Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 141 - 142 - 143 - 144

zeryss PW
2 grudnia 2019, 21:17
Why is MDT Forge now called UDC Forge?

Now is another team involved in this project?

Kammer PW
2 grudnia 2019, 21:48
Where is such name used?

spartak PW
4 grudnia 2019, 11:14
http://heroes3towns.com/spartak/mdtquestion.png

Kammer PW
4 grudnia 2019, 12:38
It seems it's already fixed.

Entai PW
27 marca 2020, 17:07
Jakie jest uzasadnienie fabularne dla obecności gogów i magogów w armii Kuźni? Szczerze mówiąc, ostatnio przestała mi się ta koncepcja podobać, bo nie sądzę, żeby Kastore, przybysz z kosmosu mający w przeszłości do czynienia z jednym ze strażników, chciał współpracować z tymi istotami. Myślę, że miałby świadomość, jakie zagrożenie niosą, i że dodatkowe uzbrojenie ich i wzmocnienie mogłoby przynieść zagrożenie dla dalszego istnienia planety, którą przecież chciał podbić. Bo nawet jeśli były to tylko nieliczne niedobitki, to przecież mogły się szybko rozmnożyć i zbuntować.


PS: Proszę moderację o nieusuwanie moich komentarzy oraz postów, dziękuję.

Kastore PW
27 marca 2020, 17:11
Gogi i Magogi nie są Kreeganami i nie przybyły z kosmosu, tyle w temacie.

Entai PW
27 marca 2020, 17:22
To które jednostki z Inferno są Kreeganami, i w jakiej grze, oraz w którym miejscu zostało to powiedziane?

Crystal Dragon PW
27 marca 2020, 17:30
Dajmy na to w Might and Magic 6-7, gdzie mamy jednostki nazwane wprost kreeganami z podziałami na funkcje oraz wspomniane gogi, co automatycznie przekreśla jakąkolwiek możliwość, żeby można było im nadać miano kreegan.

Entai PW
27 marca 2020, 18:48
A może ktoś zrobić rozpiskę jednostek Inferno? Bo na razie rozumiem to tak, że:

1. Chochliki, Chowańce - nie wiem
2. Gogi i Magogi, jak się dowiaduję, stworzenia zamieszkujące Antagarich, a nie Kreeganie
3. Piekielne Ogary i Cerbery - na pewno nie Kreeganie, ale nie wiem, czy były na Antagarichu od początku, czy przybyły tam razem z Kreeganami
4. Demony i Rogate Demony - Kreeganie
5. Czarty i Piekielne Czarty - obstawiam, że Kreeganie
6. Ifryty, Sułtańskie Ifryty - też raczej Kreeganie, ale pewien nie jestem
7. Diabły, Arcydiabły - Kreeganie

Kastore PW
27 marca 2020, 23:09
Ifryty nie są Kreeganami. Kreeganami są diabły, demony i czarty, co do chochlików to nie wiem.

Fandor PW
27 marca 2020, 23:59
W sumie to ciężko powiedzieć czy ktokolwiek jest tam Kreeganem. Inferno to miasto w którym rządzą Kreeganie, ale mają tam popleczników z wymiaru ognia. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że Gogi i Ifryty są na pewno z wymiaru ognia i w sumie równie dobrze reszta jednostek też może być jakimiś bardzo wypaczonymi duchami lub żywiołakami ognia.

Kastore PW
28 marca 2020, 01:49
Gogi pojawiają się też w miejscach objętych klątwą, np. Kurhany w MM7.

Andruids PW
28 marca 2020, 02:26
Biografia jednego z bohaterów Azylu w H4 mówi o sojuszu ifrytów z Kreeganami:

"Xyron uważał że Kreeganie zbyt często przegrywają, więc przekonał pozostałych Ifritów, by zerwali sojusz z demonami. Teraz jego ludzie mają więcej wolności niż kiedykolwiek. Mogą puścić wszystko z dymem gdy tylko przyjdzie im na to ochota i nic nie powstrzyma ich przed spaleniem całego świata!"

Z kolei opis Ifrytów ze starej strony NWC opisuje je jako naturalnych mieszkańców wymiaru ognia:

"These powerful and intelligent creatures live on the Plane of Fire. Common there, they are rarely seen in the lands of Jadame. Only powerful summoning magic can compel them to leave their home plane for other realms."

zeryss PW
15 października 2020, 06:53
Special building work!!!
WARNINGS!!! works on build of October 11
Forge+Special building



avatar PW
18 października 2020, 16:57
Thanks zeryss, but we're waiting for next parts of special buildings system to choose something to suits best for Forge (and Courtyard). That's why special buildings will stay empty for now :)

AmiDaDeer PW
19 października 2020, 13:15
Basically what Avatar has said. The Forge town needs some rebalance anyway, and giving it copies of original special buildings from other towns won't suit it well.

zeryss PW
19 października 2020, 13:57
The Replicator allows you to replicate Artifacts

AmiDaDeer PW
19 października 2020, 14:06
Replicator should NOT work like an Artifact Merchant does.

avatar PW
5 marca 2021, 21:10
Forge doczekało się kolejnej recenzji.

zeryss PW
6 marca 2021, 21:10
when will special buildings be implemented in forge?
vcmi allows you to do this
strona: 1 - 2 - 3 ... 141 - 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel