Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 41 - 42 - 43

Kammer PW
14 lipca 2014, 15:38
Nie lesza, lecz leszego. Stolem jest ciekawym pomysłęm, ale mam wrażenia, że będzie się z czymś dublować. A mitologia japońska raczej nie pasuje do takiego miasta.

caladan PW
14 lipca 2014, 15:47
Fakt faktem wszystko zależy czy tam kiedyś nie pamiętam nazwy zamku dodadzą lodowego olbrzyma, a w Vori może kiedyś Yeti.... w twierdzy jest cyklop.........

Wtedy przesunęło się Leszego na 6 poziom, bo jest strażnikiem Lasu.

Do tego zamku pasowałby czarodziejski smok ja wy 4 części, ale na łatwiznę nie wypada iść.


Inna sprawa zawsze można dodać niektóre jednostki jako alternatywy na przyszłość.





Kammer PW
14 lipca 2014, 15:49
Dopóki mam coś do powiedzenia w tej kwestii (a mam), to w Vori lodowe olbrzymy będą, ale Yeti za nic się nie pojawi. Musisz dawać tyle enterów?

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 15:50
A może by tak wykorzystać tylko modliszkę jako koncept i zrobić na jej podstawie przerażającą bestię modliszko-podobną, pełną ostrych pazurów i z twardą pokrytą kolcami chitynową zbroją :3. Coś bardziej grubego w stylu pakera jak choćby ta krewetka ;P:

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 16:07
Khm, khm. Juggernaut. Khm.

Kammer PW
14 lipca 2014, 16:12
Niegłupi pomysł. :P

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 16:15
Pewnie znów przekombinowałem, ale IMO powinno to wyglądać jakoś tak (ew. jeszcze dodać skrzydła):


Choć szczerze mówiąc dalej wygląda dla mnie "za chudo" jak na jednostkę 7lv ;P.

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 16:19
Naprawdę nie rozumiem jaki macie problem z ogromnym drapieżnym owadem. Pasuje do gry idealnie!

Kammer PW
14 lipca 2014, 16:24
Ale sama nazwa, jaką jest Modliszka, nie sugeruje potęgi siódmego poziomu.

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 16:27
Jeśli ten siódmy poziom miałby tylko przypominać modliszkę to można się pokusić o inne nazwy ;P, na przykład takie określające tego stwora tylko jako robala (aby zobrazować: Morderczy Insekt) lub coś w stylu Przerazy.

Kammer PW
14 lipca 2014, 16:28
Jeszcze lepszy pomysł.

Trith PW
14 lipca 2014, 16:52
Sower:
Już nie mogę się doczekać, aż ujrzę te projekty, zrealizowane przez Tritha w 3D
Uważaj co mówisz, bo jeszcze będziesz sobie przez to oczy wydrapywał. :P

Panowie, po co ta dyskusja z modliszką? W grze i tak to będzie wyglądać tragicznie, bo ja to będę modelować.

Jak już o modelach mowa:

Więc... Zszywane z około 5 moich poprzednich modeli. Pewnie animacja będzie przez to udręką. Jak zwykle, robione tylko tak, by w takiej skali nie wyglądało zbyt paskudnie. You're we welcome.

Kammer PW
14 lipca 2014, 16:53
Tragicznie mi się to podoba. Ładne.

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 17:06
Genialne! Na sam widok pojawił mi się banan na twarzy :D. Zupełnie jakby projekt Hei-rega w magiczny sposób stał się modelem 3D, a skoro robiłeś go jakościowo pod tę rozdzielczość to może lepiej go nie pokazuj z bliska by nie psuć wrażenia ;P. Mam dużą nadzieję, że sobie poradzisz z animacją tych satyrów i wyglądem modliszki ;P.

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 17:17
Podoba się, to na pewno. Tylko czy ulepszony nie powinien się nieco bardziej wyróżniać?

MinosKing PW
14 lipca 2014, 17:22
Trith lepszego Satyra jak i Fauna jeszcze nie widziałem:P wspaniała robota.

Cytat:
Tylko czy ulepszony nie powinien się nieco bardziej wyróżniać?

Owszem i wyróżnia się np. kolorem paska, większymi rogami i chyba czymś jeszcze:d

Hei-reg; PW
14 lipca 2014, 17:23
Świetne Trith! Strasznie fajne uczucie widzieć jak z mojego rysunku powstał model jednostki. Nie mogę się napatrzeć. :D Jednak 1 poziom wizualnie jest zbyt podobny do 2 nie sądzicie? Trith dałoby radę podrasować 2 poziom w taki sposób? Czyli wydłużyć mu jeszcze trochę rogi, dodać brodę, zielone obręcze na karwaszach i zmienić lekko kolor futra na nogach? Myślę, że wtedy byłoby ok. No ale jestem zachwycony ogólnie! :D

Co do nazw jednostek to zostawiam rogacza, skalnego i górskiego żółwia i przerazę.
A co do modliszki to zobaczymy jak wyjdzie model 3d. Jeśli dobrze to zostaje, jak nie to pomyślimy o podmianie.

Ky PW
14 lipca 2014, 17:24
http://scr.hu/0ckz/yafcl
To stworzenie chyba trochę przypomina skalnego żółwia.

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 17:41
Hei-Reg:
Trith dałoby radę podrasować 2 poziom w taki sposób?
Jestem bardzo za!

Ky:
To stworzenie chyba trochę przypomina skalnego żółwia.
Jestem bardzo przeciw!

MinosKing PW
14 lipca 2014, 17:43
Hei-reg bardzo ciekawe rozwiązanie co do ulepszonego Satyra;d wygląda jeszcze ciekawiej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel