Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Jaka jednostka powinna być reprezentowana na siódmym poziomie?
Yeti standardowy (18)
 
 41%
Yeti "wampopodobny" (8)
 
 18%
Wendigo (18)
 
 41%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11

witchking PW
28 czerwca 2013, 23:15
Dla fanów olbrzyma;p

Ullialnor PW
29 czerwca 2013, 14:06
Nie wiem, czy można korzystać z grafik Alex-adnra, ale to jest godne uwagi.



W ogóle jest tutaj wiele ciekawych propozycji, którymi ewentualnie można się zainspirować. http://www.heroes3towns.com/?town=cronverk&page=arts

Cociażby:





Ponadto jest propozycja całęgo zestawu:


AmiDaDeer PW
29 czerwca 2013, 14:18
Jeśli zdobędziesz te grafiki, to może będzie można z nich skorzystać. Ja zapewniam, że takowych nie posiadam. :P

Eternal PW
29 czerwca 2013, 15:03
Ten olbrzym jest świetny i mam nadzieję, że wygra. Ale jeśli nikt mi nie pomoże, cała ta dyskusja okaże się zbędna.

witchking PW
29 czerwca 2013, 15:06
Jest coś co ewidentnie możesz zrobić sam;p Załatw grafiki od Alexandera a wtedy ja docenię Ciebie jako lidera;p

Lord Pawello PW
29 czerwca 2013, 15:22
Zagłosowałem na Yeti, aczkolwiek zastanawiałem się też nad Wendingo. Wydaje mi się, że te jednostki wniosłyby powiew świeżości - smoki, robale i olbrzymy już są, a małpiastych jak na lekarstwo. Wampapodobny Yeti wyglądałby IMO świetnie, jeśli zrobić by solidny projekt.

Drwal PW
29 czerwca 2013, 15:33
Eternal, a może spróbuj zrobić coś na bazie istniejących grafik. Nie widzę szans, by nagle ktoś Ci dostarczył 14 nowych defów. Z czasem tak jak jest w Forge Witcha można by wymieniąć na nowe lepsze. Defy to najmniejszy problem, niemal codziennie pojawiają się nowe. Stworzenie szkieletu miasta bardzo by Ci ułatwiło sprawę i wtedy chętni pomóc na pewno by się znaleźli.

Nerevar PW
29 czerwca 2013, 21:50
Sęk w tym, że Forge to całkiem inna bestia - kilka projektów już wcześniej istniało i był praktycznie gotowy lineup. Z Vori nieco gorzej, a nie wiem, czy zrobienie miasta na zasadzie "na razie zapchamy dziury tym i tym, a potem się wstawi coś bardziej pasującego" ma sens - nie jestem zaś pewien, czy dałoby się sklecić z istniejących zasobów lineup mający sens, pasujący do Vori i jako tako trzymający się koncepcji (jakakolwiek by ona koniec końców nie była). Dobrze byłoby też, gdyby jednostki jako tako wyglądały na pochodzące "z jednej parafii"...

witchking PW
29 czerwca 2013, 22:07
Można gadać i mówić, że się nie da albo spróbować. Zadaniem lidera jest do drugie. Jeśli nikt nie chce zrobić lepszych defów to trzeba wykorzystać to co jest. Bo może ktoś postanowi zrobić coś lepszego.

AmiDaDeer PW
29 czerwca 2013, 22:40
Przecież nawet Cove zaczynało od ripów i na WoG-u, stopniowo zamieniając wszystko na bardziej profesjonalne grafiki. :P

Ullialnor PW
29 czerwca 2013, 23:39
Jako wersję roboczą można spróbować przerabiać to z heroes IV



Z czasem możnaby wprowadzać zmiany. Preserve jakoś funkcjonuje. Nie chciałabym, żeby zapanowała mod na przerzucanie miast z IV do III, ale od czegoś trzeba zacząć.

The Doom PW
30 czerwca 2013, 00:00


Najpierw chcemy tworzyć miasto, sklejając ze sobą wszelakie pasujące tematycznie, znalezione w sieci defy, potem planujemy naprawę coś porządnego, a ostatecznie wracamy do korzeni i pierwszego 'genialnego' pomysłu. Panie i Panowie, nie popadajmy ze skrajności w skrajność ;) Moim zdaniem dobrym posunięciem byłyby chociażby jakieś szkice koncepcyjne, tak na początek...

witchking PW
30 czerwca 2013, 00:15
A potem znalezienie grafików którzy je wykonają. A to wymaga kogoś kto się tym zajmie. Graficy (przynajmniej ja) nie wchodzą w projekty które ich nie przekonują i mają małe szanse realizacji. A jeśli ktoś ma mnie przekonać chce zobaczyć, że nad czymś pracuje i umie coś zrobić. Tak więc myślę, że warto dodawać co jest i poprawiać.

A przy okazji uważam, że to nie miejsce na takie dyskusje;p

Kastore PW
30 czerwca 2013, 23:06
To kiedy ogłaszamy koniec ankiety? Jak na razie mamy prawie potrójny remis.

Pointer PW
1 lipca 2013, 10:16
Ullialnor, wszystko pięknie, ale te jednostki są bardziej typowe dla Kronverk niż dla Vori. Vori to miasto śnieżnych elfów, a nie krasnoludów, a z tego co wiem Kronverk ma nie mniej fanów i też któregoś dnia (miejmy nadzieję...) doczeka się realnego projektu i światła dziennego, więc nie wrzucajmy do Vori czegoś, co za jakiś czas (dłuższy bądź krótszy) zechcemy wykorzystać w innym mieście. Dlatego byłem przeciwnikiem Yuki-Onny w Vori (ewentualna Świątynia) i z tego powodu twardo protestuję (i mam nadzieję, że zostanę w tym poparty) przeciwko krasnoludom i krasnoludopodobnym jednostkom w Vori.

Fandor PW
1 lipca 2013, 11:23
W jaki sposób chcecie dodać sanktuarium, jeżeli nagi mamy już w akademii? Ponad to w Heroes 3 nie można zrobić miasta którego terenem była by woda. Yuki Onny by pasowały znacznie lepiej do Vori gdyż są śnieżne.
Z resztą jest już jeden projekt wodnego miasta jeżeli o tym mówimy i nie ma tam żadnych odmian duchów wody.

Nerevar PW
1 lipca 2013, 13:18
Cytat:
To kiedy ogłaszamy koniec ankiety? Jak na razie mamy prawie potrójny remis.
Mówienie o potrójnym remisie kiedy olbrzym ma o połowę mniej głosów niż yeti/wendigo podpada chyba pod skrajny optymizm ;P

Cytat:
z tego powodu twardo protestuję (i mam nadzieję, że zostanę w tym poparty) przeciwko krasnoludom i krasnoludopodobnym jednostkom w Vori.
Popieram - wprowadzając krasnoludy dojdziemy do tego, że miasto kojarzyłoby się (w zależności od ostatecznego lineupu) ze śnieżnym Bastionem albo wariacją na temat Fortecy z piątki.

Cytat:
Z resztą jest już jeden projekt wodnego miasta jeżeli o tym mówimy i nie ma tam żadnych odmian duchów wody
Mamy nimfy i okeanidy w Cove.

Fandor PW
1 lipca 2013, 13:38
Mówiłem o takim jednym całkiem wodnym mieście które się nie ukazało jeszcze, chociaż jeśli się nie mylę ma defy wszystkich jednostek.

AmiDaDeer PW
1 lipca 2013, 15:21
Ze względu na remis trzech opcji (dwie formy yeti i wendigo) zarządzam dogrywkę. Proszę głosować jeszcze raz i tym razem już żadnych nowych propozycji nie wrzucać. Dziękuję.

W międzyczasie zapraszam do tematu ogólnego w celu debatowania nad piątym i szóstym poziomem.

Warmonger PW
1 lipca 2013, 15:30
Yeti, jako zimowa wersja behemota (:
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel