Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [DoC] Ploty i newsy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24

laszka PW
10 lutego 2014, 10:57
Mogliby wrzucić stare pakiety do jakiegoś osobnego działu, który byłby dostępny od np. 20 lvl. (żeby początkujący ich nie kupowali)

Kammer PW
26 marca 2014, 22:33
Nowy Smoczy Rycerz.



Mamy tu przróbkę Zefirii. Moim zdaniem wygląda już znacznie potężniej (wcześniej miałem wrażenie, że cokolwiek jest oderwana od rzeczywistości). Tylko ta czcionka jakaś taka szkaradna.

Tutaj można podejrzeć po jednej nowej karcie dla każdej frakcji.

Czytając te "przecieki" zaczynam widzieć sens we wprowadzaniu BS2 i czuję wracającą chęć do gry. :D

Alamar PW
27 marca 2014, 08:45
Nie dość, że karta lepsza, to i sama grafika też uległa zmianie na plus.

Ceremonia picia herbaty? Pomysły się kończą czy co?

DługouchaDługouchaNie, karta powstała podczas przerwy na launch. :P


Acid DragonAcid DragonTo znaczy... przerwy na wystrzelenie w kosmos? W sumie...


AlamarAlamarW sumie należy Ci się wyjaśnienie. Nawiązanie do Dune II, gdzie korzystając z pałacu Harkonenów następowało: "It's launch time!"

Tego PW
27 marca 2014, 19:16
Koledzy, czy ja słusznie pienię się czytając ten list do graczy? (http://tinylink.pl/keex). Wygląda na to, że pieczęcie stają się tylko i wyłącznie walutą premium, choć na tyle ważną, że bez nich darmowi gracze na wiele rzeczy nie będą mogli sobie pozwolić.

AlamarAlamarLink do oryginału

Alamar PW
27 marca 2014, 19:59
Rzeczywiście, zmiany w pieczęciach na gorsze. Usuniecie pakietów premium także (osobiście lubię te świecące kartki), za to dodanie dzikich kart do tygodniowej nagrody czy wprowadzenie dziennych nagród na pewno na plus.

Na wielki minus zasługuje za to marketingowa gadka w stylu "dla dobra graczy...", bo akurat wizja DoC-a wg graczy i wizja wg działu marketingu Ubi są na dwóch przeciwległych biegunach.

PS
Skoro nowy dodatek ma się ukazać na początku kwietnia, to zapewne i wtedy dopiero pojawi się pudełkowa wersja DoC-a.

PS2
Zmiany w pieczęciach nie byłyby tak bolesne, gdyby DoC posiadał sklepik/giełdę, gdzie można sprzedać pieczęcie/kupony turniejowe innym graczom.

Tego PW
27 marca 2014, 20:06
Rzeczywiście, w żadnym z katalogów internetowych sklepów, w których Duel ma się ukazać, taka pozycja nie figuruje. Co ciekawe, oficjalny fanpage na facebooku parę godzin temu wrzucił newsa, w którym informuje, że gra pojawi się w sklepach jeszcze dzisiaj. Sekretny event o północy (wypromowany równie dobrze jak BS2 i nowy dodatek)?

(link do newsa: http://tinylink.pl/brmr )

Alamar PW
27 marca 2014, 20:09
Premiera Serca Koszmarów została przesunięta na kwiecień. Z postów w temacie na forum Ubi o wersji pudełkowej można wyczytać, że w podanych sklepach nikt nic nie wie na ten temat co oznacza, że gry nawet jeszcze nie zamówiono.

Kammer PW
31 marca 2014, 23:43
Uwaga, uwaga! Ogłoszono trzeciego Wybrańca, a jest to...


Damran!

Który jest mrocznym elfem (zatem chyba już wiemy, jaka będzie kolejna frakcja :P). Posiada Infekcję 2 i gdy wchodzi na pole bitwy rozmieszcza trzy liczniki infekcji właśnie. A zatem jest jak znalazł dla Arniamy.

Dark Dragon PW
1 kwietnia 2014, 14:19
Co do nowej frakcji... nie spodziewałbym się tego na waszym miejscu...

Kammer PW
1 kwietnia 2014, 18:35
Dark Knurze, czyżby Ubi zrezygnowało z polityki nowej frakcji co roku? Czy po prostu w najbliższych miesiącach nie dojdzie ona? Szczerze mówiąc przewidywałem tę drugą opcję od czasu ujawnienia planów dotyczących prac nad BS2.

Kammer PW
2 kwietnia 2014, 23:42
Trochę nowinek o nowym rankingu i matchmakingu.

Kammer PW
3 kwietnia 2014, 17:37
Dalej pobawię się w Herolda. :P

Oto nowa karta, ponoć zaprezentowana specjalnie dla polskiego community:


Ponadto został ogłoszony spoiler stream Serca Koszmarów - 9 kwietnia o godzinie 18.00 na Twitchu.

Garett PW
3 kwietnia 2014, 19:45
Ta karta pod mój build nadaje się idealnie. :)
Nazwa "Nadzorca Maniaków" jakoś średnio pasuje, maniacy, przynajmniej mi, kojarzą się z niezdyscyplinowanymi szaleńcami używanymi w wojskach Sheoghu jako mięso armatnie. W takim wypadku "Nadzorca Maniaków' który sam jest maniakiem trochę dziwnie wypada.

Alamar PW
3 kwietnia 2014, 20:58
Jeśli kogoś interesuje wersja pudełkowa... data premiery wciąż niepotwierdzona, więc nie sugerujcie się nią za bardzo.

Zaś co do Serca Koszmarów, to 8 kwietnia odbędzie się aktualizacja gry. Potrwa do wieczora 9 kwietnia.

Alamar PW
9 kwietnia 2014, 13:06
Nowy interfejs Duela wygląda wg mnie o wiele lepiej od poprzedniego.
Doszło z 40 nowych osiągnięć, zaś samo uaktualnienie waży około 300 MB.
Aha, serwery wciąż leżą, wiec co najwyżej można ściągnąć grę (który to już raz?) i czekać do 20 (albo i dłużej :P)

Sobieski PW
9 kwietnia 2014, 15:10
Jak ktoś ściągnął już patcha to w plikach jest lista nowych kart.

Małe podsumowanie:
- bohaterowie (6)
Po 1 dla każdej frakcji.
- wydarzenia (2)
- stworzenia (40)
Po 5 dla neutralnych, Akademii, Przystani, Inferna i Sanktuarium, 7 dla Nekropolii oraz 8 dla Twierdzy.
- zaklęcia (21)
Po 3 dla każdej szkoły magii.
- łuty szczęścia (15)
Po 1 dla Twierdzy, 2 dla Akademii, Przystani, Inferno i Nekropolii oraz 3 dla neutralnych i Sanktuarium.
- budynki (16)
Po 1 dla Nekropolii i Twierdzy, 2 dla Sanktuarium oraz 3 dla neutralnych, Akademii, Przystani i Inferno.

Każda frakcja dostała po 11 kart, każda szkoła magii po 3 karty, a neutralnych jest 13 co daje nam równe 100 nowych kart.

Kammer PW
9 kwietnia 2014, 17:04
Dobra, pomyliłem się. Stream właśnie ruszył.

Alamar PW
9 kwietnia 2014, 18:32
Gra też.

Kammer PW
9 kwietnia 2014, 18:35
Lucky You.

Mi wywala błąd podczas patchowania.

Hayven PW
9 kwietnia 2014, 20:05
Od kiedy to spoiler streamy puszcza się już po premierze dodatku?
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24
temat: [DoC] Ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel