Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 22 - 23 - 24

Warmonger PW
11 listopada 2013, 18:05
Oho, Axolotl się odezwał :)

Niestety nie mogę podlinkować obrazów bezpośrednio, są w ostatnim poście. Paleta jest lepsza i bardziej pasuje do herosów, niż te kolorowe obiekty z poprzedniej strony.

rtx PW
11 listopada 2013, 18:08
Te obrazy nie działają.
wyświetla się szereg małych kwadracików, trochę podobny do słynnego niezaładowanego obrazka z Explorera.

AmiDaDeer PW
11 listopada 2013, 18:18
U mnie działają bez zarzutów. Świetna robota, faktycznie lepiej pasuje do gry.

Kammer PW
11 listopada 2013, 19:17
Brawo, mitlandy, prace ładnie posuwają się do przodu, początkowo nie byłem zbyt przekonany do tego miasta (jak istoty żyjące pod wodą miałyby poruszać się pod wodą?), ale to zaczyna wyglądać coraz bardziej interesująco.

Odnośnie obrazków: czy tylko mi ten ostatni budynek kojarzy się z tym?

mitlandy PW
11 listopada 2013, 19:22
Ostatni budynek?? Jaki? A nowe siedliska no i jak oczywiście wykonane przez Axolotl. Piękna praca.

Kammer PW
11 listopada 2013, 19:28
Małe porównanie: siedlisko a silnik.

Robisz to miasto samemu, czy wspólpracujesz z Axolotlem?

mitlandy PW
11 listopada 2013, 19:39
Samemu robię to miasto od początku. Mi siedlisko nie przypomina. A czemu pytasz ??

Ratonhnhaké:ton PW
11 listopada 2013, 19:42
Czy to stworzenie, które ujeżdza bohater będzie w modzie, czy będzie to klasyczny koń?

Kammer PW
11 listopada 2013, 19:44
Z siedliska wydobywa się strużka wody, która wprawia całą tą... konstrukcję w ruch, zaś w silniku parowym tym spiritus movens jest para.

Pytam się, gdyż Ty pracujesz nad miastem, a Axololt pokazuje grafiki siedlisk i zamku, co wyglądało mi na współpracę.

rtx PW
11 listopada 2013, 20:23
Z tego co wiem, to Axolotl zrobił kiedyś grafiki miasta, niedawno je poprawił i tak po prostu udostępnił, mimo iż wie o modzie Mitlandego.
Wciąż nie ogarniam, jak Macron robi 50 miast z 20 jednostek. :P Jakieś konkretne przykłady?

mitlandy PW
11 listopada 2013, 21:15
@Ratonhnhaké:ton będą normalne takie jak mam na screnie wyobraź sobie bohaterów na koniach w mieście wodnym. Dlatego pozostanę przy starym bohatera na mapie.

Ratonhnhaké:ton PW
11 listopada 2013, 21:18
W sumie to mógłbyś zrobić konie z "akcentem" morskim, bardziej to pasuje do "hirołsów". Lepszy byłby jakiś hippokamp, niż jaszczurka.

Rob000 PW
11 listopada 2013, 21:54
Mi się podoba ten specyficzny zwierzak na którym jeździ bohater. Miła odmiana od tradycyjnej formy oraz pasuje do klimatu wodnego miasta.

Ratonhnhaké:ton PW
11 listopada 2013, 22:00
Tak, miła odmiana, ale nie pasuje do klimatu(przynajmiej dla mnie), choć może w takich sprawach jestem konserwa(tywny).

rtx PW
11 listopada 2013, 23:10
Moim zdaniem na przyciemnionych grafikach [przez Axolotla oczywiście] prawie pasuje, brakuje tylko tego subtelnego rozpikselowania, jak w obiektach z HoTy [i H3 RoE], wtedy było by to wybitne.

mitlandy PW
13 listopada 2013, 20:06
Brakuje mi ostatni budynek do Głębi może jakieś sugestie, propozycje.

Ratonhnhaké:ton PW
13 listopada 2013, 20:17
Mógłbyś opisać resztę budynków? Może jakiś zwiększający przyrost stworzeń?

mitlandy PW
13 listopada 2013, 20:20
Małża jest to przyrost dla krabów ale myślę nad zmienieniem żeby był to skarbiec jak w ramparcie.

Kuririn PW
13 listopada 2013, 20:25
Skarbca na chwile obecna nie zrobisz... lepszym rozwiązaniem na te chwile, jest budynek hordy:)

Ratonhnhaké:ton PW
13 listopada 2013, 20:25
Myślę, że nie jest to taki zły pomysł. Kiedy już można dostać w swoje łapska Twoje miasto?
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel