Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Loch vs Inferno
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Lochy czy Inferno ?
Inferno (41)
 
 31%
Loch (90)
 
 69%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

StrzELEc PW
19 sierpnia 2014, 07:40
Wiem, wiem do tego głosowania trochę czasu jeszcze jest. Ale można się przekonać, jakby to wyglądało teraz. :)

morthi PW
19 sierpnia 2014, 07:55
Będą lochy, a nawet maciory ;)

Alamar PW
19 sierpnia 2014, 07:57
A odyńce?

Mad Hatter PW
19 sierpnia 2014, 08:54
Czy lochy dalej będą z mrocznymi elfami?
<Jeśli pytanie jest głupie to przepraszam>
Tęsknię za tymi lochami z H3.

Alamar PW
19 sierpnia 2014, 09:46
To jest Ashan, wiec nie spodziewaj się rewolucyjnych zmian.
Loch z H3 nie umywa się do Zamku Czarnoksiężnika z H1-2. :P

AmiDaDeer PW
19 sierpnia 2014, 09:51
Fajnie byłoby zobaczyć w Lochach gryfy. :P

Drwal PW
19 sierpnia 2014, 10:35
Gra bez Inferno mogłaby stracić trochę kontrast. Lochy też chętnie bym zobaczył, więc na co bym nie zagłosował będę żałować.

Lochy podobne do tych z H3? Chciałbym bardzo, jednak to mało realne niestety.

Alamar:
Loch z H3 nie umywa się do Zamku Czarnoksiężnika z H1-2. :P

Fakt jest wspaniały, bajkowy, ale ten z H3 także ma swój urok, wcale niegorszy. To po prostu inne miasta.

HObbit:
Fajnie byłoby zobaczyć w Lochach gryfy. :P

Akurat to w zamku czarnoksiężnika nigdy mi się nie podobało. Wątpię też by twórcy je tam umieściły.

Nicolai PW
19 sierpnia 2014, 10:46
Loch wygrywa? A to niespodzianka... wydawało mi się, że Inferno razem z Przystanią i Nekropolią tworzy trójcę, której obecność jest obowiązkowa. W każdym razie zagłosowałem na Demony, bo do bladouchych mam awersję. Ubisoft nie ma zwyczajnie pomysłu na nich, w H6 stanowili po prostu szaro-fioletową papkę z architekturą, która wygląda jakby realizowali ją po ciemku (wiem, że powtarzam argumenty z Jaskini Behemota, ale nie moja wina, że od wczoraj nie zmienił mi się światopogląd na Mroczne Elfy). W każdym razie głosuję na Demony, bo
a) wolę je od tych podziemnych emo (ale głosujcie sobie na nich nie mam nic przeciwko temu... nic, a nic... no dobra, ani się ważcie, bo uszy pourywam),
b) u Demonów najzwyczajniej w świecie widzę większe możliwości twórcze.

Pointer PW
19 sierpnia 2014, 10:50
Ja akurat żadnego z tych miast raczej nie będę żałować. Inferno ogólnie to nie mój klimat, nie podobało mi się w żadnej części gry. Lochy z kolei w każdej kolejnej części podobały mi się coraz mniej. Rzeczywiście, h1-2 to najlepsza wersja moim zdaniem, ale na ten klimat nie ma co liczyć. Zarówno centaury, jak i gargulce znajdą się w innych miastach (Twierdza i Akademia), tego możemy być pewni. Gryfów ma nie być poza kampanią, a i te powiązane z Przystanią. Najmniej podobały mi się Lochy z h6, w ogóle nie czułem tego klimatu. W h5 były już lepsze, przede wszystkim dzięki hydrom i jaszczurzym jeźdźcom i liczę, że jeśli wygrają w głosowaniu z Inferno, to właśnie w takim klimacie Lochy ujrzę w h7. Zdecydowanie wolałbym głosowania Sylvan vs Inferno i Forteca vs Lochy, wtedy nie miałbym żadnych wątpliwości na co głosować. Zarówno Sylvan jak i Forteca to dla mnie miasta, które po prostu muszą się pojawić i mam nadzieję, że ewentualne dodatki nadrobią brak jednego z nich w podstawie.

Acid Dragon PW
19 sierpnia 2014, 11:05
JEŚLI takie głosowanie w ogóle będzie (w przeciwnym wypadku rezerwuję prawo do usunięcia lub zamknięcia całego tematu), to wybrałbym Loch.

Inferno już poważnie mi się przejadło, jak i koncept "diabły kontra anioły". Poza tym Lochy są ciekawsze, gdyż pozwalają na większą różnorodność. Co prawda ta różnorodność się zmniejszyła po dodaniu mrocznych elfów, ale wciąż można tam dołączyć bestie pokroju mantikor, minotaurów, czy hydr. W Inferno zaś - mimo różnych form i kształtów - mamy z reguły: czerwony demon nr 1, czerwony demon nr 2, czerwony demon strzelający, czerwony demon ze skakanką, etc.

Alamar PW
19 sierpnia 2014, 11:10
Cytat:
JEŚLI takie głosowanie w ogóle będzie
Z wywiadu Gamestara z pracownikiem Limbicu:
Cytat:
Zwei weitere werden im fertigen Spiel folgen, um welche es sich dabei konkret handelt, liegt in den Händen der Fans. Eine Abstimmung erfolgt zwischen Elfen und Zwergen, die andere zwischen Dungeon und Inferno.

Drakeni PW
19 sierpnia 2014, 11:25
W tym przypadku głosuję na Inferno. Niezwykle spodobało mi się w części szóstej, głównie dzięki tym pięknym, spaczonym jednostkom. A co do Lochu, jeśli byłby taki jak w H3, to z pewnością zastanowiłabym się dłużej. Ale znając życie, doświadczymy kolejnych 50 odcieni purpury i szarości.

Mad Hatter PW
19 sierpnia 2014, 17:56
No nic, oddałem głos na Inferno, mam nadzieję że będą ostatecznie, inaczej nie widzę sensu w tym wszystkim.

Xesasi PW
19 sierpnia 2014, 18:16
Nawet osoby, które nie lubią obydwu frakcji powinny zagłosować na demony. Czemu? Bo ich się po prostu nie da zrobić źle. Przeciwieństwie do Lochu...

Andruids PW
19 sierpnia 2014, 18:32
Obecna proporcja w ankiecie oraz brak w lineupie Heroes 7 takich potworków jak Ajglaje i Słoneczne Rumaki (i Sanktuarium), dają mi nadzieję, że zobaczymy porządnego czarnego smoka w przyszłym roku.

Nemomon PW
19 sierpnia 2014, 19:27
Loch.

Po pierwej umiarkowanie mocno mi się podobało to Lochopodobne coś z Cieni Mroku. W H3 zamek ten też był dosyć ciekawy i wcale nie najgorszy.

Po drugiej, też mi się Inferno trochę przejadło. Jak ostatnim razem grałem w H3 mocniej, to grywałem Inferno z postacią na Magogi. Starczy mi na dłuższy czas. Poza tem nie zaszkodziłoby, gdyby raz którejś Hirołsy pozbawione by były demonicznego porno i duszno, równie dobrze może to być H7.

Aayren PW
19 sierpnia 2014, 21:03
Loch. Nie lubię lochu, ale jeszcze bardziej nie lubię inferna :p Demony na czas fabuły zawsze mogą być zamknięte w więzieniu i spokój :D

Matheo PW
19 sierpnia 2014, 22:01
Jeśli w pierwszym głosowaniu przejdą Elfy, to od razu oddam głos na Inferno. Poza tym, kto będzie głównym wrogiem jeśli nie oni. Gdyby Loch miałby być taki jak w H3, to zagłosowałbym na podziemne miasto.

Kammer PW
19 sierpnia 2014, 22:08
Loch, oczywiście. Wszystkie elfy są dobre. Leśne. Mroczne. Nieumarłe. Lodowe. Różowe. :P

A demony są nudne, po pierwsze (podbijmy powierzchnię), jednokolorowe (pięćdziesiąt odcieni czerwieni) i przemaglowane na wszelkie możliwe sposoby. A Loch z Piątki był kwintesencją niszczycielskiej, dosłownie miażdżącej wrogów magii. Nie zapominajcie o Gniewie Żywiołów! W połączeniu z magią podzieloną na szkoły żywiołów może to dać ciekawy efekt (o ile ta zdolność zostanie wprowadzona).

Alamar PW
19 sierpnia 2014, 22:18
Cytat:
A Loch z Piątki był kwintesencją niszczycielskiej, dosłownie miażdżącej wrogów magii.
Lol!

Cytat:
Nie zapominajcie o Gniewie Żywiołów!
ROFL!

Niszczycielską magię to miałeś w H1-3, w H5 czary były strasznie słabe.
Zaś Gniew Żywiołów w porównaniu do pierwotnej wersji Łańcucha Żywiołów z bety H5 to, cytując klasyka: Jakaś popierdółka, a nie Łańcuch Żywiołów!
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [Ankieta] Loch vs Inferno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel