Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 135 - 136 - 137

Warmonger PW
27 marca 2015, 09:18
Sprawnie Ci to idzie :)

Kotek w obecnej formie ma kieckę w stylu rzymskim, lepiej przebierz go po prostu za asasyna - jak bezlicego.

Biros12 PW
27 marca 2015, 11:04
Portret pasuje, spójny stylistycznie z reszta miasta.
Zauważyłem, ze wszystko co robisz jest patetyczne. Osobiście mi to nie przeszkadza tylko czy to jest poprawne?

Co do kotołaka; ciężko jest określić czym jest ale pewnie to przez ograniczenia związane z rozdzieliście, ewentualnie zrezygnuj z nakrycia głowy

Matheo PW
27 marca 2015, 11:47
Portret bardzo dobry, na poziomie tych z gry. Kotołak wygląda dobrze, chociaż według mnie trochę mu brakuje do 6 pzoiomu.
Cytat:
Chciałem dodać jeszcze ducha Witcha, ale zbytnio odstaje stylem, więc będę musiał podłubać jeśli autor zezwoli.
Według mnie ten duch wygląda świetnie. Poprawianie go będzie sztuką dla sztuki. W części miast jednostki są różnorodne i różnobarwne.

Nephretes PW
27 marca 2015, 11:58
Popracuję jeszcze nad ubraniem. Jednostka jest pierwszopoziomowa. Rozważam jeszcze czy rakszasa będzie w mieście, jeśli tak to nie w towarzystwie tej jednostki.

Tak, duch jest świetny ale zauważ że mimo wspomnianej różnorodności, jednostka zbyt odstaje od innych, mówiąc prościej widać, że robił ją ktoś inny :) Nie planuję gruntownych zmian, natomiast małe dłubanko jak najbardziej.

Topork PW
27 marca 2015, 12:13
Jak dla mnie powinien być bardzij przykokszony.

Matheo PW
27 marca 2015, 12:27
Cytat:
Jednostka jest pierwszopoziomowa.
Według mnie dwa koty nie mają większego sensu. Ten zabójca, którego wcześniej zrobiłeś był bardzo dobry. Można by nad nim popracować. Jednak w lineupie mógłby być i Beztwarzy i Rakszasa, to nawet lepiej.

J. M. Sower PW
27 marca 2015, 14:26
Kotek ma dziwną postawę i może spisałby się w większej formie jak Rakszasa z Ashanu. Sfinks, jest, no cóż... ciężko się na niego patrzy, bo nie wiadomo co jest czym. Postaraj się robić modele z mniejszą ilością elementów. Nie chodzi tu tylko o szczegółowość, a o ilość rzeczy jakie ten model posiada. Może postaraj się też bardziej różnicować kolorystycznie poszczególne elementy jednostki, jak np. górna i dolna część gryfa, czy złoty pancerz i szara skóra u tytana. Pamiętaj, geniusz tkwi w prostocie!

AmiDaDeer PW
27 marca 2015, 14:41
Portret nie pasuje do gry jak na moje - jest zbyt... blady. I ma za mały kontrast. Popatrz na ostatnio poprawione portrety z Hoty - zmieniono im kontrast i utrzymano kolorystykę w ciepłych barwach, przez co jeszcze lepiej wpisują się w stylistykę gry.

Rakshasa jak na moje jest nieco za mały. No i wywaliłbym tę broń i zastąpiłbym czymś innym - bo obecnie to zrzynka z rakshasy z H5, która była zrzynką z nagi z H3. :P

Andruids PW
27 marca 2015, 15:02
Co do portretu to twarz bardzo mi się podoba, ale śnieżnobiała cera na pustyni?

AmiDaDeer PW
27 marca 2015, 16:29


Zrobiłem na szybko coś takiego. Może będzie lepiej pasować do gry?

Nephretes PW
27 marca 2015, 17:24
Matheo:
Jednak w lineupie mógłby być i Beztwarzy i Rakszasa, to nawet lepiej.

Gdyby na forum były podpisy pod postami, mój brzmiałby następująco
"Bezlicy nie wróci. Dziękuję"

Sower:
Sfinks, jest, no cóż...
Sfinks jest w Bastionie, albo w alternatywach. Jednostka 7 poziomu u mnie to Lamassu, a to zasadnicza różnica. Jest to konstrukt, więc musi być dość jednolity.

Hobbit:
Portret nie pasuje do gry jak na moje - jest zbyt... blady.
Popracowałem nad portretem i wyszło coś takiego:



Na mój gust ty przesadziłeś w drugą stronę i twoja wersja wygląda jak stara baba :P

Cytat:
Rakshasa jak na moje jest nieco za mały

To nie jest Rakshasa tylko kotołak i do tego na pierwszym poziomie. Z takim podejściem chyba jest w porządku? Jaką broń byś sugerował?

AmiDaDeer PW
27 marca 2015, 17:30
Twój portret wciąż wygląda zbyt blado. Poza tym nie wygląda jakby był w stylistyce HoMM.

J. M. Sower PW
27 marca 2015, 20:07
Nephretes, dla mnie to jest Sfinks ;P i jeśli ma być jednolitym konstruktem to usuń pewne elementy (uprość model). Nie wiem do końca jak jest z podstawą, ale ulepszenie nie jest czystym konstruktem gdyż ma na sobie jakieś szaty czy coś.

Nephretes PW
27 marca 2015, 21:19
To niedobrze, zapraszam zatem do lektury
Lamassu jest na ten moment modelem finalnym, zmiany przewiduję tylko wtedy gdy def nie sprawdzi się w grze.

Btw prototyp animacji nudy



orodreth PW
28 marca 2015, 09:02
Według mnie Oasis do bardzo dobry pomysł. Takie egipskie miasto.

Kastore PW
28 marca 2015, 10:06
Oasis nie jest egipskim miastem. Jest stylizowane na miasto arabskie. No wiesz, jak Wrota Żywiołów, nad czym strasznie ubolewam, bo gdyby połączyć koncept miasta arabskiego z egipskim to może wyszłoby coś oryginalniejszego.

Warmonger PW
28 marca 2015, 10:16
Miasta w H3 nie są specjalnie oryginalne, są raczej archetypowe. Zatem najpierw należy wykorzystać proste koncepcje - miasto egipskie i miasto arabskie. Będą to dwa miasta. Zdecydowanie wolę mieć dwa klasyczne miasta niż jedno miasto i do tego nazbyt oryginalne.

Kastore PW
28 marca 2015, 10:22
Miasto z architekturą arabską już jest w grze. -_-

Warmonger PW
28 marca 2015, 10:24
Być może, ale Conflux nie jest miastem z arabskimi stworzeniami. Nie ma tam też pustyni, arabskich bohaterów w turbanach ani nic z tych rzeczy. Zresztą Conflux był akurat robiony na szybko i jego koncepcja jest dość wątła.

witchking PW
28 marca 2015, 10:40
Miasta w homm są wielokulturowe. Conflux ma 3 może 4 budynki stylizowane na arabskie, przy czym tylko ratusz w mojej opinii jest silnie arabski. Ale spójrzmy do innych miast:

Jak widać w grze jest dużo wpływów arabskich

Są też miasta o architekturze tylko jednej kultury np. zamek, gdzie wszystkie budynki są ze średniowiecznej europy.

Moim zdaniem miasto ze znaczna ilością elementów arabskich jest ok.
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel