Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Co będzie z Kwasową Grotą za 5 lat?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Goldenraz PW
11 stycznia 2010, 22:13
Jak się przejrzy użytkowników od razu widać, że się sprawdza :D
Wszyscy ustawiają sobie coś.

Mitabrin PW
28 września 2010, 19:35
Ok, jakiś czas temu minął termin przepowiedni. Wiem, że nikt mnie tutaj nie słucha, ale postanowiłem przeanalizować kilka elementów Groty i postanowiłem zrobić kolejną przepowiednie, bardziej realną, aczkolwiek nie we wszystkich momentach...

Pierwszym newsem, który widzimy po odwiedzeniu strony głównej jest ogłoszenie Acida, że Grota została odwiedzona już 2 miliony razy i z tej okazji postanowił zamieścić w skarbcu kilka defów, które nie były wykorzystane przez WoG team w czasach, gdy Acid był jego członkiem. Niestety na najnowszej wersji windowsa H3 nie chce się już uruchomić. Aha... dwumilionowym przybyszem do Groty był Łasic.
Przejdźmy na forum... W komnacie Smoczych Władców toczy się dyskusja o to, czy Alamar ma prawo banować sepleniących grotowiczów na cmentarnym videochacie. Poza tym Acid ogłasza, że od teraz główki zielonych smoków będą "klikalne" i będą odnośnikiem do najnowszego postu w danej komnacie.
W Tawernie panuje żartowanie z pewnego opisu przyszłości w temacie "Co będzie z Kwasową Grotą za 5 lat?", Acid poproszony o skomentowanie tej wizji odpowiada, że nie ma czasu (ani ochoty) pisać czegokolwiek o tych bzdurach. Oprócz tego pojawił się ostatnio w tawernie temat "Jaki to rodzaj czcionki z programu Windows Word", który ma wskrzesić komnatę i bawić grotowiczów przez następne lata. Oprócz tego w temacie o konwentach f!eld robi szybkie sprawozdanie ze ślubu Rabiego komentując pokrótce zachowanie każdego uczestnika wesela.
W Bibliotece Legend jest aktualnie burza, gdyż w końcu ktoś zauważył, że gry M&M na komórki robione przez Ubisoft dzieją się w starym świecie i dzięki nim okazuje się, że anioły to wysłannicy smoków z Ashanu.
W Sali Bohaterów nie dzieje się nic ciekawego, ostatni temat stamtąd, który nie został skasowany po jednym dniu pojawił się 3 lata temu.
W Wieży siedmiu smoków wciąż większość starych bywalców Groty nie może się pozbierać po tym jak w drugim dodatku do MM:H6 bohater kampanii nowej rasy (nag) ma na imię Crag the Hack, jedynym komentującym jest vinius, który widzi w nim podobieństwo do The Hacka z KB.
W Portalu alternatywnej Teraźniejszości trwa burza po tym jak Ubisoft ogłosił, że w najnowszej części Heroesów nie będzie surowców i księgi czarów (gracz będzie musiał kliknąć na ikonę księgi czarów a komputer sam wybierze najbardziej odpowiedni czar) a bohaterowie będą mogli zdobyć maksymalnie 10 poziom (ale za to będą w 100% zrobieni przez graczy z możliwością podłożenia pod nich głosu i dania im własnej twarzy za pomocą WebCama).
W Niebiańskiej Kuźni dzieje się aktualnie najwięcej, większość starych bywalców Groty prowadzi dyskusje o tym jak włączyć H3 na najnowszym windowsie i przetestować defy, które zamieścił w skarbcu Acid. New Town Team ogłasza prace nad wskrzeszeniem egipskiego Bastionu.
Z racji na małą frekwencje Cytadela i Mroczna Świątynia zostają połączone. strażnikiem tej komnaty zostaje Alamar.
W Przeklętej Machinie niejaki Mitabrin sugeruje, że wprowadzenie strażnika videochatowego jest najlepszym rozwiązaniem problemu z banowaniem przez Alamara sepleniących grotowiczów.


Field PW
14 listopada 2010, 12:42
Nie mam ochoty wydzielać kolejnego tematu, ale patrząc na (nie)spełnione niektóre obietnice (i nie tylko :P), mam wrażenie, że Grota jednak ma parę swoich legend, o których warto byłoby pamiętać.

I na tej liście na pewno są:

1. Gildia Mrocznych Tajemnic - Acu zapowiadał się latami, że ją zrobi. Podobno nawet na dysku ma zalążki. Zatem - każdy słyszał, nikt nie widział.

2. Komnata Heroes V - Mirai tworzy ją od niepamiętnych czasów. Są dwie możliwości - albo w momencie wypuszczenia jej doprowadzi nas wszystkich do opadu szczęk... albo jej nie wypuści w ogóle.

3. f!eld pracujący na czas - chyba nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze zrobić czegoś w przewidzianym terminie (post zrozumiały dla graczy w moje sesje + Alamara i Acida :P)

Any more ideas? ;)

Alamar PW
14 listopada 2010, 12:45
3. A tam... wystarczy większy bat. ;P

Field PW
14 listopada 2010, 12:47
Yeah, Mr. Ancient, please spank me :P

Alamar PW
14 listopada 2010, 12:52
You were very, very bad boy.


Field PW
14 listopada 2010, 12:55
Moje zen jest silniejsze niż Twoje :P



EDIT: Uprzedzając zarzuty - mogłem dać gfxa gołego Amarao :P

Mitabrin PW
14 listopada 2010, 13:54
4. NU 2 - Nigdy go nie będzie, nikt o nim nie słyszał, "każdy" w nie grał. :P

5. Alamar - Po prostu napiszcie co o nim wiecie... To jest chyba jedyny strażnik, o którym nie wiem, czy jest na studiach (a także nie znam kilku innych szczegółów... i ogółów). :P

Field PW
14 listopada 2010, 14:04
Co do Alamara - niektórzy (głównie ze względu na avatara) zastanawiają się nawet, czy nie jest przypadkiem kobietą... :P

Praktycznie o nim nic nie wiem, mimo że na gg siedzimy średnio co drugi dzień - wiem tylko, że albo zamiast żył ma światłowody, albo korzysta z jakiejś paranoidalnie internetowej wersji iPhone'a, albo też nie odchodzi od kompa. No, chyba że pracuje w Ubisofcie :P

vinius PW
14 listopada 2010, 15:44
Żadna egocentryczna sugestia z powyższych :P. Prawdziwą i jedyną legendą jest trzecia część Sagi (i w pewnym sensie wywiad z twórcami Forge, bo jego część dotycząca aniołów była na tym forum wałkowana dziesiątki razy na przestrzeni czasu).

Trang Oul PW
15 listopada 2010, 02:24
@f!eld: A nikt nie wpadł na to, że może być botem? Innych potraficie oskarżać...

dambibi PW
15 listopada 2010, 21:05
Chyba już wiem kto najczęściej gra Lucka na forum ;p.

Zu PW
4 grudnia 2010, 23:06
Za 5 lat to:

A) Od 3 lat nie będzie niczego;

B) Będzie tutaj od 3 lat wyśmiewający mnie post, od którego dostałem depresji. Możliwe, że zabójczej.

(No co.)

Field PW
4 grudnia 2010, 23:59
Też Cię kocham. :P Nawiasem mówiąc - jesteś niezgodny z jedyną słuszną linią Partii :P

Zu PW
5 grudnia 2010, 00:10
A czy to moja wina, że świat się załamie po Euro 2012? :P

Irhak PW
5 grudnia 2010, 16:45
Za 5 lat? Powstanie pełnoprawne miasto-motyw o grocie... a jako intro będzie widok zamku, cmentarza, Groty Smoka i jezioro kwasu ;)

AmiDaDeer PW
5 grudnia 2010, 17:33
Za 5 lat Grotę przejmie koalicja: Hobbit-Ginden-Mitabrin-vinius. Admini przez przypadek usuną wszystkie konta i posieją hasła. Jedyną nadzieją będzie użytkownik o nicku Heroes - okaże się bowiem, że posiada on na dysku wszystkie odpowiednie bazy danych.

A koniec świata się nas nie ima.

Trith PW
5 grudnia 2010, 18:51
Cytat:
i posieją hasła
Z których wyrosną drzewa nonsensowe i będą wydawać plon dziesięciokrotny, z którego będę produkował dżem spamowy.

A co do przejęcia władzy, to ja przewiduję, iż za 5 lat tron obejmie nieślubny potomek z lisza, smoka i krasnoluda, który będzie sprawował rządy demokratyczno-anarchistyczno-komunistyczne.

I zostanie dodany nowy status użytkownika, nie wiem jaki dokładnie, ale brzmiący jak pokarm dla mitologicznych stworów.

Hubertus PW
5 grudnia 2010, 18:51
No właśnie, nie siać tu defetyzmu ;p jak mawia poeta, " innego końca świata nie będzie", i tego się trzymajmy :P

Grota za 5 lat będzie stolicą ortodoksyjnego ruchu maniaków ortografii i starego porządku M&M podkopującego wszelkie gry Softu:ubi za pomocą fanowskich dodatków, pozostając pod niepodzielnym panowaniem Alamara, który wcześniej zamęczy pozostałych Starożytnych. :P

Mitabrin PW
5 grudnia 2010, 19:19
Hmm... Po dogłębnym przeanalizowaniu wszystkich wizji doszedłem do wniosku, że po prostu za 5 lat Groty już nie będzie. :3
strona: 1 - 2 - 3
temat: Co będzie z Kwasową Grotą za 5 lat?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel