Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14

Zetanaros PW
2 sierpnia 2012, 14:44
Masław:
To straszne.
Podbijam. Już samo to, że to jakieś dziwne, gadające, kolorowe konie, wzbudza we mnie niechęć. A do tego Tekken w ich wykonaniu...

Irhak PW
2 sierpnia 2012, 14:54
Eee... kojarzę już bitewną gierkę z poniakami.

Pony vs. Pony

TopFunny525 PW
2 sierpnia 2012, 19:15
Widać prośby Mosquy zostały wysłuchany i przeniesiono wszystkie posty:). Odnośnie tego, Chung masz wielką manię kucykową. Prosiłbym abyś troszeczkę z tą manią wyhamował bo nam grotę zaraz zakucykujesz:).

Irhak PW
2 sierpnia 2012, 19:18
Cytat:
bo nam grotę zaraz zakucykujesz:).
Jest tu tyle za, ile "połowa" przeciw ;)

Antares PW
2 sierpnia 2012, 19:30
Ta... Konstruktywna dyskusja o... kucykach. Da... :P

OGARexs PW
2 sierpnia 2012, 20:31
Każdy ma okres kucyfikacji. Nawet największy sceptyk kiedyś je polubi.
Tak na marginesie: Czy Qui lub Acid mają gdzieś link do "Ruszofej Groty"?
A co do Changa - Da mu ktoś zmianę w kamień na tydzień? Niech zacznie spamować na FGE, lub gdzieś indziej...

TopFunny525 PW
2 sierpnia 2012, 20:43
Cytat:
Oguś;P:
Tak na marginesie: Czy Qui lub Acid mają gdzieś link do "Ruszofej Groty"?

Chodzi ci o temat czy o wygląd? Bo jeśli to drugie to pamiętam, że Ginden prawdopodobnie miał. A kucykowy raj(czy jak mu tam było) chyba Hobbit albo Mit. Bo Acid nie ma. Pozdrawiam:)

Mitabrin PW
2 sierpnia 2012, 21:51
Cytat:
Bo Acid nie ma.


TopFunny525 PW
2 sierpnia 2012, 22:03
Cytat:
Bo Acid nie ma




Tak mi przynajmniej powiedział na czacie:)

Chung PW
3 sierpnia 2012, 11:25
Jak robicie te obrazki z napisami, albo gdzie je znajdujecie?

Zetanaros PW
3 sierpnia 2012, 11:39
Albo sam tworzysz w jakimś programie (paint, gimp), albo szukasz w google grafikach. Jaka tu filozofia? :/

Antares PW
3 sierpnia 2012, 16:58
Ogólnie to dziwny temat. Jestem starej daty, co jeszcze grało się w nogę na dworzu, a nie na gamepadzie czy innym dziwadle.XD Cóż nowe pokolenie to i nowe upodobania. Zawsze myślałem że kucyki to żeński temat ;-)

Mosqua PW
3 sierpnia 2012, 17:31
Stereotyp nieprawidłowy - dwóch psychologów z USA wykonywało badania statystyczne wśród fanów kucyków. Badani byli głównie Amerykanie, ale można wyprowadzić ciekawe wnioski.
Link do wyników badań

Jeżeli chodzi o moich znajomych, którzy też są fanami kucyków, to wśród jest adwokat, magister-informatyk, technik-mechanik z doświadczeniem zawodowym, dwie osoby w LO i jeden gimnazjalista. No i ja, dziewczyna która kończy inżyniera (jeden semestr został). Zatem większość z naszej grupy pamięta te dawne czasy i nikt z nich nie jest zniewieściały (mnie, jako kobietę, tyczą inne zasady). Zatem widzisz, Antares...

Kosiar PW
3 sierpnia 2012, 17:36
W związku że jesteśmy na forum Kwasowej Groty w dziale MLP:FiM chciałbym podzielić się swoim ciekawym spostrzeżeniem. Mianowicie w Worriors of Might and Magic kierowanej przez gracza postaci udaję się spotkać na swojej drodze księżniczkę Celestie którą w późniejszym czasie pokonuje. I tutaj konkluzja: Księżniczka uciekła lecz nikt nie wie gdzie, nadmienię że istotom boskim w świecie M&M przypisuję się m.in. umiejętność zmiany swojej formy np. no nie wiem Alicorna ? ;D

Zetanaros PW
3 sierpnia 2012, 18:08
Mosqua:
Jeżeli chodzi o moich znajomych, którzy też są fanami kucyków, to wśród jest adwokat, magister-informatyk, technik-mechanik z doświadczeniem zawodowym, dwie osoby w LO i jeden gimnazjalista. No i ja, dziewczyna która kończy inżyniera (jeden semestr został). Zatem większość z naszej grupy pamięta te dawne czasy i nikt z nich nie jest zniewieściały (mnie, jako kobietę, tyczą inne zasady). Zatem widzisz, Antares...

Miałem coś napisać, ale postanowiłem zostawić swoją opinię dla siebie.

Antares:
Zawsze myślałem że kucyki to żeński temat ;-)

Podbijam. A ja dodam, że w moim przekonaniu nie był to "temat żeński" tylko temat dla młodych dziewczynek bawiących się lalkami (ew. dla "lalusiowatych" chłopców)

Mosqua:
Stereotyp nieprawidłowy - dwóch psychologów z USA wykonywało badania statystyczne wśród fanów kucyków. Badani byli głównie Amerykanie, ale można wyprowadzić ciekawe wnioski.

"Badani byli głównie Amerykanie" - To wszystko wyjaśnia... [STEREOTYP] Świat Pałer Rendżers, kucyków, otyłych mechaników, fast foodów [/STEREOTYP]

Acid Dragon:
Z przykrością stwierdzam, że temat o magicznych kucykach MIEŚCI SIĘ w tematyce "około-fantasy" i ma prawo pozostać otwarty.
Jednocześnie najchętniej wszystkie bym je wysłał na samo dno piekieł.
Podbijam.


-------
Wydaje mi się, że jestem człowiekiem(?) nowoczesnym. Lubię sushi, korzystam z zielonej energii itp. Ale jednak są jakieś granice męskości, ew. dorosłości.

Alistair PW
3 sierpnia 2012, 18:47
Przede wszystkim wiele badań naukowców z Ameryki to jakaś farsa, stwierdzająca rzeczy oczywiste. Po drugie - kraj, w którym sąd karze lokal za to, że ktoś się kawą poparzył, albo pokaleczył uciekając przez okno w toalecie, żeby nie zapłacić rachunku, kraj który umożliwia psycholom posiadanie broni, to kraj chory i takie badania można sobie wsadzić gdzie światło nie dochodzi. Do tego jest to kraj, który spłodził Cartoon Network i South Park, czyli kanał, gdzie są bajki zrobione przez imbecyli dla imbecyli oraz bajka, która w chorym umyśle twórców przekazuje ważne treści pod płaszczykiem ironii (a tak naprawdę jest wynikiem choroby psychicznej). Oczywiście jest to również kraj, który spłodził wytwórnię Hanna-Barbera, co niestety nie zmienia mojego zdania o poziomie bajek z CN itp. Żeby nie było, to sam oglądam niektóre z tych bajek, ale jest to ewidentnie spowodowane sporą dozą fascynacji ohydą, bo na pewno nie wartościami merytorycznymi. Sorry, ale jeśli faceci oglądają bajkę o kucykach, to musi być z nimi coś nie tak. Podobnie jak z oglądaniem "Czarodziejki z Księżyca" czy "Atomówek". Samemu zdarzało mi się to oglądać, ale normalny, to ja też na pewno nie jestem. Piszę to, żeby ktoś nie pomyślał, że szkaluję innych, bo uważam się za lepszego. Wręcz przeciwnie, przyznaję się tym do swoich ułomności :)

Mitabrin PW
3 sierpnia 2012, 20:08
Cytat:
Przede wszystkim wiele badań naukowców z Ameryki to jakaś farsa, stwierdzająca rzeczy oczywiste.

Umm... Zatem sugerujesz, że wyniki ich badań są rzeczą oczywistą i "lubienie kucyków" jest zupełnie normalne, tak?

Cytat:
sam oglądam niektóre z tych bajek, ale jest to ewidentnie spowodowane sporą dozą fascynacji ohydą, bo na pewno nie wartościami merytorycznymi. Sorry, ale jeśli faceci oglądają bajkę o kucykach, to musi być z nimi coś nie tak.

Uważasz się za człowieka niezbyt normalnego i jesteś zafascynowany ohydą w bajkach, ALE ludzie którzy interesują się bajką, która WoGóle nie ma takich sowizdrzalskich elementów też wg ciebie są nienormalni... -.-

Cytat:
Oczywiście jest to również kraj, który spłodził wytwórnię Hanna-Barbera, co niestety nie zmienia mojego zdania o poziomie bajek z CN

Lekcja historii - CN zaczynało swoje życie jako stacja nadająca głównie seriale autorstwa właśnie HB. Dodatkowo HB założyło w latach dziewięćdziesiątych studio, które zajmowało się tworzeniem seriali dla CN.

Any questions? :P

TopFunny525 PW
3 sierpnia 2012, 20:21
Yes i have:)

Cytat:
Brawo Alistar, popieram.

Dawaj założymy temat atomówki . To będzie przeciw waga dla koników.

Może jeszcze Maka Paka!

Uno, w grocie jest bardzo mało osób lubiących atomówki.
Dos, atomówki nie mają nic spólnego z Fantasy:). Prędzej z Sc-F.

Alchemik PW
3 sierpnia 2012, 20:25
Cytat:
Przede wszystkim wiele badań naukowców z Ameryki to jakaś farsa...

Zgadzam się z Alistairem. Ci "naukowcy" uznają coraz więcej zachowań za które kiedyś groziło więzienie lub wariatkowo, za coraz bardziej normalne, i ostatnio z tą tolerancją wobec odmienności i dziwactw zaczynają już przesadzać.

Alistair PW
3 sierpnia 2012, 20:27
No cóż. "Czarodziejka z Księżyca" też nie jest bajką rubaszną, ale nie uważam, że jej oglądanie przez faceta jest tym, czym powinien się chwalić. Właściwie na czym niby ma polegać fenomen tej bajki, że tak się nią zachwycacie? Bajką o kucykach, słitaśną, odpowiednią dla dziewczynek?
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel