Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [Archiwum] Komentarze i pytania do "zerowej" sesji
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Alamar PW
27 czerwca 2005, 17:54
Komentarz do postu z Listy Obecności:
Dobra Kath. Wolisz pokojowe zakończenie czy może totalną demolkę? Acha, może o 19 ktoś się zjawi (Trang?).

A Acid siedzi(ał) w pewnej Jaskini ;)

P.S.
>>>Mieliśmy iść do Świątyni, Świątynia przyszła do nas!

A tak bardzo chciałem to zacytować ;) Byłaś szybsza.

Kathrin PW
27 czerwca 2005, 18:08
Czekamy na resztę:) Chyba, że masz dość? Wiesz dziś jestem w nastroju do demolki, mogę nawet zginąć , byle z pieśnią na ustach:) (może to być "Siódmy Koktajl Myslovitza "(...)Gdybym jeszcze umiał się śmiać to bym chciał umrzeć tu ze śmiechu i to nie raz. Nawet chciałbym uciec stąd.Tylko dokąd można tu uciekać?")
Z pewnością napiszesz ładne zakończenie. Jakie by nie było.

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 18:10
...bo Acid jest wszędzie :P

Alamar PW
27 czerwca 2005, 18:11
Ale nie wtedy, gdy jest potrzebny.

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 18:44
ejże :P - a do czego ja ci do szcześcia potrzebny jestem? :P

Alamar PW
27 czerwca 2005, 18:45
Trang, opisz JAK walczysz (możesz poszaleć!), np: rzucam czar taki a taki w tą a tą osobę, przywołuję to a to, itd. Ta a ta osoba tak a tak ginie.

Trang Oul PW
27 czerwca 2005, 18:48
Dlaczego obecna sesja jest traktowana jako próbna? Przecież dobrze nam się gra.

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 18:49
traktowana jest jako próbna, aby OCENIĆ czy to był wogle dobry pomysł i czy będą jakieś następne :P. A nastroje są podzielone....

Alamar PW
27 czerwca 2005, 18:49
Jak ją skończymy i omówimy, nic nie stoi na przeszkodzie (Acid w razie czego odleci do feniksów), aby nowa sesja zaczęła się tam gdzie stara (sesja) się skończyła.

Trang Oul PW
27 czerwca 2005, 18:53
No oczywiście, że następna sesja ma być kontynuacją obecnej.

Alamar PW
27 czerwca 2005, 19:10
Pisząc "stara sesja", miałem na myśli sesję próbną.

Trang Oul PW
27 czerwca 2005, 19:27
Nevendar, tak bardzo chciałeś zagrać. Więc dlaczego nie grasz?

Alamar PW
27 czerwca 2005, 19:35
>>>ejże :P - a do czego ja ci do szcześcia potrzebny jestem? :P

Teraz byś się przydał. Może mi przypomnisz kto to jest Deadalus Falk? Rab napisał, że to Wys. Kapłan Księżyca, ale pamiętam, że na wyspie nie pozostał ani jeden. Ciekawe dlaczego? ;)

Kathrin PW
27 czerwca 2005, 19:47
Trang opisz jakoś ładnie jak to wygląda nasza dalsza bitwa, bo ja w tym temacie nie czuję się na siłach:)

Alamar PW
27 czerwca 2005, 20:05
Powalczcie sobie na razie sami, bo Internet mi coś szwankuje. Jak skonczy się walka to doprowadzę was do Głównego Kapłana.

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 20:06
Alamar: nie mam zielonego pojęcia :P. mam nadzieję, że byłem bardzo pomocny i się do czegos przydałem :P:P:P.

Alamar PW
27 czerwca 2005, 20:07
Przed chwilą sprawdziłem Świątynię w MM7 (jak dobrze mieć sejwy). Nie ma tam żadnego Falka, a więc Wys. Kapłan może spokojnie zakończyć swoją karierę.
A jakby co to może wtrącić się Starożytny Obserwator :)

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 20:18
nie, bo jeszcze mi tę bitwe wygracie :P - niech ktoś w końcu zginie, OK? :P


Alamar PW
27 czerwca 2005, 20:19
Przecież Trang juz nie żyje :)))

Acid Dragon PW
27 czerwca 2005, 20:22
to sie nie liczy :P - jak na razie zabija dotykiem, ma super artefakty, zna fireballe trafiające wszystkich przeciwników, wzmacnia się zaklęciami, korzysta z tego, że przeciwnicy są tak 'głupi', że nie wiedzą, iż jest nieumarły, przywoluje armie nieumarlych (w tym smoki), a sam jest ledwo lekko ranny :P - no ale o supermenach podyskutujemy potem ;).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [Archiwum] Komentarze i pytania do "zerowej" sesji

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel