Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 22 - 23 - 24

Dark Dragon PW
3 lutego 2007, 10:30
A będzie w niej coś nowego?

Acid Dragon PW
3 lutego 2007, 15:14
Nie liczyłbym na to. Jeśli już, to na pewne zmiany.

Dark Dragon PW
3 lutego 2007, 19:46
Zrobisz coś z czarodziejką.

AmiDaDeer PW
3 lutego 2007, 20:43
>>>Zrobisz coś z czarodziejką.

Nie możesz nigdy mówić, co Kwasowy Smok zrobi! Możesz najwyżej zapytać, ale nie twierdzić!

Acid Dragon PW
3 lutego 2007, 20:47
Zakładając wersję optymistyczną (że to było pytanie) odpowiadam, że po prostu zostanie wykluczona z ulepszeń w rampart. Zamiennik jeszcze nie zdecydowany. na dzień dzisiejszy piekielny ogier jako ulepszenie bitewnego jednorożca. Aczkolwiek ciągle jest rozważana propozycja włączenia do gry strzelca.

Dark Dragon PW
5 lutego 2007, 13:47
To było pytanie. Zapominałam "?"

EDIT: A może wariant nr III :) .

Acid Dragon PW
5 lutego 2007, 18:12
dobra, powiedzmy, że zostawiam jeszcze 2 dni na ostateczny zbiór opinii dot. ulepszeń - zwłaszcza w rampart.

Wszystkie będą w taki czy inny sposób wzięte pod uwagę. Potem podejmę ostateczną decyję.

Piszcie więc...


tymolord PW
6 lutego 2007, 17:06
Acid, mam parę propozycji jeśli chodzi o jednostki:
Zacznijmy od Zamku, bo ulepszenie halabardnika w nomada jest trochę dziwne. Zamiast tego mógłby być ktoś nowy, np. włócznik, albo ulepszenie chłopa w pikiniera. Jeśli chodzi o kapłana to jest spoko, ale mogli byście zrobić arcykapłana (mnicha z brodą, srebrnymi elementami szaty i srebrną poświatą wokół ciała; zrobie projekt :) albo czarodzieja. Zmiana szaty z niebieskiej w czerwoną nie pasuje.

Bastion - lepiej by było żeby to centaur ulepszał się w sylwańskiego, a nie elf, ale jest w miare spoko. Ale pegaz w czarodziejkę!? Lepszy byłby złoty pegaz. Ale zamiast pegaza lepsze by było ulepszenia elfa w strzelca.

Forteca - jest spoko, ale lepsze by było ulepszenie golema w diamentowego.

Conflux - tak sobie :/ Jednakże zamiast żyw. elektryczności mógłby być żyw. mgły, a mineralniak mógłby być srebrno-złoty.

Cytadela - zamiast łotra lepszy wilkołak

Twierdza - też spoko, ale zamiast trolla mógłby być ogrzy czarnoksiężnik.

Podziemia - bardzo dobrze :)

Nekropolia - też bardzo dobrze :]

Inferno - :/ Tu lepszy byłby zamiast wilkołaka krwawy demon (mój projekt), tyle że mógłby być lepszy, bo mi trochę nie wyszedł .

Acid Dragon PW
6 lutego 2007, 18:10
powtórzę to po raz ostatni: wprowadzenie jakiejkolwiek nowej jednostki wymaga pozbycia się innej, co na obecnym etapie bez eliminowania oryginalnych jednostek HoMM3 wydaje mi się niemożliwe. Że już nie wspomnę, że przy takiej ilości nowych jednostek następna wersja patcha wyszłaby gdzieś w 2012 roku (ma być któryśset z kolei koniec świata bodajże wtedy)

W skrócie: chrzań się.

Jakieś NORMALNE propozycje?

Trang Oul PW
6 lutego 2007, 18:18
Moje propozycje:
Zamek: pasowałby chłop do pikiniera (po zmianie statystyk) albo krzyżowiec do nomada.
Bastion: centaur bojowy do sylwańskiego i wysoki elf do strzelca
Forteca: żelazny golem do złotego i arcymag do czarodzieja; niech Gremlinołaj pozostanie jednostką specjalną
Cytadela: jw., gnoll maruder do wilkołaka
Wrota Żywiołów: zmienić żywiołaka energii na coś ognistego, jako 3 ulepszenie żywiołak na piekielnym rumaku (zastąpić nim piekielnego rumaka)

Acid Dragon PW
6 lutego 2007, 19:19
Zamek: chłop do pikiniera.. średnio. Lepiej chyba nie zmieniać oryginalnego układu jednostek. Poza tym wtedy przy grze bez włączonych Nowych Ulepszeń i tak byłoby po staremu. Natomiast krzyżowiec do nomada? .... no to jest jakiś pomysł, choć nie wiem, czy lepszy od obecnego.

Cytadela: w takim razie co z inferno (wilkołak)?

Forteca: nie za duża premia dla armii? to dodatkowe masowe zaklęcie...

Conflux: już żywiołak energii nie jest ognisty. ulepszanie do żywiołaka ognia (jakiegokolwiek) wydaje się nielogiczne.

Dark Dragon PW
6 lutego 2007, 19:31
Bastion:
centaur ->> centaur bojowy ->> sylwiański centaur
jednorożec ->> jednorożec bojowy ->> piekielny rumak

Zamek:
Mnich ->> Kapłan ->> Kapłan Wojny
Pikinier ->> Halabardier ->> Nomad
Dał bym coś innego, ale jeszcze nie wiem co :(

Cytadela:
gnoll ->> gnoll maruder ->> rozbójnik
Też bym zmienił.
bazyliszek ->> większy bazyliszek ->> starożytny bazyliszek

Inferno:
demon ->> rogaty demon ->> wilkołak
j.w.
ifryt ->> ifryt sułtański ->> ifryt radża

Wrota żywiołów:
Dla mnie idealnie

Lochy:
j.w.

Nekropolia:
j.w.

Forteca:
j.w.

Twierdza:
Ogra mieliśmy na coś zmienić przecież (tylko na co? :( )

Acid Dragon PW
9 lutego 2007, 02:11
Wersja BETA 1.5 Nowych Ulepszeń

Wersja angielska. Polskiej jeszcze nie ma.
Jak wrócę, może skończę.
Patch pozbywa się Nomada na rzecz Wojownika. Wszystkich fanów Nomada i oryginalnych jednostek AB przepraszamy. Od ilościowego stosunku narzekań "łeee, zamienili nomada" do "łeee, ulepszanie halabardnika do nomada" uzależniam cofnięcie tej zmiany, jak i zamianę trolla na coś ogrowatego.
Prosimy (my, twórcy, posiadający rozdwojenie jaźni) przeczytać dokumentację.
W Bastionie są Strzelcy i Sylvan Centaury i ZA CHOLERĘ mi się to nie podoba, więc może jednak w ostatecznej wersji wrócę do pomysłu z piekielnym rumakiem.
W patchu są nowe portrety. Tak, ostatecznie będą opcjonalne, jak teraz.
Patch można instalować na "gołą" wersje 3.58F lub wersję 3.58F z zainstalowanym updatem skryptów, ale zawsze jako OSTATNI.
Patch nie będzie kompatybilny z Quicksilverem.
Warrior powstał na życzenie Rabicana ;). Może go jeszcze pomniejszę w ostatecznej wersji, bo w tej chwili jest o głowę wyższy od halabardnika.
Trang - zrób siedlisko dla Warriorsów.

Wszelkie narzekania zgłaszać tutaj. Pomysły na to, co dać Wojownikowi, aby nie był tylko "zwykłym" ulepszeniem też.

EDIT: last minute apdejt: pomniejszyłem warriorsa. co prawda nadal jest o głowę wyższy od halabardnika, ale jego dalsze pomniejszanie zrobiłoby z niego anorektyka :P. indżoj.

Dark Dragon PW
9 lutego 2007, 09:16
Pokażcie jak wygląda ten wojownik - proszę o avatarek i postać.

EDIT:
- Dobrze, że sylwiański centaur jest ulepszenie bojowego..
- Źle, że strzelec jest ulepszeniem wysokiego elfa.
Wniosek:
- centaur bojowy ->> sylwiański centaur - zostawić
- wysoki elf ->> strzelec - zmienić to ulepszenie na ulepszenie jednorożca bojowego do piekielnego rumaka.

EDIT 2:
Teraz lepiej wygląda?


Acid DragonAcid Dragonnie ma to jak konstruktywny komentarz...


Sheensherr PW
16 marca 2007, 18:51
Mi za to najbardziej przeszkadzają niektóre przemiany w patchu "nowe ulepszenia":
1. przemiany stworzeń w nowych budynkach np. Srebrny pegaz - Czrodziejka. Można by było zamiast czarodziejki dać np. magicznego pegaza, zamiast nomada dać szeregowego, zamiast rozbójnika dać dowódcę gnolli itd.
Drugi to dlaczego właśnie te specjalne budynki nie są widziane w mieście, szkoda bo fajnie by bło zobaczyć jeszcze jeden budynek w naszych miastach.

Trang Oul PW
16 marca 2007, 18:59
1. Jak zrobisz animacje, to może będą w NU.
2. Niemożliwe do zrobienia bez kodu źródłowego.

Dark Dragon PW
19 marca 2007, 12:16
Propozycje zmian do wojownika:
- Gdy jest on nieruchomy przy nogach widać obwódkę - usunąć ją
- Gdy jest on nieruchomy wydaje się, że ma skręcony kark - wyprostować mu głowę
- Jest zbyt szary - zrobić bardziej niebieskiego
- Czemu on ma miecz? - powinien mieć halabardę lub dwuręczny topór lub...

Oraz do gry:
- Chłop w NU mógłby się dodatkowo w forcie na wzgórzu ulepszać na pikiniera

Sheensherr PW
20 marca 2007, 12:29
Wojownika mozna by bylo zrobić neutralnego, a pomysł z chłopem mi się b. podoba, tylko trzeba by mu było dać więcej hp, obrazen, ataku i defa bo taki słaby w zamku być nie może

DArkon PW
20 marca 2007, 15:24
Ja co do Polskiej wersji Nowych Ulepszeń, grając w tego nowego pacza, zauważyłem, że Zjawy i Upiory nazywają się Zmory. Jak to naprawić?

Trang Oul PW
20 marca 2007, 15:31
Zedytuj plik zcrtrait.txt w Heroes III\data. Jak go nie masz, wypakuj go z h3bitmap.lod.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel