Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 105 - 106 - 107

Wyznawca Pustki PW
22 kwietnia 2015, 17:34
@Heteryk Jogurt - Ja uważam, że gdyby były demony, to dostalibyśmy znów jakąś historię o moim ulubionym bohaterze H6 - Kiryle (bądź o Cyrylu. Różne tłumaczenia :-P).

Wolfheart PW
22 kwietnia 2015, 21:13
@Wyznawca Pustki: Kirył raczej by opowiadał historię Kha-Beletha a nie był głównym bohaterem kampanii.

WhyMe PW
22 kwietnia 2015, 21:31
Alamar:
Nie są powiązane ani z leśnymi elfami, ani z mrocznymi - wywodzą się bezpośrednio z Imperium Shantiri i ich domem jest morze oraz ich statki.
Wszystkie znane rasy z wyjątkiem Orków oraz Zwierzoludzi wywodzą się bezpośrednio z Imperium Shantiri. Nie chcę się sprzeczać czy morskie, wodne i leśne elfy są czy nie są obywatelami Irollanu. Z doświadczenia jednak wiem, że UBI lubi i potrafi naginać historię do swoich potrzeb.

Wolfheart PW
23 kwietnia 2015, 10:27
Mam pytanie odnośnie Nekropolii. Czy nekromancja w H7 będzie działać tak samo jak w H5?

Belegor PW
23 kwietnia 2015, 11:04
Tak powrócili do starej formy nekromancji, ale czy dokładnie jak w H5 to nie wiem. Jak dla mnie w H5 było za mocne, bowiem za punkty można było wskrzesić dowolne jednoski. W trójce można było tylko szkielety, a z artefaktami zombie, a następnie arcylicze. Ja tam bym wolał jak z trójki, po prostu szkielety za każdą walkę.

Alamar PW
23 kwietnia 2015, 11:11
Cytat:
Jak dla mnie w H5 było za mocne
Za mocne? Wystarczyła jedna walka, by wykorzystać całą tygodniową pulę punktów Mrocznej energii. Na dodatek można było ożywiać ulepszenia tylko jako nieumarły odpowiednik zabitej ulepszonej jednostki, co przy posiadaniu już skompletowanej armii całkowicie niwelowało sens ożywiania czegokolwiek.
Nekromancja w H5 po wprowadzeniu Mrocznej energii straciła całkowicie swoje znaczenie. O wiele lepszy system był w H4, ale tam z kolei problem był z wampirami (nawet jeśli można było ożywić średnio tylko 2 po każdej bitwie).

@WhyMe
Marzhin:
Little trivia: Sea Elves were kind of an obsession for Richard Dansky, who co-created Ashan with Erwan Le Breton. He really wanted to have them back in H5, but that never happened. There's a map, I think it was in Tribes of the East, where Gotai or Kujin must fight Dark Elf Pirates. These were originally supposed to be Sea Elves.

I really liked the Sea Elves and tried to have them in H6, but that didn't happen either. I even wrote a design doc for a neutral "mini-faction" with a pirate theme (it was called the Cove faction). Some of these ideas appeared in the Pirates of the Savage Sea DLC as lore and background, although not the units themselves, sadly. At least I managed to have Ciele as a Sanctuary Sea Elf hero.

MMX:
Morskie Elfy były niegdyś częścią upadłego Imperium Shantiri. Z kupców i rybaków przeistoczyliśmy się w morskich wędrowców. Nasze załogi - lub klany, jeśli wola - przemierzają ocean w wielkich statkach-domach, modląc się jednocześnie do Smoków Ziemi i Wody.

oże i urodziliśmy się jako dzieci Ziemi, ale my, Morskie Elfy, mamy ogromną wiedzę w zakresie Magii Wody. Nie można bez niej przetrwać na oceanach Shalassy.

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 11:27
Moim zdaniem dużej różnicy nie było między nekromancją w H V, a H V ToE.
Na tej pierwszej dochodziłem do 10 tys. szkieletów łuczników, a na drugiej
do 80 Upiorów (tych z kosą). To spokojnie wystarczało żeby pokonać każdego (jedynie stronghold mi się nie udało przez cyklopy). Ale nie ma co się martwić do Mrocznego Mesjasza (czyli 20 lat później) cyklopy doszły do armii nekropolii. He, he..

Alamar PW
23 kwietnia 2015, 18:01
Z najnowszego trailera - zaciąganie bohaterów w karczmach (i ani słowa o Hall of Heroes - to są tawerny/karczmy :P):

flapdzak PW
23 kwietnia 2015, 19:01
Strona główna
Website under maintenance

Coś im się zepsuło, czy udostępniają na 19 coś nowego? :)

Acid Dragon PW
23 kwietnia 2015, 19:05
Naprawiają błędy raczej. ("sklep" miał problemy z wyświetlaniem się pod Firefoxem.)
Dziś już dodatkowego niusa nie będzie.

flapdzak PW
23 kwietnia 2015, 19:06
A już myślałem. Dzięki, że mi to rozjaśniłeś :) (A zarazem rozwiałeś moje kruche nadzieje :P (oczywiście żartuję))

Eruanno PW
24 kwietnia 2015, 00:40
Widzieliście już sugestię z forum? Sylvan - ekran miasta?


WhyMe PW
24 kwietnia 2015, 11:00
Alamar:
@WhyMe
Marzhin:
Little trivia: Sea Elves were kind of an obsession for Richard Dansky, who co-created Ashan with Erwan Le Breton. He really wanted to have them back in H5, but that never happened. There's a map, I think it was in Tribes of the East, where Gotai or Kujin must fight Dark Elf Pirates. These were originally supposed to be Sea Elves.

I really liked the Sea Elves and tried to have them in H6, but that didn't happen either. I even wrote a design doc for a neutral "mini-faction" with a pirate theme (it was called the Cove faction). Some of these ideas appeared in the Pirates of the Savage Sea DLC as lore and background, although not the units themselves, sadly. At least I managed to have Ciele as a Sanctuary Sea Elf hero.


MMX:
Morskie Elfy były niegdyś częścią upadłego Imperium Shantiri. Z kupców i rybaków przeistoczyliśmy się w morskich wędrowców. Nasze załogi - lub klany, jeśli wola - przemierzają ocean w wielkich statkach-domach, modląc się jednocześnie do Smoków Ziemi i Wody.

oże i urodziliśmy się jako dzieci Ziemi, ale my, Morskie Elfy, mamy ogromną wiedzę w zakresie Magii Wody. Nie można bez niej przetrwać na oceanach Shalassy.
Wszystko to co zacytowałeś wciąż nie udowadnia tego, iż morskie elfy są lub nie są częścią obywateli Irollanu. Tak jak już napisałem prędzej, wszystkie znane rasy, za wyjątkiem tych stworzonych przez magów, wywodzą się bezpośrednio z Imperium Schantiri. Po jego upadku Elfy się rozproszyły, część udała się do lasów Irollanu, inna grupa osiedliła się w lasach Yon Chall na półwyspie Agyn, a jeszcze inna część zamieszkała na statkach. Do tego dochodzą dwie wspólne cechy: wszyscy mają spiczaste uszy oraz wyznają Sylannę (całkowicie lub połowicznie). Wciąż nie widzę przeszkód w tym by wpleść ich w kampanię dotyczącą podziału wśród Elfów.

Górski PW
24 kwietnia 2015, 15:59
A Irollan i Yon Chall to nie to samo?

flapdzak PW
24 kwietnia 2015, 16:01
Wczoraj:
Strona główna
Website under maintenance

To się zmieniło :)
http://mmh7.ubi.com/pl/shop

I elf :)
http://i.imgur.com/vlsen0L.png

Górski PW
24 kwietnia 2015, 17:25
Może ktoś wysłać link z obrazkiem do elfa? Bo za cholerkę nie może mi w ogóle otworzyć strony o homm 7.

flapdzak PW
24 kwietnia 2015, 18:37
Chodzi ci o elfa, którego ja wysłałem? Jeśli tak jest tutaj.

Alamar PW
24 kwietnia 2015, 19:02

Giltos PW
25 kwietnia 2015, 21:57
Ktoś wie, czy ulepszony zielony smok będzie latał :)?

Nicolai PW
25 kwietnia 2015, 22:04
Nie, Zielone Smoki nie będą latać, ani po ulepszeniu, ani przed.
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel