Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 28 - 29 - 30

Acid Dragon PW
14 września 2014, 17:49
Konieczny wulkan? Wieżę wybudować tuż przy drzewach, podobnie, jak to było w przypadku siedliska smoków. Albo w ogóle wstawić portal - smoki chyba właśnie tak do Sylvan przybywały. Problem solved.

Eruanno PW
14 września 2014, 17:52
@Acid - Portal. Wieża. Feniksy wykluwające się w wieży. Naprawdę? Aż tak bardzo nie chcemy zrobić tego z klasą? Jeżeli już serio miałyby zostać w Irollanie feniksy (BŁAGAM, SYLANNO, NIE!), to już chyba lepiej by miały swoje gniazdo.

@Hobbit - Cudownie, że ktoś tutaj ma podobny punkt widzenia!

Acid Dragon PW
14 września 2014, 17:58
Gniazda nigdy w HoMM nie miały - Były to kolejno wieża, wieża, płomienne tornado(?) i wulkan :P.

Jeśli uważasz, że cztery gry HoMM dodały Feniksa "bez klasy", to na to nie mam już żadnego argumentu.

Vexes PW
14 września 2014, 18:00
To będą Księżycowe feniksy, a nie ogniste do Sylanny. Czyli nic nie przeszkadza, by miały normalne gniazdo!!! Ulepszone to pewnie będą słoneczne, czyli tak, jak w przypadku jeleni i będą wyglądały, jak ogniste, ale nie będą ogniste, tylko księżycowe/słoneczne!

Eruanno PW
14 września 2014, 18:03
To już kwestia gustu, drogi Acidzie. Dla mnie wieże i portale dla feniksów są bardzo nienaturalne. Szczególnie w Irollanie. Może wyglądam na okropnego narzekacza, ale próbuję nakreślić, istniejący moim zdaniem, problem spójności wizerunku elfów.

Tak czy inaczej, księżycowe czy słoneczne. Ja jestem za zachowaniem czystości rasy. Sylanna, ziemia, natura. Dlatego wolę podarować sobie feniksy. Nawet słoneczne jelenie są bardziej leśne niż słoneczne feniksy.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:03
@Vexes

Albo na odwrót najpierw słoneczne, a potem księżycowe :P A każdym razie cuś takiego raczej nie ma jak spalić drzewa xD

EDIT No i kaszana furia ma już 35%, a równowaga 36% :/

Vexes PW
14 września 2014, 18:04
Dokładnie, Zehirze, dokładnie, czyli kłócą się o coś, czego nie ma, czy może raczej nie będzie.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:06
No chyba, że pod słonecznego feniksa ustawi się ogromną lupę zamiast gniazda xD Wtedy może buchnąć ogień

Eruanno PW
14 września 2014, 18:06
Dlaczego zatem nie zrobimy u rasy ludzkiej ognistych jeźdźców? Albo Kapłanek Natury? Bo czczą Elratha, smoka światła. Albo bawimy się w czystość ras albo robimy mieszankę wedlowską.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:07
To, że księżyc może nie ma za dużo do Sylanny, nie znaczy, że nie ma nic wspólnego z naturą.

Vexes PW
14 września 2014, 18:07
A to by była już prowokacja ze strony mrocznych elfów, mój drogi Zehirze

Eruanno PW
14 września 2014, 18:12
Cóż, głosujcie jak tylko chcecie, moi drodzy. Ja próbuję doszukać się jedynie spójności i logiki we wszystkim.

Vexes PW
14 września 2014, 18:14
"I to są słowa prawdziwego dowódcy!"
Rzekł, poklepując po ramieniu Eruanno.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:15
@Vexes

No fakt :P No to podpadłem. Oby teraz zabójcy nie szykowali zemsty za taką zniewagę :P

Vexes PW
14 września 2014, 18:18
"Zehirze, a jeśli równowaga wygra, to ci, co głosowali na siłę lub furię, przejdą do naszych kuzynów i poddadzą im ten szatański plan rodem z Sheogh"
Powiedział z trwogą i obawą w głosie, wyobrażając sobie to piękne jak i tragiczne jutro.

KammerKammerWystarczy pseudoRPGa.

Nicolai PW
14 września 2014, 18:20
Eruanno:
No tak, w Ashanie rzeczywiście. (...) Nie, że mam do Ciebie pretensje Nicolai'u (...)
Ale o co miałbyś mieć do mnie pretensje? Nie rozumiem za bardzo.
Eruanno:
Jednak pomyślmy teraz, gdzie damy wulkan? Gniazdo? Może popielniczkę?
Odpowiadając mi przyznałeś, że Feniksy nie są ogniste w Ashanie, a pisząc z Acidem zacząłeś gadać o wulkanie i popielniczce? Kilka zdań i już zapomniałeś co ustaliliśmy? A gdzie można usadowić Feniksy? Biorąc poprawkę na to, że wszystko tutaj jest umowne to możemy dać jakiś portal analogicznie do tego będącego siedliskiem Zielonych Smoków w H5. Ewentualnie jakąś wieżę tak jak w kilku poprzednich częściach.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:22
Próbuję wysłać obrazek. Nie wiem czy się uda xD



To tak apropo wszelkich ludzi, którzy takim argumentem próbują przekonać, by nie głosować na równowagę xD

EDIT Pomoże ktoś, bo nie wiem o czym zapominam :P

@Kammer - tylko teraz wyszedł mały ten obrazek :P

KammerKammerKomendy na forum

Irhak PW
14 września 2014, 18:25
Cytat:
Odpowiadając mi przyznałeś, że Feniksy nie są ogniste w Ashanie, a pisząc z Acidem zacząłeś gadać o wulkanie i popielniczce?
Hmm... Roki to pioruny. Feniksy w bądź co bądź kanonicznej jeszcze H5, są ogniste. Ogień + Sylvan = Wielkie Ognisko ku czci Sylanny :)

EDIT - a w H6 mial też zdolności powiązanie z ogniem, ale w magii pierwotnej.
KammerKammerRaczej Dni Ognia. :P

Eruanno PW
14 września 2014, 18:26
To była ironia, Nicolai'u. Sceptyzm wobec feniksów. Resztę dopisałem, ponieważ nie chciałem, by moja wypowiedź zabrzmiała pretensjonalnie.

Vexes PW
14 września 2014, 18:26
Ja mam coś fajnego, by przekonać ludzi do głosowania na równowagę przynajmniej niektórych:
Głosuj na Równowagę, bo inaczej wygra Furia!
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel