Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Osiągnięcia - sposoby na zdobycie
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3

superzgred PW
12 maja 2013, 23:48
Kolejny problem: Achi "Nigdy się skapituluję". W 4 misji kampanii Lochu trzeba odbić miasto Haalad po tygodniowej okupacji. Teraz pytanie: kiedy dokładnie? Jeżeli anioł podbija mi miasto w 7 dniu tygodnia, to ani po zdobyciu go równo tydzień później, ani na początku kolejnego tygodnia, ani nawet po 2 tygodniach nie umiem dostać tego osiągnięcia. Ma to ktoś ?

Alamar PW
13 maja 2013, 00:04
Cytat:
In the fourth Dungeon campaign map, take back Halad after Erael's army occupied it in one week.
1. Tłumaczenia osiągnięć często są do...
2. Same (angielskie) opisy osiągnięć często też są do... i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

superzgred PW
13 maja 2013, 00:10
Faktycznie w tym wypadku tłumaczenie jest bardzo złe. Ehh... ciekawe czy osoby "tłumaczące" oglądają filmy i seriale bez napisów, czy jednak są one im niezbędne do poprawnego zrozumienia całości?

DANSE MACABRE PW
24 lipca 2013, 20:48
A jeżeli mam klątwę to nie mogę zdobywać odznaczeń!!!proszę odpiszcie..
I jeszcze mam pytanie jeżeli ktoś ma dodatek Cienie Mroku!!to jak pokonać wściekłego Kirina?
Z góry dzięki.

M1S13K PW
24 lipca 2013, 22:49
kirina musisz pokonać w tej samej turze co stał się wściekły

diab PW
11 listopada 2013, 22:04
Witam. Próbowałem ostatnio zrobić osiągnięcia i zostało mi jeszcze 11. Właśnie sprawdzałem rankingi i w statystykach rodowych/zdobyte punkty rodowe jestem 85, a w wydanych punktach rodowych 27 - chyba nieźle skoro w innych statystykach często bywam na miejscu 3,5 tysiąca-cośtam. Ciekaw jestem jak to możliwe że ktoś ma więcej wydanych punktów rodowych mam 127500, a ktoś pierwszy 129860 skoro wykupiłem wszystko na ołtarzu życzeń.
Mam problem z osiągnięciem wiatr i chwała (na 3 mapie nekropolii zdobyć skarb Crag Hacka - której kampanii nekropolii grałem ostatnio Veina i tam nic takiego nie znalazłem może chodzi o pierwszą kampanię nekropolii.

- Można wykonać osiągnięcia Uriel/Ptak gromu/Czerw otchłani/Hai Rou na 4 mapie kampanii Veina (ja zrobiłem Uriela i Ptaka gromu więc myślę, że pozostałe 2 też się da).

Alamar PW
12 listopada 2013, 08:40
Cytat:
Mam problem z osiągnięciem wiatr i chwała (na 3 mapie nekropolii zdobyć skarb Crag Hacka - której kampanii nekropolii grałem ostatnio Veina i tam nic takiego nie znalazłem może chodzi o pierwszą kampanię nekropolii.
Rzeczywiście chodzi o trzecią misję w kampanii Veina. Z tym osiągnięciem jest pewien haczyk - oprócz znalezienia samego skarbu, musisz jeszcze pokonać wszystkich piratów (bohaterów orków). Nie da się tego uczynić, jeśli wybrałeś dla Zakery drogę Łez, gdyż automatycznie zawiera ona rozejm z piratami i powoduje, że część z nich znika z mapy.

Cytat:
Można wykonać osiągnięcia Uriel/Ptak gromu/Czerw otchłani/Hai Rou na 4 mapie kampanii Veina.
Rzeczywiście. W ostatniej misji kampanii Veina są ci czterej bossowie i osiągnięcia z nimi związane są możliwe w tej misji do zdobycia.

zik PW
26 stycznia 2014, 17:54
Cześć;
Mam pytanie i mały problem ze zrobieniem jednego z osiągnięć : "CZYM SIĘ TRUJESZ" tzn. gram w tej chwili bohaterem Anastazją: ma broń rodową "Kostur Zaświatów" (5 poziom), używam zaklęć np. Chmura kwasu, atakowałem m.in. Gnijącą Lamasu, czekałem, aż zatrucie zaczynie działać i zabije stworzenia i NIC! Nie zalicza mi w ogóle zabitych stworzeń zatem: Czy ja coś źle robię, gram złym bohaterem itp.?
Co trzeba zrobić by wykonać to osiągnięcie?

I drugie pytanie: chodzi o zdobyte punkty rodowe otóż: max. ilość to 133600; u mnie, jeśli zdobędę wszystkie to max. ilość wychodzi mi: 133300 punktów!
Skąd to wynika? Jest jeszcze jakieś jedno osiągnięcie za: 300 punktów, czy jest to błąd przeliczeniowy w grze?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam

Alamar PW
26 stycznia 2014, 20:16
Nie jestem pewien, ale osiągnięcie odnośnie trucizn dotyczy chyba bohaterów Lochu i ich zwykłego ataku, nie zaś czarów czy broni rodowych.
Prawdopodobnie atak Zabójcy z Lochu też działa (w końcu zatruwa ofiarę), ale dawno już nie grałem i nie pamiętam szczegółów.
Lamasu nie zatruwa przeciwników, w przeciwieństwie do Szamanów orków.

zik PW
26 stycznia 2014, 21:06
Witaj Alamar;
Dziękuję za podpowiedź ale to nie to, ponieważ przeszedłem już wszystkie kampanie również 3 ostatnie dodatki w tym, ,Cienie mroku", a tam główną postacią jest Raelag (loch). Ubiłem tam sporo stworów, a mimo tego nie zaliczyło mi ani jednego "ustrzelonego" za pomocą trucizn, a armia składała się min. z Zabójców - jest coś innego co blokuje mi wykonanie tego osiągnięcia- tylko nie wiem co ; nawet zakupiłem sobie wersję kolekcjonerską...i nic ?

A do Herosa VI wróciłem po ponad rocznym pożegnaniu się z tą fantastyczną grą, natomiast z osiągnięć pozostało mi już tylko 3 w tym 2 wykonam dzisiaj... i pozostaje mi ostatnie: CZYM SIĘ TRUJESZ"...

zik PW
3 lutego 2014, 00:08
Witacie;

Wykonałem już WSZYSTKIE dostępne osiągnięcia w Heroes VI i

ponawiam pytanie:

Chodzi o zdobyte punkty rodowe otóż: max. ilość to 133600; u mnie wyszło - 133300 punktów - Skąd ta różnica ?

Kwestia dotyczy - 300 punktów, czy jest to jakiś błąd przeliczeniowy w grze czy jest coś jeszcze; o czym nie wiem, a można to wykonać ?

Dokładnie porównałem osiągnięcia z graczem, który jest na 1 miejscu i mamy DOKŁADNIE takie same osiągnięcia i identycznie punktowane !
Z góry dziękuję za odpowiedź!

A propos;
Alamar: śliczne dzięki za sugestię i podpowiedź; aczkolwiek nie w całości podpowiedzi miałaś rację ale mi to wystarczyło by znaleść rozwiązanie i wykonać ostatnie zadanie, jeszcze raz podziękowanie.

Pozdrawiam


DTM PW
5 kwietnia 2014, 14:29
zik mógłbyś napisać co trzeba zrobić by zaliczyć zadanie "CZYM SIĘ TRUJESZ"???


liczek83 PW
13 października 2014, 19:41
Witam

Mam problem z osiągnięciami: W imię sojuszu I - III_oraz Arcymag I - III.

Nie wiem, o co w tym chodzi. Może mi ktoś wytłumaczyć, jak je wykonać?
Bardzo proszę o pomoc.

Alamar PW
13 października 2014, 20:29
W imię sojuszy - musisz po prostu nająć bohaterów z różnych frakcji, np: nekromantę, rycerza, barbarzyńcę, mnicha, itd.

Arcymag - jeśli dobrze pamiętam, to wystarczy u jednego bohatera po prostu nauczyć się czarów z wymaganej ilości szkół magii - nie trzeba jednak wszystkich, ważne by jeden bohater znał się na kilku dziedzinach magii na raz.

liczek83 PW
13 października 2014, 22:22
No tak

Nająłem 4 bohaterów i nauczyłem głównego wszystkich szkół i nie zaliczyło.

Pewnie trzeba po kolei. Tak jak w opisie?

liczek83 PW
15 października 2014, 17:20
Założyłem grę niestandardową na małej mapie (ja + SI), wykupiłem 3 różnych bohaterów no i ukończyłem bez strat (leczyłem) no i:

- nie zaliczyło W Imię Sojuszu I
- nie zaliczyło Ostatni świadkowie II

Co jest nie tak?

MarcinBDG88 PW
14 grudnia 2014, 20:49
Jakie patenty, porady jak to zrobić? Łatwe to nie jest, a taktycznie trzeba to rozegrać. :) pzdr

krayzega PW
25 grudnia 2014, 10:53
Mam problem ze zdobyciem osiągnięcia "Jednoosobowa armia". Co to znaczy, że mam wygrać turę bitwy tylko jednym stworzeniem? W niejednej bitwie wygrywałem już w pierwszej turze przy użyciu jednego oddziału. Proszę o pomoc.

Alamar PW
25 grudnia 2014, 15:58
Jeśli dobrze pamiętam, na polu bitwy możesz mieć tylko jeden oddział. Bardzo łatwo uzyskać to osiągniecie na początku mapy, zwłaszcza jak ma się wymaksowane bronie rodowe (szczególnie Kostur Zaświatów).

krayzega PW
25 grudnia 2014, 16:01
Mam problem z osiągnięciem "Różdżka Piorunów". Zadanie polega na pokonaniu Ptaka Gromu po tym, jak drzewo zostanie trafione piorunem 8 razy. Niestety nie wiem kiedy piorun trafia w drzewo. Czy można jakoś sprowokować Ptaka Gromu żeby uderzył piorunem w drzewo?
strona: 1 - 2 - 3
temat: Osiągnięcia - sposoby na zdobycie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel