Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14

Chung PW
15 sierpnia 2012, 16:53
Nawet fajny był tn mod ale mi nie działa więc go skasowałem, a co do tematu co myślicie o tych nowych piosenkach co mają być w Sezonie 3?
1 ma być The Failure, a 2 ma być Crystal Fair.

HubertusHubertus Proszę pisać dłuższe posty, jednozdaniowe i w dodatku nie na temat to spamowanie forum, wszystkie wyrzuciłem, a następnym razem będzie klątwa.

Irhak PW
15 sierpnia 2012, 16:54
Cytat:
Ten świat schodzi na kucyki...
Nie obrażaj porządnych kucy!

EDIT - teraz powinno być bardziej zrozumiałe...

Mosqua PW
15 sierpnia 2012, 20:19
@Zetanaros - o gustach się nie dyskutuje, a na pewno się nie pyta "AYFKM".

@Chung - za dużo piszesz rzeczy, niemających żadnej wartości. Monotematyczność + mizerna jakość postów grozi Ci kasacją konta.

Alamar PW
15 sierpnia 2012, 21:24
@Mosqua
Niby na jakiej podstawie gadasz takie bzdury?

Mosqua PW
15 sierpnia 2012, 21:33
Monotematyczność (całkowicie niezwiązana z tematem przewodnim forum) podpada pod spam. (Spróbuj wejść na jakieś inne forum i pisz w kółko np. o zdrowiu jak forum jest o Gothicu a raz-dwa będą ostrzeżenia aż w końcu kasacja).
1. zdaniowa wypowiedź podpada pod II.1.b.

Zatem bzdury to nie są. Doświadczenia z różnymi forami mam, zatem to też możesz dać jako podstawę.

Oczywiście interpretacja prawa należy dla moderatorów, ale lepiej chyba aby user został najpierw ostrzeżony przez kogoś z nie-władzy (nie tracąc szansy) niż przez władzę (tracąc jedną szansę)

Zetanaros PW
15 sierpnia 2012, 21:38
Mosqua:
1. zdaniowa wypowiedź podpada pod II.1.b.

To też się zalicza?

Och... Nie tu są dwa zdania... :/

Mosqua PW
15 sierpnia 2012, 21:39
Jest to zwrócenie uwagi na coś, co już jest w tekście na górze. Analogicznie można się czepiać jak Alamar czy Acid niekiedy w pewnej sprawie tylko linkują do swoich postów, gdzie kiedyś wyjaśniali jakąś kwestię.

Zresztą, kwestia prawna to jest offtop, za który też grozi kara. Co miałam do powiedzenia to powiedziałam - władza zrobi co uzna za stosowne (najpewniej posty pójdą pod kasację a ja zostanę ostrzeżona, ale "Ordnung muss sein").

Cheshire PW
15 sierpnia 2012, 22:37
Kto robi offtop, a kto nie pozostawię bez komentarza. Chung wypowiada się na temat, bo mówi o kucykach, a nie robi tutaj jakiś dziwnych dyskusji rodem z Onetu. Z tego co zauważyłem robią to inne osoby, ale łapą nie będę wskazywał. Natomiast od ostrzegania są moderatorzy.

Co myślicie o modzie do Heroes3, który podmieniałby oryginalne miasta:

1. Zamek - miasto Celestii
2. Forteca - miasto Luny
3. Bastion - miasto Zecory
4. Inferno - miasto Discorda
5. Loch - miasto Psów na Diamenty
6. Necropolis - miasto Królowej Chrysalis
7. Twierdza - miasto Gildy
8. Cytadela - miasto Bizonów
9. Wrota Żywiołów - miasto Smoków

Miast trochę dużo, problem jest z pomysłami na jednostki. To tylko taka zabawa, nie myślę o realizacji tego.

Irhak PW
16 sierpnia 2012, 12:14
Cytat:
Co myślicie o modzie do Heroes3, który podmieniałby oryginalne miasta: (...)3. Bastion - miasto Zecory
Over my dead body! LONG UN-LIVE THE SHADOWSCYTHE! *chichot*

Cytat:
9. Wrota Żywiołów - miasto Smoków
eee... skąd wiesz, gdzie miało się mieścić pierwotne dragocitta? :P

Xelacient PW
22 sierpnia 2012, 02:13
Chung, trochę się z tym spóźniłem, ale pragnę cię poinformować, że społeczność bronies w Polsce jest naprawdę nieźle rozwinięta, a ta piosenka o "Crystal Ponies" i " The Faillure" to wyciekły gdzieś w połowie lipca.

Znasz For Glorious Equestria? Taki polski klon Equestria Daily, dobre źródło niusów jeśli ci się nie chce szwendać po zagranicznych stronach.

Kolejny ważny dział to grupy na facebooku, kilkanaście grup (ogólnopolska i wojewódzkie), nie wiem gdzie mieszkasz, ale myślę, że znajdziesz tam swoich... oczywiście pod warunkiem, że masz konto na "fakelooku". ;P
A dzieje się tam dosyć sporo, jak sobie dzisiaj (po tygodniowej przerwie) tam wszedłem (przed pierwszą, bo miałem nadzieję, że nikogo tam nie będzie) to zaraz mnie dorwał członek łódzkiego(mojego) stada, bo wszczął kolejną "dyskusję" tym razem o wyższości "Friendship is Magic" nad "Love and Tolerance".

O "Kucykowym Teamspeakerze" i pomniejszych blogach rozwodzić się nie będę, tam się możesz oddać zachwytowi nad niusami, oficjalnymi hasłami i spotkać "normalnych bronies".

Albowiem tutaj nie dyskutuje się słodkości, która powoduje zawał serca i atak hipoglikemiczny tu się dyskutuje o kwasie, który wypala duszę i rozpuszcza kręgosłup moralny, tu się nie mówi o magii przyjaźni tu się mówi o mocy stadnego szału! Buahahaha!

Chung PW
25 sierpnia 2012, 21:15
Zapraszam fanów na tą stronę
http://mlppolska.pl/

Dragonar PW
5 września 2012, 17:02

1. Twilight Sparkle;
2. Rainbow Dash;
3. Fluttershy.
Zdecydowanie pasuje. :P

Dziwacznie się czuję - mam już 12 odcinek tego czegoś...
Właściwie mój stan umysłu można opisać teraz w ten prosty, lecz jakże treściwy sposób:

Mitabrin PW
5 września 2012, 19:18


Każdemu może się zdarzyć.

Trith PW
5 września 2012, 23:31
Cytat:
Dziwacznie się czuję - mam już 12 odcinek tego czegoś...
Właściwie mój stan umysłu można opisać teraz w ten prosty, lecz jakże treściwy sposób: (...)
Cytat:
Każdemu może się zdarzyć.
Dlatego ja tą produkcją zainteresuję się nie wcześniej niż za dwa lata.

Xelacient PW
19 września 2012, 08:29
Ktoś zamawiał heroes of might and magic pony style?

Proszę bardzo, Equestria Divided presents:

"Miasto Pinkie Pie"
http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/182/8/4/equestria_divided__cult_of_laughter_forces_by_pooryorickda-d55jwqo.png


"Miasto Applejack"
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2012/176/d/0/equestria_divided__earthborn_forces_by_pooryorickda-d54tr1b.png


"Miasto Flutershy"
http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/175/2/5/equestria_divided__everfree_forces_by_pooryorickda-d54hqpf.png


Jak skończą wszystkie concept arty, to robimy moda? ;P

Irhak PW
19 września 2012, 10:09
gadająca fabryka kleju:
Jak skończą wszystkie concept arty, to robimy moda? ;P

Over. My. Dead. Body!

TopFunny525 PW
19 września 2012, 15:30
Xelacient, zaawansowany Brony:
Jak skończą wszystkie concept arty, to robimy moda? ;P

Nie taki zły pomysł :). Potrzeba tylko kilka osób znających się na grafice, z trzech programistów i mamy Pony Team :P. Pozostaje tylko kwestia bohaterów :).

OGARexs PW
19 września 2012, 16:58
Zgiń heretyku! MLP jest oazą męskości!

Antares PW
19 września 2012, 17:01
Heroes nie ugnie się, spokojnie. Szybciej kuce. ;-) I używaj innego określenia. ;-> A oazą jest dobra muza heroes, a nie kuce. Nie obrażając nikogo.

RabicanRabicanUsunięto posty niezgodne z Konstytucją.

Mitabrin PW
19 września 2012, 19:22
Cytat:
a ja już nie będę miał w co grać

Skoro tak stawiasz sprawę, to z radością muszę ci oświadczyć, że Don Komandorr, członek Hota Teamu obecnie odpowiedzialny za odtworzenie Forge jest stuprocentowym bronym... Jako dowód niech posłużą jego prace na DeviantARcie. Życzę miłego wyczekiwania kolejnych części tego fanowskiego dodatku. :3


przepraszam... nie mogłem się powstrzymać...
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel