Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might & Magic X - problemy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11

dziurek11 PW
12 lutego 2014, 12:30
Witam wszystkich!!

Czy jest ktoś na tyle uprzejmy aby powiedzieć mi co zrobić żeby gwardzista na moście w drodze do Seaheven zniknął?

Zrobiłem kuźnie żywiołów, jak u kogoś wyżej klikałem na zadanie w dzienniku ale nawet po restach nic się nie zmieniło, czy to może jest early access i po prostu nie mogę iść dalej?

Pomóżcie

z góry dziękuję.

Zeetg PW
12 lutego 2014, 13:04
dziurek11

Też chciałbym wiedzieć czy można się pozbyć tego wozu. Możesz natomiast udać się do Sorpigal i w stajni poprosić o przewiezienie do Morskiej Przystani. Jestem już dość daleko w fabule, a wóz nadal zastawia drogę. Wygląda na to, że póki co musisz korzystać z przewoźnika, jeśli chcesz zmieniać lokacje.

dziurek11 PW
12 lutego 2014, 13:59
Dzięki bardzo Zeetg, faktycznie działa mimo, że wóz jest na drodze.

WhyMe PW
12 lutego 2014, 16:24
Witam,
Wertując temat nie znalazłem osoby o podobnym problemie, a mianowicie gra bardzo często wysypuje mi się do pulpitu. Jest to strasznie męczące.... Czy ktoś spotkał się już z czymś takim i wie co z tym zrobić?
Pozdrawiam

Irhak PW
12 lutego 2014, 16:35
Cytat:
gra bardzo często wysypuje mi się do pulpitu
It's not a bug - it's a feature! :P
Niestety wygląda na to, że gra przynajmniej jeszcze paru osobom się tak krzaczy. Tak z ciekawości - jaki system masz zainstalowany i ile RAMu?

Zeetg PW
12 lutego 2014, 19:34
Przepraszam, że ponawiam pytanie, ale nie ruszę z gra dopóki czegoś z tym nie zrobię. Dlaczego nie mogę używać Strzału z przyłożenia mojej strażniczki? Mam skilla w księdze zaklęć i umiejętności, ale nie mogę go użyć. Potrzeba czegoś poza wykonaniem zadania (np łucznictwo na mistrzowskim, arcymistrzowksim), czy to bug?

WhyMe PW
12 lutego 2014, 19:46
Irhak,
System Windows 7 professional, Ram 4,00GB
Najdziwniejsze jest to, że w pierwszym akcie gra się nie wysypywała, dopiero po udaniu się do Morskiej Przystani wysypywanie się gry stało się moim chlebem powszednim.

Alamar PW
12 lutego 2014, 19:54
Wysypywanie gry koło/w Morskiej Przystani jest chlebem powszednim wielu graczy. To problem gry, nie Twój. Coś z obszarami w tamtym miejscu (jak i kilku innych) jest nie tak i gra po prostu się crashuje.
Moja rada - do Morskiej Przystani udawaj się tylko konno. Zaś jeśli musisz zwiedzać okolice, to po pierwsze wychodź z tego miasta, a nie przybywaj tam z innych obszarów świata, a po drugie zapisuj grę naprzemiennie na co najmniej dwóch sejwach.

WhyMe PW
12 lutego 2014, 20:02
Alamar,
Bardzo dziękuję za informację. Mam nadzieję, że nadchodzący patch naprawi ten i wiele innych problemów, z którymi gracze muszą się borykać.
Pozdrawiam!

Alamar PW
12 lutego 2014, 21:41
Cytat:
Dlaczego nie mogę używać Strzału z przyłożenia mojej strażniczki?
Wbrew polskawej nazwie, jest to strzał z bliska - point-blank range - dosłownie strzał z odległości, gdy grot niemal dotyka nosa przeciwnika.
Można go wykonać tylko w walce w zwarciu, zamiast zwykłego ataku.

Zeetg PW
12 lutego 2014, 23:00
Alamar, dzięki wielkie, nie wiem jak to przeoczyłem.

Pozdrawiam

Alchemik PW
15 lutego 2014, 01:53
Cytat:
Witam otoz moj problem z gra wyglada nastepujaco w zadaniu z pajakami gdy odebralem je od maximusa podchodze do studni naciskam spacje i nic moja druzyna nie wchodzi do studni i dodatkowo nie moge sie juz nigdzie ruszyc. Probowalem juz kilka razy, nawet przinstalowalem gre i dalej ta sama sytuacja. Ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic aby dzialao jak nalezy??

Co do problemu z pierwszą misją Maximusa (tej z pająkami) - problem leży najprawdopodobniej w ustawieniach programu antywirusowego. W moim przypadku program Panda Cloud Antivirus blokował jakieś połączenie z tej gry.

Mitabrin PW
22 lutego 2014, 11:55
Zapewne MMX posiada jakiś denerwujący system zabezpieczający, który każe np. przy instalacji połączyć się z jakimś Steamem... Zatem czy gdybym zainstalował sobie MMX na mym komputrze, to czy przy takim połączeniu zostałbym też zmuszony do ściągnięcia tego niesławnego, 10 gigowego patcha? Nie jestem pewien, czy mój dość często tracący połączenie komputer by to wytrzymał...

Alamar PW
22 lutego 2014, 11:58
Patcha nie musisz koniecznie ściągać, może zagrać na starszej wersji i bez niego (w trybie off-line jedynie). Jeśli jednak już zaczniesz, to w grę nie pograsz, póki nie załatasz MMX do najnowszej wersji.

Patch ściągasz jak na Steamie czy w dowolnym MMO - dociągasz ile chcesz w danej sesji, a w kolejnej rozpoczynasz ściąganie od przerwanego momentu. Mimo wszystko ściąganie łatki 10-gigowej to jakaś pomyłka, zwłaszcza dla tego rodzaju gry.

Mitabrin PW
22 lutego 2014, 12:12
Dzięki za szybką odpowiedź :)

A co do patcha, to jak już napisałem na czacie - Skoro w łatce jest zawarta cała gra, to z cynicznym uśmiechem na ustach czekam aż pojawi się ważący niecały megabajt crack, który zmodyfikuje tego patcha w piracką instalkę. :P

Menelag PW
1 marca 2014, 11:26
Hej, pomóżcie proszę: Uplay nie chce zacząć mi pobierać tej łatki... Mogę grać tylko w trybie off-line. Myślałem, że może antywirus mi blokuje pobieranie, ale nawet po wyłączeniu go dalej jest to samo.... Cóż mam uczynić?

AquaInferus PW
1 marca 2014, 12:32
A próbowałeś reinstalacji lub rozmawiałeś z Pomocą Techniczną . Spróbuj może nieco odczekać. A w momencie, w którym chcesz pobrać spróbuj wyłączyć wszystkie zapory systemowe i anty wirusy. Ja np musiałem odczekać chwile, zanim zaczęło się pobierać, ale nie musiałem wyłączać zapory, ale np przy MaxPayne3, żeby gra prawidłowo pobrała łatki ( bez, których i tak nie rusza ) musiałem zapory wyłączyć i nie ważne, że Max3 miał zezwolenie zaznaczone.

Alamar PW
1 marca 2014, 18:13
1. Uplay ostatnio przeszedł aktualizację. Upewnij się, że masz najnowszą wersję (4.3 z 25 lutego), a jeśli nie, to zainstaluj ten program ponownie.
2. Uplay w ciągu ostatnich dni nie działał za dobrze (lub wcale), więc możliwe, iż wina leży po stronie serwerów Ubisoftu.

MAJK PW
3 marca 2014, 17:35
Witam z racji tego iż jestem tu nowy pozwolę sobie na dodanie posta w tym miejscu bo jest w tej grocie najluźniej :). Otóż mam problem z tajnymi przejściami oznaczonymi jako 2 zębate koła. Żaden z moich bohaterów nie potrafi ich otworzyć. Nie wiem czy trzeba mieć odpowiednią ilość jakiegoś współczynnika czy po prostu moja ekipa jest na to za durna.... Bardzo mnie to irytuje bo czuję że tracę przez to część gry. Czy ktoś potrafi mi na to odpowiedzieć?

Dark DragonDark DragonPost przeniesiony do właściwego tematu.

Dark Dragon PW
3 marca 2014, 18:00
Determinuje to najpewniej Percepcja (pomaga w tego typu sekretach zaklęcie Sokoli Wzrok).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11
temat: Might & Magic X - problemy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel