Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Chat w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Qui PW
9 listopada 2007, 18:07
Hobbit:
Lepszym sposobem byłoby kolektywne podniesienie poziomu wypowiedzi w tej Grocie, ażebym miał poczucie, iż brak komnaty do bezpośredniej wymiany myśli w czasie rzeczywistym uniemożliwia mieszkańcom prowadzenie inteligentnych konwersacji przy pomocy względnie poprawnych zdań i śladowej ilości błędów. W tej chwili natomiast... no comment :P.

Rabi:
Ależ nie krępuj się.

AmiDaDeer PW
9 listopada 2007, 18:12
Dwugłowa Łasica:
Lepszym sposobem byłoby kolektywne podniesienie poziomu wypowiedzi w tej Grocie, ażebym miał poczucie, iż brak komnaty do bezpośredniej wymiany myśli w czasie rzeczywistym uniemożliwia mieszkańcom prowadzenie inteligentnych konwersacji przy pomocy względnie poprawnych zdań i śladowej ilości błędów.
Twoja wypowiedź jest adekwatna do mojej, jednakże nie potrafię podnosić poziomów czyichkolwiek wypowiedzi oprócz moich, tak więc zwracanie się do mnie w tej sprawie jest nieuzasadnione (bez urazy)...

Na czym to ja stanąłem? Ach tak:
Proszę! Proszę! Proszę!...

Qui PW
9 listopada 2007, 21:08
Ależ nie "zwracam się do ciebie w tej sprawie" w sensie jakiejkolwiek sugestii. Udowodniłem jedynie, iż uczyniłeś błędne stwierdzenie w kwestii jedynego argumentu. A tego, że zasugerowanego przeze mnie argumentu nie możesz zastosować, jestem świadom. Zresztą napisałem "kolektywne", czyż nie?

Nemomon PW
9 listopada 2007, 21:36
Ponieważ jedna dyskusja na Twój temat, Quba Drake jest w Tawernie, ja tylko nadmienię, że o ile będę się bardzo cieszył gdy on powstanie (oraz za jakieś niecałe trzy tygodnie, zgodnie z moją obietnicą ożywię pewien temat), o tyle raczej na mnie nie liczcie iż będę wiernie odwiedzającym ten przybytek (najpewniej wszelkich chorób a zaraz).

Field PW
10 listopada 2007, 10:08
A ja o czat nie proszę, ale jak już ma być, to zróbcie to bezboleśnie, bo znów się zachowujecie jak dzieci, którym dano noże.

filus PW
10 listopada 2007, 14:19
Mi się jeszcze nasuwa jedna rzecz, którą zanim jakikolwiek chat by powstał trzeba by omówić. Mianowicie - każdy chat(chyba - ogólnie to raczej nie bywam na jakichkolwiek chatach), który jest na necie ma swojego admina, który sprawdza czy ktoś np. nie nadużywa wulgaryzmów czy też w inny sposób nie łamie regulaminu... i tu jest moje pytanie. Kto miałby takim adminem owego chata zostać? Czy może będzie on zostawiony sam sobie? Jeśli tak to już widzę niezliczoną ilość rozpraw w Sądzie: "a on mnie obraził na chacie!". Tak więc ludzie zanim zaczniecie wymyślać kolejne durne nazwy, najpierw zastanówcie się kto miałby nadzorować, by na chacie wszystko było jak należy.

PS. Rozwiązaniem byłoby np. wprowadzenie godzin, w których chat byłby "czynny". W tym czasie ktoś by nadzorował bywalców - żeby za bardzo nie rozrabiali.

PS2. Aha pewnie część zauważy, że nieco się tu przerzedziło - jeśli chodzi o ilość postów. Tak więc apeluje piszcie z głową! I ostrzegam, że prawie każdy jednozdaniowy post zostanie wywalony. A temat postaram się sukcesywnie "dopracowywać".

Pozdrowienia.

dambibi PW
10 listopada 2007, 14:59
I jeśli ktoś by złamał regulamin czatu(chyba również i kwasowej groty?), byłby zablokowany na nim na jakiś czas.

Dru PW
10 listopada 2007, 15:26
Co do administratora/moderatora czata, myślę, że jest do dość dobry pomysł.

Osobiście mógłbym zająć się nadzorowaniem przyszłego czatu, tudzież innej „klimatycznej” nazwy :P.

Nie wiem czy jest to możliwe do wykonania, ale myślę, że ciekawym rozwiązaniem było by aktywowanie czata przez samego opiekuna w momencie jak będzie miał czas moderować komnatę po czym ją z powrotem zamknie.

Ginden PW
10 listopada 2007, 15:30
Moderować mogliby Strażnicy + Starożytni + Wybrańcy Starożytnych (osoby mianowane do tego celu). Można też zastosować logi chatu i nikt by nikogo nie obrażał (jak na forum).

Acid Dragon PW
10 listopada 2007, 16:32
Myślę, że kwestia nadzoru i tak nie jest najważniejsza, bo na 100% nie da się upilnować tego 24h/dobę.

Jeśli na czacie powtarzałyby się przypadki łamania Konstytucji, zostanie po prostu zamknięty.

Natomiast w przypadku wszelkiego rodzaju oskarżeń, których ilość byłaby rozsądna, to jestem pewien, że Starożytni będą mogli dotrzeć do materiałów dowodowych.

filusfilusTemat został ponownie otwarty - proszę o nie przysparzanie kłopotów(czyt. ograniczenie spamu)


Ginden PW
26 października 2008, 19:03
Czy możemy mieć nadzieję na chat, czy temat jest wyczerpany?

Field PW
26 października 2008, 19:06

Acid Dragon PW
30 października 2008, 23:26
well - jak znalazłby się ktoś, kto popracowałby nieco (przez "nieco" nie mam na myśli godziny czy dwóch) nad wyglądem tegoż (in other words - jakiś klimatyczny layout dorobić trza), to można by to wreszcie oddać do użytku. Pamiętam, że sam mechanizm (by Qui) jest prawie gotowy.

U mnie niestety schodzi to na plan dalszy, bo i tak nie mam czasu na bieżące i zaległe sprawy (NU 2.0, saga Antagarichu...)

Przykro mi, ale studiuję na dwóch kierunkach i mam na głowie pracę magisterską w tym roku. Naprawdę nie mam już tego czasu, co kiedyś.

Ginden PW
31 października 2008, 19:06
Grafiki? Jakiż to grafiki?
Podejrzewam, że:
grafika "wyślij".
grafika "wykop".
grafika "skwaś".
grafika "Wejście na chat"
tło. Pominąłem coś?

Acid Dragon PW
3 listopada 2008, 01:05
Nie tylko grafiki.

Ale zrobienie z tego strony, a wiec powstawianie je w odpowiednie miejsca, dobór czcionek, rozmiarów, kolorów, układu... etc.

Sianiut0Blue PW
17 czerwca 2010, 19:31
Zdawało mi się, że gdzieś odzywałem się na czacie, ale nikt nie odpowiedział... Skoro nic nie ruszyło, to może po prostu stwórzcie pokój na jakimś znanym portalu, a na stronie dajcie tylko jakiś odnośnik do Kwaśnego Czatu.

AmiDaDeer PW
17 czerwca 2010, 19:38
Hobbit spojrzał na posta i zamarł. Przetarł oczy. Przetarł je jeszcze raz. Czy ja dobrze widzę? pomyślał.

Na wszelki wypadek postanowił przejść do strony głównej i zobaczyć, czy link do Cmentarnego Czata dalej tam jest... Miał nadzieję, że to, co napisał Saniut0Blue, to jest zwykłe nieporozumienie związane z... właśnie, z czym?

...
Och, przepraszam, to chyba nie ta komnata. Ale przynajmniej na temat.

Irhak PW
17 czerwca 2010, 20:55
Minotaurku ;)
Trzeba trafić w odpowiedni moment...

Sandro17 PW
11 sierpnia 2010, 14:35
wiem że to stare, ale muszę to napisać. Drogi Sianiut0Blue, gdyby w konstytucji zabroniona była by głupota, to już dawno był byś wymazany.

AmiDaDeer PW
11 sierpnia 2010, 14:49
Gdyby zabronione były tego typu inwektywy czy też błędy językowe, to ten powyżej również.

Ale chyba to jest offtop, czyż nie?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: Chat w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel