Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10

TopFunny525 PW
30 września 2012, 19:13
@Dru

Miałem podobny problem w czwartej misji kampanii Inferna, jeśli chodzi o żywiołaki ciemności. Według mnie masz dwa możliwe rozwiązania...

1. Użyć Trainera - Został on wypuszczony na wersję 1.1.1. Posiada on kilka wbudowanych kodów, jak na przykład bardzo szybki przyrost stworzeń, czy nie skończona liczba punktów ruchu :). U mnie jakoś działa :P.

2. Zacząć od nowa grę i spróbować jak najszybciej dojść do podziemi :P.

Jeszcze jest taka sprawa, otóż grając w pierwszą misję Pirate of the Savage Sea i gdy doszedłem do Ptaka Gromu - mając około po tysiąc jednostek :P, nagle ta liczba zmniejszyła mi się o 3/4 -_-". Za każdym razem tak było i chyba po dziesiątej próbie udało mi się pokonać ptaka gromu. Any ideas to fix that? :>

Belegor PW
30 września 2012, 21:04
Jeśli chodzi o ptaka gromu, to zawsze tak będzie. Sam ptak vs. mega armia to nie problem, ale żeby było ciekawiej Crag Hack ma do dyspozycji tylko tyle ile min. potrzeba do jego zgładzenia.

Dru PW
30 września 2012, 21:45
@TopFunny525

Obecnie mam wersje 1.7.1 więc nie jestem pewien czy by działał jeśli został stworzony do wersji 1.1.1. A rozpoczynać od nowa gry to nie chce mi się, tym bardziej, że raz już resetowałem mapę bo źle zainwestowałem w punkty umiejętności Craga :P

TopFunny525 PW
30 września 2012, 21:46
Syrious:
Sam ptak vs. mega armia to nie problem,

Jednak zauważ, że w każdej potyczce z innym bossem mam mega armię i mi nie zmniejsza, a tu cudownie ma trzoda obumiera i zostaje mi jedynie 1/4 armii :P.

Wikist PW
7 października 2012, 10:40
Punkty rodowe zdobywamy za punkty doświadczenia i osiągnięcia. Na 40lv jest to 1 PR za 100 XP, a na wcześniejszych 1 PR za 1000 XP.

Był to taki wstęp, żeby przedstawić wam ogólnie sytuację, przejdziemy do rzeczy: za wygrywanie misji w kampanii otrzymujemy PD, więc po wczytaniu zapisu z końca misji i po przejściu jej jeszcze raz znowu dostajemy PD. Ja tak zrobiłem z ostatnią misją Inferna, kiedy miałem 40lv (chciałem sobie zmienić nazwę zapisu, a przy okazji przeszedłem mapę jeszcze raz) i potem wracając do menu głównego patrzę, że przyrosło mi 5,000 PR.

Czy to nie jest przypadkiem jakiś sposób na ominięcie "systemu"?

XaRRo PW
7 października 2012, 13:25
Kolejny bug, na jaki trafiłem - jeśli założymy artefakt na miejsce, na którym mamy już inny, to ten stary... znika, bezpowrotnie. Nie wiem, czy dzieje się tak za każdym razem, wolałem dalej nie sprawdzać.

Field PW
7 października 2012, 13:40
Jedno pytanie - czy to któryś z nowych artefaktów (z któregoś DLC), czy też z podstawki? I podmieniałeś którym?

Alamar PW
7 października 2012, 15:08
A byś zajrzał na oficjalne forum Ubisoftu do tematu o bugach, to byś wiedział. :P

Field PW
7 października 2012, 21:26
A zajrzałem, ale chcę wykluczyć możliwość pojawienia się innego przypadku. Przepraszam za chęci :P

Alchemik PW
14 października 2012, 12:26
Mam pytanie odnośnie ekskluzywnej zawartości z edycji kolekcjonerskiej, jeśli w złym temacie to przepraszam. Otóż jak ją odblokować? Wybierając opcję "odblokuj zawartość" pojawiają się tylko informacje o "Pirates of the Savage Sea" i "Danse Macabre". Myślałem też żeby zainstalować Heroes VI od nowa i nie instalować patcha 1.5, tylko nie wiem czy to jakoś nie namiesza.

Mógłby ktoś mi to poradzić co zrobić?

TopFunny525 PW
14 października 2012, 12:31
Chodzi ci o kod na laskę Ashy i Kraala? Bo jeśli tak, to tam w menu głównym w prawym górnym rogu powinien być taki przycisk, aby odblokować inne dodatkowe zawartości. Ja tak przynajmniej odblokowałem :P.

Powinieneś go rozpoznać :P.

Pozdrawiam

Alchemik PW
14 października 2012, 12:52
Niestety, jest ten sam problem.

superzgred PW
14 października 2012, 14:15
Aby odblokować zwartość kolekcjonerki na patchu 1.7 wystarczy kliknąć na odblokowanie któregokolwiek dodatku. Wyskoczy wtedy okienko do wprowadzenia kodu. Należy tam wpisać kod z ULC (dodatki z EK) i powinno działać

Alchemik PW
14 października 2012, 18:54
Cytat:
Aby odblokować zwartość kolekcjonerki na patchu 1.7 wystarczy kliknąć na odblokowanie któregokolwiek dodatku. Wyskoczy wtedy okienko do wprowadzenia kodu. Należy tam wpisać kod z ULC (dodatki z EK) i powinno działać

Zadziałało, dzięki.

Alamar PW
16 października 2012, 09:33
Bugi w 1.8:

- Córa Malassy w Bestiariuszu nadal ma opis Ptak Gromu. Glorie nadal nie mają podanej wartości ataku.
- Wszelkie błędy w opisach (jednostek, umiejętności, artefaktów, tygodni, osiągnięć... czegokolwiek) jak były, tak są.
- Nadal nie można wybrać dowolnego tytułu dla profilu gracza, bo ich lista "ucieka" poza górę ekranu (przynajmniej jak tych tytułów "trochę" się ma).

Wikist PW
18 października 2012, 21:01
Czy zostało zauważone, że Sandro domyślnie posiada specjalizację w magii (w ustawieniach bohatera), ale w grze zaczynamy z bohaterem mocy? Musiałem rozpocząć grę zmieniając Sandra na moc, choć już był bohaterem z mocy (choć w specjalizacji zaznaczone było, że w magii), a potem z powrotem na magię, by się zrestartowało.

Wiem, że Sandro ma być domyślnie magiem, bo w opisie rodowym nim jest, a także na menu gry z dodatku.

Farben PW
19 października 2012, 07:54
Nie naprawiono także bugu, który pojawił się z ostatnią łatką, dotyczącego rozstawiania jednostek na polu bitwy za pomocą talentu taktyka. W niektórych przypadkach nie można przestawić dużych jednostek, ponieważ po ich przemieszczeniu znikają z pola bitwy.

Co do Sandra, też się nagłowiłem jak tu zrobić go magiem w kampanii. W zasadzie gra wojownikiem by mi nie przeszkadzała, ale chciałem koniecznie sprawdzić nowy kostur :)

superzgred PW
19 października 2012, 12:31
Ja zauważyłem inny bug. Po pojawieniu się patcha 1.8 na moim (słabszym sprzęcie) gra na minimalnych ustawieniach śmiga płynnie tylko przez jakieś 10-15 min,a potem zaczyna się bardzo mocno przycinać. Wcześniej się tak nie działo.

Damcio PW
15 stycznia 2013, 21:19
Hej wszystkim :)

Nie byłem pewien gdzie dodać ten post, mam nadzieję, że tu będzie OK.
Dziś spotkałem się z bardzo ciekawą sytuacją... grając sobie z kobietą w trybie gorących krzeseł, podczas jednej z potyczek jeden z oddziałów a konkretniej gwardzista przy którym stała wroga jednostka dostał komendę ataku na nią... i właśnie w tym momencie postać zamiast uderzyć jednostkę, wbiła tarczę oraz pikę/dzidę w ziemię i... zaczęła króciutkie przedstawienie taneczne... trochę postepował a potem ponownie wziął broń do ręki... :)

Zdarzyło mi się to po raz pierwszy więc nie wiem co o tym myśleć... czy jest jakiś sposób aby wywołać ponownie taką akcję? Spotkał się ktoś z taką sytuacją?


Pozdrawiam

Dark Dragon PW
15 stycznia 2013, 22:52
Czy to nie aby akcja bezczynności tak jak np. tu?
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10
temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel