Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13

Azon PW
6 czerwca 2013, 17:50
Cytat:
Nie! Nie zgadzam się! Wówczas trzeba by było czekać z godzinę, żeby skompletować zestaw. Poza tym po prostu byłoby zbyt trudno i inwestycja w ogóle by się nie opłacała graczom o wysokim ELO :P

Ale tak nie opłaca się graczom z niższym ELO, zwłaszcza, ze turniej zabiera nieco czasu i duża jego część to czekanie na zakończenie pojedynków innych graczy. Chyba lepiej utrudnić grę 1% graczy zamiast 99%?

Hayven PW
6 czerwca 2013, 20:11
Jakim 99%?! Ilu jest graczy powyżej 1000? 10k? A ilu pomiędzy 200 a 1000? 20k-30k? Więc jakim 99%? Czynnie gra ledwo 4-5% graczy. Co więcej, to gracze powyżej 1000 są pewniakami, im niższe ELO tym częściej zdarzają się przerwy w grze, a nawet rezygnacja.

Ilu jest graczy 1000+ na turnieju? 1? No to jaki problem? Przecież zawsze jest 2. miejsce z nie mniej wartościowym pakietem nie-premium. Dwóch graczy? Zawsze może się zdarzyć. Trzech graczy? Jeśli tak, to nie mów, że "zaledwie" 1 procent, bo 3/8 to w zaokrągleniu 35-40% xD

Azon PW
6 czerwca 2013, 21:50
Oczywiście, że przesadziłem z tym 1% Hayven, tak jak ty z tym 40%. ktoś kiedy podawał ile ludzi gra w DoCa, i z tego co pamiętam było to kilka setek tysięcy. Zresztą mówiąc, że po proponowanej zmianie granie w turniejach dla osób powyżej 1000 ELO było by nie opłacalne tylko potwierdzasz, ze zwyczajnie farmią oni niskopoziomowych graczy. W tej grze kto ma lepsze karty ten wygrywa (poza Inferno - ta frakcja jest dobra nawet ze słabymi kartami) więc dlaczego sądzisz, że w porządku jest aby gracz, który jest w grze dopiero tydzień miałby konkurować w turnieju z kimś kto gra od kilku miesięcy?

Acid Dragon PW
7 czerwca 2013, 00:02
Cytat:
Ja! Ja wygrałem turniej szwajcarski posiadając 550 ELO i wówczas zdobyłem z 50 ELO :P

Miałem na myśli kogoś, kto cały czas ma ELO poniżej 1000, a nie kogoś, kto tylko był na drodze do wyższego miejsca w rankingu.

To, że wygrałeś turniej jak miałeś 550 ELO nie znaczy, że wygranie turnieju przez graczy grających na "średnim" poziomie jest możliwe. Znaczy, że jeszcze nie ustabilizował Ci się poziom.

Cytat:
Poza tym po prostu byłoby zbyt trudno i inwestycja w ogóle by się nie opłacała graczom o wysokim ELO :P

Sugeruję się utopić. A następnie się powiesić.

Cytat:
Jakim 99%?! Ilu jest graczy powyżej 1000? 10k? A ilu pomiędzy 200 a 1000? 20k-30k? Więc jakim 99%? Czynnie gra ledwo 4-5% graczy.

A to już po prostu nieprawda! Sprawdziłem - granicę 200 ELO przekroczyło 75 000 graczy, więc nawet jeśli weźmiemy pod uwagę tylko nich (co już jest samo w sobie nadużyciem) oraz weźmiemy pod uwagę moje zaokrąglenie (graczy z ELO powyżej 1000 jest 9300), to i tak oznacza to, że 88% graczy jest poniżej ELO 1000 i nie ma większych szans wygrać w turnieju szwajcarskim, w którym siedzą głównie tacy wysokopoziomowi "farmerzy".

jollo PW
7 czerwca 2013, 09:17
Ciężko tutaj o jakieś sensowne rozwiązanie. Gdyby zaczęto używać widełek, wtedy gracze powyżej 1000 elo mogliby sobie zbić elo do niższego i wtedy dopiero spokojnie farmić turnieje szwajcarskie, więc ten system co jest teraz, wydaje się być w miarę rozsądny. Tym bardziej, z jak zauważył Hayven, zawsze jest drugie miejsce.
Chętnie bym sobie popatrzył na statystyki ilości osób biorących udział w turnieju, przed dodatkiem i po, tudzież czy dzienna nagroda ma faktyczny wpływ na ilość ludzi uczestniczących w turnieju.

laszka PW
7 czerwca 2013, 15:16
Turniej to turniej. z założenia Wygrywa najlepszy :)
Dla tych gorszych graczy jest losowany pakiet emilio. (16,6% szansy)
Czyli statystycznie 3 333 złota na turniej.

A rozwiązaniem są drafty. Bo tam najlepsi gracze będą dobierać takie karty żeby wygrać turniej, ci gorsi natomiast załapią się na "dodatkowe rary" z boosterów. Zyskają nowe karty nawet będąc na ostatnim miejscu.

Acid Dragon PW
7 czerwca 2013, 20:15
Cytat:
Ciężko tutaj o jakieś sensowne rozwiązanie. Gdyby zaczęto używać widełek, wtedy gracze powyżej 1000 elo mogliby sobie zbić elo do niższego

To chyba nie powinno być możliwe. Właśnie dlatego ELO 1000 jest dobrym punktem odniesienia, bo nie da się zejść poniżej, jak już raz tam się wejdzie. Chyba, że coś się zmieniło.

jollo PW
7 czerwca 2013, 22:26
Teoretycznie się da - wystarczy przegrać 10 razy z rzędu.

Azon PW
8 czerwca 2013, 07:51
Jollo, chyba już się nie da. W każdym razie nie działa to już na ELO 501.

Ezekhiale PW
8 czerwca 2013, 11:47
Witam. Kiedy włączam DoC to odpala on mi się w oknie i jedyne co widze to popaskowany ekran. Za pierwszym pobraniem DoC przebrnąłem przez to męcząc sie z ustawieniami jakieś 15minut i kiedy włączyłem tryb pełno ekranowy było już dobrze. Jednak po wejściu Herolda Pustki problem pojawia się od nowa i ustawianie trybu pełno ekranowego nic nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł?

shpoora30 PW
13 czerwca 2013, 20:12
No zaraz mnie szlag trafi! Jeden turniej szwajcarski w plecy bo zbugowało mi gre w finale. A podczas drugiego wywaliło w pierwszej grze i sieć nie odpowiada. Rany boskie niech naprawią taki żałosne bugi bo grać się odechciewa! I oddawać moje dwa bilety :X

Hayven PW
15 czerwca 2013, 20:05


Dodam jedynie, że tak się robi ze wszystkimi kartami. A robi się tak już od dłuższego czasu. Jakieś sugestie?

gryfius PW
18 czerwca 2013, 06:46
Hayven, musisz przynajmniej trochę rozciągnąć okno gry. Ja dzisiaj sobie zmniejszyłem, zobaczyłem poucinane opisy i od razu sobie przypomniałem, że ktoś tutaj miał podobny problem :)

Hayven PW
18 czerwca 2013, 08:21
Czyli problem może wynikać z mojej rozdzielczości monitora (768-pasek zadań*1366)?

EDIT: Zapewne tak, po po włączeniu trybu pełnoekranowego wszystko działa bez zarzutu :D

AquaInferus PW
18 czerwca 2013, 11:42
Powiedzcie mi gdzie kupiliście Might & Magic: Duel of Champions ?? Bo też bym sobie chętnie w to pograł. sorki za of topica .

jollo PW
18 czerwca 2013, 12:09
Not sure if...
W googlu.

Hayven PW
18 czerwca 2013, 12:22
Żeby otrzymać Duel of Champions, trzeba w równonoc wiosenną, o północy okrążyć trzykrotnie co najmniej stuletni cmentarz. Wtedy gra pojawi się na Twoim komputerze.

A tak na serio, to stąd pobierasz instalator launchera (aby pobrać, musisz się zalogować na konto Uplay, albo założyć nowe, jeśli jeszcze nie masz). Instalujesz, odpalasz launcher, pobierasz grę i wsio.

Karasnik PW
18 czerwca 2013, 18:37
Nie wiecie, czemu nie działa płatność przy użyciu paysafecard? Wszystkie inne uruchamiają się bez zarzutu.

jollo PW
18 czerwca 2013, 22:30
Co za maintance?

Hayven PW
19 czerwca 2013, 07:37
Już się skończył, więc nie bój nic :P Pewnie znowu jakieś bugi były poprawiane :P Taką mam przynajmniej nadzieję...
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel