Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37

Hayven PW
30 marca 2013, 07:45
Te kody dają złoto, kartę bohatera i podstawową talię jego frakcji.

shahar PW
1 kwietnia 2013, 00:08
Witam,_mam pytanie, a mianowicie czy w zwykłym pakiecie bohaterów można trafić na bohaterów Światyni_(sanktuarium), czy muszę kupować pakiety za pieczęci? Z góry dziekuję i pozdrawiam.

Dark DragonDark DragonNa przyszłość prosiłbym uprzejmie o używanie polskich znaków ;).

akebono35 PW
1 kwietnia 2013, 12:27
Witam. Jestem początkujacym graczem, dopiero zaczynam ale liczę na dłuższa przygodę z ta grą.
Mam pytanie, posiadam talię nekropolii i nie bardzo orientuje się co dokupywać (jakie boostery lub boxy) żeby mieć szanse na polepszenie talii. Dziękuje za pomoc.

Hayven PW
1 kwietnia 2013, 12:55
Teoretycznie cokolwiek zakupisz, będziesz miał szansę na dostanie kart do swojej talii :D

A to, czy kupujesz pakiet, czy boxa, to zależy tylko od Ciebie i Twoich oszczędności. Pozwolę sobie jednak zauważyć, że lepszym rozwiązaniem dla Nekropolii są raczej standardowe pakiety aniżeli pakiety Powstanie Pustki.

Dodatkowo, wyjątkowo przepakowaną bohaterką jest Ariana, jedna z dwóch bodajże kart, które można kupić osobno :)

Dark Dragon PW
1 kwietnia 2013, 14:44
shahar:
witam,mam pytanie, a mianowicie czy w zwyklym pakiecie bohaterow mozna trafic na bohaterow swiatyni(sanktuarium)

Nie. W zwykłych Bohaterskich Pakietach znajdują się jedynie bohaterowi z Podstawowego Pakiektu.

shahar:
czy musze kupowac pakiety za pieczeci ? z gory dziekuje i pozdrawiam
Odsyłam tutaj ;). akebono35 Ciebie również zapraszam do tejże sekcji działu ;).

akebono35 PW
3 kwietnia 2013, 11:44
Witam Duelmaniaków. Mam dwa pytania:

1- Chodzi o opcje turnieju. Za każdym razem kiedy wchodzę na tą zakładkę nie ma żadnych turniejów do których mogę dołączyć, ani nie mogę żadnego stworzyć. Czy ktoś może wyjaśnić o co w tym chodzi?

2- Jak wygląda kwestia kampanii? Skończyłem trzy dostępne i zastanawiam się czy są (będą) jakieś następne?

Hayven PW
3 kwietnia 2013, 14:50
1. Cóż, istnieje możliwość, że po prostu nie było wówczas żadnego aktywnego turnieju :P
Tworzysz turniej w innej zakładce, a mianowicie "Stwórz" (dołączasz w zakładce "Dołącz").
2. Póki co, jest tylko Obóz Szkoleniowy i dwie kampanie fabularne.

Dark Dragon PW
3 kwietnia 2013, 15:22
1. Aby brać udział w Turniejach musisz osiągnąć ELO 200. Osiągnięcie nazywa się "Gotowy do walki".
2. Z każdym nowym rozszerzeniem będzie dochodziła 1 kampania (prawdopodobnie).

Paulusinski PW
8 kwietnia 2013, 07:25
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego na początku gdy po zarejestrowaniu chcę wybrać talię to mam do wyboru tylko trzy frakcje? Przystań, Inferno, Nekropolia. Czemu nie mam Twierdzy i Sanktuarium?

Dark Dragon PW
8 kwietnia 2013, 07:42
Ponieważ te frakcje są płatne... Więcej o taliach tutaj. Talia Sanktuarium tak w ogóle pochodzi z dodatku, co całkowicie wyklucza jej początkowe posiadanie...

Lucek63 PW
8 kwietnia 2013, 21:24
Cytat:
Te kody dają złoto, kartę bohatera i podstawową talię jego frakcji.

Chciałbym poinformować, że zgodnie z tym co sam doświadczyłem i zgodnie z informacją jaką dostałem z supportu kody z dodatków do HoM&M6 nie działają. Promocja trwała do 11 stycznia 2013r.

Paulusinski PW
9 kwietnia 2013, 01:47
Mam kolejne pytanie, może dość zabawne, ale sami oceńcie. Mianowicie wylosowałem dzisiaj dość zabawną kartę Napastliwej Furii z Twierdzy. Miałem już wcześniej dwa egzemplarze tej karty, ale dziś wylosowałem jakiś inny. Karta mianowicie przy przybliżeniu dziwnie połyskuje i porusza się podczas gdy pozostałe karty nie mają w sobie takiego efektu. Nawet w podglądzie moich kart występuje ona osobno niż inne furie. Co to za karta? Jakiś unikat więcej wart? Dla potwierdzenia daję screeny:

Dwie furie (normalna i 'świecąca' obok siebie)

http://i45.tinypic.com/1079xed.jpg

Dziwna karta z bliska:

http://i48.tinypic.com/zkl3ev.jpg

Dark Dragon PW
9 kwietnia 2013, 07:14
@Paulusinski - Klik.

Acid Dragon PW
9 kwietnia 2013, 16:02
Do tego, co na owej stronie dodać można, że z kartami premium jest związanych kilka osiągnięć możliwych do zdobycia w grze. Same karty premium są rzadsze, a moim zdaniem - również brzydsze, ale nie posiadają żadnych specjalnych właściwości.

akebono35 PW
10 kwietnia 2013, 11:39
Czy komus udalo sie juz stworzyc wlany turniej do ktorego zglosil by sie oprocz Was wiecej niz jeden gracz? Ja czekalem ponad godzine i nic. Moze wykorzystac do forum takze do umawiania sie na walki w turniejach wlasnych?

Paulusinski PW
10 kwietnia 2013, 14:12
Panowie, mam pewien problem. Dziś podczas jednego z pojedynków byłem bliski zwycięstwa lecz pojawił mi się dziwny komunikat w trakcie tury przeciwnika. Komunikat brzmiał: ''Przepraszamy, twój czas minął. Nastąpi powrót do ekranu logowania''. O co w tym chodzi? :|

Hayven PW
10 kwietnia 2013, 14:52
Najprawdopodobniej straciłeś łączność z Internetem... Mi też dość często kiedyś ten błąd wyskakiwał :P

Azon PW
10 kwietnia 2013, 15:19
Skąd wziąć alternatywny egzemplarz pustoszyciela?

Orpelmen PW
10 kwietnia 2013, 15:42
Witam Wszystkich.

Jestem tu nowy, mam 36 lat i kiedyś zagrywałem się w Eye of Judgment na PS3 (cudowna była to karcianka ale wyłączyli serwery :( ). Kilka dni temu zacząłem przygodę z DoC i mam pytanie.
Jestem po kilku pojedynkach, po dwóch kampaniach i mam uzbierane około 170 kart. Gram talią inferno, ale mam jeszcze trzech innych bohaterów. Mam 1000 pieczęci i chciałbym kupić BOX. I tutaj mam dylemat czy kupować ten za 1000 czy dozbierać 200 i kupić box Powstanie Pustki ? Co sugerujecie ?

Mój nick na Uplay to Orpelmen jakby ktoś chciał za mna pograć.
Pozdrawiam...

Dark Dragon PW
10 kwietnia 2013, 15:47
akebono35:
Czy komus udalo sie juz stworzyc wlany turniej do ktorego zglosil by sie oprocz Was wiecej niz jeden gracz? Ja czekalem ponad godzine i nic. Moze wykorzystac do forum takze do umawiania sie na walki w turniejach wlasnych?

Tak, ale nie jest to zbyt popularne - tworzenie własnych turniejów. Trzeba czasem dłużej poczekać.

Paulusinski:
Panowie, mam pewien problem. Dziś podczas jednego z pojedynków byłem bliski zwycięstwa lecz pojawił mi się dziwny komunikat w trakcie tury przeciwnika. Komunikat brzmiał: ''Przepraszamy, twój czas minął. Nastąpi powrót do ekranu logowania''. O co w tym chodzi? :|

Chwilowa utrata łączności z Internetem, błąd w grze (to ciągle beta :P) lub po prostu gra uznała, że za długo w niej przebywasz (raz mi się zdarzyło).

Azon:
Skąd wziąć alternatywny egzemplarz pustoszyciela?

Klik

Orpelmen:
Witam Wszystkich.

Jestem tu nowy, mam 36 lat i kiedys zagrywałem się w Eye of Judgment na PS3 (cudowna była to karcianka ale wyłączyli serwery :( ). Kilka dni temu zacząłem przygodę z DoC i mam pytanie.
Jestem po kilku pojedynkach, po dwóch kampaniach i mam uzbierane około 170 kart. Gram talią inferno, ale mam jeszcze trzech innych bohaterów. Mam 1000 pieczęci i chciałbym kupić BOX. I tutaj mam dylemat czy kupować ten za 1000 czy dozbierać 200 i kupić box Powstanie Pustki ? Co sugerujecie ?

Mój nick na Uplay to Orpelmen jakby ktoś chciał za mna pograć.
Pozdrawiam...

Witaj! Na początku polecam kupić box, aby dostać porządny zastrzyk kart i móc zacząć budować solidną podstawę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel