksa) - z wyjątkiem tego, że zamiast "Acid Dragon" pisze "vinius". Jedynie sugerowałem.

Acid Dragon PW
18 lutego 2008, 20:37
Wszystko by się "dało", ale w zależności od siły ilościowej lub jakościowej argumentów ;).

Odnośnie przesuwania w dół, to z testów wynika, że IE ma tendencję do tworzenia dodatkowych linii odstępu i za cholerę nie udało mi się wykryć dlaczego (ma to związek z kombinacją tagów form i table). Dlatego odradzamy tę przeglądarkę ;P.
Powinno to wyglądać TAK.

Z założenia wyszukiwarka ma być widoczna, żeby nowi Przybysze w Grocie zamiast zadawać to samo pytanie zaczęli od szukania czy nie zostało już zadane.

Ginden PW
18 lutego 2008, 22:10
Ja bym wolał wyszukiwarkę powyżej "Witaj Ginden! Utop się! (odstęp) edytuj profil (odstęp) wyloguj się".
@Acid: spróbuj usunąć wszelkie entery i spacje z znacznika <form>.

Alamar PW
19 lutego 2008, 10:14
Da się tego szukacza powielić do każdego stolika (dobrze by było, gdyby także do każdego tematu), a nie tylko na stronie głównej forum?

Acid Dragon PW
20 lutego 2008, 18:27
w tej formie to chyba przegięcie by było.... może w formie linka?

Ginden PW
21 lutego 2008, 17:07
Następna strona/Poprzednia strona.
<table><td width=80>link do poprzedniej strony</td><td>strony: 1 - 2 - 3</td><td width=80>Następna strona</td></table>
I coś takiego w komnatach (50 tematów na pierwszej stronie, 50 na drugiej...).
Nie pogardzimy też przyciskami wstawiającymi tagi do posta.

Kulex PW
28 lutego 2008, 19:50
Proponuję dodać dział innych gier, żeby podyskutować o innych grach, np.: Kings Bounty, Disciples.

Trang Oul PW
28 lutego 2008, 19:52
Inne gry komputerowe
(tudzież Klony HoMM i MM)

Zdążyłem przed Viniusem! :)

vinius PW
28 lutego 2008, 20:49
Popieram post Kulexa, zwłaszcza drugą jego część (postu, nie Kulexa oczywiście.)!
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel