Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Fabuła dodatków DLC
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

TopFunny525 PW
20 lipca 2012, 11:55
Cytat:
meduzy będą mieć własną animację.Zawsze lubiłem te jednostki a w sadze spotkaliśmy je dosyć dawno bo w Heroes IV.

Przepraszam, że to mówię ale to lekki Bullshit. Meduzy istnieją już chyba od czasów Heroesa II i III. Nie pamiętam aby były w piątce. Pozdrawiam.

eviltiger PW
20 lipca 2012, 12:37
Ja myślę, że czempionem w lochu będzie hydra :)

Fandor PW
20 lipca 2012, 13:01
Gasparze, w pelni sie z toba zgadzam. Powinnismy wspolnie cos wymyslic i podpisac sie pod tym jako kwasowa grota. Mogli bysmy napisac zeby zmienili Alglaje i Mizu Kami, wiem ze to moze byc troche problematyczne, ale jak dla mnie poowinni albo w kazdym zamku zwiazanym z zywiolem wprowadzic lepszego zywiolaka i usunac je jako jednoastki neutralne lub nie powinny pojawic sie w zadnym zamku wiec powinny zostac podmienione.
Co do mojego pomyslu z Kilgorem, to nie moglem znalezc zadnego wladcy Hereshu z tych czasow, wiec mysle ze moglby on zostac wladca, chyba ze ktos mnie oswieci ze istnial inny taki wladca to odstapie natychmiastowo od pomyslu Kilgora na wladce Hereshu.
Gaspar podal tez inny ciekawy pomysl - zeby do kazdego zamku trafil jeden lub dwoch bohaterow weteranow. W twierdzy jest Crag i moglby dojsc Jog. W nekropolis Sandro i Kilgor. Reszte zamkow niech wypisze ktos inny, i jezeli chce zmienic cos w tych moich 2 niech pisze, jezeli droga dyplomacji zostana wybrane inne "sklady" to je popre.

Fandor PW
20 lipca 2012, 13:37
Byl z twierdzy ale zmarl w trakcie rozliczenia, poczytaj kilka moich wypowiedzi wstecz, z reszta napisalem, jestem ugodowy wiec jezel w drodze dyplomacji cos zostanie zmienione to tez to popre.

Nerevar PW
20 lipca 2012, 13:45
Nie przesadzajmy - Kilgor w Nekropolii ma równie wielki sens jak Dracon w Twierdzy. Raczej nie o to chodzi w przenoszeniu znanych bohaterów do nowych gier by wywracać ich charakter do góry nogami.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 13:50
Nie przesadzajcie z tym przywracaniem bohaterów na siłę, ten temat nie jest od tego żeby wymyślać fabułę do kolejnego DLC, ale żeby podać opinię co do tego na co w następnym DLC powinni zwrócić uwagę, a więc opinie co do przebiegu fabuły, jej długości pod względem kampanii i inne podobne kwestie.

Postanowiłem napisać ten post żeby "przywrócić niektórych do porządku" ponieważ czuję się winny gdyż to moje pytanie doprowadziło do tego jak to napisał Acid Dragon "koncertu życzeń". Jeśli tak ma wyglądać ten powrót do bohaterów to lepiej zostawmy to autorom i nie naciskajmy na Nich w tej kwestii.

Matheo PW
20 lipca 2012, 14:02
Cytat:
Zmiana uniwersum wcale nie oznacza braku szacunku do serii. Prędzej czy później NWC też by zmieniło uniwersum gdyż ile planet mogą zaatakowac Kreeganie

Nie o to mi chodziło. A raczej o to, że Ubisoft idzie za głosem fanów. Wcześniej liczyła się tylko kasa, kasa, kasa.

Cytat:
Nie można udawać, że Roland Ironfist raz jest w świecie ze starożytną technologią, a raz w świecie czysto fantasy i sobie tak skacze między grami i światami.

Rozumiem. Masz rację. Jednak moim zdaniem to błąd twórców. Zrobili Heroes 3 tak jak zrobili. Podoba się ludziom taki jaki jest. Fani tej gry nie mają obowiązku grać w M&M, czy czytać opis fabuły tych gier.

Cytat:
To jak pisanie listów do Mikołaja.

Tyle, że mikołaj nie istnieje. Ale porównanie trafne. Bo pisanie własnych koncepcji odnośnie HVI do jakiejś trzeciorzędnej osoby w Ubisofcie. Jest właśnie jak pisanie listów do mikołaja. Pomarzyć zawsze można.

Cytat:
Nie, androidy powrócą na zasadzie postaci, które wciąż będą cz. starego uniwersum. Pojawią się w wolnym scenariuszu tak jak mapka z VARN.

A skąd się wzięły w Ashanie. Kto je stworzył? Asha, Ylath..? To jeden z gatunków zwierzoludzi? Jeśli Ubisoft zdecydował zakończyć stare uniwersum i stworzył nowy świat. To niech się tych planów trzyma. Bo teraz dostajemy wszystko na raz. Jak się w tym połapać? Albo niech się zajmą Ashanem. Albo niech zrobią dwie gry jak 3DO. Wszystkiego razem pogodzić się nie da.

Fandor PW
20 lipca 2012, 14:07
Wiecie, moze i racja, odpuscmy, ale moze wywalczmy sobie zmiane zywiolakow w zamkach na cos innego? Co do bohaterow Gaspara, na pewno Gryphonheart/Ironfirst odpadaja, za bardzo inna fabula,to moje zdanie (ale chyba lepiej naprawde odpuscic im wysylanie tego z bohaterami).
Matheo, jak chcesz pisac glupoty to odpusc. Pojedyncze scenariusze tak tu jak i w H3 nie nawiazuja do fabuly gier. Akcja scenariusza dzieje sie w starym uniwersum, ale nie ma to wplywu na gre, fabula gry dzieje sie w Ashanie a pojedyncze sceariusze albo w jakims nieznanym swiecie albo tak jak tu w starym uniwersum.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 14:08
Cytat:
Legendarni bohaterowie (wybierajcie najlepszy zestaw)

- Sylwan( Gelu, Gem)
- Przystań( Katarzyna Gryphonheart, Roland Ironfist, Lord Haart)
-Nekropolis( Sandro, Archibald Ironfist)
- Twierdza ( Yog, Crag Hack )
- Akademia (Solmyr ibn Wali(xD) Barad, Emila Nighthaven, Dracon)
- Loch ( Mutare i Alamar)

Gdzie Kastore i Adrienne mogli by być?

Żeby nie mieszać fabuły Ashanu, mogliby powrócić do Nich w mapkach typu VARN, albo dać Ich jako ekskluzywnych bohaterów w ołtarzu życzeń na platynowym poziomie, chociaż to się nie kłóci, w końcu tą Penelopę z mapki VARN też można tam kupić.

I fajnie by było już temat bohaterów zakończyć. Acid Dragon zdecyduje co z tą rozmową zrobić.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 14:15
Cytat:
Alchemiku, jakby tyle rzeczy było na ołtarzu życzeń to nie każdego było by stać.Mo jest wiele atrakcji.

Bez przesady już po ukończeniu trzech kampanii wykupiłem wszystko co mnie interesuje łącznie z kilkoma bohaterami ekskluzywnymi jak Xana, Changbo itd. i zostało mi jeszcze bardzo dużo tych punktów, a od razu dodam że nie jestem mistrzem więc nie zdobyłem jeszcze wszystkich osiągnięć za które otrzymuje się te punkty.

Matheo PW
20 lipca 2012, 14:17
Cytat:
fabula gry dzieje sie w Ashanie a pojedyncze sceariusze albo w jakims nieznanym swiecie albo tak jak tu w starym uniwersum.

Nie uważasz, że to paranoja..? Albo jedno, albo drugie. A nie wszystko na raz.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 14:21
Cytat:
Nie uważasz, że to paranoja..? Albo jedno, albo drugie. A nie wszystko na raz.

Przesadzasz, w końcu w Heroes 3 w zwykłych scenariuszach też wcielałeś się czasami w jakiegoś rycerza któy ratuje damę w opałach, a tutaj autorzy przynajmniej mogą upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Z jednej strony dodać jakieś dodatkowe mapy dla pojedynczych graczy a z drugiej wykonać miły gest w kierunku "starych wyjadaczy".

Cytat:
Ale taki fanatyczny fan( jak JA) chce mieć wszystkich bohaterów.

Też tak na początku myślałem, ale gdy Acid Dragon spytał się o pważne powody dla których mielibyśmy Ich przywrócić to akurat nie byłem w stanie niczego sensownego wymyślić. A poza tym jeśli wróciliby do Nich w postaci mapek typu VARN to i tak mógłbyś nimi grać potem w grze wieloosobowej i niestandardowej tak jak Penelopą.

Fandor PW
20 lipca 2012, 14:23
Matheo jaka paranoja? Chcialbys zeby cale uniwersum wydawali w pojedynczych scenariuszach zamiast kampaniach? Ja tam wole zamiast duzego scenariusza dostac kilka mniejszych misji w formie kampani.
Gaspar, ja tez bym chcial powrotu starych bohaterow (wszystkich i kampanijnych i zwyklych) ale wolalbym dostac ich w starym uniwersum zamiast w Heroes 6, tylo ze skoro na pewno ich nie odstaniemy to zawsze pogadac zeby dostac od UBI w H6 tyle ze na prawde taki koncert zyczen moze nic nie dac bo wyaje mi sie ze jak Acid wysle te opinie, nawet przetlumaczy caly watek to ubi i tak to oleje i zrobi po swojemu.

Matheo PW
20 lipca 2012, 14:25
Można dodać każdego bohatera ze starego uniwersum. Przy zagładzie w AB większość istot wskoczyła do portali. Niektóre mogły przecież prowadzić do Ashanu. Varn też można w ten sposób dodać. Varn wlatuje w portal, ląduje gdzieś w Ashanie. Z niego wychodzą androidy. Tak ciężko dodać taki opis żeby wszystko było jasne i logiczne?

Fandor PW
20 lipca 2012, 14:28
Eh Matheo, wchodzisz w hipokryzje, najpierw nie chcesz by wogole wystepowalo stare uniwersum a teraz chcesz by wszyscy bohaterowie przekroczyli w czasie rozliczenia portal i dostali sie do Ashanu, to nie ma sensu!
Gaspar, milo mi ze mozemy pogadac, zwlaszcza ze chyba obaj planujemy zostawic historie z tawerny w tyle (ja oprocz starych przyjaciol).

Fandor PW
20 lipca 2012, 14:32
Ja wolalbym zeby nie laczono uniwersow wiec nie pasuja mi te portale, chcialbym by kilku sentymentalnych bohaterow kampanijnych wystapilo w H6 jednak juz jako Ashanowi nie Antagarichowi/Enrothowi.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 14:34
Cytat:
chcialbym by kilku sentymentalnych bohaterow kampanijnych wystapilo w H6 jednak juz jako Ashanowi nie Antagarichowi/Enrothowi.

Znowu zaczynasz na nowo całą rozmowę która przed chwilą się zakończyła. Poza tym przeczysz sam sobie. Raz chcesz ich w starym uniwersum, a teraz mówisz że w służbie Ashanowi.

Cytat:
Ale powinniśmy się trzymać tematu.

Podtrzymuje ten wniosek, skończmy już lepiej temat bohaterów w tym temacie.

Fandor PW
20 lipca 2012, 14:37
@Alchemik
Wiem przepraszam, naprawde skonczmy juz temat. Chociaz, na pierwszej stronie dodalismy odpowiedzi na pytania Acida a teraz juz inna rozmowa sie zaczyna, moze niech ktos przeklei nasze odpowidzi o koncercie zyczen do innego tematu i tam piszmy a ten oczyscmy dla tych ktorzy moze chca wrzucic swoje 3 grosze odpowiadajac na pytania Acida.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 14:40
Dyskusję można kontynuować w innym temacie. Ale ta część rozmowy mogłaby zostać żeby Acid Dragon, miał pod ręką argumenty za i przeciw wobec przywracania bohaterów.

Co do następnych postów prosiłbym o odpowiedzi na pierwotne pytania Acid Dragona z pierwszej strony i nie wypowiadać się na temat bohaterów, gdyż ten temat wymyka się spod kontroli.

Fandor PW
20 lipca 2012, 14:44
Dobra, niech ktos to szybko przeklei poki jest tego jako tako malo bo potem sie bedzie musial nameczyc, ale niech przeklei wszystko od pstu alchemika o zyczeniach zwiazanych z bohaterami, ale niech zostawi kilka z argumentami (one sie zdubluja - beda w dwoch tematach ale chyba nic sie nie stanie, no bo jesli sie tak nie zdubluje to albo trzeba jeszcze raz napisac argumanty i znowu tu zacznie sie dyskusja albo tamten watek nowy bedzie nie pelny).
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Fabuła dodatków DLC

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel