Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 28 - 29 - 30

Zehir-12 PW
15 września 2014, 19:06
A tak btw. Wam też się tak strasznie wolno ładuje ta oficjalna strona heroes 7?

Alamar PW
15 września 2014, 19:07
I to już od dłuższego czasu... zapewne znów niedługo zniknie na jakiś czas.

Rademenes777 PW
15 września 2014, 19:11
Mamy muzykę dla Sylvanu, tylko, niestety, mi nie chce za bardzo działać :)

Zehir-12 PW
15 września 2014, 19:34
A u mnie muzyczka działa :P Bardzo fajny utwór, tak jak ten pierwszy :)

Matikun PW
15 września 2014, 19:45
Utwór jest bardzo fajny, tylko za ciche bębny jak na moje ucho. Od 1:50, zaczyna się najlepsza część :). Szkoda, że dopiero pod koniec gra najfajniejsza muzyka :I.

Kammer PW
15 września 2014, 19:55
Byłem za Siłą. Byłem za Furią. Teraz jestem za Balansem. :P

Wiem, że feniksy będą mi ciągle zawadzać, ale ja chcę mieć umiejętności. Chcę kombinowania, czego użyć, by dało to najlepszy rezultat. Ale, jak dostaniemy więcej informacji, to pewnie poglądy się zmienią. :P

Alistair PW
15 września 2014, 20:01
Pisałem to w Jaskini, napiszę i tutaj. Przestaje mi się to podobać - dostaliśmy możliwość głosowania, choć tak naprawdę nie wiemy prawie nic o jednostkach. Gdzie tu sens? Zagłosowałem na Równowagę, a może zagłosowałbym inaczej, gdybym wiedział jak naprawdę ma wyglądać konkretny wariant, jakie cechy będą miały jednostki, co będą potrafić na polu bitwy. A tak to mamy nieomal strzał w ciemno.

Hubertus PW
15 września 2014, 20:10
Niewątpliwie jest to dziwny zabieg marketingowy, ludzie mają decydować w ciemno tylko na podstawie bardzo ogólnego opisu. Ale potem twórcy będą mieli dobre alibi, jak gracze będą się czepiać balansu frakcji lub doboru jednostek, to w odpowiedzi usłyszą, sami tak chcieliście :P

Nicolai PW
15 września 2014, 20:14
A mi temat muzyczny Uszatych się nie podoba, ot mało klimatyczna mruczanka, która nie chce być tłem i uparcie przebija się na pierwszy plan.
@Kammer: A co Ci zawadza w Feniksach? Tylko nie pisz, że ich ognistość, proszę ;) W każdym razie trochę zabawnie, że dwójka Czempionów z różnych frakcji będzie wielkimi ptakami.
@Alistair: Dokładnie, skąd mogę wiedzieć czy chcę takiego Korzennego Węża jak na oczy go nie widziałem?
@Hubertus: Coś w tym jest, ale ciężko zrzucić całą winę na fanów, którym kazano wybierać w ciemno pomiędzy "szybkim sabotażystą", a "jednostką uderzeniowo-odwetową".

Kammer PW
15 września 2014, 20:44
Nicolai:
A co Ci zawadza w Feniksach? Tylko nie pisz, że ich ognistość, proszę ;) W każdym razie trochę zabawnie, że dwójka Czempionów z różnych frakcji będzie wielkimi ptakami.
Nazwa. Fenisky kojarzą się z żywym ogniem. I właśnie ta... dwuptakość. :P

Sobieski PW
15 września 2014, 21:20
Kammer:
Nazwa. Fenisky kojarzą się z żywym ogniem. I właśnie ta... dwuptakość. :P
A jak przejdzie Loch i Czarne Smoki to dwusmokość też będzie ci przeszkadzać czy stosujesz podwójne standardy? :)


Dlaczego podczas edycji posta nie ma listy z komendami tylko trzeba znać je na pamięć?

Kammer PW
15 września 2014, 21:26
Sobieski:
Kammer:
Nazwa. Fenisky kojarzą się z żywym ogniem. I właśnie ta... dwuptakość. :P
A jak przejdzie Loch i Czarne Smoki to dwusmokość też będzie ci przeszkadzać czy stosujesz podwójne standardy? :)

Podwójne standardy. Smoki są ponad zasadami. :P

A, i to był cytat ode mnie, nie od Nicolaia. Proszę.

Acid Dragon PW
15 września 2014, 23:43
deleted

Alamar PW
15 września 2014, 23:45
Stworzyć można, ale zabawne, że ani słowem nie wspomniałeś, czy coś takiego zamieścisz. :P

Kammer PW
15 września 2014, 23:49
A dało się zrobić takie samo coś dla krasnali i elfów, jak było tamto głosowanie? :P

MCaleb PW
15 września 2014, 23:56
Czemu nie mogę zagłosować na opcję "Elfy niech utopią się w stawie z hydrami"?

Acid Dragon PW
15 września 2014, 23:56
@Alamar - Jeśli komuś oddam podstronę, to i autor o zamieszczeniu linka zdecyduje.

@Kammer - Oczywiście. Lecz a) nie pomyślałem o tym, b) i tak wygrałyby Elfy. Natomiast w tym przypadku liczy się każdy głos :).

deleted

Qui PW
16 września 2014, 03:19
@MC A zagłosowałeś na hydry? :P

Nicolai PW
16 września 2014, 08:11
@Acid Dragon: A będę mógł wrzucić na nią swoje plakaty propagandowe?

Zehir-12 PW
16 września 2014, 08:12
@AcidDragon Zgodzę się z tobą w 100% :P Wybór równowagi jest najlepszy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel