Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA/różne] O możliwościach spolszczenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

TopFunny525 PW
22 marca 2012, 20:07
Bastiony są dwa! Ten nowy, który miał być w Wogu i ten oryginalny w HIII. I poprawiałem, gdyż ty z Chrisem coś tam zaczeliście mówić i wogóle:D.

Matheo PW
22 marca 2012, 21:22
TopFunny525:
Bastiony są dwa! Ten nowy, który miał być w Wogu i ten oryginalny w HIII
Nie żartuj. Naprawdę?

Człowieku nie kompromituj się, taka dobra rada. Tak to jest jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem. I błagam Cię nie komentuj tego ;)

TopFunny525 PW
23 marca 2012, 12:22
Nie kompromituje się Matheo to primo!

Chris PW
23 marca 2012, 17:58
Ale ani ja ani Matheo nie pisaliśmy, że bastion ten pustynny miał być w HotA :). Ja tylko wspomniałem o tym projekcie i żałowałem, że upadł więc Matheo ma racje, czytaj uważnie

Matheo PW
23 marca 2012, 18:17
No właśnie ;)

Kurcze ciekawe jakie miasto dodadza w kolejnej wersji HotA. Pewnie (ku mojemu rozczarowaniu) Forge. Co o tym myślicie?

Chris PW
24 marca 2012, 06:19
Ja liczę na Kronverk ewentualnie Cathedral :p. Nie chcę Forge xD

AmiDaDeer PW
24 marca 2012, 11:39
A ja myślę, że to jest OGROMNY offtop i że ten temat (jakkolwiek według mnie niepotrzebny) służy dyskusji na temat spolszczenia Hoty, a nie nowych miast. Gdzie moje uprawnienia?!

But well, osobiście uważam Kronverk za miasto bezsensowne pod kątem zarówno fabularnym, jak i taktycznym. Dlatego ze wszystkich miast do Hoty na chwilę obecną najbardziej mi się podoba chyba Azyl (in. Предел - Skraj). Forge jednak mogłoby być idealnym wręcz miastem, gdyby jego obecność w grze była zrobiona na nieco innej zasadzie niż "Nowe miasto dla wszystkich!".

Matheo PW
24 marca 2012, 18:57
Drogi Hobbicie, rozumiem Twoją opinię. Jednak kwestia spolszczenia dawno została zamknięta. Więc nie da się, nie siać offtopu :)

Ale Kronverk, to ciekawe miasto, mogło by być dodane bez kampanii. Wielu fanom się podoba. We mnie entuzjazm budzi projekt "Podniebnego Miasta" (Niewtajemniczony, patrz "Dział HotA/Galeria" ;) Azyl prezentuje się rewelacyjnie ;)

voncur PW
10 października 2014, 14:36
Pogubiłem się, skoro jest już do wyboru od długiego czasu wybór ang/ru w luncherze, to kiedy bedzie pl wersja hoty?

Lyokoheros PW
10 października 2014, 15:12
Biorąc pod uwagę, że wszystkie obecnie występujące w Hocie teksty są przetłumaczone(znaleźć je można na odpowiedniej podstronie Kwasowej Groty), a wersja angielska pojawiła się w ostatniej "pełnej" wersji(czytaj 1.3), ponadto Hobbit coś kiedyś wspominał chyba o rozmowach z ludźmi od Hoty na ten temat, to w najbardziej optymistycznym wariancie można spodziewać się polskiej wersji z premierą wersji 1.4(przynajmniej, jeśli nie będzie ona dodawać nowych kampani).

voncur PW
10 października 2014, 16:08
Własnie coś, kiedys Hobbit z kimś o czymś.
Zakładając że wersja 1.4 wyjdzie, to pewnie będzie to najwcześniejszej 24.xii xd

Matheo PW
10 października 2014, 18:06
Wystarczy pomyśleć. Teksty już dawno zostały przetłumaczone. Dodanie ich do gry zajęłoby około 10 minut, gdyby było to możliwe. Wniosek jest taki, że gdy tylko będzie można to zrobić, to ktoś to zrobi.

Kammer PW
10 października 2014, 18:21
Matheo:
Dodanie ich do gry zajęłoby około 10 minut
Jesteś członkiem HotA Crew, że tak mówisz?

voncur PW
10 października 2014, 19:07
Ja z kolei pamiętam jak zajrzałem do plików gry i ja zobaczyłem ilość plików txt które trzeba zeedytować, to jeszcze szybciej zamknąłem.

Jestem po prostu ciekaw jak się sprawy mają.

Matheo PW
10 października 2014, 20:56
Ileż można o tym samym... Pliki tekstowe Horn of the Abys są zakodowane. Prawie tak samo jak siatkarski mundial :) Nie da się ich w żaden sposób zamienić na inne. Jest to narzazie niemożliwe do wykonania. W tym cały problem. Jeśli pojawi się wersja HotA, którą będzie można edytować, to z pewnością w ciągu kilku godzin, pojawi się polska wersja językowa. Pierwszy krok w tym celu musi wykonać HotA Crew.

voncur PW
10 października 2014, 21:26
To wiadome, od poczatku, inaczej już dawno byłoby spolszczenie.
Chodziło mi o sytacje gdy taka wersja bedzie.
O ile bedzie podbne do zwykłych plików, bo bedzie zabawa na pare godzin, a nie 10 minut.
A jak bedzie jeszcze inaczej, to nawet dni xD

Fandor PW
14 października 2014, 14:19
HotA nie rozkoduje plików gry według mnie, bo po co miała by je już teraz blokować :P. Mam przypuszczenie, że w plikach są już przygotowane podstawy do kolejnych wersji, i żeby nikt nie znalazł nic w plikach muszą być kodowane. Jedyną możliwością jest by Hobbit bądź ktoś inny kto ma z nimi kontakt, namówił ich do pokazania mu, co musi zawrzeć w tłumaczeniu do HotA (w sensie w jaki sposób to napisać itd.) i żeby sami członkowie teamu to wrzucili.

voncur PW
14 października 2014, 23:23
Zapewne jest tak jak mówisz, ciekawe co na to Hobbit?
strona: 1 - 2 - 3
temat: [HotA/różne] O możliwościach spolszczenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel