Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 - 15 - 16

Zachari PW
10 marca 2020, 20:36
avatar:
...choć mogłyby jakieś szkieleciki albo trupki paru pikselowe spod tego śniegu wystawać

Nie wiem w sumie czy to dobry pomysł żadne miasto nie ma tego typu "udziwnień", próbowałem coś tam zrobić w tym kierunku, ale problemem jest kwestia skali, bo szkieleciki albo są za duże albo znikają w pikselach.

a tymczasem:


Pointer PW
10 marca 2020, 23:05
Wow! Piękne! Oby tak dalej, fajnie będzie zobaczyć to w grze.

avatar PW
11 marca 2020, 09:12
Nie mam zastrzeżeń. Jeszcze wioskę prosimy!!

Lord Hawk PW
11 marca 2020, 15:14
Bardzo ładnie to się prezentuje, prosto, logicznie i bez udziwnień, więcej grzebania w tym chyba nie potrzeba. Teraz tylko czekać na kolejne zamki.

Kuririn PW
11 marca 2020, 15:55
Lord Czekacz:
Teraz tylko czekać na kolejne zamki.

Tik tak.

Zachari PW
11 marca 2020, 21:47
tu jest w cholere zakamarków więc pewnie coś przeoczyłem, ale wyszło takie coś


Mistrz PW
11 marca 2020, 22:05
Klasa!

Kammer PW
12 marca 2020, 00:19
Szalenie się cieszę, że to idzie naprzód!

Andruids PW
12 marca 2020, 02:38
Ale super że wróciłeś. Śnieżna nekrowiocha wygląda epicko. Co w sumie jeszcze zostało do zrobienia?

AmiDaDeer PW
12 marca 2020, 12:39
A ja jednak się przyczepię - śnieg na dachu nie ma żadnego cienia, co wygląda źle.

Warmonger PW
12 marca 2020, 13:30
Popieram przedmówcę. Jakaś teksturka by się przydała.

Drwal PW
12 marca 2020, 16:07
Zgadzam się, zwłaszcza na tej kopule wygląda jak dorobione w paint.

Zachari PW
12 marca 2020, 17:42
Zdaje sobie sprawę z tego że muszę poprawić śnieg na dachu kapitolu, zwłaszcza na tym czubku najbardziej po prawej. Ten sam problem ma też nekro zamek (widać to na dachu najwyższej wieżyczki), ale tam jest więcej szczegółów przez co nie rzuca się to aż tak w oczy




Andruis:
Co w sumie jeszcze zostało do zrobienia?
Tu masz rozpiskę:



z tym, że zaznaczyłem śnieżne nekro jako już zrobione, mimo że wymaga paru poprawek, ale wrzuce je najpewniej niedługo więc... no

Zachari PW
13 marca 2020, 01:00
Tyle wystarczy czy dalej w tym grzebać?


Mistrz PW
13 marca 2020, 06:47
Chyba jeszcze trochę. Spójrz na śnieg na którym stoi wioska i na dach. Widać różnicę.

Lord Hawk PW
13 marca 2020, 14:49
Kuririn:
Tik tak.

To miało być w formie pochwały, że dobrze idzie, a niepośpieszanie :)

Zachari:
Tyle wystarczy czy dalej w tym grzebać?

Jeszcze minimalnie i powinno być ok + ta wieżyczka/drąg, po lewej nad czachą by też warto było "ośnieżyć", bo na tle pozostałych jedynie ten jest nietknięty.

Khemiel PW
13 marca 2020, 15:19
A co gdyby tak:

Lord Hawk PW
13 marca 2020, 15:40
Bardzo ciekawie to wygląda i są te brakujące szczegóły. Chociaż osobiście widziałbym lekko rozjaśnioną tą kopułę na wieży, z propozycji Zachariego, z tym cieniem na niej co jest teraz.

Zachari PW
13 marca 2020, 20:52
Woooo ale cudnie wygląda praca Khemiela, ja osobiście został bym przy tej wersji.

...chociaż nie pasuje mi rozmycie w paru miejscach i jeden drąg jest nieośnieżony, "poprawiłem" to chociaż nie wiem czy nie na gorsze...



Ale i tak decyzja zależy od tego kto będzie te grafiki wkładał do moda (z tego co pamiętam robił to avatar)

+ poprawiłem ten jeden detalik w zamku (zamek moim zdaniem nie potrzebuje sopli)



Więc temat śniego-nekro uważam za zakończony zakończony

avatar PW
13 marca 2020, 20:55
Update moda już gotowy, czekam tylko na "finalne" wersje :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 - 15 - 16
temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel