Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Jaka jednostka powinna być reprezentowana na siódmym poziomie?
Yeti standardowy (18)
 
 41%
Yeti "wampopodobny" (8)
 
 18%
Wendigo (18)
 
 41%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11

Kammer PW
4 lipca 2013, 23:43
@Nerevar i Czarexin: Spokojnie, ekipa tak silnie pracuje, że pewnie nidgy nie zobaczymy Vori w VCMI.

Irytus:
Są to stworzenia znane z mitologii, których wygląd uwarunkowany jest kontekstem historycznym, antropologicznym, itp, itd. Ich wygląd od wieków nie ulegał większym zmianą i są częścią zachodnioeuropejskiego modelu kulturowego.

Wypisz, wymaluj opis Wendigo, zamień tylko zachodnioeuropejskiego na indiańskiego.

tenże sam:
No to sorry, Wendigo nie przedstawia takiej natury, Yeti tak.

Zdecyduj się: Yeti żyje w lasach czy na lodowcach? Wendigo to upiór leśny, Yeti - górski.

again:
Edit: Wendigo w Warcrafcie wyglądało tak:

Robimy Wendigo wzorowanego na mitologii indiańskiej, nie Warcraftem.

i znów:
Po co? Skoro ktoś nie odróżnia humanoida z młotkiem od przerośniętej małpy, to jego problem, nie mój :D

Wielkie, białe, śnieżne, dwunożne. Taaak mnóstwo różnic.

AmiDaDeer PW
4 lipca 2013, 23:43
Irydus:
Mapa jest oryginalna z kampanii H3
Zaraz, której? Wydawało mi się, że jedyną oficjalną pełną mapką z Vori jest ta, na której Vori jest bardziej równinnym terenem niż górzystym. Przy okazji z niej widać, że Bracada ma owszem dużo gór, ale również dużo pustyń, toteż tak samo górzysty jest Eeofol (co zresztą jest dobrze pokazane w MM7).

witchking PW
4 lipca 2013, 23:47
@Irydus krótka instrukcja:
1. Powtórz sobie odrobinę geografie
2. Wróć do mojego posta
3.Jak nie zrozumiesz wróć do punktu 1

Irydus PW
4 lipca 2013, 23:53
Kammer:
Wypisz, wymaluj opis Wendigo, zamień tylko zachodnioeuropejskiego na indiańskiego.

Jesteś indianinem :o niesamowite.

Kammer:
Zdecyduj się: Yeti żyje w lasach czy na lodowcach? Wendigo to upiór leśny, Yeti - górski.

Upiór jak sama nazwa wskazuje, nie jest naturalny :P Czytasz czasami to co sam piszesz?

Kammer:
Robimy Wendigo wzorowanego na mitologii indiańskiej, nie Warcraftem.

No to przykro mi bardzo, bo Wendigo z wierzeń indiańskich nie wyglądał jak zarzynana koza z ludzkim ciałem :D Indianie nawet nie znali kóz.

Hobbit:
Zaraz, której? Wydawało mi się, że jedyną oficjalną mapką jest ta, na której Vori jest bardziej równinnym terenem niż górzystym. Przy okazji z niej widać, że Bracada ma owszem dużo gór, ale również dużo pustyń, toteż tak samo górzysty jest Eeofol (co zresztą jest dobrze pokazane w MM7).

To jest mapka z MM7, Mapka którą ja wrzuciłem jest z KAMPANII z H3. Z resztą bez różnicy na którą patrzycie, na jednej i drugiej widać, że góry są i w Brakadzie i w Vori.

ktoś tam:
@Irydus krótka instrukcja:
1. Powtórz sobie odrobinę geografie
2. Wróć do mojego posta
3.Jak nie zrozumiesz wróć do punktu 1

O przepraszam wielka wyrocznio geologiczno-geograficzna. Nie mogę się równać z zapewne profesorem jakiegoś znanego uniwersytetu :P Polecam zastosować się do własnej instrukcji, a jak nie to sobie pooglądaj zdjęcia Grenlandii w googlach.

AmiDaDeer PW
5 lipca 2013, 00:02
Irydus:
Jesteś indianinem :o
Co ma piernik do wiatraka? Jeśli w Heroes 3 są nagi, a w Heroes 5 rakszasy, to oznacza że twórcy są Hindusami?

Irydus:
Upiór jak sama nazwa wskazuje, nie jest naturalny :P
Ten jest. Nie widzę powodu dla którego nie miałby być.

Irydus:
No to przykro mi bardzo, bo Wendigo z wierzeń indiańskich nie wyglądał jak zarzynana koza z ludzkim ciałem :D
A gorgony z wierzeń greckich nie były gadzimi bykami ziejącymi ogniem. :P

Irydus:
To jest mapka z MM7, Mapka którą ja wrzuciłem jest z KAMPANII z H3. Z resztą bez różnicy na którą patrzycie, na jednej i drugiej widać, że góry są i w Brakadzie i w Vori.
Są też na pustyni Bracada i w Krewlod. Bardzo dużo gór. :P Wciąż nie wyjaśniłeś z której kampanii.

desmond PW
5 lipca 2013, 00:05
Cytat:
Są to stworzenia znane z mitologii, których wygląd uwarunkowany jest kontekstem historycznym, antropologicznym, itp, itd.
Jak to, że ktoś jest pół-koniem pół-człowiekiem może być uwarunkowane kontekstem historycznym albo antropologicznym? Już prędzej wygląd wendigo może być czymkolwiek uwarunkowany (głód,kanibalizm, psychoza).

Cytat:
Ich wygląd od wieków nie ulegał większym zmianOM.
W szczególności behemota, który był już słoniem, hipopotamem, krabem, małpą i dinozaurem.

Cytat:
(...) i są częścią zachodnioeuropejskiego modelu kulturowego, w którym się wychowałem.
Mocny argument. Zwłaszcza w kontekście nag/przeraz/skorpen, golemów, ifrytów, dżinów, azjatyckich smoków z bastionu, mumii czy behemota.
Chyba, że jesteś europejczyko-żydo-muzułmanino-egipto-chińczyko-hindusem. To jest dopiero niesamowite.

Kammer PW
5 lipca 2013, 00:06
Irydus:
Jesteś indianinem :o niesamowite.

Inaczej: zamień te dwa wyrazy w cytacie, który podałem.

Irydus:
Upiór jak sama nazwa wskazuje, nie jest naturalny :P Czytasz czasami to co sam piszesz?

OK, czyli praktycznie wszystkie istoty w całej sadze są nienaturalne. Wendigo jest upiorem leśnym, Yeti - małpoludem żyjącym w górach. Tak, czytam to, co napisałem, aczkolwiek mam podobne wątpliwaości odnoście Ciebie.

Irydus:
No to przykro mi bardzo, bo Wendigo z wierzeń indiańskich nie wyglądał jak zarzynana koza z ludzkim ciałem :D Indianie nawet nie znali kóz.

Pretensje do defa kieruj do Tritha, nie do mnie. Chyba, że kozę widzisz tu w takim razie polecam okulistę.

witchking PW
5 lipca 2013, 00:06
Nie będę się wdawał w idiotyczne dyskusje ale widzę, że jednak nie zrozumiałeś mojego posta. Jeśli uda Ci się uzyskać jakieś sensowniejsze informacje o Vori to proszę podziel się z nami.

Irydus PW
5 lipca 2013, 00:54
Hobbit:
Co ma piernik do wiatraka? Jeśli w Heroes 3 są nagi, a w Heroes 5 rakszasy, to oznacza że twórcy są Hindusami?

Wyciągasz zdanie z kontekstu :F musisz cofnąć się kilka postów to może zrozumiesz.

Hobbit:
Ten jest. Nie widzę powodu dla którego nie miałby być.

Nie, Upiór nigdy nie jest naturalny. Jakie wierzenia byś nie przytaczał, zawsze upiór jest wynaturzeniem, czymś co w normalnych warunkach nie powinno zaistnieć. Gdyby Wendigo było "duchem lasu" to można by polemizować, ale skoro sami korzystacie z nazwy "upiór" to sorry :P ale nie.

Hobbit:
A gorgony z wierzeń greckich nie były gadzimi bykami ziejącymi ogniem.

Dobra, dobra ;P wyjątek potwierdza regułę, wszyscy dobrze wiemy co powinno nazywać się gorgoną.

Hobbit:
Są też na pustyni Bracada i w Krewlod. Bardzo dużo gór. :P Wciąż nie wyjaśniłeś z której kampanii.

Czyżbyś nie grał w HoMM 3, że nie rozpoznajesz tej mapy? To jest posklejana mapa z poszczególnych kampanii w jedną. Z resztą, jej oryginalność potwierdza Grota :P więc co mnie to obchodzi.

desmond:
Jak to, że ktoś jest pół-koniem pół-człowiekiem może być uwarunkowane kontekstem historycznym albo antropologicznym? Już prędzej wygląd wendigo może być czymkolwiek uwarunkowany (głód,kanibalizm, psychoza). W szczególności behemota, który był już słoniem, hipopotamem, krabem, małpą i dinozaurem. Mocny argument. Zwłaszcza w kontekście nag/przeraz/skorpen, golemów, ifrytów, dżinów, azjatyckich smoków z bastionu, mumii czy behemota.
Chyba, że jesteś europejczyko-żydo-muzułmanino-egipto-chińczyko-hindusem. To jest dopiero niesamowite.

Właściwie powinienem twój post zignorować, bo wciąłeś się w dyskusję i wykorzystałeś cytat wyjęty z kontekstu, no ale skoro tak ładnie wskazujesz mi orty to ci odpowiem :P

Wygląd wszelkiego rodzaju mieszańców typu "centaur" ma swoje uwarunkowanie, odzwierciedlające się w rozwoju antropologicznym człowieka (traktowanego jako gatunek) Żeby ci to w miarę prosto wytłumaczyć posłużę się, przykładem centaura. Większość z nich pochodzi z legend (mitów) religijnych, kultur starożytnych. Większość z nich ma jednak starsze prawdopodobnie pradziejowe podłoże. Koń, jako, jedno z najstarszych udomowionych zwierząt, a jednocześnie mający wielkie znaczenie gospodarcze dla człowieka szybko awansował w społecznościach kultur mezolitycznych do roli symbolu religijnego. Stał się także symbolem płodności. Ludzie, którzy czcili konia jako bóstwo (lub jakąś jego postać) często łączyli zwierzęcy symboliczny element z elementem ludzkim, który właściwie od zawsze był przypisywany bogom, bo bogowie w religiach pierwotnych byli podobni ludziom. W ten sposób powstawały rozmaite mieszanki, znane z grecji, egiptu, itp.

Wygląd Wendigo, przedstawiony tutaj jako półkoza-półkoczkodan nie może być ani uwarunkowany głodem, ani psychozą :P a już tym bardziej nie wierzeniami indian. Bo jak pisałem już wcześniej, nie znali oni czegoś takiego jak "koza". Sprowadzono je do Ameryki dopiero z pierwszymi kolonistami. Behemot, którego tu przytoczyłeś jest o tyle specyficzny, że Biblia nie podaje jak on wyglądał, jest tylko napisane, że była to "bestia" co pozwala ją dość swobodnie interpretować. Golem to "stworzenie" z jakiejś żydowskiej legendy, które podobnie jak arabskie duchy (ifryty, dżiny) oddziaływały przez wiele lat na zachodnioeuropejski krąg kulturowy. Mumia w postaci jakiej występuje w grze to już w ogóle jest wymysł zachodu :P W Bastionie nie ma azjatyckich smoków. A Naga to faktycznie hinduski wyjątek, ale w naszym kręgu kulturowym występuje podobne połączenie kobiety z wężem, a nazywa się lamia.

Kammer:
zamień te dwa wyrazy w cytacie, który podałem.

Zmiana nic nie da, bo sam wyciąłeś z mojej wypowiedzi fragment bez całego kontekstu.

Kammer:
OK, czyli praktycznie wszystkie istoty w całej sadze są nienaturalne.

Wszystkie nie, mówiłem o upiorze, ale nie będę pisał ponownie tego samego. Patrz wyżej, przy cytacie Hobbita.

Kammer:
Pretensje do defa kieruj do Tritha, nie do mnie. Chyba, że kozę widzisz tu w takim razie polecam okulistę.

Do niego skierowałem swoje żale :P Ciebie zaś informuję, że w ankiecie nie wybierano nazwy jednostki tylko jej wygląd. A wygląd Wendigo, który przedstawiono w ankiecie wygląda jak koza. Nie jak paskuda z twojego obrazku :]

witchking:
Nie będę się wdawał w idiotyczne dyskusje ale widzę, że jednak nie zrozumiałeś mojego posta. Jeśli uda Ci się uzyskać jakieś sensowniejsze informacje o Vori to proszę podziel się z nami.

Nie to nie, skoro nie jesteś w stanie przyswoić informacji podawanych na tacy, to nie będę kontynuował wątku geografii wyspy. Z resztą i tak, to bez różnicy. Na mapach będzie się wykorzystywało śnieg wraz z całym dobrodziejstwem inwentarza jaki oferuje. Mapa w końcu nie może być lodowym pustkowiem.

AmiDaDeer PW
5 lipca 2013, 01:51
Irydus:
Wyciągasz zdanie z kontekstu :F musisz cofnąć się kilka postów to może zrozumiesz.
Cofnąłem się, dalej nie rozumiem. Wskażesz kontekst, proszę?

Irydus:
Dobra, dobra ;P wyjątek potwierdza regułę, wszyscy dobrze wiemy co powinno nazywać się gorgoną.
Dość podobny wyjątek masz w przypadku behemota, którego wygląd jest wymysłem twórców. Przykład wendigo zaś porównałbym do nagi - po prostu nieco inne przedstawienie niż mitologiczne (od kiedy to nagowie mieli wiele ramion?), ale opierające się na podobnych założeniach.

Sorry, twoje argumenty przeciwko wendigo są bardzo subiektywne, a że ankieta się skończyła, to tym bardziej są nieuzasadnione i wyglądają na niezbyt udany trolling.

Irydus:
Czyżbyś nie grał w HoMM 3, że nie rozpoznajesz tej mapy? To jest posklejana mapa z poszczególnych kampanii w jedną.
Mówimy o Vori, więc jeszcze raz zapytam: gdzie w HoMM 3 była mapa Vori? :P

Irydus:
Golem to "stworzenie" z jakiejś żydowskiej legendy, które podobnie jak arabskie duchy (ifryty, dżiny) oddziaływały przez wiele lat na zachodnioeuropejski krąg kulturowy. Mumia w postaci jakiej występuje w grze to już w ogóle jest wymysł zachodu :P
Jeśli przez wiele lat masz na myśli czasy współczesne (czyt. rozwój fantastyki w XX wieku), to Yeti jest tak samo uzasadnioną w grze jednostką nie tylko jak Wendigo, ale również Coatl (notabene występujący w MM8) czy też - uwaga, uwaga - Chupacabra. Jeśli masz na myśli jakieś bardziej odległe czasy, to chętnie bym poznał źródła twoich przypuszczeń dotyczących obecności golema i arabskich duchów w europejskiej kulturze. :P

Irydus:
Ciebie zaś informuję, że w ankiecie nie wybierano nazwy jednostki tylko jej wygląd.
Tak, wygląd - czyt. jak mniej więcej będzie to wyglądało. Innymi słowy: gdyby wygrał wendigo, to mielibyśmy coś humanoidalnego z rogami, połowiczną sierścią i jakąś bronią. Skoro wygrał yeti, to będziemy mieli coś białego, dużego i małpowatego (czyt. śnieżną wersję behemota).

Irydus:
Na mapach będzie się wykorzystywało śnieg wraz z całym dobrodziejstwem inwentarza jaki oferuje. Mapa w końcu nie może być lodowym pustkowiem.
Jak najbardziej może składać się z niewielkiej ilości gór, za to w większej części z oblodzonych jezior, ośnieżonych drzew albo nawet zupełnie nowych obiektów na mapę. Bardzo łatwo jest dodać do gry lodowe skały czy też kry na wodzie, trzeba "tylko" mieć odpowiednie grafiki.

I na koniec:

Irydus:
więc co mnie to obchodzi.
Tak, właśnie taki ton dominuje w twoich wszystkich dotychczasowych postach. Niestety dla Ciebie, nie jest to ton, który jest na tym forum mile widziany - tutaj raczej uznajemy dyskusję za sposób rozwiązywania problemów, nie zaś chwalenie się mamtowdupizmem i przecieżtooczywistaństwem. Prosiłbym więc o bardziej uzasadnione wypowiedzi i zejście z trollowatej formy wypowiedzi, jaką teraz stosujesz, zanim rozpocznie się (przykro mi to mówić, ale najprędzej z twojej winy) durny flejm.

desmond PW
5 lipca 2013, 02:19
Cytat:
Wygląd wszelkiego rodzaju mieszańców typu "centaur" ma swoje uwarunkowanie, odzwierciedlające się w rozwoju antropologicznym człowieka (traktowanego jako gatunek) Żeby ci to w miarę prosto wytłumaczyć posłużę się, przykładem centaura. (...)
Tylko, że tak rozumianymi uwarunkowaniami historycznymi i antropologicznymi można wyjaśnić absolutnie wszystko.
W ten sam sposób można tłumaczyć wygląd wendigo (wystające żebra-głód i kanibalizm związany z zimowymi nieurodzajami, głowa zwierzęcia z rogami/porożem rozumiana jako coś złego i pierwotnego tudzież psychoza wywołana głodem. Poza tym do wendigo rozumianego jako akt psychozy dochodziło w rzeczywistości - i to prędzej jest jakieś uwarunkowanie historyczne, w przeciwieństwie do pisania o znaczeniu roli gospodarczej konia w mezolicie (10-5 tys lat p.ne.) pomimo tego, że konia udomowiono 3,5 tys. lat p.n.e. i to w Azji ;) Że nie wspomnę o tym, że Wendigo pojawił się w zachodnioeuropejskim kręgu kulturowym (w którym się wychowałeś) chociażby w powieści "Smętarz dla zwierząt", gdzie miał zdaje się baranią głowę.

Cytat:
A Naga to faktycznie hinduski wyjątek, ale w naszym kręgu kulturowym występuje podobne połączenie kobiety z wężem, a nazywa się lamia.
Och, przecież my przedstawiciele kultury zachodnioeuropejskiej mamy swojego pół-człowieka pół-kozła. A nazywa się satyr. I nie wiem o co chodzi z pół-koczkodanem.

Cytat:
Sprowadzono je (kozy)do Ameryki dopiero z pierwszymi kolonistami.

To jak przybyli pierwsi koloniści to Indianie przestali wierzyć w istnienie Wendigo?
O ile dobrze wiem wierzenia związane z Wendigo są wciąż aktualne wśród Indian, co nie oznacza, że są powszechne. Może było tak jak z bestią-behemotem? Przecież z wiadomych względów behemot-dinozaur pojawił się później niż behemot-słoń.

Saki PW
5 lipca 2013, 10:19
Irydus:
Właściwie taki wygląd zasugerował twórca grafiki, czyli Trith (do spółki z Hobbem) No ale żyj w niewiedzy, nie będę cię uświadamiał. Niech będzie na mnie, że to ja zasugerowałem taki wygląd :P Tak, racze sobie żartować, z ciebie, Wendigo i tego paskudnego wyglądu.

Dobra, spróbuję po żołniersku, bo tak nie zajarzyłeś - na argument, że Wendigo nie jest tak wyeksploatowanym pomysłem przytoczyłeś popularną i znaną grę Warcraft 3(faktycznie, jedna gra na całe multum, to Ci furora!!!) odpowiedziałem Ci właśnie wizją, która pojawiła się na tym forum - nie wyrośniętej małpy podobnej do Yeti, a czegoś ciekawszego. Pojął tym razem?

Cytat:
Pominę smutnym milczeniem twoją ignorancję :|

To wytłumacz mi, zarysuj koncepcję, jak stworzyłbyś te jednostki, by będąc na podobnych poziomach nie były zauważalne pewne podobieństwa, czy to w rozmiarze, czy w rodzaju ataku jednostki(faktycznie, olbrzym wali młotkiem, Yeti wali łapą, cholera, takiej różnorodności nie widzieliśmy chyba w historii gier komputerowych!). I przy okazji postaraj się to zrobić tak, żeby z Yeti nie robić drugiego behemota.

Cytat:
Najpierw obczaj sobie jak wygląda Vori, a później porównaj to sobie z lodowcem arktycznym. A śnieg, to śnieg, wszędzie taki sam.

To obejrzyj mapę Vori i porównaj to z ośmiotysięcznikiem. Nie twierdzę, że to jest lodowiec, twierdzę, że bliżej mu do klimatów arktycznych, ewentualnie północnej Skandynawii, niż do klimatów tybetańskich.

Cytat:
No to sorry, Wendigo nie przedstawia takiej natury, Yeti tak :]

Wielka małpa lepiej przedstawia dzikość i mrok przyrody, niż stwór, w którego przemieniają się rzekomo ludzie, którzy z głodu pożerają innego człowieka/on żywi się mięsem ludzkim. Tak, faktycznie, Wendigo nie ima się swą brutalnością do straszliwych, potwornych... śladów na śniegu i wątpliwej wiarygodności skalpów!

Cytat:
Czytałeś w ogóle co napisał Hobbit, tutaj głosujemy nie nad nazwą, ale nad wyglądem. Skoro propozycja wygląda jak wygląda, to znaczy, że tak ma wyglądać. Mniej więcej tak, skoro projekt jest niedorobiony.

Dobra, bo widzę, że nie czaisz. Oczywistym chyba jest, że chodziło mi o wygląd i tak, uważam, że wyświechtany do granic możliwości Yeti jest mniej interesujący niż groźny, ponury Wendigo.

Alamar PW
5 lipca 2013, 10:41
Wyspa Vori została przedstawiona w kampanii Heroes Chronicles 8: Sword of Frost i jak kogoś ciekawią szczegóły odnośnie tej krainy, proponuję samemu się przekonać, jak twórcy przedstawili zarówno wygląd krainy, jak i ją opisali w tekstach kampanii. Dodatkowe informacje odnośnie tamtejszej fauny i konfliktów są również zawarte w Might and Magic 8.

I jeszcze jedno - Behemot, Wendigo, Minotaur, Meduza - gdy chodzi o postaci z mitologii, które były jedyne w swoim rodzaju. Zaś z małej litery, jeśli chodzi o większa ilość (czyli ogólnie gdy dotyczy to rozmów o stworach w grach).
Nagowie (i to z dużej litery) to lud żyjący na subkontynencie indyjskim, stwory mitologiczne zwą się nagi.

HobbitHobbitBehemot i wendigo w danym fragmencie posta zostali użyci jako nazwy jednostek w grze. Nagowie i nagi zaś to formy zamienne i jakkolwiek ta pierwsza może być również używana do określenia ludów, tak pisana z małej litery może również się odnosić do istot znanych z hinduizmu i buddyzmu. Wybacz więc, ale twoje poprawki były niepotrzebne. :P

Kammer PW
5 lipca 2013, 11:45
Irydus:
Zmiana nic nie da, bo sam wyciąłeś z mojej wypowiedzi fragment bez całego kontekstu.

Jeszcze inaczej: zarówno Wendigo, jak i Yeti to stwory mitologiczne, więc mają równe szanse na istnienie w rzeczywistości fantasy.

Na ustalenie koncepcji podstawy 7 lvl poszło osiem stron tekstu, z opracowaniem ulepszenia, ich skilli, defa itd. jak nic dobijemy do jakichś szesnastu stron. Optymistycznie rzecz ujmując JEDNOSTKI ukończymy po ponad stu stronach...


Alamar PW
5 lipca 2013, 12:23
Cytat:
Nagowie i nagi zaś to formy zamienne i jakkolwiek ta pierwsza może być również używana do określenia ludów, tak pisana z małej litery może również się odnosić do istot znanych z hinduizmu i buddyzmu.
A twierdzisz tak na podstawie...

HobbitHobbit...Encyklopedii PWN. A właściwie na podstawie Encyklopedii Gazety Wyborczej z hasłami encyklopedycznymi opracowanymi przez PWN, tom 11, ISBN 83-89651-46-7, ale praktycznie jest to to samo. To tak ze źródła bardziej wiarygodnego niż Wikipedia, Taraka, Himalaya-Wiki czy Proemial.

I proszę Cię, nie zmieniaj uparcie czegoś według własnego widzimisię. To jest dosyć wkurzające.

Czarexin PW
5 lipca 2013, 12:49
Wracając do yeti, w heroes 5 miał być jako neutralna jednostka, więc może by z tego skorzystać?
http://img708.imageshack.us/img708/9088/yetiv.png
http://i192.photobucket.com/albums/z199/Cepheus_03/ggg.jpg

Kammer PW
5 lipca 2013, 13:03
*załamuje się*

Weż goryla, przemaluj go na biało, daj mu łeb Kitten Warriora z DoCa, a otrzymasz uosobienie tego, czego jak najbardziej nie chcę widzieć w Vori.

Czarexin PW
5 lipca 2013, 13:58
W takim razie jaka jest twoja koncepcja?

Kammer PW
5 lipca 2013, 14:06
Moją koncepcją było straszliwe i dzikie Wendigo. Niestety demokracja zadecydowała inaczej.

Czarexin PW
5 lipca 2013, 14:15
Też wolałem wendigo, ale jeśli ma być yeti to niech chociaż przypomina jednostkę 7 poziomu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel