Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 28 - 29 - 30

Hellscream PW
23 września 2014, 08:00
Oj tam, nie ma nad czym płakać, przecież to tylko MM:Heroes, a nie na przykład Warcrafta, żeby lamentować, że niszczą grę...

... Metzen zrobił to już dewa dodatki do WoWa temu. ;c

Nu, ale on topic - w tym poście Marzhin stwierdza, jakoby był przekonany, że Ubi monitoruje/kontroluje głosowanie. Biorąc poprawkę na to, że czasami jeden pracownik nie wie, czym zajmuje się drugi, polecam przyjąć to z rezerwą.

W świetle zmian w głosowaniu zmienię chyba swój głos z Balansu na Siłę Lasu. Powód ponownie prozaiczny - nowatorskość. W składzie Furii nie ma ani jednej nowej jednostki. Jeleń co prawda nie pojawił się nigdy w głównym cyklu, ale widzieliśmy go w Clashu. Z kolei w szeregach siły pojawią się zupełnie nowe drzewne węże i rycerze w szmaragdach. Jeśli już nie mogę dostać moich kurczysmerfów, to chociaż niech te wunsze zostaną. ;c

A co do braku lataczy w tym zestawieniu - cóż, driady są duchami, może będą posiadały zdolność latania i w razie wyboru smoków da się je wysłać na misję samobójczą za linie wroga. :P

Zehir-12 PW
23 września 2014, 08:14
No i furia ma już 43%, co jest dla mnie niewyobrażalne. Jak można na to głosować? Gdzie ten klasyczny sylwan? No, ale jak widać ludzie wolą dziwne nowinki niż tradycyjne jednorożce, czy feniksy. Pozostaje mieć nadzieję, że UbiSoft zbada sprawę i mądrze to wszystko rozpatrzy ;)

*Chociaż w sumie poprawka. Więcej nowinek jest w dwóch pierwszych zestawach. Czyli węże i szmaragdowi rycerze, którzy byli by fajną odmianą, no ale po_co, skoro można wybrać świecącego jelonka? o.O

Hellscream PW
23 września 2014, 08:45
Bo świeci i jest jeleniem. x]

Proponowana fanom Furia Sylanny to akurat JEST klasyczny Sylwan. Z HoMM V. ;] Balansowi najbliżej duchem do Rezerwatu/Zamku Czarodziejki, głównie z powodu feniksów na szczycie łańcucha pokarmowego oraz rusałek i druidów w armii. Siła Lasu w zasadzie nie ma pojedynczego odpowiednika, gdyż widać w niej akcenty i Bastionu, i Sylwanu. No i dla większości głównym atutem jest pewnie jednoróg. :]

Nicolai PW
23 września 2014, 09:46
Hellscream:
Oj tam, nie ma nad czym płakać, przecież to tylko MM:Heroes, a nie na przykład Warcrafta, żeby lamentować, że niszczą grę...
No właśnie to nie Warcraft, dlatego trzeba lamentować jeszcze bardziej :D
Hellscream:
Nu, ale on topic - w tym poście Marzhin stwierdza, jakoby był przekonany, że Ubi monitoruje/kontroluje głosowanie. Biorąc poprawkę na to, że czasami jeden pracownik nie wie, czym zajmuje się drugi, polecam przyjąć to z rezerwą.
Coś w tym jest, zwłaszcza, że już kilka razy były problemy wewnątrz zespołu w sprawie H7.
Hellscream:
W świetle zmian w głosowaniu zmienię chyba swój głos z Balansu na Siłę Lasu. Powód ponownie prozaiczny - nowatorskość.
Teraz to chyba wszystko jedno i tak wygra Furia Gender.
Zehir-12:
No i furia ma już 43%, co jest dla mnie niewyobrażalne. Jak można na to głosować?
10 punktów procentowych w dwa dni? Skoro to jest prawdopodobne to już nic mnie nie zdziwi.

Lux PW
23 września 2014, 10:14
To głosowanie to jakiś żart. Albo rzeczywiście jest ustawione, albo to po prostu głupota fanów. Jestem ciekaw, czy jest jakakolwiek możliwośc podważenia głosów ze sztucznych kont, bo to na prawdę jest żałosne.
I śmieszne, bo w trzonie w furii mamy dwa duszki jako tako kobiece. To samo było w elicie w Sanktuarium i wtedy było nie do przyjęcia, a teraz nagle jest ciepło przyjmowane. Mam nadzieję, że jeśli wedle wcześniejszych przypuszczeń następnym zwycięzcą będzie Loch, to jego line up będzie sensowny w porównaniu do tej porażki.

Wiwern PW
23 września 2014, 10:22
Wychodzi na to, że mój wariant jednak wygrywa. Pomijając, że mój entuzjazm opadł, gdy dowiedziałem się o tych nieszczęsnych smokach oraz różnicach w umiejętnościach jednostek, to jednak dalej jestem zadowolony. Jelenie wynagrodzą mi wszystko. Poza tym z natury jestem antyfeniksowy. ;P

Uprzedzając - nie, nie głosowałem. :D

Alamar PW
23 września 2014, 11:21
Cytat:
Wychodzi na to, że mój wariant jednak wygrywa.
Czyli już wiem, kogo mam osobiście winić, za takie zaprojektowanie line-upu Furii. :P

Hellscream PW
23 września 2014, 14:20
Tu taki piękny cytat z tych komentarzy... "we still can win bro!! create accounts and vote!!! help STRENGTH!!! " No i oczywiście do tego konta o nazwach pokroju STRENGTH_ZAEBIS czy Fury_akk_0139. Nie umieją się ludzie bawić. :P

Aż mi się przypomina akcja sprzed paru lat, kiedy ktoś na chanie napisał program, za pomocą którego /b/rosy chciały wysłać Bobera do Korei Północnej. Może powinniśmy się zwrócić do nich o pomoc? :P

... albo pozostaje nam rozpisać akcję "Polska przejmuje to głosowanie" i wypchnąć naszego zawodnika. :>

[edit] O, i jeszcze tę perełkę znalazłem... http://i.imgur.com/jxUpHAk.png
Ten fandom ma zadatki na bycie większym "broken base" niż nawet chłopcy od Gwiezdnych Wojen. :P

Acid Dragon PW
23 września 2014, 16:46
Jest tylko jedna, ostatnia szansa dla zwolenników Równowagi Ziemi i Siły Lasu, z bardzo nikłymi szansami powodzenia - stanąć razem ostatniego dnia.

Kammer PW
23 września 2014, 16:47
Nec Grotules contra botules.

Alistair PW
23 września 2014, 17:42
Kto miał zagłosować, to pewnie już zagłosował. Na tak dużą przewagę, zwłaszcza jeśli wynikła ze zwykłego oszustwa, nie ma szans. A wątpię, żeby te osoby, które już zagłosowały, nagle przerzuciły swoje głosy. Najgorsze, że nie wiemy ile osób zagłosowało. Komentarzy jest ponad 8000, ale przecież nie wiemy ile osób te komentarze napisało (na pewno ilość komentarzy nie jest równa ilości komentujących) oraz ile osób zagłosowało.

Nicolai PW
23 września 2014, 17:45
Hellscream:
... albo pozostaje nam rozpisać akcję "Polska przejmuje to głosowanie" i wypchnąć naszego zawodnika. :>

Hellscream:
[edit] O, i jeszcze tę perełkę znalazłem...
Nie wiem co bardziej mnie zastanawia? To, że Ubisoft udaje, że wszystko jest ok? Czy to dlaczego wiara postanowiła windować Furię Gender?
Hellscream:
Ten fandom ma zadatki na bycie większym "broken base" niż nawet chłopcy od Gwiezdnych Wojen. :P
To my fani SW jesteśmy "broken base"? Jak dla mnie określenie "masochiści" jest dużo bardziej trafne ;)


Hellscream PW
23 września 2014, 17:49
Nie wiem Nic, nie jestem "fanem" w rozumieniu, że znam EU na pamięć, po prostu uważam, że filmy to arcydzieło space opery. :>

A co do tego, że się nie da... co się nie da, jak się nie da? Wystarczy zwołać trollowe chorągwie Tawerny i mogę Wam zagwarantować tysiące głosów w ciągu 24 godzin. 8)

Setillos PW
23 września 2014, 17:58
Cytat:
A co do tego, że się nie da... co się nie da, jak się nie da? Wystarczy zwołać trollowe chorągwie Tawerny i mogę Wam zagwarantować tysiące głosów w ciągu 24 godzin. 8)
(Ok... ja też nie potrafię cytować... jeszcze :P)

Tia już ja widzę te Twoje próby, póki co tylko jednego Ci się udało przekonać, ale to i tak dzięki transakcji wiązanej. :D

KammerKammerKomendy.

Acid Dragon PW
23 września 2014, 18:20
Mamy możliwą zmianę sytuacji:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/line-up-vote-important-information

Prawdziwe wyniki poznamy 30 września.

Hubertus PW
23 września 2014, 18:33
Bardzo dobrze, zwłaszcza, że jak powiedziałem, oszuści byli na pewno po każdej ze stron. Czystość gry jest ważna, więc nawet jeśli wygra inna opcja to tak będzie najbardziej w porządku.

Notabene, w związku z tym ostatecznie może wygrać Siła Lasu, bo tam prawdopodobnie oszustw mogło być najmniej :P

Alistair PW
23 września 2014, 18:57
Mnie zbulwersowała skala zjawiska, a nie samo jego występowanie. Oszustów można znaleźć wszędzie, ale w takiej ilości (bo nie sądzę, żeby to była sprawka paru osób)?

Vexes PW
23 września 2014, 18:58
Cytat:
Mamy możliwą zmianę sytuacji:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/line-up-vote-important-information

Prawdziwe wyniki poznamy 30 września.

Super czyli Ubi wybierze za nas, jeeee. Bo kto mu udowodni, że podaje prawdziwe wyniki. Sam wybierze opcje najłatwiejszą do zrobienia opcję, żeby się nie przemęczyć.

Alamar PW
23 września 2014, 19:01
Cytat:
Super czyli Ubi wybierze za nas, jeeee.
Po tym, co się działo wczoraj, może to i byłoby najlepsze rozwiązanie.
O ile ankiety na temat frakcji jeszcze są do zaakceptowania (bo każdy ma swego ulubieńca i zdania raczej nie zmieni), o tyle ankieta na układ armii nie jest tak jasna zwłaszcza, gdy na początku nie wiemy prawie nic o jednostkach i armii jako całości, a kilka dnia przed jej końcem dopiero wrzuca się obrazki stworów i to jeszcze nie dotyczące gry, a z różnych innych projektów MM Ubisoftu.

Vexes PW
23 września 2014, 19:08
@Alamar
Ja od razu mówiłem że o ile głosowanie na frakcje to super pomysł to o tyle na line-up całkiem na odwrót. Twórcy powinni sami ją przemyśleć i zbalansować a nie powierzać to zadanie fanom z ograniczonymi informacjami.
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel