Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 87 - 88 - 89 ... 142 - 143 - 144

witchking PW
30 czerwca 2014, 17:24
Nowe akurat pasuje kolorystycznie do obecnej wersji miasta. Stare uważam za nieudane, zamek jest rozmazany i wygląda jak by unosił się w powietrzu, a tło jest zbyt ciemne. Stąd postanowiliśmy je zmienić.

Warmonger PW
30 czerwca 2014, 17:45
Nowa grafika też wygląda, jakby zamek nie pasował do tła z tą różnicą, że jest bardziej wyraźna :P

witchking PW
30 czerwca 2014, 17:56
Czyli jest lepiej:)

Warmonger PW
30 czerwca 2014, 18:53
Nie, bo jeśli coś wygląda słabo, to lepiej, żeby pozostało niewyraźne :P

AmiDaDeer PW
30 czerwca 2014, 18:56
Oba projekty niestety wyglądają miernie - to po lewej jest niewyraźne, to drugie zbyt ostre. Trzeba jeszcze nad tym sporo popracować, by wyglądało to znośnie.

Daractive PW
30 czerwca 2014, 18:59
A tak swoją drogą jeśli ta grafika pasuje, to jak bardzo rozjaśniliście ekran miasta (mam nadzieję że nie do poziomu HoTA)?

rtx PW
30 czerwca 2014, 19:10
No mi się tam nie podoba.
Odnoszę wrażenie, że zamek stoi pod złym kątem.
Jest płasko wlepiony na górę.
Za ostre [jeno ździebko, ale zawsze].
Mi osobiście kolory nie leżą, ale jako tak trochę daltonista, nie powinienem się wypowiadać.

No chyba, że miał to być przekrzywiony przez huragan billboard postawiony przed tą śmieszną górą, wtedy zwracam honor.

J. M. Sower PW
1 lipca 2014, 09:26
Wydaje mi się, że obrazek jest zwyczajnie zbyt wyostrzony, światło lamp zbyt mocno oświetla budynek w porównaniu do tego jak oświetla go słońce i cienie są trochę zbyt intensywne (trzeba by chyba poprawić oświetlenie w każdym budynku, tak aby zmniejszyć ten kontrast). Oto moja wersja alternatywna (robiona na szybko).

Edit: Prezentacja jednostki na tym tle:

Drwal PW
1 lipca 2014, 09:43
Jest dużo, dużo lepiej. Porównałem je z nowymi tłami Hoty:



dla porównania wersja Sowera:



Wyglądają bardzo podobnie, trzyma jak najbardziej poziom, chociaż mam małe wrażenie że jeszcze można dokonać drobnych zmian. Zauważcie że ostrość terenów zmniejsza się wraz z oddaleniem. W wersji Sowera tego nie ma, teren jest identyczny na pierwszym jak i dalszym planie, przez co wydaje się trochę, że miasto jest bardzo blisko i jest po prostu małe.


Warmonger PW
1 lipca 2014, 10:13
Bardzo podobnie, ale kontrast trochę zbyt niski. Sama szarość.

mitlandy PW
13 lipca 2014, 19:45
Nowe tło poprawione, teraz zamek nie wygląda jakby był wklejony w paincie.

Z jednostką:

Kastore PW
13 lipca 2014, 20:19
Wunderbar! Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Warmonger PW
13 lipca 2014, 20:39
To jest to.

MinosKing PW
13 lipca 2014, 21:51
Wygląda wspaniale.

AmiDaDeer PW
13 lipca 2014, 22:23
Tak, ostatnia wersja jest najlepsza.

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 11:37
Potwierdzam, wygląda świetnie!

Z tego co widzę będzie trzeba chyba zaingerować lekko w te moje tło; ten pomysł z ciemniejszym niebem mi się podoba. Powstaje pewien kontrast, którego mi właśnie w moim dziele brakowało i nie wpadłem na to, żeby przeprowadzić ten prosty zabieg. No, ale w końcu człowiek całe życie się uczy ;D.

Drwal PW
14 lipca 2014, 13:37
O to chodziło, wygląda bardzo dobrze. A już się bałem, że te tła mogą zepsuć całe świetne wrażenie miasta. :)

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 13:53
Sower:
Z tego co widzę będzie trzeba chyba zaingerować lekko w te moje tło
Z tego co widzę już to zrobiłem. ^^' Aktualną wersję tła posiada Witchking, była chyba jeszcze trochę zmodyfikowana, m.in. dostosowana pod gildię magów.

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 16:22
Ok, z początku pomyślałem, że może przerobiony został tylko ten portrecik :P, dobra robota.

Jaszczurzy Alchemik PW
29 lipca 2014, 16:48
Wie ktoś czy strona Zgop działa?
strona: 1 - 2 - 3 ... 87 - 88 - 89 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel