Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Loch vs Inferno
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Lochy czy Inferno ?
Inferno (41)
 
 31%
Loch (90)
 
 69%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Matikun PW
4 października 2014, 19:20
Cytat:
W 2008 roku wyszła gra "Kings Bounty". Mija szósty rok i wychodzą kolejne ciekawe dodatki. Oby tak było z Heroes VII. Zatrzymać się na sukcesie stworzyć kilka dodatków, z wciągającą fabułą planując w miedzyczasie kolejną część.

W 2008 wyszło King's Bounty: Legenda, pierwsza część serii wyszła w 1990, czyli jest starsza od Heroes :P, co ciekawe wyszła z rak tych samych twórców co pierwsze 4 części HoMM :P.

Zehir-12 PW
5 października 2014, 21:24
Głos oddałem na inferno. Mimo iż bardziej lubię loch to jednak nie wyobrażam sobie grać w podstawkę bez możliwości grania demonami. A tak poza tym to wątpię, że takie demony gdyby przegrały już się nie pojawiały w grze. Nie ufam temu, że przegrane rasy nie wrócą. Jak dla mnie jeszcze je zobaczymy. No bo jak teraz nie wrócą krasnale, to kiedy? W Heroes 28? :P

Nicolai PW
5 października 2014, 22:44
Haarald:
W 2008 roku wyszła gra "Kings Bounty". Mija szósty rok i wychodzą kolejne ciekawe dodatki. Oby tak było z Heroes VII. Zatrzymać się na sukcesie stworzyć kilka dodatków, z wciągającą fabułą planując w miedzyczasie kolejną część.
A co w świecie MM wydarzyło się od tego czasu? Spinoffy pokroju CoH, DoC, HO i planszówki, H6 z dwoma DLC i jednym dodatkiem oraz MM X z DLC, o H7 nie wspominając, więc sukces o niebo większy ;) Co do KB:L to liczbę dodatków nie uznałbym za przejaw sukcesu marki tylko odmiennej strategii marketingowej. Zrobienie drugiej części wymagałoby dużych nakładów ludzkich i finansowych, więc taniej jest dorobić kilka jednostek i dać nową kampanię.
Poza tym sukces marki można łatwo ocenić grupą oddanych fanów. Legenda i Wojownicza Księżniczka miały jeszcze wzięcie, ale te nowsze części? Ciężko znaleźć rozpiskę jednostek, a co dopiero popisać z kimś o tej grze na jakimkolwiek forum tematycznym.

Alistair PW
6 października 2014, 00:39
A to wina tego, że Wojownicy Północy to była jakaś parodia. W przeciwieństwie do poprzednich części ta była tak zabugowana, że pewnie wielu osobom odechciało się grać. Do tego twórcy poszli na łatwiznę i wrócili do świata z Legendy zmieniając go zgodnie z fabułą. Tak przynajmniej uważało wielu graczy, mi to absolutnie nie przeszkadzało. Za to przeszkadzały mi błędy, których było od groma, nie dało się ukończyć wielu zadań, bo np. już po ich otrzymaniu były odznaczone jako wykonane (charakterystyczne kółko na budowlą), ale nie udało się ich ukończyć. Do dzisiaj jestem przekonany, że Wojownikami zajmował się zupełnie inny zespół ludzi, który miał za mało doświadczenia, jak i wiedzy programistycznej, by tę grę zrobić w pełni profesjonalnie. Nie widzę innego uzasadnienia dla tak znacznego obniżenia poziomu gry. I chyba jedynie to, że uwielbiam gry z tej serii spowodowało, że grę ukończyłem, w przeciwieństwie do np. M&M: Heroes 6, które zraziło mnie do dzisiaj, a przecież masę błędów poprawiono.

Alamar PW
6 października 2014, 10:19
Cytat:
Do dzisiaj jestem przekonany, że Wojownikami zajmował się zupełnie inny zespół ludzi, który miał za mało doświadczenia, jak i wiedzy programistycznej
Ale przecież za Wojowników Północy i Mroczną Siłę (*Facepalm*) odpowiada już nie Katauri, ale inny podwykonawca 1C Company.

Alistair PW
6 października 2014, 11:27
Faktycznie masz rację. Choć na różnych stronach są różne informacje. Na gry-online.pl jako twórcy jest podane Katauri. Za to na wikipedii i na oryginalnej stronie 1C Company jest już podane 1C-Softclub. Co za tym idzie, na gry-online.pl są złe informacje. No i to tłumaczy różnicę poziomów. W dwóch pierwszych nie mówię, że nie było błędów, ale za dużo ich nie kojarzę. Dało się swobodnie pograć, a Wojownicy to już była porażka.

ErhaG PW
7 października 2014, 17:27
Głosowałem na Inferno, chociaż mroczne elfy mogą wiele nauczyć Iwana o truciznach,_cieniu itp. Demony nie mogłyby uczyć czegoś szczególnego._Jak wygra loch niech dadzą Bezimiennych.

Acid Dragon PW
7 października 2014, 17:45
Wyniki ruszyły się o centymetr na korzyść Dungeon - obecnie 57% do 43%.

Zehir-12 PW
7 października 2014, 19:03
Taka mała podpowiedź ;) Przeczytajcie dokładnie opis tego posta z najnowszym głosowaniem. Jest tam wyraźnie napisane, że wygrana rasa NIE znajdzie się w radzie Iwana.

"If Ivan is to succeed, he should also be aware of the powers lurking in the deepest abysses of our world."

Czyli jeśli Iwan osiągne sukces, powinien również uważać na moce czające się w najgłębszych otchłaniach naszego świata (chodzi tu o loch/demony). A dalej jest napisane, że właśnie ta rada będzie opowiadać historię tej rasy :P

Acid Dragon PW
7 października 2014, 19:42
"be aware of" oznacza tutaj "zdawać sobie sprawę", "poznawać".
Coś jak - "poznaj swojego wroga".

I nie "jeśli Iwan osiągne sukces" tylko "Jeśli Iwan ma osiągnąć sukces [w przyszłości]."

Górski PW
7 października 2014, 19:44
Chwila mam pytanie? Co jest pierwsze Shades of Darkness czy homm7

Acid Dragon PW
7 października 2014, 19:45
Fabularnie Shades of Darkness.

Morglin PW
7 października 2014, 19:47
Na przyszłość, jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości.

Górski PW
7 października 2014, 19:50
Dobra, i tak już nie trzeba, bo mi się przypomniało coś z pierwszej misji Veina :P.

Alistair PW
7 października 2014, 20:53
Najgłębsze otchłanie to mi się bardziej z demonami w piekle kojarzy niż z Lochami, choć te ostatnie też są głęboko pod powierzchnią.

Kurek PW
8 października 2014, 22:28
Nie wiem, na kogo zagłosuję. :/
Przesyłam moją propozycję jednostek dla Inferno... może kogoś zaciekawi.
https://plus.google.com/photos/106992437275654187163/albums/6058272271001289889/6067928677679555410?banner=pwa&pid=6067928677679555410&oid=106992437275654187163&authkey=CKOuxqP72-DulwE

Dofcio PW
9 października 2014, 16:23
Ja zagłosowałem na Loch, jak wiele osób wcześniej uważam że Inferno się przejadło. A jeśli chodzi o Loch, to zawsze mi czegoś u nich brakowało, mam nadzieję że już nie będzie. A'propos Raealga, (wnioskując z mojego awataru) nie przeszkadzałoby mi gdyby się pojawił, choć chyba lepiej by się stało gdyby był drugim bohaterem. Ubisoft próbuje zrobić z niego "drugiego Sandro" (pod względem "kultowości").

zmudziak22 PW
10 października 2014, 15:58
Bo postać Raelaga została bardzo dobrze wykreowana już w H5.

Kastore PW
10 października 2014, 16:19
Taaa... Ten elf mroczny... jak mu tam było? Rela... Ralagak? Ach, Raelag! Postać doprawdy... niezapomniana?

A tak zupełnie poważnie, czy tylko ja mam go już serdecznie dość? Jeżeli rzeczywiście Ubi chciało go wyciągnąć na prym, żeby był takim drugim Sandro, to coś im nie wyszło.

Degraf PW
10 października 2014, 17:40
Ja od początku nie lubiałem Gelu i jak też w tę postać powoli pompowano. Innym jednak to nie przeszkadzało i dla nich Gelu to świętość HoMM-ów.

Zatem są gusta i gusta.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [Ankieta] Loch vs Inferno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel