Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Mitabrin PW
11 listopada 2012, 10:15
Nie.


Miałem wręcz wrażenie, że wiele sytuacji było żywcem wzięte z Kingdom Hearts (wszystkie witraże, motywy z kolorami magii, serca itd.) i Władcy Pierścieni (choćby flashback pokazujący panowanie tego złego, którego imienia nie pamiętam)...

Xelacient PW
11 listopada 2012, 11:09
King Sombra, chociaż jeśli nie będzie "powrotu w wielkim stylu" to rzeczywiście nie ma po co zapamiętywać jego imienia.

Co do Kingdom Hearts to nie jestem w stanie ustonsukować, albowiem nie znam tytułu, jednak co do Władcy Pierścieni jak najbardziej się zgadzam, nie bez powodu zaczęła między bronies zaczęła krążyć ta grafika

Owszem analogie są, bez wątpienia jest potężnym magiem, zdolnym tworzyć interesujące zaklęcia i artefakty, ale już Diamentowe Psy miały bardziej złożony profil psychologiczny od niego.

AmiDaDeer PW
11 listopada 2012, 13:59
Ta niedawna dyskusja o twórczości Tolkiena była wręcz prorocza... ;P

Irhak PW
11 listopada 2012, 14:39
Cytat:
Do wszystkich, którzy oglądali początek 3 sezonu, czy oglądając te kolejne pola siłowe, "jasne" i "mroczne" kryształy a także rasę "nadkucyków", nie zaczęło wam się przypominać, że "Dostatecznie zaawansowana technologia nie różni się od magii?"
Hmm... technologia kryształów? Checked. Pola siłowe? Checked. Rasa "nadludzka"? Checked. No po prostu zrzynka z StarGate :P

AmiDaDeer PW
11 listopada 2012, 14:46
Gdzie Ty masz nadludzką rasę i pola siłowe?

Irhak PW
11 listopada 2012, 14:54
Zważ, że ja nie oglądam MLP :P Ja operuję tylko na tych informacjach, które mówicie i to było odniesienie do nich :D
A co do tych technologii w SG... technologia kryształów - Tok'Ra, pole siłowe - np. odcinek The Quest z StarGate SG-1, nadludzka rasa - Lanterianie :P

Chung PW
11 listopada 2012, 15:23
Ja oglądałem SEZON 3 Z napisami PL ODC. 1 i 2 i muszę powiedzieć że daję 10/10

Najlepsze: PP jako ninja (szpieg) i 2 piosenki w 1 ODC

Cheshire PW
13 listopada 2012, 11:27
Nowe odcinki całkiem, całkiem, tylko ten King Sombra jakoś tak słabo przedstawiony. Wiadomo o nim tylko, że był złym tyranem i używał czarnej magii.

Najbardziej dziwi, że Celestia i Twilight również potrafią używać takich zaklęć. Nie, żeby nie mogły, ale raczej nie powinny się takiego czegoś uczyć, skoro przedstawiają jasną stronę mocy.

Mam nadzieję, że King Sombra powróci i dowiemy się o nim czegoś więcej, bo pomysł dobry tylko za mało to rozwinęli. Właściwie na nim mogliby już zakończyć tworzenie nowych badassów.

Mamy już:
Lunę z jej ciemną stroną osobowości - Nightmare Moon, uosobienie chaosu o niemal boskich mocach - Discorda, mroczną władczynię niebezpiecznej, zmiennokształtnej rasy, żywiącej się emocjami - Queen Chrysalis, złego jednorożca, tyrana o czarnoksięskich mocach - King Somber.

Myślę, że to wystarczy. Zamiast tworzyć nowych, mogliby zrobić wątek z Discordem, który powraca i przemienia Lunę w Nightmare Moon, mszczącą się Queen Chrysalis, albo Sombera podbijającego świat.

Chung PW
13 listopada 2012, 17:14
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aXIf9mVT2Mo

Moja ulubiona muza pojawia się pod koniec 2 ODC. Sezonu 3

Xelacient PW
13 listopada 2012, 22:55
Tak Chung, mieszkańcy Kwasowej Groty umieją czytać i nie musisz pisać po dwa razy, że ci się podobają piosenki z pierwszych dwóch odcinków 3 sezonu.

Jak na mój gust całkiem nieźle, mimo iż ich twórca sam podniósł sobie poprzeczkę robiąć "This day Aria"

A jak już tak bardzo lubisz hity z początku 3 sezonu to masz tutaj taki co wbrew pozorom jest z nim bardzo mocno związany.

Lunkier PW
14 listopada 2012, 15:18
Moim zdaniem sezon trzeci rozpoczął się bardzo dobrze, wadą było jedynie słabe przedstawienie nowego badassa. Szkoda, że nie zrobiono tego lepiej, ale cóż, nie można mieć wszystkiego ;) Bardzo dobre odcinki, głównie ze względu na nowe piosenki i występ Cadence i Shining Armora. Jednak liczę na to, że w następnych odcinkach Luna będzie pojawiać się częściej.

TopFunny525 PW
25 listopada 2012, 11:08
Pora na moją skromną ocenę co do pierwszych dwóch odcinków trzeciego sezonu (obejrzałem po angielsku na YT). Podoba mi się... Wątek o tzw. kryształowym królestwie i kryształowych kucykach mi się podoba. Tylko w sumie ten czarny charakter mi się średnio spodobał. Owszem "He have the Power!", ale jej nie wykorzystał :). Fajnie było znów zobaczyć Cadence czy też Shining Armora. Miejmy tylko nadzieję, że powrócą również inne złe charaktery... Jeśli miałbym na coś narzekać, to to, że przez pierwsze 7-8 minut pierwszego odcinka nic tak naprawdę się nie dzieje, oprócz zaśpiewania "Failure Song" czy też informacji o teście Twi.

Tak czy siak, ocena na razie : bdb (5)

AmiDaDeer PW
25 listopada 2012, 13:46
Co prawda trochę czasu minęło od premiery trzeciego sezonu, ale mam pewne pytanie: czy naprawdę czuliście, że zaczyna się właśnie nowy sezon MLP? Ja osobiście mimo tak długiej przerwy miałem wrażenie, jakbym wracał do rutyny. Kiedy przy premierze drugiego sezonu wątek z Discordem był taki, że włączasz i mówisz "Wow, następne odcinki muszą być genialne!", zaś 2-odcinkowa końcówka była świetnym jego zakończeniem, tak te dwa odcinki o kryształowym królestwie... W gruncie rzeczy można je wsadzić gdzieś w środku i jedyną różnicą w ogólnym odczuciu byłoby to, że się niezmiernie dłużą.

Ale nie wiem, może ja nieco za dużo oczekiwałem.

TopFunny525:
"He have the Power!"
He HAS the Power jak już.

Mitabrin PW
25 listopada 2012, 17:37
Cytat:
Ja osobiście mimo tak długiej przerwy miałem wrażenie, jakbym wracał do rutyny.

Też miałem takie wrażenie... aczkolwiek podobnie się czułem w momencie, kiedy zaczynał się drugi sezon (szczerze mówiąc uważam, że drugi odcinek z Discordem był co najwyżej średni, tak jakby twórcy nie mięli pomysłu na zakończenie całej historii) i dopiero Halloween z Luną rozpoczęło dla mnie prawdziwy drugi sezon... Tak samo było ze ślubem, który powstał tylko w celu wypromowania zabawek z Kadencją... dopiero, jak na ironię, Chrysalis wszystko uratowała...

ps. Czy tylko mi się zdaje, czy... Jak dotąd w trzecim sezonie nie było Derpy?

TopFunny525 PW
28 listopada 2012, 20:56
Nie wiem, czy już widziano ten spoiler, znalazłem go dzisiaj popołudniu przeszukując YT odnośnie kolejnych odcinków :

Spoiler dotyczący Trixie

BTW. Na YT pojawiły się 2 kolejne odcinki...

3) To many Pinkie Pies
4) One Bad Apple

Przyznam szczerze, że te dwa bardzo mi się spodobały. Obydwa ciekawe i bardzo mnie wciągnęły, nie mogłem się oderwać od monitora gdy zacząłem je oglądać :).

Pozdrawiam i przepraszam za niemałe zamieszanie. Po prostu zacząłem chyba kolejny proces w ewolucji to większego bronego :P.

Pozdrawiam

AmiDaDeer PW
14 stycznia 2013, 16:16
Coś dla wrogów bronych. Strzeżcie się.

OGARexs PW
30 stycznia 2013, 07:41
It;s time for x-files!
A na serio- od premiery 3 sezonu słychać teorie spiskowe dot. Twilight Sparkle w roli alicorna.
I się stało
Wynieśmy się ponad intelektualne wyżyny i zacznijmy dyskusje!
O&O R.

Agon PW
4 lutego 2013, 15:35
Jak sprawili, że Discord zaczął służyć Celce, to teraz nawet Twilight jako alicorn nie jest niczym dziwnym. Zepsuli najfajniejszego badassa, lepiej jak był zamieniony w kamień, niż "dobry", blee.

Od tego odcinka Discord przestał być moją ulubioną postacią, a zaszczyt ten spotyka Queen Chrysalis, bo jest władczynią roju, a ja lubię Zergów ze Starcrafta ;P

Chung PW
18 lutego 2013, 14:22
Obejrzyłem cały Sezon 3 ogólnie daje za niego 8/10, bo 13 ODC 5/10, a piosenka Goodmornig ponyville 10/10, a True true friends przeboska 100/10.

Mitabrin PW
16 marca 2013, 10:52
Z początku myślałem o tym, by zamieścić to w innym temacie, ale skoro już wszystko co kucyczne powinno zostać zamieszczone w tym getcie, to niech już będzie to tu. Tak, cyrulik sewilski i chiński cesarz zrobił animację o kucykach. 2 miesiące codziennej ciężkiej pracy i mamy ciekawą, krótką historyjkę.
Przyznam się, że najbardziej ciekawią mnie opinie osób nieobeznanych z serialem, chciałem bowiem by mój filmik miał formę twórczości... alternatywnej.

ENJOY
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel