Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 35 - 36 - 37

Dark Dragon PW
14 maja 2013, 17:33
Nie, bo bohater nie jest bezpośrednim celem działania takiego zaklęcia. Można zdjąć to zaklęcie Dispellem celując bezpośrednio w zaklęcie.

lukap PW
14 maja 2013, 23:37
ja mam troche innte pytanie tym razem ....czy sa jakies nowe darmowe kody? :p

Grakus PW
15 maja 2013, 14:09
Czy będzie jakaś opcja walki z innymi graczami, w której będziemy dostawać złoto i doświadczenie, a nie tracić ELO?_Jeszcze pytanie, czy Fleshbane jest lepszy od Serii, bo używam tego pierwszego, i nie wiem czy używanie Serii dałoby lepszy efekt?

Hayven PW
15 maja 2013, 14:21
To zależy co wolisz i jaką strategię stosujesz. Spójrzmy:

Fleshbane:

2/0/1 20 PŻ

Magia Ciemności

+1 Do PŻ wszystkich jednostek bezcielesnych (ja naliczyłem takich sześć: Żywiołak Ciemności, Duch, Widmo, Banshee, Upiorny Smok, Strażnik Losu).

Seria:

1/1/2 20 PŻ

Magia Ciemności
Magia Wody

Jeśli mamy sporo skutecznych zaklęć magii wody i ciemności i stworów nieprzekraczającyh 4-ego poziomu, Seria jest lepsza. Fleshbane rzadko kiedy używa zaklęć, o ile w ogóle to robi ;) Częściej korzysta z fortun, no i mocno rozwija atak (nawet do 6). Od Ciebie zależy, którym bohaterem będziesz grał ;)

Dark Dragon PW
15 maja 2013, 14:22
Cytat:
Czy będzie jakaś opcja walki z innymi graczami, w której będziemy dostawać złoto i doświadczenie, a nie tracić ELO?
Nie.
Cytat:
Jeszcze pytanie, czy Fleshbane jest lepszy od Serii, bo używam tego pierwszego, i nie wiem czy używanie Serii dałoby lepszy efekt?
Wszystko zależy od budowy decka. Aczkolwiek Seria jest jedynym bohaterem na wyższych poziomach ELO, który rozwija Moc do 6. poziomu.

Tursonidas PW
15 maja 2013, 17:59
Dzięki za poradnictwo. Nie będę wklejał już tych zrzutów bo mi objaśniono, że niestety te karty, o które pytałem za cholerę nie są przyswajane przez mojego bohatera ;)

Hayven PW
15 maja 2013, 19:14
Dark Dragon:
Wszystko zależy od budowy decka. Aczkolwiek Seria jest jedynym bohaterem na wyższych poziomach ELO, który rozwija Moc do 6. poziomu.

A mnie się wydawało, że przodują w tym Nergal i Fleshbane :D

Torment PW
16 maja 2013, 18:06
Skok w czasie - Na końcu swojej tury otrzymujesz turę dodatkową. W tej turze, podczas fazy uzupełnień, nie otrzymujesz żadnych surowców.

Bardzo rzadko trafia mi sie ta karta (jeszcze rzdzaiej mam 6 pkt w Mocy).

Co sie dzieje w tej dodatkowej turze?
Wykorzystuje zasoby, atakuje jednostkami rzucam czary, uzywam TEJ karty i?

1. Czy w turze dodatkowej jednostki przeciwnika otrzymaja obrazenia od infekcji? Czy dopiero w swojej fazie uzupelnien/na poczatku swojej tury?
2. Czy jesli uzyje umiejetnosci Ariany "Zabij stworzenie z licznikiem" i zostawie 4 pkt zasobow to w dodatkowej turze moge uzyc jej ponownie?
3. Czy w dodatkowej turze moge ponownie atakowac stworzeniami?

Osatnio kiedy jej uzylem w dodatkowej turze nie moglem nic zrobic. Nie pamietam tylko jakie czary zastosowal przeciwnik (Moze blokada strzelajacych/latajacych czy cos takiego do swojej tury).

Martfa PW
16 maja 2013, 18:48
@Torment
1. - obrażenia od infekcji wejdą dopiero w następnej turze przeciwnika
2. - nie gram Arianą, więc mogę się mylić, ale wydaje mi się, że skoro to nowa tura, to można użyć jej umiejętności ponownie
3. - możesz atakować - głównie po to jest ten czar ;)

Kepptor91pl PW
17 maja 2013, 00:08
2. Oczywiście, że możesz użyć jej zdolność lub jeśli wolisz dobrać kartę albo podnieść jakiś poziom.

laszka PW
18 maja 2013, 16:02
Czy pakiet emilio będzie zawierał karty ze wszystkich trzech setów, czy tylko z dwóch najnowszych?

Vengeant PW
18 maja 2013, 19:54
Witam.

Czy bohater Crag Hack jest użyteczny na grze ELO 500, jeśli mam z lepszych neutralnych tylko 2 DA?
I jeszcze, dlaczego ludzie na wysokim ELO używają bohaterów Poszukiwaczy? Nie mają przecież żadnych zdolności poza dociągiem kart.

Hayven PW
18 maja 2013, 20:00
Cytat:
Czy bohater Crag Hack jest użyteczny na grze ELO 500, jeśli mam z lepszych neutralnych tylko 2 DA?

Jeśli opracujesz dobrą strategię (ja spotkałem się np. z początkowym spamem potworkami niskiego poziomu, a potem rushem Oszalałymi Cyklopami, prawie mnie to zabiło), to czemu nie? Powyżej 1000 jednak nie polecałbym jakoś szczególnie tego bohatera.

Cytat:
I jeszcze, dlaczego ludzie na wysokim ELO używają bohaterów Poszukiwaczy? Nie mają przecież żadnych zdolności poza dociągiem kart.

Dlatego, że mają świetne statystyki, pozwalające na korzystanie z wysokopoziomowych łutów szczęścia, dlatego że są uniwersalni i nieprzewidywalni, dlatego, że lubią styl grania nimi, dlatego że mają najwygodniejszy dla tych graczy zestaw szkół magii, dlatego, że owi gracze nie kupują bohaterskich pakietów etc.

Grakus PW
22 maja 2013, 13:08
Jaką broń trzyma za sobą Fleshbane?
Zawsze wyobrażałem sobie to jako topór, do kiedy zobaczyłem że na odsłoniętym końcu widać jakiś wachlarz, czy coś.
Od ostatnich kilku dni nie daje mi to spokoju:P

BluekPL PW
22 maja 2013, 14:17
Mi to trochę przypomina wielki tasak ;d

Dark Dragon PW
22 maja 2013, 15:40
Jako "specjalista od broni białej" mogę skromnie stwierdzić, że najbardziej przypomina to guan dao w wersji z flagą na drugim zakończeniu. Duży art jest dostępny w galerii.

Grakus PW
22 maja 2013, 17:41
,,Guan dao"? WTF? Nigdy o czymś takim nie słyszałem, a na broni białej też troszkę się znam.

Alistair PW
22 maja 2013, 17:53
To, że nie słyszałeś, nie oznacza, że to nie istnieje. Zamiast głupio pytać, wystarczyło poszukać. Zajmuje to znacznie mniej czasu, niż czekanie na odpowiedź.

laszka PW
22 maja 2013, 17:54
to taka glewia....

Grakus PW
22 maja 2013, 21:15
Alistair, zamiast, ,głupio" odpowiadać, mógłbyś odpowiedzieć na moje, ,głupie" pytanie. Wcale nie uważam się za jakiegoś zbrojmistrza, po prostu nawet siedząc w pustce, nigdy nie wymyśliłbym takiej nazwy dla broni. Stąd dziwie się wiedzy dragona o tej broni. Dzięki przedmówcy za wytłumaczenie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel