Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 105 - 106 - 107

Zehir-12 PW
5 maja 2015, 14:39
@Alamar

A czemu by nie? :P Zawsze lepsze to niż 6 krasnali i jeden smok :V A poza tym kto wie, może by wykombinowali coś jeszcze. Zresztą któryś z fanów kiedyś zrobił taką grafikę z przykładowym line-upem i tam były:
- W trzonie - niedźwiedź i 2 krasnoludy (zwykły i strzelec)
- W elicie - walkiria i dwa krasnoludki, w tym jeden ten taki większy i kapłan run
- Jako czempioni - ognisty smok i olbrzym
Jak dla mnie wystarczająco zróżnicowanie biorąc pod uwagę, że u takich ludzi również trąci monotonnością, jeśli chodzi o za dużą ilość... ludzi? Ale nie wiem, czemu u nich tak was ta jednolitość nie obchodzi, a u krasnali owszem. Dajcie im szansę ;) No bo jak nie w H7, to kiedy?

A to chyba też nie chodzi o to, żeby u krasnali dać teraz pełno jakiś duszków skały czy śniegu :P

Górski PW
5 maja 2015, 16:03
Lepsze krasnoludy niż zmulone elfy ^,^. I lepsze Inferno niż elfy emo. I lepsze węże i feniksy niż wróżkowa warownia. I lepsze Lochy z Heroes 3 niż miasto skrytobójców.

Sobieski PW
5 maja 2015, 16:52
Może po prostu napiszecie, że H3>all.
Ewentualnie seria Heroes skończyła się na Kill 'Em All.

Wytłumaczy mi też ktoś falę hejtu na krasnoludy w Kwasowej Grocie?

Alamar PW
5 maja 2015, 18:18
Heroes 2 >> all ;P

Co do kurdupli, to spytaj się wpierw Acida, ale ich miasto w H5 na pewno nie wpłynęło pozytywnie na postrzeganie zapitych bród. :P
Także obecna mitologia kurdupli z Ashanu, w tym wyjaśnienia, że olbrzymy czy walkirie to tak naprawdę też krasnoludki tyle, że pod inną formą, nie polepszają sytuacji.

Nawet Przystań ma w swych wojskach bestie (gryfy, wilki), żywiołaki (chwały) czy anioły, podczas gdy u kurdupli jeśli pojawia się bestia (niedźwiedź), to koniecznie z brodatym jeźdźcem. Jedynym wyjątkiem była godzilla, ale nawet ona nie ratowała Fortecy w H5 pośród tych 7 krasnoludków (bo kogo mieliśmy jako bohatera? :P).

Może gdyby wojska kurdupli były bardziej zróżnicowane i co najważniejsze, nie posiadały krasnala na każdym poziomie (czy to z niedźwiedziem, czy to pod postacią walkirii lub olbrzymów), to zostałyby cieplej przyjęte. Choćby takie smocze golemy z Heroes 4, które były dziełem i były kierowane przez krasnale... ale w Ashanie smocze golemy należą przecież do Akademii.

Górski PW
5 maja 2015, 19:14
Przeszkadza mi fakt, że oprócz samych krasnoludów w krasnoludach (:p) mogliby dodać coś więcej. Z chęcią w tym zamku zobaczyłbym również Fenriry (w człekokształtnej formie, coś w ten deseń), koboldy (w postaci szczuropodobnych) oprócz zwyczajnych kurdupli mogliby również zarzucić te "inne" krasnoludy jak walkirie czy ogniste olbrzymy. Niedźwiedź (jako bestia, nie krasnoludzka kawaleria) mógłby z pewnością być w podstawie. Na Yeti bym nie narzekał, acz mi osobiście zbytnio by się kojarzyło z tym koleżką. Smoczy Golem również mile widziany.

Giltos PW
5 maja 2015, 19:38
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/skills-offense-defense-diplomacy
Trzy umiejętności w jeden dzień. Wow.

Tallos PW
5 maja 2015, 20:13
No właśnie, te umiejętności. Dyplomacja całkiem przeciętna, ale Atak i Obrona lepsze niż kiedykolwiek - znakomite bonusy już od 1. poziomu.

Zehir-12 PW
5 maja 2015, 20:24
Jak dla mnie H5=H3>all xd

A co do krasnoludów, to nie jest powiedziane wcale, że dadzą tylko krasnale, walkirie i te olbrzymy, może pokuszą się na coś jeszcze? :)
A poza tym krasnale w H5 są jedną z moich ulubionych ras, bo nie patrzę tylko na ich jednostki, ale też i styl gry, który bardzo mi się podobał.

EDIT - A wie ktoś z was może, czy żeby nauczyć się wyższego poziomu umiejętności (czyli np. magię wody rozwinąć na mistrza) trzeba się nauczyć wszystkich zdolności eksperckich, czy nie?

Matikun PW
5 maja 2015, 21:25
@up
Chyba wspominali coś o jednej umiejętności, aby nauczyć się wyższego poziomu.

Alamar PW
6 maja 2015, 18:00
Jaką bajkę na dobranoc z Ashanu chcecie jako następną?

Górski PW
6 maja 2015, 18:20
Dzięki za podanie do wiadomości. Zadałem im parę pytań. :{ (WĄSACZ)

Nicolai PW
6 maja 2015, 18:32
Zabawne, że jeśli trzeba coś wywalczyć u "gojów" to okazuje się, że Rosjanie jednak znają ten angielski w mowie i piśmie ;)

Viking PW
6 maja 2015, 18:40
Łeee... Myślałem, że jakieś głosowanie będzie, a tu trzeba samemu coś wymyśleć. Nie jestem niestety dość kreatywny

Eruanno PW
6 maja 2015, 21:27
Ktoś na oficjalnym forum bardzo ładnie zauważył, że ELF którego poznaliśmy ze zdjęć z paryskiego wydarzenia to prawdopodobnie LASIR z Might & Magic: Clash of Heroes.

Giltos PW
7 maja 2015, 19:09
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/townscreen-interface

Zehir-12 PW
7 maja 2015, 20:42
Czyżby budynki od jednostek znowu miały ikonki stworzeń jak w H6? Ehh....

Aayren PW
7 maja 2015, 21:14
Zehir-12 - Dokładnie moja myśl :D

Ale umocnienia itd - już jestem w tym zakochany, chociaż jeszcze nie wiem, o co w tym chodzi. :D

Eruanno PW
7 maja 2015, 22:11
Widzę, że twórcy postanowili wprowadzić nieco poprawek idąc za głosem fanów, ale niestety ekrany miast wciąż pozostają tak samo nieklimatyczne i nudne jak w H4. Niestety nowy interfejs też nie przypadł mi do gustu. Jest męczący dla oka, ponury i jakiś taki nieładny. Oczywiście jak na czasy H3 sprawdziłby się znakomicie z ówczesnymi możliwościami, ale jak na teraz to raczej słaba robota. W tym wszystkim brakuje mi poczucia spójności i naturalnego ładu. Zdecydowanie nie jestem fanem ich grafików.

Co podoba mi się, to dość fajna segregacja budynków i ogólnie złożoność zarządzania miastem. O przyciętym do okręgu drzewku umiejętności się nie wypowiadam.

Jeszcze jedno - elfia bohaterka na jednym ze screenów. Szkaradna. Jest to dość poważny problem nowych bohaterów. Niektórzy są śloczni, inni wyglądają jak nieudane szkice. Mam nadzieję, że ta kobieta to jakiś elf z akademii albo przystani. bo jeżeli tak wyglądają nowe elfy to już chyba nie pozostaje dla mnie nic w tej grze. To co lubię w "aszańskich" elfach to prawdziwa bliskość z naturą i dzikość. Odejście od "tolkienowskości" to zdecydowany plus.

nightmarre PW
7 maja 2015, 22:30
Podoba mi się poprawiona przystań z murami wygląda o wiele, wiele lepiej. Ekran akademii też spoko. Ciekawie rozwinięte drzewko rozwoju miasta, gildia niezła, a sam interfejs nie najgorszy chociaż mogło być lepiej. Chyba jestem zbyt mało krytyczny co do nowych herosów:)
Eruanno- gdzie ty widzisz elfkę?
Ja widzę tylko kilku rycerzy, maga i nekromantkę.

Eruanno PW
7 maja 2015, 23:58
Screen z tawerny, lewa strona.
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel