Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 35 - 36 - 37

SamickPL PW
11 marca 2014, 20:14
Po przerwie wróciłem do DoC i okazuje się, że wychodzi nowa wersja, znikną pewne osiągnięcia. Nurtuje mnie moje pytanie: czy warto jest na siłę próbować je zdobyć przed wypuszczeniem nowej wersji? Czy może pieniądze i pieczęcie przeznaczyć na najnowsze karty? Z jednej strony korzyści niby są, bo i karty stare skompletuje w całości, z drugiej mam takie zaległości z nowymi, że niemal zawsze dostaje baty. Nie ukrywam, że kilka opinii (nawet wzajemnie wykluczających się) pomogłyby mi podjąć decyzję.

Dark Dragon PW
11 marca 2014, 21:50
Warto zrobić osiągnięcie z Podrasowanym Deckiem, gdyż to dodatkowe 500 pieczęci... Jeśli jesteś kolekcjonerem to warto też zrobić pozostałe.

SamickPL PW
12 marca 2014, 10:27
Nie ma szans bym stworzył taki deck. ;/
Chyba że znasz magiczny sposób by w godzinę zdobyć 50 kart premium. :)

Dark Dragon PW
12 marca 2014, 12:09
Wyciągać je z Piekielnej Otchłani? Kody na pakiety premium?

SamickPL PW
12 marca 2014, 15:39
Wyczytałem, że chodzi o talie zbudowaną na kartach premium z zestawu początkowego. Mam nawet dwóch bohaterów premium i 60 innych kart, ale żaden nie stworzy legalnej talii. :)

Na Otchłań musiałbym wyłożyć wszystkie swoje karty, a mam ich ledwo 700. ;/

Kody które widnieją na tym forum już wykorzystałem (nie wszystkie, bo niektóre uległy przedawnieniu).


Demoterium PW
16 marca 2014, 15:35
WItam

U Was też nie łączy z serwerem? Sprawdzałem status na Twitterze i ostatni wpis z 11 marca nie wyjaśnie dzisiejszej sytuacji.. Czy jest to związane z wprowadzeniem BS2? Orientuje się ktoś ile to potrwa?

pozdrawiam

gryfheroes6 PW
19 marca 2014, 19:16
Po dłuższym czasie... niestety nic nie pomogło. Zmieniałem domyślne przeglądarki, uruchamiałem jako administrator, instalowałem od nowa. Owszem ostatnio launcher coś sobie pobierał ale sytuacja wygląda podobnie. Ale ciekawostka: wiadomość wyświetlana na ekranie głównym zmieniła się i teraz dotyczy dodatku Serce Koszmaru, jednak nic nie można nadal zrobić : tzn. nacisnąć graj, fora, facebook, twiter itp. Kółeczko przy stanie serwera się nie świeci. To znaczy że już nigdy nie zagram w Doca?

Garett PW
19 marca 2014, 20:28
To znaczy, że robią mały(czyt. DUŻY) remanent na DoCa

gryfheroes6 PW
20 marca 2014, 17:48
Tylko jakoś długo to im trwa, kilka miesięcy

Demoterium PW
21 marca 2014, 10:44
Witam,

Pytanie do bardziej doświadczonych graczy:

Lepiej grać AKANE czy MYRANDĄ? Która ma większe możliwości?
Mam wrażenie, że jeden z tych bohaterów (AKANE) stanowi świetną ripostę dla Matki Namtaru, pytanie tylko, czy można stworzyć deck w ramach jednego bohatera, który poradzi sobie tak z Matką Namtaru jak Ignatiusem?

Solmyr PW
23 marca 2014, 14:45
Opłaca się w tej chwili wydawać pieczęcie na boxy z Powstania lub Herolda Pustki? Żadnych osiągnięć już raczej nawet dzięki temu nie wbiję.

Fandor PW
28 marca 2014, 14:19
Gdzie mogę kupić pudełkowego DoCa? W empiku i media expert niestety nie ma :c

Nerevar PW
28 marca 2014, 18:22
Pewnie nie ma, bo w Polsce ma się pojawić najwcześniej po 20 kwietnia ;P

Fandor PW
28 marca 2014, 22:08
Przepraszam, mój błąd, byłem pewny że data premiery przedstawiona na forum była polska.

Hildegust PW
31 marca 2014, 13:31
Witam, jako że jest to mój pierwszy post na tym forum. Ostatnio osiągnąłem 1001 elo i uważam, że jest to przegięcie- nie jestem aż tak dobry w tą grę! Toteż mam pytanie... czy istnieje sposób, by stracić elo? Zanim osiągnął elo 1001, grało mi sie w miarę dobrze z graczami na podobnym poziomie, a teraz... cóż... teraz to grać w tą grę nie umiem, takie sztuczki stosują(jecie?). Oddam złoto które dostałem przy zdobyciu osiągnięcia elo 1001, tylko niech ktos mi odda tą super fajną grą, jaką był duel przed osiągnięciem elo 1001.

A jeśli nie, to czy można chociaż (czytałem, że multikonto jest zabronione) usunąć obecne konto i założyć nowe?

Hayven PW
31 marca 2014, 17:28
Spokojnie możesz zejść niżej, wystarczy że przegrasz ileś-tam razy z rzędu (może 10, może więcej - w każdym razie mam znajomego, który swego czasu miał 1501+, a teraz 500-600, więc da się) ;)

Hildegust PW
31 marca 2014, 19:40
Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Kammer PW
31 marca 2014, 20:11
Czy czasem ostatnio nie zablokowano możliwości zejścia poniżej 1000 ELO?

Hildegust PW
31 marca 2014, 23:03
Jest niestety tak, jak Kammer powiada: mimo przegranych 10 partii, wciąż mam 1001 elo ;/


Spróbuję teraz grać zgodnie z radami, które otrzymałem (otrzymam?) w temacie tworzenia decków. NA wszelki wypadek jednak; jakbym sobie wciąż nie radził, pozwolę sobie już teraz zadać pytanie: Czy jest możliwa kasacja konta i w miejsce starego utworzenie nowego?

Alamar PW
1 kwietnia 2014, 09:40
Nie ma takiej potrzeby. Wraz z najnowszym dodatkiem (gdzieś w kwietniu), ELO najprawdopodobniej zniknie i zostanie zastąpione nowym systemem, który będzie się resetował co jakiś czas. Taki przynajmniej jest plan.
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel