Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [Archiwum] Komentarze i pytania do "zerowej" sesji
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Kathrin PW
27 czerwca 2005, 20:22
Ja nie mogę zginąć bo mam już zaplanowane takie śliczne zakończenie jak u Morrella, bodaj w "Testamencie":)) No a jeśli to ładny dziś dzień na smierć:)

Alamar PW
27 czerwca 2005, 20:25
Acid, to tylko próba i pamiętaj, ŻE TO RABICAN MA BYĆ MG W ZWYCZAJNEJ SESJI.
A może Ty chcesz pomistrzować i zabawić się w pilnowanie porządku, zwłaszcza w "godzinach szczytu"?

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 20:27
Alamar - ja się na tym nie znam :) - ja conajwyżej mogę ocenić czy warto wogle w to brnąć.... a jak na razie to chyba spełniły się wszystkie moje obawy co do tej sesji +więcej....... wynikło też kilka pozytywnych aspektów, ale ...... a zresztą - o tym póŹniej.

Kathrin PW
27 czerwca 2005, 20:30
Ja mam dwa wnioski, które już mi się nasuwają, ale też zostawię na potem, bo teraz ... sam widzisz:)

Alamar PW
27 czerwca 2005, 20:30
>>>Alamar - ja się na tym nie znam :)
A ja niby to co? TO MÓJ PIERWSZY RAZ. Kilka lat temu grałem w 3-4 sesje, czyli niewiele więcej od Ciebie. I wiem, że jest dużo błędów. A przedmioty Tranga odpłynęły w siną dal (ma teraz nowy cel życiowy :) )

Alamar PW
27 czerwca 2005, 20:36
Trang, jesteś w Grocie? Odezwij się, bo chciałbym zakończyć tą sesję dzisiaj, aby Acid mógł wreście się czepiać (najlepiej w nowym temacie "Podsumowanie").

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 20:52
raczej skup sie na tym, by zamiast czekać na moje czepialstwo spróbować wyciągnąć jakieś pozytywne argumenty ;)

Alamar PW
27 czerwca 2005, 20:54
Od tego będzie Rabican. Ja chyba zaraz zabiję Tranga, za jego głupoty o Altaxusie.

Boryna PW
27 czerwca 2005, 21:03
Jakie głupoty on pisał?Mogę się dowiedzieć?

Alamar PW
27 czerwca 2005, 21:11
Boryna:
Trang spotkał cię przed jaskinią, a ty byłeś w wiosce na dole. Poza tym przeczytaj sobie kiedyś na spokojnie całą ta sesję i zobacz jakie są w niej głupoty (pewnie moich jest najwięcej).


Acid:
KONIEC!!! Teraz możesz się czepiać (a pewnie jest czego)

Kathrin PW
27 czerwca 2005, 21:18
Co znaczy, że mnie nie martwi, gdybym wiedziała, że chcesz uśmiercić Tranga, nigdy nie wylazłabym z tej nory. Przynajmnie nie na własnych nogach:) No nieeeeeee.
Pisałam pewnie równolegle ten ostatni post w przygodzie. Jak trzeba to go wyrzucę.

Alamar PW
27 czerwca 2005, 21:21
Wybacz Kathrin, ale Trang mnie dzisiaj dobił. Nie miałem też, za bardzo czasu na myślenie. Musiałem w miarę szybko działać (z mizernym skutkiem) na wasz rozwój akcji. A poza tym może coś w jaskini jeszcze zostało? W końcu Mor nie widział eksplozji :)

A to ostatnie niech zostanie.

Kathrin PW
27 czerwca 2005, 21:41
oki:)
Mam tylko dwie uwagi techniczne
- wydaje mi się, że musi jednak istnieć mechanika postaci.
- MG nie powinien być równocześnie graczem

Alamar PW
27 czerwca 2005, 21:47
>>>MG nie powinien być równocześnie graczem
To na pewno :)

Dobre strony tej sesji:
- obyła się i wiemy jakie mogą się pojawić problemy
- gra Dru i Kathrin była bardzo dobra

i to wszystko!

Wady:
- chaos i brak logiki
- MG stworzył za silnego bohatera :) (a i tak to była cząstka jej mocy)
- brak porządnego MG
- i wiele innych

Kathrin PW
27 czerwca 2005, 22:10
Dzięki Alamar i bez żadnej kokieterii mogę stwierdzić, że masz predyspozycje do mistrzowania. Jeśli tylko zechcesz to robić. Nie jestem jednak pewna czy ci tego życzyć. Ktoś mi bliski jest w prawdziwym nałogu RPGowym. Taka podmianka realnego życia na grę. Ekipa o której wspominam gra już trzeci rok co drugi dzień - nooo wtedy można doskonalić umiejętności mistrzowania.
Jakbyś był zainteresowany podaję namiar na ich stronkę, są tam ładne karty postaci (po prawej, kliknąć na imiona np. Varia:) i ciekawe opisy sesji. Aaa i jeszcze kroniki Leili, zgadnij kto pisał:)
http://sathra.ownlog.com/

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 22:48
debata w komnatach władców - od jutra.

Dru PW
27 czerwca 2005, 23:55
>>>- gra Dru i Kathrin była bardzo dobra

Ekhm ja? Taki skromny elfik?

No ale cóż......... najwyraŹniej mam predyspozycje... zawsze marzyłem o grze aktorskiej w jakiejś sztuce:P

Nevendar PW
29 czerwca 2005, 00:35
Teraz będzie następna sesja próbna czy już normalna gra i czy ja w niej będe ? Proszę odpowiedz.

Kathrin PW
29 czerwca 2005, 03:46
Wczoraj coś nie mogłam wejść do Groty więc dopiero dziś wrzucam swoje trzy grosze.
Ta sesja pokazała, że niezbędna jest jednak jakaś dyscyplina co do obecności graczy. Głupio decydować za czyjąś postać, a jak nie ma wszystkich gra toczy się ospale lub wcale:) Chyba trzeba się dogadać, że jeśli już ktoś decyduje się grać, to tak jak w życiu:) przychodzi na spotkanie i udziela się.
Wrócę jeszcze do mechaniki postaci, jednak jest ona niezbędna, gdyż tak to właściwie nie wiadomo czy bohater powinien już zginąć czy jeszcze nie:).
Słyszałam, że najprostsza jest mechanika wodziarska (cokolwiek to znaczy, MG pewnie wie:)) ale i inne (Rabican w jednym z pierwszych postów miał tu swoją propozycję) też pewnie by się dało przysposobić.
W przeciwnym razie, zamiast w g r ę bawimy się w tworzenie literatury, co mnie osobiście bardzo pasi, ale Acidowi najwyraŹniej przeszkadza:)
Na zakończenie dziekuję wszystkim, a zwłaszcza Alamarowi (no, że nie wspomnę o rodzicach i dziadkach, jak na wystapieniach oskarowców bywa:))))) za wspólnie spędzony czas. Mnie się podobało. Fajna ta Twoja elfopodobna, przypomina jedną z postaci z gry "Death or the life" na X-boxa. Życzę miłych wakacji, my z Morem od niedzieli zaszyjemy się gdzieś w lasach:).


Kathrin PW
30 czerwca 2005, 08:21
Co jest???? Dlaczego nikt się nie wypowiada o sesji? Acid skomentowanie jednym zdaniem, że następna sesja niemile widziana, niewiele wnosi. Czy zobaczę tu jekieś merytoryczne komentarze???? I gdzie się wszyscy gracze nagle podziali?
Rabican, Alamar, Dru, Trang,Kazaam - to do Was to wołanie :)))
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [Archiwum] Komentarze i pytania do "zerowej" sesji

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel