Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Diabelne Diablo III, czyli właściwie jakie?
komnata: Podziemna Tawerna

Wiwern PW
23 lutego 2014, 10:53
Wiw#2691

Gra jest kosmicznie grywalna, ale z kupnem RoSa może poczekam trochę po premierze, by się zorientować ile ciekawej zawartości i dobrego lootu dodatek tak naprawdę wprowadza. Po bezczelnym oszukaniu kupujących (PVP) większym zaufaniem obdarzam polityków, niż tego całego Thiefzarda. :P

A legendy już można wymienić w ramach klanu, czy dalej tylko można dawać legendy graczom, którzy byli z tobą w grze podczas jej zdobycia?

Alamar PW
23 lutego 2014, 12:45
Cytat:
Gra jest komicznie grywalna
Poprawione :P
To co gracze otrzymali w pudełku z napisem "Diablo 3", to jakiś produkt Ubisoftu chyba był (niekompletne, niegrywalne, powinno wyjść za dwa lata)... cóż, Blizzard widać "pozazdrościł" EA i Ubi. :P

Hubertus PW
23 lutego 2014, 17:53
Tak, Alamar trafnie określił sytuacje gry Diablo 3, aczkolwiek to chyba taki znak czasu, że producenci nie spinają się tak mocno i wydają zabugowane czy będące jeszcze under development gry. Kiedyś, gdy nie było jeszcze Internetu, ciężko było trafić z patchem do klientów, teraz to żaden problem_i dlatego tak wygląda wydawanie gier.
Najlepszym wyjściem jest więc wstrzymanie się z zakupem premierowym_i uczynienie tego, gdy gra jest bardziej dopracowana.

Obecnie w D3 gra się nawet przyjemnie, a nadchodzące zmiany, czyli likwidacja AH, system lepszego losowania przedmiotów (słynne już Loot 2.0), czy możliwość zakładania gildii i grup społecznościowych oraz zaklinaczka dająca możliwość przelosowania jednej cechy przedmiotu oraz lepsze dopasowanie wyglądu postaci, potencjalnie czyni grę naprawdę ciekawą propozycją, ale to zobaczymy w praktyce.

Akt V w jego bardziej mrocznej oprawie_oraz nowa klasa krzyżowiec (wersja żeńska będzie chyba krzyżówka) potencjalnie zapowiadają się też nieźle.

Kammer PW
23 lutego 2014, 22:53
Alamarze, jak wyszło Diablo II, to ludzie też narzekali, że to nie jest godny następca jedynki. Dopiero LoD zmienił tą sytuację.

Ale teraz (po odejściu Jaya W.) gra rozwija się w dobrym kierunku. A PvP? W grze nastawionej na ratowanie świata trudno mi wyobrazić sobie, że ci "dobrzy" nagle zaczynają ze sobą walczyć.

Kammer PW
26 lutego 2014, 13:07
Jakby ktoś nie zauważył - patch 2.0.1 wchodzi właśnie na normalne serwery. Polecam już zacząć aktualizować grę, bo rekonfiguracja plików trochę trwa.

Serwery powinny zacząć działać o 15.00.

Już działa.

Hubertus PW
27 lutego 2014, 13:48
Nowy patch już zadomowił się na serwerach i trzeba przyznać że gra się bardzo ciekawie. Zwłaszcza system loot 2.0 sprawdza się naprawdę dobrze, wypadają fajne przedmioty. Jest też większy nacisk na crafting, który stał się jakby tańszy, w sumie nie wiem czy to dobrze, bo po oczyszczeniu jednego obszaru można stworzyć sporą ich liczbę.
Bardzo dobrze sprawdzają się nowe kamienie, diamenty, dają one odporność na wszystkie żywioły, cecha wręcz niezbędna na wyższych poziomach trudności.
Walki z potworami są ciekawsze niż wcześniej, bowiem istoty zyskały większy wigor w walce, mają też większy arsenał ataków.
System poziomów trudności przeszedł totalną przebudowę, już nie mamy poziomu normalnego, koszmaru, piekła i inferno w raz z monster power, zamiast tego dali poziom normalny, wysoki, ekspert, mistrz i udręka, który posiada jeszcze 6-cio stopniowy pasek.
Zmieniono też system poziomów mistrzowskich, paragonów, ich poziom jest teraz wspólny dla wszystkich postaci. Blizz uzasadnia to tym, że daje to efekt kumulatywny i zachęca do różnorodnej gry dużą liczbą stworzonych awatarów, ale jak dla mnie to postawienie na masowość i ogromne ułatwienie gry, bo za każdym mistrzowskim poziomem kryją się niebagatelne bonusy do statystyk gracza. Ale taki generalnie jest trend, WoWa też poułatwiali, to samo jest z Diablo.
Jednakże na obronę Bliiza można podać to, iż z jednej strony ułatwiają i przybliżają rozgrywkę, ale z drugiej, dla najlepszych powstał poziom udręka z 6 stopniową skalą. To na tych poziomach mamy szansę dostać najlepsze przedmioty w grze, których już sobie nie kupimy na AH (znika on z gry 18 marca 2014).

W grze widać już krzyżowca, wersja żeńska jest też po prostu krzyżowiec ;p Ale oczywiście by go/ją wybrać musimy poczekać do premiery dodatku, czyli jeszcze miesiąc.
temat: Diabelne Diablo III, czyli właściwie jakie?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel