Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 35 - 36 - 37

naciaki PW
22 czerwca 2013, 11:00
W pakiecie emillo(czy jakoś tak) może być bohater ?

Grakus PW
22 czerwca 2013, 11:02
Tak, z tego co czytałem w grocie, to tak.

Azon PW
22 czerwca 2013, 13:10
Potwierdzam, można dostać bohaterów zarówno z Powstania pustki jak i herolda.

Yari PW
22 czerwca 2013, 14:51
Mam pytanie, czy kupony na talie i gold z dodatków do Heroes 6 (Danse Macabre, Pirates of the Savage Sea) są dostępne również przy kupnie wersji cyfrowej tych dodatków czy tylko wersji pudełkowej?

Kastore PW
22 czerwca 2013, 14:54
Z tego co wiem wersja pudełkowa to nic innego jak wersja cyfrowa na płycie. Płyta jest tylko na pokaz, a po instalacji i przypisania kodu do twojego konta możesz ją spokojnie wyrzucić, gdyż będzie to wtedy bezużyteczny kawałek plastiku.

Yari PW
22 czerwca 2013, 14:59
Tak tylko czy przy zakupie wersji cyfrowej dostane automatycznie kody do Duela (czy one zostaną przypisane do mojego konta?), nie chce się zakręcić, kupić wersje cyfrową i nici z talii...

Hayven PW
22 czerwca 2013, 15:05
Kody są, o ile mi wiadomo, na "kartach" w pudełkach :P Trudno powiedzieć, czy otrzymasz je również przy zakupie wersji cyfrowej... ;P Poza tym, nie mam pewności, ale podobno te kody się "przeterminowały" xD A co więcej, chyba nie zamierzasz płacić 40 zł tylko po to, żeby zdobyć "darmowy" kod? :D

Yari PW
22 czerwca 2013, 15:11
Wlasnie dokopalem sie do informacji, ze kody z dodatkow sa juz chyba przeterminowane. Co masz na mysli piszac ze te kody sa darmowe? Mozna je gdzies zdobyc?

Hayven PW
22 czerwca 2013, 15:57
Nie, że te kody są "gratis" w tych DLC :P

Dark Dragon PW
23 czerwca 2013, 10:57
Do wersji cyfrowej nie są dołączane kody promocyjne.

GarnoJarno PW
23 czerwca 2013, 15:08
Witam

Czy analizował kiedyś ktoś system otrzymywania Exp i Gold z pojedynków? Za co jest więcej golda i expa, a za co mniej? Chodzi mi m.in czy lepiej wystawiać dużo stworzeń, zagrywać dużo kart, rozgrywać więcej tur, czy szybko wygrać zużywając najmniejszą ilość kart? Druga sprawa czy wie ktoś jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać exp i gold w razie porażki?

Azon PW
23 czerwca 2013, 18:37
Cytat:
Czy analizował kiedyś ktoś system otrzymywania Exp i Gold z pojedynków? Za co jest więcej golda i expa, a za co mniej? Chodzi mi m.in czy lepiej wystawiać dużo stworzeń, zagrywać dużo kart, rozgrywać więcej tur, czy szybko wygrać zużywając najmniejszą ilość kart? Druga sprawa czy wie ktoś jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać exp i gold w razie porażki?

Najbardziej opłaca się wygrywać szybko, dostaniesz wtedy najmniej exp i złota, ale rozegrasz więcej meczów w danej jednostce czasu, bo najwięcej jest za wygranie.

shpoora30 PW
23 czerwca 2013, 21:52
Kody z Dance macabre itp DZIAŁAJĄ. Jakieś dwa tygodnie temu aktywowałem jeden. Jedyna blokada to taka, że możesz tylko raz wpisać kod np. na Ariane. Kolejny z Ariana nie zadziała.

jollo PW
24 czerwca 2013, 13:27
Gdzie mogę poczytać najnowsze tzw. patch notes?
Widziałem, że na forum wspominał ktoś o tym, że w kolejnym patchu wydarzenie "Tydzień dzikich dusz" będzie kosztowało 1 zasób surowców. Ewentualnie czy mógłby ktoś podać jakieś inne zmiany?

Dark Dragon PW
24 czerwca 2013, 14:33
Polecam czytać newsy na stronie głównej :P Nic poza tym nie jest wiadome.

jollo PW
24 czerwca 2013, 14:51
Ze strony głównej? :P
"May 31th, 2013
Here comes the Herald of the Void"

Dark DragonDark DragonTo jest strona główna.

madridista_PL_ PW
25 czerwca 2013, 13:32
Witam!

Postanowiłem zbić elo, bo czułem, że się męczę na wyższym.
Bez problemu spadłem z 950 na 501, a następnie na 500.
Jednak chciałbym dobić do zera, a na 500 zatrzymało się.
Co zrobić żeby zejść niżej? Przegrałem 10 gier pod rząd-nic nie dało.
Może to jakaś blokada i trzeba odczekać dzień?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi

shpoora30 PW
25 czerwca 2013, 14:39
Wg mnie jeśli 10 przegranych gier pod rząd nie zbije Twojego ELO, to już niestety nic nie pomoże. To taka blokada, żeby właśnie Ci "lepsi" nie mogli sobie farmić na początkujących graczach.

Hayven PW
25 czerwca 2013, 15:31
No. Specjalnie wprowadzono taką blokadę, żeby sobie właśnie wysokopoziomowi gracze nie wbijali kaski na początkujących. Wstyd i hańba.

madridista_PL_ PW
25 czerwca 2013, 15:38
Jak blokada, to blokada :D
Dzięki za odpowiedź :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel