Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [KB] King's Bounty
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Dark Dragon PW
7 lutego 2007, 18:35
Ponoć wyszło KB3.
Gra została wydana jedynie na ZX Spectrum w 1998 przez Magic Moon Software (Rosja).

"Przedstawia kolejne losy bohatera w nowym świecie (na ziemiach jak w KB2 z wyjątkiem Alpii, której tu nie uświadczymy). Nasze zadanie jest takie, jak poprzednio - pracujemy dla władców kontynentów i ujawniamy spiski.

Gra nie zabija grafiką. Za to muzyka jest przyjemna dla ucha. Nie uświadczymy nowych potworów. Jednak innowacją okazało się podzielenie księgi czarów na 3 części: magię Dobra, Zła i Podróżną."

vinius PW
8 lutego 2007, 08:26
Oczywiście, już dawno, bo jestem autorem tego wpisu w Wikipedii :P
Powiem więcej, wyszło kilka wydań KB2 i KB3 (prawie wyłącznie na ZX Spectrum) - czytałem o tym trochę. Jednakże gry niewarte polecenia, chociaż w pewnych momentach innowacyjne (wprowadzenie pierwszego podziału w księdze zaklęć!).

SCALENIE

Jak kogoś interesuje:
na IJB przeczytałem, że trwają prace nad odświeżeniem grafiki KB. nic więcej NARAZIE nie wiem.
oprócz tego, że instalka zajmowała 1mb, a w obecnej fazie juz 100mb :)

SCALENIE

Hurra! Battlelord! Niech żyje! jedyny zarzut, jaki kieruje wobec nich jest taki, że to nie ja ową grę tworze. Brawo! niech żyję JA!
no, może sie zbytnio podnieciłem, ale jakżeby nie? hurra!

Micki PW
29 marca 2007, 18:55
Dołaczam się do radości Viniusa. Niech żyje Kings Bounty: The Legends!
Będzie jakaś alternatywa wobec Hirołsa piątki (orócz starszych części) i przynajmniej ma się ładnie nazywać.

Dark Dragon PW
9 kwietnia 2007, 21:13
Szukając czegoś po ruskich stronach natknąłem się chyba na moda do HoMM4. Zaprezentuję tu kilka "skrenów" - nawiązują one do KB:
http://www.fcenter.ru/img/softarticle/2005/dec/28/75631.jpg
http://www.fcenter.ru/img/softarticle/2005/dec/28/75636.jpg
http://www.fcenter.ru/img/softarticle/2005/dec/28/75633.jpg

Hmm... czyżby powstawała konkurencja dla EQ? To chyba dobrze.
Może kampania.

EDIT: Skąd mogłem wiedzieć, nie znam rosyjskiego.
Dokładny adres stronki:
http://www.fcenter.ru/online.shtml?articles/software/games/16076

EDIT 2: Trailer do KB:TL dostępny pod tym adresem (do ściągnięcia):
http://download.games.tiscali.cz/game/videos0/battle_lord-trailer.zip

MCalebMCalebChyba nawet na pewno kampania. No i gdzie te Twoje nawiązania do KB?

vinius PW
29 kwietnia 2007, 17:22
Eee tam, sceptyczny jestem :P
1. nie znam aż tak rosyjskiego, by wszystko rozumieć
2. czekam na nowe KB :)

jakby ktoś jeszcze nie widział:
www.worthplaying.com/article.php?sid=42368&mode=thread&order=0
skriny i FILMIK! z KB: Legends. N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-E!

EDIT: nie zauważyłem linku powyżej - sorki. Posty scalę potem*.

*jak nie zapomnę :P

Znalazł się służbista jeden, no. Już wole ortografomanię Tranga :P
MCalebMCalebRadzę nie zapomnieć.

Alamar PW
12 czerwca 2007, 14:25
Coś dla Vinka:
Historia z QftDBS - po jej przeczytaniu, jakoś odniosłem wrażenie, ze to całkowicie inny świat, niezwiązany nic a nic z Enroth (poza grafiką). :)

vinius PW
12 czerwca 2007, 15:53
Raz się przydałes przynajmniej, dzieki :) niebawem będę miał jako-takie dokładne tłumaczenie i zobaczymy, co z tego wyniknie.

Dark Dragon PW
4 lipca 2007, 08:53
Chyba wyszło (albo wychodzi) KB III na Windowsa. Dokładna nazwa to King's Bounty III - Богданов Вячеслав/Тюленев Николай Mod.

vinius PW
4 lipca 2007, 11:13
przyznam, że taki z tego mod, jak "z koziej d*py trąba", że takiego kolokwializmu użyję. niegrywalne całkowicie :)

AmiDaDeer PW
6 lipca 2007, 20:08
Co? Gdzie? Jak? Kiedy? Po co? Którędy? A po cholerę?
King's Bounty III? Mod? ROSYJSKI?
Gdzie to znalazłeś? W Googlach - o dziwo - nic nie ma. Chętnie bym to zobaczył, przetłumaczył sobie, zastanowił się i albo bym grał dalej, albo bym to przeskanował Pandą i wyrzucił.

vinius PW
6 lipca 2007, 20:34
na wikipedii angielskiej masz.

AmiDaDeer PW
7 lipca 2007, 14:19
Hehe! Znalazłem!
Szkoda tylko, że na rosyjskich stronach jest aż tak niski transfer (2.04KB/s to stanowczo lekka przesada :P).

EDIT: Ściągnąłem, popatrzyłem i wyrzuciłem. Powód?
1.Czcionka miała chyba być rosyjska, ale nie działa.
2.Mało jednostek, w dodatku nieudolnie wyciągniętych z KB2.
3.Kiepska grafika.
4.ZUPEŁNIE NIE WIADOMO O CO CHODZI.
5.Niegrywalne.

Alamar PW
13 lipca 2007, 18:32
KB Trailer z E3 (do obejrzenia 2:11 min.).

Viniek - może do choinki byś się zdecydował, czy w końcu będziesz zamieszczał niusy o nowym KB czy też nie (decyzję wiesz gdzie słać). Bo Twoje dotychczasowe niezdecydowanie nikomu nie wychodzi na zdrowie.

vinius PW
13 lipca 2007, 19:10
wyobraź sobie, że całkiem o tym już zapomniałem... nawet teraz tego nie pamiętam. Ja miałem takie zadanie? Hmm... może i tak ;) inna sprawa, że w tej branży jest taki zastój, że news pojawia się średnio raz na miesiąc (a oficjalny raz na dwa), więc nie będę chyba przeszkadzał Wam w pracy na razie, jak jakiś njós będzie to tutaj napiszę... (BTW> skąd Ty to o targach e3 wziąłeś? ;) )

AmiDaDeer PW
13 lipca 2007, 19:19
Na tamtej stronie z trailerem King's Bounty: The Legends jest nazwane po rosyjsku mniej więcej "King's Bounty: Legenda o ryszczare". Ciekawe dlaczego (nie mam pojęcia, co to jest ryszczara :P)?

EDIT: Racja, moja wpadka. :P

Otworzyć temat! Otworzyć temat! Otworzyć...

vinius PW
13 lipca 2007, 19:22
Gdzież "ryszczare", pisze wyraźnie "rycarie", czyli rycerzu (rycerstwie?).

EDIT: Przez to Twoje czepialstwo przypadkiem usunąłem posta w pierwszej stronie tematu, Ty, Ty... Ty Liszu Ty!

EDIT 2: Tylko sobie nie zapominaj, że ten piękny, merytoryczny, praktyczny i niemalże święty temat to siedzi tu tyle, co Ty w grocie, więc jak już tu zaglądasz, to lepiej nie zapomnij go z czasem odblokować :)

MCalebMCalebRadziłem nie zapomnieć.
Teraz to ja, o ile nie zapomnę, otworzę ponownie ten temat.

EDIT: Nawet nie wiesz jak mi przykro z tego powodu.

EDIT 2: Lisze nie zapominają, a ignorują.
Temat otwarty, z niespodzianką.

Ginden PW
28 listopada 2007, 18:23
Jak się strzela w KB na przykład łucznikiem?

Alamar PW
19 stycznia 2008, 21:26
Co niektóre strony donoszą, że premiera KB: Legend nastąpi 1 lutego (jest to mało realne), inne że 17 lutego.

A teraz żeby Vinius się nie nudził:

Artykuł po rosyjsku plus mapka świata (jeśli dobrze widzę).
Chyba galeria większości screenshotów z gry (po słowacku) - polecam obejrzeć też "cudowne" facjaty bn-ów.

Alamar PW
6 marca 2008, 08:54
Info od Cenegi (nieoficjalne) - King's Bounty: the Legend powinno ukazać się w polskiej wersji językowej po wakacjach (światowa premiera na razie oscyluje w granicach kwietnia-maja).
Nie żeby była to ważna informacja... :P

Alamar PW
26 czerwca 2008, 09:35
Trochę informacji o King's Bounty: The Legend, przetłumaczone z angielskiego na rosyjski (czy tam odwrotnie ;P) - szukać postów Geny'ego.
Oprócz charakterystyki ras, opisu rage spirits, jest też opis świata nowego KB.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [KB] King's Bounty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel