Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Teh Gaspar Dramah
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

TopFunny525 PW
21 września 2012, 22:45
Hobbit:
Mam nadzieję, że nie ma tutaj zbyt wielu osób będących jawnie przeciw niemu i że reakcja tutaj zawarta dotyczyła przede wszystkim zachowania Gaspara (które było po prostu nieodpowiednie), a nie jego osoby.

Indeed... Myślę, że po rozwiązaniu sprawy(tudzież wyjaśnieniach Gaspara), proponowałbym zamknięcie tematu. Żeby już więcej nie dążyć tego tematu i zakończyć sprawę z Tawerną...

EDIT:

Syrious:
Po co komu to, skoro można być i tu i tam. Nie ma przepisu piszącego, że możesz być na jednym forum, a resztę o tej samej tematyce nie. To nie miałoby sensu. Nikt tutaj, ani tu nie bawi się w "politykę". Ja tu całkiem nie rozumiem Gaspara. Dla mnie brzmi to bardziej jak bajeczka wymyślona po to by się usprawiedliwić tam, gdzie całkowicie i niezaprzeczalnie nie musi. Ani w Grocie, ani w Tawernie agentów nie potrzeba. Nie mamy przecież "zimnej wojny".

Właśnie też się zastanawiam Syrious. Też się zastanawiam nad obecną sytuacją...

Fandor PW
21 września 2012, 22:46
Syrious dobrze to ujął, ale uważam że Gaspar powinien na jakiś czas odpuścić sobie działalność na forach (niektóry mogą poczuć się urażeni tym co mówił Funny o tawernie, ale wziało się to od Gaspara, więc ludzie moga się na niego "pofochać"). I wrócić jak zechce się poprawić (ja caly czas się staram chciaż wiem że do najlepszych użytkowników nie należę ale to nie tutaj jest temat do takich rozmów).

TopFunny525 PW
21 września 2012, 22:47
A ja, jeśli kogoś obraziłem, to przepraszam. Czasami złość bierze nademną władzę, i nie wiem czasami co piszę :). Jeśli ktokolwiek z Tawerny poczuł się urażony, to najmocniej przepraszam...

Karule PW
22 września 2012, 00:34
Widzę, że dajecie się wrabiać dwóm dzieciakom, którzy najpewniej nie posiadają życia i obmyślają sobie całymi dniami swoje żałosne historyjki - tak absurdalne, że nie wiem, jak możecie w ogóle im wierzyć. Mowa oczywiście o Gasparze, który wyleciał z Tawerny za szeroko pojętą głupotę i spam. Drugim jest fandor510, który tworzy jakieś bajki o tym, że ten pierwszy ma powrócić na Tawernę w zamian za przeprosiny i reklamowanie Tawerny/ antyreklamę Groty, czy co to tam było...

Nie, nie obmyślamy godzinami planów zniszczenia Groty - mamy swoje życie, pracę, szkołę, rodzinę i mnóstwo roboty.

Lord Kilburn PW
22 września 2012, 02:34
Łał, ale intryga! Ciekawi mnie co będzie w następnym odcinku i w ogóle o co się tak naprawdę wydarzyło. Można by to wykorzystać w najnowszym dodatku do Heroesa VI jako fabułę na questa.

Loku PW
22 września 2012, 08:50
Witam ;)
Jestem Moderatorem na Tawernie który "niesłusznie" niby ukarał Gaspara(choć On opisał to jako wina całej Tawki). Kara okazała się słuszna powody dla chętnych udostępnię. Jego starania tak czy siak okażą się zbędne gdyż nie zasługuje na una czytając powyższą dyskusję.
Co do teorii że to akcja "Szych"z portalu Tawerna.biz to powiem jedno-zwykłe wypaczenia i dywagacje które nie mają sensu, nie ma takich osób które chcą zła dla portali Top3 Polskiej sceny. Tyle z mojej strony jeśli ktoś ma zapytania do mnie, proszę pytać i wyjaśnimy wszystko bo nie ma sensu robić wojny, lepiej dążyć do przyjacielskich stosunków i pomagania sobie w rozwijaniu Fandomu serii HoMM

P.S Drogi Acidzie mógłbym prosić z Tobą o kontakt PM/PW tutaj, bo tak szukałem i coś wynaleźć nie mogę a chciałbym coś skonsultować z Tobą, o ile jest to możliwe.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 09:30
A ja Loku najgoręcej jeszcze raz przepraszam, trochę mnie poniosło, daliśmy się wrobić... Przepraszam jeszcze raz, jeżeli kogoś obraziłem...

Fandor PW
22 września 2012, 10:30
Proszę mnie w to nie wrabiać, rozmawialem z Gasparem że chce powrócić na Tawerne, więc powiedziałem mu żeby ich przeprosił. Nie wiem skąd mu się wzięła kontrreklama naszego forum.
Jeżeli uważacie że jestem współwinny tego, ponieważ chcialem mu pomóc z powrotem na tawerne, to proszę mnie ukarać.

Acid Dragon PW
22 września 2012, 10:59
@Loku, @Karule - Dziękuję za wyjaśnienia. Mi to wystarczy, żeby sprawę uznać za nigdy nie zaistniałą i za jakąś nadinterpretację Gaspara.
@Loku - OK, sprawdź maila.

jareQ PW
22 września 2012, 11:55
Witam,
wydaje mi się iż sprawa została wyjaśniona aczkolwiek wypadałoby z mojej strony zająć stanowisko w tej sprawie.
Insynuacji ze strony niejakiego Gaspara, typowego neokida z którymi miałem do czynienia było wiele i nie będę ich tutaj przytaczał. Jednak to co zaprezentował teraz przerosło moje wszelkie oczekiwania. Pomijam już jego wszechobecne oczernianie naszej strony w różnych miejscach w tym także i tutaj na które przymykałem oko jednak takie zachowanie nie może mu ujść na sucho. Dziwi mnie tylko fakt, iż niektórzy tutaj uwierzyli w jego wymyślne historyjki znając ówczesne "dzieła" z jakimi wszem przyszło się zapoznać. Miałem już do czynienia z różnymi użytkownikami chcącymi się podlizać jednej czy drugiej stronie oczerniając tym samym którąś z nich na co nigdy nie było i nie będzie przyzwolenia z mojej strony. Osobiście uważam zarówno Kwasową Grotę jak i Jaskinię Behemota za świetne strony, które doskonale uzupełniają się z Tawerną i niewyobrażonym sobie bez nich naszej społeczności. Uważam również, iż osoby pokroju Gaspara powinny być tłamszone w zarodku co od jakiegoś czasu czynione jest na Tawernianym forum, by oszczędzić wszystkim tego typu afer.

Tak więc drogi Gasparze Twoje przeprosiny NIE zostają przyjęte i nie licz na to, że kiedykolwiek zostaną przyjęte. Wypisujesz w tym temacie jakieś brednie o przeprosinach a idziesz gdzie indziej i wszystkiemu zaprzeczasz licząc na poparcie i bezkarność kompromitując i pogrążając się jeszcze bardziej.
Chciałbym w tym miejscu oznajmić Ci także abyś darował sobie wysyłanie różnego rodzaju wiadomości zarówno do mnie jak i reszty adminów/moderatorów poprzez posłańców w osobie fendora czy też innych, gdyż od razu będą one usuwane bez jakiekolwiek odpowiedzi. Dywagacje z Tobą nie mają najmniejszego sensu.
Wracaj więc lepiej do swej piaskownicy i przeproś kolegów z podwórka bo tutaj już raczej nie zaistniejesz.
Dziękuję za uwagę.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 12:23
Dziękujemy JareQ, za dokończenie sprawy. Myślę, iż Gaspar przesadził, wrabiając część z osób na forum Kwasowej Groty(Łącznie ze mną, za co mocno ubolewam).

A teraz taka Tuba propagandowa, czyli streszczenie całej sprawy.

1. Gaspar przeprasza nas, i jednocześnie z niewiadomych powodów tawernę,
2. Gdy Acid wraz z Antaresem, przekonują go, że ucieczka nie jest dobra, ten nie reaguje.
3. Dartanion, aka Bychu wkleja wypowiedź Gaspara z ogniska, robiąc przy tym nie małe zamieszanie.
4. Do akcji wkraczają użytkownicy tawerny, w tym dwaj administratorowie, Loku i JareQ.
5. Sprawa została wyjaśniona, to wszystko była to bujda.

JareQ, Moderator Tawerny.Biz:

Jednak to co zaprezentował teraz przerosło moje wszelkie oczekiwania. Pomijam już jego wszechobecne oczernianie naszej strony w różnych miejscach w tym także i tutaj na które przymykałem oko jednak takie zachowanie nie może mu ujść na sucho.

Zgadzam się, Gaspar powinien zasłużyć na karę. Jednocześnie, proszę administratorów Tawerny, o nie przyjęcie "przeprosin" Gaspara.


JareQ, Moderator Tawerny.Biz:

Dziwi mnie tylko fakt, iż niektórzy tutaj uwierzyli w jego wymyślne historyjki znając ówczesne "dzieła" z jakimi wszem przyszło się zapoznać.

Racja, daliśmy się wciągnąć(w szczególności ja, za co najgoręcej jeszcze raz przepraszam).


JareQ, Moderator Tawerny.Biz:

Osobiście uważam zarówno Kwasową Grotę jak i Jaskinię Behemota za świetne strony, które doskonale uzupełniają się z Tawerną i niewyobrażonym sobie bez nich naszej społeczności. Uważam również, iż osoby pokroju Gaspara powinny być tłamszone w zarodku co od jakiegoś czasu czynione jest na Tawernianym forum, by oszczędzić wszystkim tego typu afer.

Zgadzam się z tymi słowami Jarku. Mam nadzieję, że Gaspar będzie żałował tego, co zrobił. I tego, że próbował nas nie udolnie skłócić. Na całe szczęście mu się to nie udało...

Miejmy nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy, i że będzie przestrogą dla tych użytkowników, którzy będą próbowali ponownie coś takiego zrobić. I wydaje mi się, że powinienem tutaj postawić pytanie typu : PO JAKĄ CHOLERĘ?!

PS. Tą wypowiedź przeniosłem z poprzedniego posta. Proszę o nie karę.

Pozdrawiam

Antares PW
22 września 2012, 16:03
Uważam, to moje zdanie, ze temat nie jest wart klawiatury. Gaspar sam sobie i tak może nagrabić (choć nie musi), więc po co Grota ma się męczyć karaniem go? Zarazem ta ostatnia klątwa może być jego ostatnią szansą na rehabilitacje. Sam wie że ma problemy i chce się ratować (tylko tyle i to nie była od początku teoria spiskowa). Wiem jedno są ludzie, którzy czekają na okazje, by się pośmiać i będą podpuszczać by to osiągnąć, to natura ludzka. Dlatego zero kłótni jesteśmy "rodziną" i ma tak być. Gaspar nie ma wstępu do Tawerny i dobrze skoro sam sobie to zrobił. Jeśli damy mu tą szanse, to nasze sumienia będą spokojne, ze miał szanse i to on będzie draniem, jeśli będzie oczerniał Grotę.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 16:14
Antuś mój kochany :):

Zarazem ta ostatnia klątwa może być jego ostatnią szansą na rehabilitacje.

Gaspar i tak się nie zrehabilituje po tym, co właśnie zrobił.

Antuś mój kochany :):

Sam wie że ma problemy i chce się ratować (tylko tyle i to nie była od początku teoria spiskowa).

Antuś, on już się prawdopodobnie nie uratuje. Gaspar przekroczył wszystkie normy jakich mogliśmy się spodziewać na tym forum.

Antuś mój kochany :):
Gaspar nie ma wstępu do Tawerny i dobrze skoro sam sobie to zrobił. Jeśli damy mu tą szanse, to nasze sumienia będą spokojne, ze miał szanse i to on będzie draniem, jeśli będzie oczerniał Grotę.

Zgadzam się z tym zdaniem co do joty. Uważam, że sprawę trzeba zakończyć. Gaspar się wkrótce powinien wytłumaczyć. Proponuje poczekać na jego wyjaśnienia, wtedy, Smoczy Władca zdecyduje, co z nim zrobić.

Pozdrawiam

AmiDaDeer PW
22 września 2012, 16:15
jareQ:
Dziwi mnie tylko fakt, iż niektórzy tutaj uwierzyli w jego wymyślne historyjki znając ówczesne "dzieła" z jakimi wszem przyszło się zapoznać.
Nie były one bezpodstawne. Dobrze wiesz, że Tawerna miała z nami (i nie tylko z nami) na pieńku i wszelkie donosy, iż użytkownicy waszego portalu chcą nas oczernić, są jak najbardziej uzasadnione. Oczywiście nie twierdzę, że w tym momencie macie podobne zamiary, i wierzę w Wasze dobre intencje - zauważ jednak, że sam nie zamierzasz nigdy wybaczyć Gasparowi (czego osobiście nie rozumiem, ale ok - to wasza sprawa, ja się wtrącać nie zamierzam). Jeżeli więc Gaspar ma być wykluczony na zawsze z waszego portalu, to dlaczego my mamy zapomnieć całkowicie o tym, co się działo po Waszej stronie?

Życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że stosunki między Tawerną a Grotą zawsze już będą dobre - pamiętaj jednak, że co się stało to się nie odstanie i że ma to (subiektywny, ale jednak) wpływ na tutejsze postrzeganie użytkowników i administracji Twojego portalu. Jakkolwiek odcinacie się od Gaspara (słusznie), tak swą renomę się odbudowuje jednak w nieco inny sposób.

Pod rozwagę.

----------------------------------------------------------------

Zaś co do wykluczenia Gaspara z forum i odebrania mu szansy rehabilitacji, to - jak już wspomniałem - nie zgadzam się z takim tokiem rozumowania. Nie będę się tu rozpisywał znowu dlaczego, podam jedynie przykład BanBreakera, który swoje za uszami ma i robił rzeczy zdecydowanie gorsze niż Gaspar (chociażby i dlatego, że na forum międzynarodowym), lecz obecnie stanowi dobry przykład użytkownika kreatywnego i gadającego z sensem. Kiedyś popełnił błąd, teraz zrehabilitował się na tyle, by dodać do Groty coś całkiem wartościowego.

Da się? Jak najbardziej się da.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 16:22
Pony:
Jeżeli więc Gaspar ma być wykluczony na zawsze z waszego portalu, to dlaczego my mamy zapomnieć całkowicie o tym, co się działo po Waszej stronie?

Też racja, Hobbit. Myślę, iż wina nie leży tylko po naszej stronie.

Pony:
Życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że stosunki między Tawerną a Grotą zawsze już będą dobre - pamiętaj jednak, że co się stało to się nie odstanie i że ma to (subiektywny, ale jednak) wpływ na tutejsze postrzeganie użytkowników i administracji Twojego portalu.

Miejmy nadzieję, że stosunki między Grotą a Tawerną, pozostaną jak najbardziej dobre. Z drugim zdaniem, też się zgodzę, co się stało to się nie odstanie. Sytuacja na długo będzie pamiętana. I sądzę, że powinna to być przestroga, dla nowych użytkowników, którzy przebywają na naszych wortalach :). Miejmy również nadzieję, że szybko o tym zapomnimy, i że podobne sytuacje się już nie pojawią(miejmy nadzieję).

Pony:
Jakkolwiek odcinacie się od Gaspara (słusznie), tak swą renomę się odbudowuje jednak w nieco inny sposób.

Odbudować może się odbuduje, ale prawdopodobnie nie szybko zapomni o tym, co zrobił...

EDIT :

Pony:
BanBreaker, który swoje za uszami ma i robił rzeczy zdecydowanie gorsze niż Gaspar (chociażby i dlatego, że na forum międzynarodowym), lecz obecnie stanowi dobry przykład użytkownika kreatywnego i gadającego z sensem. Kiedyś popełnił błąd, teraz zrehabilitował się na tyle, by dodać do Groty coś całkiem wartościowego.

Da się? Jak najbardziej się da.

Da się, ale potrzebował dużo czasu na rehabilitację. Miejmy też nadzieję, że Gaspar powróci na "Dobrą stronę mocy". Miejmy też nadzieję, że jak BanBreaker, da radę i podejmie się tego wyzwania. Jednak jak już mówiłem, minie sporo czasu, nim to nastąpi...

Pozdrawiam

Bychu PW
22 września 2012, 16:34
Ależ żem narobił hałasu. Ale to dobrze, wyjaśniło się kilka spraw. A co da karania Gaspara, nie widzę potrzeb/przyczyn w końcu z punktu prawnego nie zrobił nic złego. A temat może lepiej zamknąć, aby nie ciągnąć tego dalej:P

BanBreaker PW
22 września 2012, 17:37
Cytat:
Zaś co do wykluczenia Gaspara z forum i odebrania mu szansy rehabilitacji, to - jak już wspomniałem - nie zgadzam się z takim tokiem rozumowania. Nie będę się tu rozpisywał znowu dlaczego, podam jedynie przykład BanBreakera, który swoje za uszami ma i robił rzeczy zdecydowanie gorsze niż Gaspar (chociażby i dlatego, że na forum międzynarodowym), lecz obecnie stanowi dobry przykład użytkownika kreatywnego i gadającego z sensem. Kiedyś popełnił błąd, teraz zrehabilitował się na tyle, by dodać do Groty coś całkiem wartościowego.

Da się? Jak najbardziej się da.

Nie przesadzajmy z tą demonizacją, "swoje za uszami ma i robił rzeczy zdecydowanie gorsze" <-- chciałbym zauważyć, że na sumieniu mam tylko jeden filmik-dowcip, za który tylko na jednym portalu, którym jest Grota, zostały wymierzone we mnie jakiekolwiek konsekwencje karne (usunięcie z forum).

Ale oczywiście rozumiem, że złamałem zasady forum, które są inne na każdym innym portalu. Gdybym wiedział jaka będzie na to reakcja to bym tego nie zrobił (chociaż niektórzy mnie zrozumieli, innymi między NMN, który gratulował mi na gg
^^").

I rzeczywiście nie sposób zaznaczyć, że dodaję do Groty (chociaż bardziej dla jej użytkowników) coś całkiem wartościowego, lolololo. Każdy zasługuje na więcej czasu, szczególnie jak się go nie rozumie (mam na myśli Gaspara :P)

@Down: Nie jestem w stanie się zgodzić co do definicji żartu, ale co do reszty jestem świadom

Acid Dragon PW
22 września 2012, 18:06
Hobbit:
Nie były one bezpodstawne. Dobrze wiesz, że Tawerna miała z nami (i nie tylko z nami) na pieńku i wszelkie donosy, iż użytkownicy waszego portalu chcą nas oczernić, są jak najbardziej uzasadnione.

W żadnym wypadku nie podzielam tej opinii.
Co było wiele lat temu to było i nie mam zamiaru do tego wracać.
Powinniśmy skoncentrować się na sytuacji obecnej i takową oceniać.

Jednakże, drogi JarQu, nie miej za złe niektórym, że uwierzyli.
Gaspar wcześniej - przynajmniej w Grocie - nie mówił nic, co mogłoby podważyć jego wiarygodność.

=================

BB - Nie chciałbym już do tego wracać, ale przypomnę tylko, że w żadnym wypadku nie zostałeś ukarany za żart. Żart jest wtedy, kiedy śmieją się wszyscy, a nie tylko "autor". Zostałeś ukarany za nieuczciwe zachowania oraz mówienie nieprawdy.

Podobną sytuację mamy tutaj. Zobaczymy co z tego wyniknie...

AmiDaDeer PW
22 września 2012, 18:12
Acid Dragon:
Co było wiele lat temu to było i nie mam zamiaru do tego wracać.
Powinniśmy skoncentrować się na sytuacji obecnej i takową oceniać.
Ależ nie twierdzę, że nie. Nie twierdzę też, że ocenianie pewnych rzeczy na podstawie przeszłości jest dobre. Sam padłem tego parę razy ofiarą i bynajmniej nie było mi z tym dobrze.

Kwestia tego, że skoro się to zdarzyło, to nie powinniśmy udawać nagle, że tego nie ma - nawet jeśli to było dawno temu. I dlatego reakcja tutejszych na słowa Gaspara była jak najbardziej uzasadniona. Takie jest niestety życie i trzeba się z tym w pewien sposób pogodzić.

Niech to nie będzie odebrane w taki sposób, że żywię do Tawerny w tym momencie jakąkolwiek urazę. Tu chodzi raczej o (nieprawidłowe, ale jednak) skojarzenia niż faktyczne konflikty. Nic więcej.

Proszę o wybaczenie, jeśli moje słowa zostały odebrane negatywnie. To miała być linia obrony, nie ataku.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 18:22
Nie wiem dlaczego, ale wpadł do mojej meduziastej główki pewien pomysł. Otóż, czy nie warto kontynuować tego sporu w temacie "Sąd Najwyższy"? Skoro Acid powiedział, że jeszcze się pomyśli. To o ewentualnych rzeczach się pomyśli w tamtym temacie, jednocześnie. Prosiłbym starożytnych o zastanowienie się, nad zamknięciem tego tematu.

Pozdrawiam
strona: 1 - 2 - 3
temat: [Archiwum] Teh Gaspar Dramah

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel