Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Pytania i komentarze
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11

Trang Oul PW
17 stycznia 2006, 21:13
Zazwyczaj zaczyna się RPG bez pieniędzy.

Alamar PW
17 stycznia 2006, 21:15
Tylko przypomniałem, żeby ktoś sobie potem nie dopisał.
A przygodę można rozpocząć z kilkoma "drobniakami" (MM7 - 200szt złota na 4 osoby). Ale teraz to już za późno :)

Vinius:
Jutro to dokładnie przeczytam, na spokojnie. Ale czy barmam byłby tak ufny?

Trang Oul PW
17 stycznia 2006, 21:18
Trzeba było napisać wcześniej :/ .

Alamar PW
17 stycznia 2006, 21:21
Trzeba było pomyśleć :)
Aha, na mojej karcie, którą wysłałem Borynie (z miesiąc temu) jest gdzieś z 1000zł - żeby później nie było, że dopisałem sobie po fakcie :)

Qui PW
17 stycznia 2006, 21:41
Tak przy okazji, 1000 złotych to zajmuje dość sporo miejsca, a i waży pewnie niezgorzej :P.

Alamar PW
17 stycznia 2006, 21:43
Ale kilka kamieni szlachetnych to już nie (też są na karcie) :)
Są też banki.
A ciekaw jestem jak drużyny z MM nosiły te miliony ze sobą ;)

Holgar PW
17 stycznia 2006, 22:17
Qtogzog jak nie uniesiesz złota to daj je mnie, mam twarde plecy :P. Odmowa=rozpłatanie.

Alamar PW
18 stycznia 2006, 10:58
>>>Tam macie mapę:http://jaskinia.celestialheavens.com/mm/mm7/erathia1.html

Wasz cel jest przy południowej granicy Avlle z Deyją niedaleko mista Moulder.


Albo czegoś nie rozumiem, albo pomyliłeś Boryna adres mapy.
Deyja jest na północ od Erathii (w tym przypadku od tej mapy z powyższego adresu), a Avlee jeszcze dalej na północ, za Deyją.

EDIT:
Vinius i Holgar
Jeśli dobrze przeczytałem, to Vinius podarował Holgarowi parę rzeczy, a na Waszych kartach nie widzę żadnych zmian (chyba, że krasnolud już oddał przedmioty).
Poprawić to niedopatrzenie jak najszybciej, żeby nie było rozbieżności między akcją gry, a Waszym ekwipunkiem.

vinius PW
18 stycznia 2006, 16:35
juz poprawiam.

Ps. otrzymałe z powrotem sygnet. tego nie zmieniam.
wybaczcie, wczoraj musiałem Was opuścić.

Ps2. bardzo przepraszam za wczorajsze oraz przedwczorajsze zachowanie. Ponioslo mnie. Mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone...

Altair PW
18 stycznia 2006, 21:03
Poziom: 1
Doświadczenie: bliskie zeru :P

Qui PW
18 stycznia 2006, 21:05
Altair: jest jeden goblin, nie dwa. To co pisał Boryna to było o mnie (chyba ;)).

BORYNA:Są dwa gobliny. Jeden który ma pas a drugi to ty Qui.

Alamar PW
18 stycznia 2006, 21:06
Do jasnej, ciasnej...może co niektórzy pamiętają ustalenia z debaty w Komnacie Smoczych Władców...
Żadnych poziomów czy XP - w zamian dostajecie punkty biegłości, do rozdzielenia na umiejętności drugorzędne (zwane biegłościami) - aby bylo łatwo i przyjemnie (Boryna opisał jak je się rozdziela).
Tak więc wykreślić te dopiski o poziomach czy punktach doświadczenia z kart postaci.

Aha, z Pierpoint do Moulder jest TRZY DNI konno, a pieszo to pewnie i z pięc razy dłużej...
EDIT:
Koszt podróży to od 50 do 100 monet, w zależności od biegłości kupiectwo (czyli w Waszym przypadku będzie koło 100).

I ogłoszenie:
Nie będzie mnie przez kilka dni (co najwyżej wpadnę na pięć minut), więc niech ktoś postara się, żeby fabuła gry oraz wyczyny Graczy zgadzały się z realiami świata (w tym przypadku Antagarichu).

Altair PW
18 stycznia 2006, 21:07
@Qui: jest jeden goblin, nie dwa. To co pisał Boryna to było o mnie (chyba ;)).
Może i tak :)
Ale jakoś nie jestem pewny :P

@Alamar:

Trzy dni konno? Może i tak, ale skąd wziąść konie jak się nie ma złota?

Qui PW
18 stycznia 2006, 21:14
Altair: Ja też nie jestem pewny. Może dostałem brata bliźniaka :P.

Alamar: Nasza wina że na mapie nie było skali? ;)

Alamar PW
18 stycznia 2006, 21:16
Nie Qui, to wina Boryny - kilkarotnie pisałem, aby podał gdzie ma się odbyć sesja, abym mógł coś sensownego napisać. Ale widocznie akurat tych postów nie przeczytał i dlatego teraz muszę pisać wszystko na bieżąco...

Trang Oul PW
18 stycznia 2006, 21:19
@Altair: Nie mamy złota, ale mamy broń.

Alamar PW
18 stycznia 2006, 21:24
Trang, a próbuj sobie, tylko pamiętaj ,że koło stadniny/powozów jest wejście do miasta - czyli straż miejska elfów - a ich raczej swoją postacią (jak i całą druzyną) nie pokonasz.
Poszukaj raczej jakiejś pracy w mieście (albo udaj się po "wypłatę" do banku - ale uważaj, tam też jest straż).

Zaraz w mapach dodam mapkę, która mniej więcej obrazuje skale kontynentu.

Trang Oul PW
18 stycznia 2006, 21:26
A nie lepiej by było dawać mapy tam, gdzie sesja (np. jak MG opisuje miasto)?

Altair PW
18 stycznia 2006, 21:30
Czy ja wiem... "wycieczka" do Deyji powinna nam wyjść na dobre drużynie (albo i nie). Z tego co pamiętam to mogą tam być niezłe artefakty.

Boryna: O ile przeżyjesz spotkanie z liszem...

EDIT: Liszem? Ja do wieży strażniczej bym się nie zbliżał ani do Czeluści. Ale takie spotkanie jest jednak możliwe.

Alamar PW
18 stycznia 2006, 21:35
Trang, to poproś Borynę, żeby je tam wstawiał. Ja jestem tylko pomoca techniczną, która ma pilnować aby wszystko się zgadzało z realiami świata i systemem.

A teraz znikam, nie jestem zbyt zdrowy i nie będę regularnie odwiedzał Groty przez kilka dni - prosze więc żebyście przemyśleli swoje posunięcia trzy razy, zanim je napiszecie, bo nie będzie miał kto skorygować (chyba, że Acid będzie tak łaskawy).
A nie chciałbym za kilka dni zobaczyc napisu - Komnata zamknięta z powodu nieprzestrzegania realiów świata".

EDIT:
Jeszcze dwie uwagi do Deyji:
Niebo zazwyczaj jest tam pochmurne (dlatego mieszkają tam wampiry i reszta nieumarłych) a "życie" trwa od 18 do 6 nad ranem (tzn. otwarte sklepy, powozy itd.)
I druga - na powierzchni Deyja jest zamieszkana przez gobliny i to te bardziej rozumne (nawet upadli czarodzieje), wyzsze (wzrost dorosłego człowieka) i ładniejsze (goblinki moga nawet konkurowac z elfkami), więc nie zdziwcie się jeśli gospodę będzie prowadził Goblin Kasia :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11
temat: Pytania i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel